[Ταινία] 2012

Mamaguena

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mamaguena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Είναι καινούργια ταινιά που αφορά το τέλος του κόσμου που σύμφωνα με κάποιους θα έρθει το 2012.
Θα την δείτε;
Την είδατε;
Μου κίνησε το ενδιαφέρον όταν πήγα να δω μια ταινία και έδειξε το τρείλερ ως προσεχώς.Δεν σχολιάζω το γεγονός ότι η ταινία που είδα ήταν κατάλληλη για όλους και οι σκηνές του τρέιλερ ήταν πέρα ως πέρα καταθλιπτικές και σαφώς ακατάλληλες για παιδιά πολύ μικρότερης ηλικίας.
Δεν ξέρω αν θα πάω να την δω αλλά προειδοποιώ όποιον θέλει να την δει πως θέλει γερά νεύρα!:bye:

Υ Γ. Σόρρυ που δεν έβαλα το βίντεο.Όποιος θέλει μπορεί να το κάνει αναζήτηση στο google!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostantinosal

Νεοφερμένος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νεάπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
και γω θελω πολυ να το δω φαινεται εντυπωσιακο..αλλα γιατι ειναι για γερα νευρα?μια ταινια καταστροφης ειναι που φυσικα δεν ειναι για την παρεις στα σοβαρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Θα την δω σιγουρα..φαινεται εντυπωσιακη με πολλα εφε κλπ:)
Γερα νευρα δεν θελει..ποπ κορν+κοκα θελει :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Και εγώ θέλω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*school_brick*

Νεοφερμένος

Η *school_brick* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
θα παω το σαββατο να την δω..απ'το τρειλερ ομως φαινεται πλ φρικτη:wow:ακου εκει το "τελος το κοσμου"!!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Φενεται εντυπωσιακη και μια μικρη γευση του τι μπορει να γινει σε πολλα πολλα χρονια...Τουλαχιστον δεν νομιζω να ζουμε εμεις:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Θα πάω με άλλους δυο φίλους μου το Σάββατο. Αν είναι ωραία, θα περάσουμε μια χαρά. Αν είναι μάπα, πάλι μια χαρά θα περάσουμε γελώντας. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Θα πάω να δω τι παιζει με αυτην την ταινία αλλα προβλεπω να με πάρει ο ύπνος...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Θα πάω... Πιο πολύ επειδή μου αρέσει ο John Cusack:inlove:, σαν ηθοποιός είναι καταπληκτικός, και έχω να τον δω σε ταινία από το "1408".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3leni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
παιδια την ειδα σημερα...δεν αντεχα να μην παω στην πρεμιερα:P ειναι ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ!! δεν υπαρχουν λογια...η αιθουσα φουλ κ ουτε ανασα δν ακουγοταν...μπορει να ξερουμε οτι δεν ειναι αληθινη,αλλα καποια στιγμη ειλικρινα πιστεψα οτι ηρθε το τελος κ θα πεθανουμε :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
παιδια την ειδα σημερα...δεν αντεχα να μην παω στην πρεμιερα:P ειναι ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ!! δεν υπαρχουν λογια...η αιθουσα φουλ κ ουτε ανασα δν ακουγοταν...μπορει να ξερουμε οτι δεν ειναι αληθινη,αλλα καποια στιγμη ειλικρινα πιστεψα οτι ηρθε το τελος κ θα πεθανουμε :'(


Και εγώ ήταν να πάω σήμερα στη πρεμιέρα αλλά δεν μπόρεσα :(

Δηλαδή εγκρίνεις;Είναι αυτό που λέμε ταινία για σινεμά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3leni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
Δηλαδή εγκρίνεις;Είναι αυτό που λέμε ταινία για σινεμά;

εγω προσωπικα καραεκρινω... ειχα παγωσει,κοντεψα να βαλω τα κλαματα ενω μεχρι χθες κοροιδευα αυτους που το πιστεψαν..αλλα αλλαξα γνωμη..:P δε ξερω,φαινοταν οτι δεν ειναι κατι που προκειται να συμβει(ελπιζω!!) αλλα σε συνεπαιρνει...μια απορια εχω..πως τα γυρισαν....:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
εγω προσωπικα καραεκρινω... ειχα παγωσει,κοντεψα να βαλω τα κλαματα ενω μεχρι χθες κοροιδευα αυτους που το πιστεψαν..αλλα αλλαξα γνωμη..:P δε ξερω,φαινοταν οτι δεν ειναι κατι που προκειται να συμβει(ελπιζω!!) αλλα σε συνεπαιρνει...μια απορια εχω..πως τα γυρισαν....:xixi:


Καλά εντάξει,μη γίνεσε τόσο υπερβολική :P

Σε ποιό σινεμά πήγες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3leni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
Καλά εντάξει,μη γίνεσε τόσο υπερβολική :P

Σε ποιό σινεμά πήγες;

αυτο που πιστεψα εκεινη την στιγμη λεω...οντεον..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
αυτο που πιστεψα εκεινη την στιγμη λεω...οντεον..


Και εγώ εκεί θα πάω,ελπίζω να μην γίνω υπερβολικός και εγώ :who:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3leni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
Και εγώ εκεί θα πάω,ελπίζω να μην γίνω υπερβολικός και εγώ :who:

δε μπορω να περιγραψω γτ με εκανε να νιωσω σε τοσο εντονο βαθμο...ξερεις οτι ειναι ψευτικο αλλα εχεις την αγωνια,κ αυτες οι σκηνες..επειδη δε βλεπω καθολου περιπετειες,ηταν πολυ πρωτογνωρο να τις βλεπω..τεσπα,δες την κ μετα να μ πεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Aπο τη στιγμη που παιζει ο John Cusack (:heart: :inlove:),δεν με ενδιαφερει να μαθω ουτε το θεμα,ουτε τις κριτικες,ουτε τα οσα λεγονται για την ταινια,ειναι κατι παραπανω απο σιγουρο το οτι θα παω αυριο να την δω.

*Τρεχει να βγαλει εισιτηριο.*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Καταπληκτική ταινία με εκπληκτικά εφέ. Αξίζει να την δείτε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Αξίζει το κατέβασμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Καταπληκτική ταινία με εκπληκτικά εφέ. Αξίζει να την δείτε!


Πήγα σήμερα στο Μετροπόλ, για να τη δω, και δεν είχε θέσεις, στην προβολή των 11... Γινόταν χαμός.
Έτσι κατέληξα στο "Couples Retreat"...<----- Τίποτε το αξιόλογο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top