Σύνδεση internet στην Πάτρα

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Έχω forthnet και ειμαι απόλυτα ικανοποιημένος με Double Play 24.9 euro το μήνα.
Εκαναν περίπου 18 ημέρες να μου το συνδέσουν.Γενικα υπολογίζετε γυρω στις 20 μέρες να ειστε καλυμενοι .

μπορεις να μου στειλεις αναλυτικα το προγραμμα που εχεις;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Παιδια εσεις ποια εταιρια προτεινετε για καλο και γρηγορο ιντερνετ;;

Επισης, τα σπιτια εχουν γραμμη ή πρεπει να περιμενουμε ενα μηνα για να μας εγκατασταθει το ιντερνετ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Αυτή η προσφορά έχει έξτρα χρέωση ; Επίσης τι εννοεί προπληρωμή ;

https://i.imgur.com/XRN6ok3.png
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Αυτή η προσφορά έχει έξτρα χρέωση ; Επίσης τι εννοεί προπληρωμή ;

https://i.imgur.com/XRN6ok3.png

Και εγω αυτο το προγραμμα σκεφτομαι, αλλα με προβληματιζει οτι πρεπει να περιμενω 20 μερες με ενα μηνα για να εγκατασταθει το ιντερνετ.
Αντε να βρεις σπιτι με γραμμη για ιντερνετ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Και εγω αυτο το προγραμμα σκεφτομαι, αλλα με προβληματιζει οτι πρεπει να περιμενω 20 μερες με ενα μηνα για να εγκατασταθει το ιντερνετ.
Αντε να βρεις σπιτι με γραμμη για ιντερνετ

Εγώ δεν έχω θέμα με αυτό..
Θα μεταφερθώ στο σπίτι που θέλω από αρχές Σεπτέμβρη οπότε θα έχω χρόνο να περιμένω...
Είναι όμως μόνο 15 ή 19,90 ευρώ το μήνα χωρίς έξτρα χρεώσεις ; Ξέρεις τι εννοεί προπληρωμή ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Εγώ δεν έχω θέμα με αυτό..
Θα μεταφερθώ στο σπίτι που θέλω από αρχές Σεπτέμβρη οπότε θα έχω χρόνο να περιμένω...
Είναι όμως μόνο 15 ή 19,90 ευρώ το μήνα χωρίς έξτρα χρεώσεις ; Ξέρεις τι εννοεί προπληρωμή ;

Προπληρωμη δεν ξερω τι εννοει...λογικα πληρωνεις με το που εγκαταστησεις το ιντερνετ.
Ας περιμενουμε να μας πει καποιος που γνωριζει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vilas

Νεοφερμένος

Ο Vilas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Αν δεν κάνω λάθος τα 15 ευρώ είναι αν πληρώσεις ετήσια συνδρομή...ενω για μηνιαία συνδρομή παει στα 17,90 ευρω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
ρε παιδια 1 μηνας για να ενεργοποιηθει το ιντερνετ ειναι αρκετα μεγαλο χρονικο διαστημα...

Δεν υπαρχει καποια εταιρεια που να το ενεργοποιει σε 10 μερες;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
ρε παιδια 1 μηνας για να ενεργοποιηθει το ιντερνετ ειναι αρκετα μεγαλο χρονικο διαστημα...

Δεν υπαρχει καποια εταιρεια που να το ενεργοποιει σε 10 μερες;;
μπα δε νομιζω, 10 μερες...
σχετικα με αυτο το προγραμμα της forthnet στην προπληρωμη μου φαινεται οτι πληρωνεται ολο το ποσο με τον πρωτο λογαριασμο που παιρνεις
και ολες οι υπολοιπες κλησεις χρεωνονται συμφωνα με πινακα που εχει στο σαιτ
τωρα προσφορες ειχε η wind αλλα δεν ξερω σχετικα με τις υπηρεσιες της
ρωτηστε και για τα τελη ενεργοποιησης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,280 μηνύματα.
Και εγω αυτο το προγραμμα σκεφτομαι, αλλα με προβληματιζει οτι πρεπει να περιμενω 20 μερες με ενα μηνα για να εγκατασταθει το ιντερνετ.
Αντε να βρεις σπιτι με γραμμη για ιντερνετ

Τηλεφωνικη γραμμη θελει. Ολα τα σπιτια εχουν εγκατασταση. Σιγα το πραγμα. Απο τη μερα της αιτησης, σε 20 μερες στις περισσοτερες εταιριες θα εχεις συνδεθει. Με το που πιασεις το σπιτι, κατευθειαν αιτηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
20 μερες χωρις ιντερνετ;;;

Με τα στικακια γνωριζετε τι παιζει;;
Για προσωρινη λυση το θελω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,280 μηνύματα.
20 μερες χωρις ιντερνετ;;;

Με τα στικακια γνωριζετε τι παιζει;;
Για προσωρινη λυση το θελω.

Με το που πιασεις το σπιτι, την αλλη ωρα θα μεινεις; Δεν θα μετακομισεις τα πραγματα σου κλπ κλπ; Μειωνονται οι μερες.

H Voda εχει στικακι με 4,74€ το μηνα 4GB το οποιο το ειχα κι εγω αλλα εχω σταματησει να το πληρωνω εδω και κατι μηνες. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

werip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο werip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Αν πιασετε σπιτι μεχρι 10 Σεπτέμβρη,μεχρι να ανοίξουν οι σχολές Οκτώβρη θα εχετε ιντερνέτ.1 2 μέρες νομιζω θα αντέξετε...χεχε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
ενα στικακι για ιντερνετ ποσο θα στοιχισει το μηνα;; ενημερωστε με λιγο, γιατι το χρειαζομαι αμεσα λογω ενος προβληματος με το ιντερνετ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,280 μηνύματα.
ενα στικακι για ιντερνετ ποσο θα στοιχισει το μηνα;; ενημερωστε με λιγο, γιατι το χρειαζομαι αμεσα λογω ενος προβληματος με το ιντερνετ.

Στο εγραψα πανω, αν εχεις πασο 4,74€ το μηνα. Αλλα με 12μηνη δεσμευση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Στο εγραψα πανω, αν εχεις πασο 4,74€ το μηνα. Αλλα με 12μηνη δεσμευση

Δεν εχω ακομα πασο
Το θελω για αυγουστο, σεπτεμβριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Εχετε υποψιν σας κανενα πακετο που να περιλαμβανει μαζι με το ιντερνετ και απεριοριστα υπεραστικα τηλεφωνηματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,280 μηνύματα.
Σχεδον ολα τα πακετα ειναι double play και περιλαμβανουν απεριοριστα αστικα-υπεραστικα μαζι με το ιντερνετ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HarissonFord

Νεοφερμένος

Ο HarissonFord αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Εγώ θα ήθελα να αναφέρω το εξής γεγονός: Τα φοιτητικά πακέτα ίντερνετ έχουν (συνήθως) δέσμευση για 12 μήνες και είναι πράγματι οικονομικά π.χ. 16 ευρώ το μήνα και ταχύτητα μέχρι 24Mbps. Μόλις περάσει το 12μηνο, τότε παύει να ισχύει το ίδιο ποσό και η εταιρεία δεν σου κάνει ανανέωση το συμβόλαιό σου (λέγοντας ότι αυτό δεν υπάρχει πλέον ή είχε ισχύ μόνο ένα χρόνο και δεν δικαιούστε να είστε πλέον σ' αυτό) και αν μείνεις στην ίδια εταιρεία τότε αλλάζεις συμβόλαιο και πληρώνεις μεγαλύτερο ποσό. Προσωπικά το θεωρώ ατιμία γιατί πρώτον κάποιος ο οποίος είναι φοιτητής δεν είναι μόνο τον πρώτο χρόνο (συνήθως) και δεύτερον σ' αυτές τις δύσκολες εποχές θα πρέπει να καταλάβουν ότι ένας γονιός για να σπουδάσει ένα παιδί (ειδικά όταν η σχολή του βρίσκεται σε άλλη πόλη) έχει πάρα μα πάρα πολλά έξοδα.

Γνωρίζετε μήπως κάποια εταιρεία που να προσφέρει φοιτητικό πακέτο ίντερνετ το οποίο θα έχει ισχύ περισσότερο από ένα χρόνο και θα είναι οικονομικό (και πάντα με καλή ταχύτητα)?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,823 μηνύματα.
Γνωρίζετε μήπως κάποια εταιρεία που να προσφέρει φοιτητικό πακέτο ίντερνετ το οποίο θα έχει ισχύ περισσότερο από ένα χρόνο και θα είναι οικονομικό (και πάντα με καλή ταχύτητα)?
Για περισσοτερο απο ενα χρονο δεν νομιζει οτι παρεχει καποια εταιρεια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top