[Ταινία] 2012

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
ωαραια ητανε,εστω κι αν δε με ικανοποιησε το τελος.
παιδια η ταινια σε πανικοβαλλει!!εγω ειμαι πολυ χαλαρη για το 2012 και τις σχετικες π*παρολογιες :P,αλλα μολις βγηκα απο την αιθουσα ημουν φρικαρισμενη!θα πεθανουμε!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
χτες την ειδα εχει πολυ ωραια εφε...αλλα ειναι πολυ καταθλιπτικη( γτ πεθανε τ κουκλι...:'()
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kasioph

Νεοφερμένος

Η Kasioph αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Αυτη την απορια ειχα κι εγω...Και εζησε το αλλο το κτηνος :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mamaguena

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mamaguena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 164 μηνύματα.
χτες την ειδα εχει πολυ ωραια εφε...αλλα ειναι πολυ καταθλιπτικη( γτ πεθανε τ κουκλι...:'()

Αυτη την απορια ειχα κι εγω...Και εζησε το αλλο το κτηνος :mad:

οκ, παδιά.Μην μας πείτε και το τέλος.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
Πήγα και την είδα.Ωραία ήταν.Το σπαστικό ήταν όταν ξεφεύγαν από κάθε κίνδυνο λες και δεν πάθαιναν τίποτα.Αν δεν υπήρχε αυτό θα ήταν καλύτερη ταινία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Πήγα και την είδα.Ωραία ήταν.Το σπαστικό ήταν όταν ξεφεύγαν από κάθε κίνδυνο λες και δεν πάθαιναν τίποτα.Αν δεν υπήρχε αυτό θα ήταν καλύτερη ταινία.
Την γλίτωναν στο δευτερόλεπτο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Ίσως η χειρότερη ταινία, όσον αφορά το σενάριο, που έχω δει ποτέ. Θα κλαίω για καιρό ακόμα τα 9 ευρώ που έδωσα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Δηλαδή περίμενες κανένα διαφορετικό σενάριο; Όλοι για τα εφέ πήγαμε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Θελω και εγω να παω να την δω τωρα που θα μπορω.
Απο το τρειλερ τις ταινιας που βαρεθηκα να βλεπω:P φαινεται αρκετα καλη ταινια αλλα σε μερικα σημεια κλασικη με τις υπολοιπες παρομοιες ταινιες που εχουν γυριστει με καταστροφες..
Παντως τα εφφε πρεπει να αξιζουν πραγματικα..
Επισης ειναι η μονη πραγματικα ταινια στην οποια δε κοιμηθηκε η ξαδελφη μου :!: οποτε ναι... πιστευω πως αξιζει..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Θελω και εγω να παω να την δω τωρα που θα μπορω.
Απο το τρειλερ τις ταινιας που βαρεθηκα να βλεπω:P φαινεται αρκετα καλη ταινια αλλα σε μερικα σημεια κλασικη με τις υπολοιπες παρομοιες ταινιες που εχουν γυριστει με καταστροφες..
Παντως τα εφφε πρεπει να αξιζουν πραγματικα..
Επισης ειναι η μονη πραγματικα ταινια στην οποια δε κοιμηθηκε η ξαδελφη μου :!: οποτε ναι... πιστευω πως αξιζει..:D


Τα εφέ είναι άπαιχτα,το σενάριο το συνηθισμένο καταστροφικό.

Για τα εφέ άξιζε πολύ!Προσωπικά την χάρηκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Τα εφέ είναι άπαιχτα,το σενάριο το συνηθισμένο καταστροφικό.

Για τα εφέ άξιζε πολύ!Προσωπικά την χάρηκα.
Τελικα πηγες ε ??:xixi:
το οντεον που ειναι? στο κεντρο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
αχ θελω πολυ να την δω............:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
δεν ξέρω γιατί αλλά δεν μου κάνει αίσθηση να την δω...
άλλη μια ταινία καταστροφής...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Καλά εφέ όντως, αλλά το σενάριο πολύ τρύπιο μου φάνηκε.
Νταξ, τίποτα ιδιαίτερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
εχω δει και αλλεσ δυο ταινιεσ σαν και αυτεσ και μου αρεσαν πολυ .........η αλη8εια ειναι οτι εχω ευαισθητοποιηθει παρα πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
την είδα την εν λογω ταινια και ειναι μαπα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitra95

Δραστήριο μέλος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Ψυχικό (Αττική). Έχει γράψει 782 μηνύματα.
Oκ εγώ που πήγα να την δω ήταν φανταστική ταινία!!
(no comment..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Μου άρεσε πάρα πολύ τελικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dk13

Δραστήριο μέλος

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 508 μηνύματα.
εγς που το ειδα σε καποια σημεια δεν ηταν καλη αλλα σε αλλα ειχε τελεια γραφικα και εφε καταπλητικη ταινια προτεινω οσοι δεν το εχετε δει να το δειτει οποσδηοτε:no1::no1::no1::no1::no1::no1::no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top