[Ταινία] 2012

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Αυτή η ταινία μου σπάει τα νεύρα, εννοείται πως δε θα πάω να τη δω...Δε γουστάρω τέτοιες αμερικανιές...

Από κάτι άλλες καλύτερη είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mamaguena

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mamaguena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 164 μηνύματα.
και γω θελω πολυ να το δω φαινεται εντυπωσιακο..αλλα γιατι ειναι για γερα νευρα?μια ταινια καταστροφης ειναι που φυσικα δεν ειναι για την παρεις στα σοβαρα

Θα την δω σιγουρα..φαινεται εντυπωσιακη με πολλα εφε κλπ:)
Γερα νευρα δεν θελει..ποπ κορν+κοκα θελει :p

Όταν είδα το τρέιλερ, ανατρίχιασα όταν είδα τον τρούλο μιας μεγάλης εκκλησίας να κατρακυλάει ή να βυθίζεται το Λος Αντζελες (αν δεν κάνω λάθος)

Όταν βλέπεις πολείς και μέρη που έχεις συνηθήσει να τα βλέπεις έτσι , είναι πολύ δύσκολο να τα δεις να καταστρέφονται απο κάτι που είναι δυνατόν να συμβεί και δεν μπορείς να το ελέγξεις.Δεν μιλάω για την ταινία καθώς δεν την είδα αλλά μεμονωμένα για τις σκηνές του τρέιλερ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Έχω ακούσει ότι είναι πραγματικά άθλια.
Και επειδή δεν παίζω με την τύχη μου, και με τα 10 ευρώ μου, δεν θα πάω:P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.

Nikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Έχω ακούσει ότι είναι πραγματικά άθλια.
Και επειδή δεν παίζω με την τύχη μου, και με τα 10 ευρώ μου, δεν θα πάω:P.

Και εκτός από αυτό, σιγά μη χαραμίσω 3 ώρες απ'τη ζωή μου για να δω αυτή τη παπαριά...

Τι να τα κάνω τα ειδικά εφέ αν η ταινία στηρίζεται σε γεγονότα που δε πρόκειται να συμβούν ποτέ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catanu

Νεοφερμένος

Η catanu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
εμενα δεν μου πολυαρεσε σαν ταινια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Και εκτός από αυτό, σιγά μη χαραμίσω 3 ώρες απ'τη ζωή μου για να δω αυτή τη παπαριά...

Τι να τα κάνω τα ειδικά εφέ αν η ταινία στηρίζεται σε γεγονότα που δε πρόκειται να συμβούν ποτέ...

Και το Lord of the rings στηρίζετε σε γεγονότα που δεν έγιναν ποτέ και σχεδόν όλες οι ταινίες στηρίζονται σε γεγονότα που δεν έγιναν ποτέ ή δεν θα γίνουν ποτέ, δεν είναι όμως αυτό παράγοντας κριτικής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catanu

Νεοφερμένος

Η catanu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
και...ναι τα 10 ευρω [ αν και δεν ητανε μου] τσαμπα πηγανε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Και εκτός από αυτό, σιγά μη χαραμίσω 3 ώρες απ'τη ζωή μου για να δω αυτή τη παπαριά...

Τι να τα κάνω τα ειδικά εφέ αν η ταινία στηρίζεται σε γεγονότα που δε πρόκειται να συμβούν ποτέ...

Πολλές καταστροφές θα γίνουν, όχι βέβαια το 2012 αλλά αν συνεχίσουμε έτσι θα γίνουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Εγω παλι και αιθουσα γεματη βρηκα και πολύ θετικες εντυπώσεις.
Τωρα εσεις τι στανταρτς θετετε για την ταινια δεν ξέρω...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Έλα ρε γαμώτο, με μπερδέψατε. Ήθελα να πάω να τη δω αύριο, να δω και τον Cusack, μετά το "1408", και τώρα δεν ξερω αν αξίζει... :( Πω. Σε όσους δεν άρεσε, εκτός από το ότι αυτά που περιγράφει δεν είναι πραγματικότητα, (εχμ, εντάξει, τι πιο προφανές), τι άλλο δε σας άρεσε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Εγώ πρώτα για τον Cusack και για τα εφέ πήγα. Φαντάσου.. :P

Εκπληκτικός ηθοποιός ο Cusack.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Τα εφέ όμως μπορώ να πώ πως αξίζουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Φαίνεται και από το trailer (δεν ξέρω αν το πρόσεξε κανείς, έχουν βάλει την ίδια μουσική υπόκρουση που είχε και το trailer του The Shining, λες και θα ξεπρόβαλλε πίσω από το βουνό ο Nicholson με ένα τσεκούρι :lol2:).

Θα πάω να το δω αύριο λογικά (δεν έκατσε την προηγούμενη βδομάδα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Εγώ πρώτα για τον Cusack και για τα εφέ πήγα. Φαντάσου.. :P

Εκπληκτικός ηθοποιός ο Cusack.


Αχ, ο John...:inlove: :PΚαταπληκτικός ηθοποιός.
Όποια ταινία του και να πιάσω μου αρέσει πολύ. Ακόμα και η cult "16 candles", φάση είχε, αν και δεν ήταν πρωταγωνιστής...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kasioph

Νεοφερμένος

Η Kasioph αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Λοιπόν εγώ που είδα την ταινία έχω να πω, ότι έχει καταπληκτικά εφέ, καλογυρισμένη ταινία με καλούς ηθοποιούς.Αλλά μετά απο λίγη ώρα με έπιασε απελπισία.Η αλήθεια είναι επηρέασε αρκετά την ψυχολογία μου και ας ξέρω ότι είναι απλά μία ταινία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Platwnas

Νεοφερμένος

Ο Platwnas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Ναι ήμουν κι εγώ ένας από αυτούς που παρακολούθησαν τη ταινία...
Για να πω την αλήθεια, δεν τρελάθηκα κι όλας αλλά εντάξει...
Που και που είχε και λιγακι ενδιαφέρον....
Κατα την προσωπική μου άποψη, σας συνηστώ να δείτε την ταινία <<ψυχή βαθιά>> του Βούλγαρη....Έχει περισσότερο ενδιαφέρον..!!!:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
την ειδα κ εγω χθες το βραδυ...
πολυ καλη...!
:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Traveller

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Traveller αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Tην ειδα!!!Παρα πολυ καλή,απο τις καλές ταινιες κατα τη γνωμη μου!Τη συνιστώ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spyroskaftanis

Δραστήριο μέλος

Ο spyroskaftanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
Την είδα εχτές και μου άρεσε πάρα πολύ. Από τις καλύτερες ταινίες που έχω δει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top