Σχόλια/Βοήθεια/Απορίες σχετικά με τις Κιθάρες

Αμελί

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αμελί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 343 μηνύματα.
Ποια εκδοση εχεις κατεβασει/εγκαταστησει και εχεις βρει πειρατικο cd key και τα ρεστα?

Απο εκει και περα βρισκεις ταμπς για οποιο κομματι θελεις και τα ανοιγεις με το Guitar Pro, αν θες κανα ταμπ πες μου να σου στειλω εχω γυρω στα 60,000 στο PC :P

οχι ρε συ!! απο το ιντερνετ το κατεβασα..Αυτο που δεν εχω καταλαβει ειναι πως μπορω να συνθεσω δικα μου...(βοηθεια???) και εγω εχω κατεβασει πολλα και εχω μαθει και το wasting love (χωρις το σολο βεβαια!!):P Ναι ξερω ευκολο ειναι και σιγα το πραγμα, αλλα για αρχη καλο ειναι..και μη ξεχναμε πως το εμαθα και χωρις να μουτ δειξει κανεις!! εχει σημασια αυτο!! η προσπαθεια μετραει!! χαχαχα:D
σε ευχαριστω παντως!!!:xixi:


γεια!!!!!!!!!!!
Διάβασα όλη τη συζήτηση σας και επειδή τυχαίνει να παίζω κ εγώ ηλ. Κιθάρα μπορώ να σε βοηθήσω…..ποιο ακριβώς είναι το πρόβλημα σου με το guitar pro…άμα θες καμία ταμπλατούρα πες μου το έχω κ εγώ τα πάντα…επίσης αν θέλεις να κοιτάξεις για κάποιο βιβλίο πολύ καλά είναι του Κωνσταντίνου μπαλταζάνη ή του τουρκογιώργη (εμένα ο καθηγητής μου με μπαλταζάνη με είχε αρχίσει…) και μετά όσο προχωράς παίρνει κ ένα blues you can use κ.τ.λ. επίσης έχω μαζεμένες σε ένα αρχείο οοοοοοοοοοοοολες τα συγχορδίες άμα τα θες πες μου να σου ανεβάσω κ τέλος έψαξα κ βρήκα αποκλειστικά για σένα σε πρώτη μετάδοση αυτά τα sites που δείχνει κ τεχνικές αλλά και πως θα παίξεις κάποια κομμάτια. https://www.ivideosongs.com /https://www.justinguitar.com/ . αν ασχοληθείς με σόλο καλό είναι να μάθεις κ κλίμακες και πεντατονικές βοηθάνε πααααααααααααρα πολύ πίστεψε με!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!αμα θες έχω κ απ αυτές να σου στείλω!!!!! ότι άλλο θες πε μου εδώ θα με!!!!!!!!!! καλές επιτυχίες!!!!!!!!!:-)

σε ευχαριστω πααρα πολυ!! αλλα για βιωλιο..μπαα..με μπερδευουν αυτα!! πιο ευκολα μου ειναι τα "μπακαλιστικα" χαχαχα Επειδη ομως τωρα εχουμε εξετασεις και δεν εχω χρονο για κιθαρα, μολις τελειωσουμε, θα κανουμε μια ωρααααια επικοδομιτικη κιθαριστικη συζητηση..μουρλια!!!:lol: και θα μου στειλεις και ο,τι εχεις αν εχεις την κλοσυνη!! χιχιχι:xixi::D και παλι σε ευχαριστω!!!:bye:


Μπαίνεις εδώ https://www.ultimate-guitar.com/ και πέρνεις για οποιο τραγουδι θες tabs

απο δω εχω κατεβασει πααααρα πολλα.. μονο που οποιο ταμπ και να κατεβασω του λειπει το σολο..γιατιιιιι??:hmm:

Εγώ παρόλο που παιζω drums σου λέω οτι αυτή η κιθαρα ειναι καλή αλλά ακριβη.
.ομως υπάρχουν πολύ πιο ακριβες.Κιθαρες τέτοιου τύπου βγάζουν τρομερό ηχο και σου προτείνω Line6 ενισχυτη 15/30 W

πωωωω!! μας ομορφυνες το θεμα φιλε!! μπραβοοο!!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bj.eirini

Νεοφερμένος

Η bj.eirini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 114 μηνύματα.
λοιπόν αρχικα αν μπορεις uncle ernie να μου το στείλεις θα σου θα σου ήμουν υποχρεη!!!ναι με τα αγγλικα δέν εχω κανένα προβλημα!!!!!!!!!!!!Βασικά παιδιά και στην Κρήτη που είμαι εγώ (Ηράκλειο) το μάθημα σε ωδείο κοστίζει 65 ευρω 40 λεπτά ηλ. κιθάρα και 1 ώρα θεωρία….όσο για κιθάρα εγω την πήρα 180 χωρις ενισχυτή όσο για τιμές μπορείτε να μπειίτε και στο www.nakas.gr δείτε....
-----------------------------------------
σε ευχαριστω πααρα πολυ!! αλλα για βιωλιο..μπαα..με μπερδευουν αυτα!! πιο ευκολα μου ειναι τα "μπακαλιστικα" χαχαχα Επειδη ομως τωρα εχουμε εξετασεις και δεν εχω χρονο για κιθαρα, μολις τελειωσουμε, θα κανουμε μια ωρααααια επικοδομιτικη κιθαριστικη συζητηση..μουρλια!!!:lol: και θα μου στειλεις και ο,τι εχεις αν εχεις την κλοσυνη!! χιχιχι:xixi::D και παλι σε ευχαριστω!!!:bye:

Ότι θες πας μου !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τπτ!!!!!!!!!!!!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToMakriAggouri

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
οχι ρε συ!! απο το ιντερνετ το κατεβασα..Αυτο που δεν εχω καταλαβει ειναι πως μπορω να συνθεσω δικα μου...(βοηθεια???) και εγω εχω κατεβασει πολλα και εχω μαθει και το wasting love (χωρις το σολο βεβαια!!):P Ναι ξερω ευκολο ειναι και σιγα το πραγμα, αλλα για αρχη καλο ειναι..και μη ξεχναμε πως το εμαθα και χωρις να μουτ δειξει κανεις!! εχει σημασια αυτο!! η προσπαθεια μετραει!! χαχαχα:D
σε ευχαριστω παντως!!!:xixi:

Μια χαρα κομματακι ειναι το wasting love μην μασας :no1:

Τωρα για να συνθεσεις δικα σου κομματια, ειναι αρκετα εως παρα πολυ χρονοβορο αν δεν εχεις αρκετες γνωσεις.. και αν εισαι στα αρχικα σταδια της κιθαρας δεν νομιζω οτι μπορεις να γραψεις και τιποτα ιδιαιτερο (μακαρι να με βγαλεις λαθος σε αυτο :P).. χωρις να θελω να σε αποπαρω.. απλα αν δεν ξερεις καλα-καλα τι ειναι το bend και το vibrato ξερω γω, αντε τωρα να γραψεις κανα περιεργο ριφακι..

Η αληθεια ειναι οτι ουτε εγω εχω πολυασχοληθει με το να γραφω κομματια στο guitar pro (εχω δοκιμασει κατι λιγα αλλα δεν ηταν ιδιαιτερα επιτυχεις οι προσπαθειες :P), ισως καποιος αλλος να μπορεσει να σου πει περισσοτερα, απλα νομιζω οτι ειναι μεγαλο το βημα αναμεσα στο παιζω κομματι αλλου και γραφω δικο μου και θελει καποιες παραπανω γνωσεις.. (σιγουρα μπορεις να γραψεις κανα 2 ριφς να βαλεις και καμια rhytm απο πανω αλλα θελει πολυ χρονο και κοπο κατα την γνωμη μου, τουλαχιστον για το επιπεδο που λες οτι βρισκεσαι τωρα)

Οπως και να εχει καλη συνεχεια στην κιθαριστικη σταδιοδρομια σου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Uncle Ernie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Uncle Ernie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Εγώ από την άλλη τα περισσότερα τραγούδια που έχω γράψει τα έχω γράψει στο guitar pro, αναγκαστικά κιόλας γιατί με τα παιδιά που τα παίξαμε δεν είμαστε στην ίδια πόλη(ούτε καν στην ίδια χώρα πλέον τέσπα). Για να μπορέσεις να γράψεις στο guitar pro πρέπει πέρα από τα λειτουργικά θέματα(πχ πως να βάλεις νέο track, πως να διαλέξεις όργανο, πως να γράψεις τις νότες πάνω στην ταστιέρα που έχει εκεί κλπ) να ξέρεις και τουλάχιστον κάποια πράγματα από ρυθμική αγωγή ώστε να μπορείς τη μελωδία που έχεις παίξει στην κιθάρα να τη μεταφέρεις στο tab. Πάντως και με το ψάξιμο πάνω στις αξίες την ώρα που γράφεις, ώστε αυτό που παιξες να ακούγεται ίδιο στο tab από το guitar pro, παρατήρησα ότι μαθαίνεις αρκετά πράγματα και βελτιώνεσαι στον τομέα της ρυθμικής αγωγής.

bj.eirini σου έχω στείλει pm για το βιβλίο.

Αγγούρι δε σε ξέχασα ε. Έτρεχα στο manifest festival το σ/κ και έφαγα και λίγο ξύλο στους Last Drive και μετά χθες ήμουν σε ένα πάρτυ και δεν έκατσα να διαλέξω μερικά e-books να κάνω ένα rar. Μέσα στις επόμενες μέρες λογικά θα σου στείλω κάτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToMakriAggouri

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Αγγούρι δε σε ξέχασα ε. Έτρεχα στο manifest festival το σ/κ και έφαγα και λίγο ξύλο στους Last Drive και μετά χθες ήμουν σε ένα πάρτυ και δεν έκατσα να διαλέξω μερικά e-books να κάνω ένα rar. Μέσα στις επόμενες μέρες λογικά θα σου στείλω κάτι.

No problem μωρε. Ουτως η αλλως διανυω μια περιοδο καλοκαιρινης ναρκης.. (παω για υπνο και οταν σηκωνομαι αναρωτιεμαι ποτε περασε το σαββατοκυριακο και γιατι εχασα παλι την διορια να παραδωσω τις εργασιες στο πανεπιστημιο..)
Πρεπει να ελεγε αρκετα το manifest, και για Last Drive ειχα ακουσει αρκετα καλα σχολια.. ηταν να παω και εγω αλλα μαλακοτσακωθηκαμε με την παρεα και εμεινα μεσα τελικα.

Παντως μην σε βιαζει τπτ για το rar, οποτε βρεις χρονο πες μου :thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gtdead

Νεοφερμένος

Ο Gtdead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Α και επι της ευκαιριας αλλαξε συγκροτηματα εχει πολυ καλυτερα,πχ metallica,iron maiden,dragonforce.


Αμαν ρε άνθρωπε. Τους maiden να τους καταλάβω, τους metallica και τους dragonforce τι τους θες και τους προτείνεις. O hetfield έπαιζε με την χειρότερη κιθάρα που φτιάχτηκε ποτέ, και γενικά οι metallica δεν ξέρουν κιθάρα. Οι dragonforce live είναι σαν μωρά που βαράνε κουδουνίστρες. Δοκίμασε να ακούσεις και να παίξεις Spiral Architect, Psychotic Waltz, Fates Warning, Control Denied/Death, Spastic Ink/Watchtower/Blotted Science, Martyr, Dillinger Escape Plan και δεν συμμαζεύεται και μετά δεν θα θες να ξανακούσεις ούτε για Dragonforce, ούτε για Metallica, ούτε για Iron Maiden, ειδικά όταν μιλάς για μουσικά όργανα.

Οι Ibanez είναι οι πουτάνες των μουσικών οργάνων. Όλοι έχουν και ένα signature model. Αν ήθελα να βάλω ένα εύκολο στόχο στην μουσική μου καριέρα είναι να φτιάξω Ibanez Signature Model. Είναι καλές, έχουν ωραία ξύλα, έξυπνα σχεδιασμένο λεπτό μπράτσο που βοηθάει στην ταχύτητα, αλλά νταξ, τι επαγγελματικές και βλακίες. Αν η Ibanez δίνει στο rooster της 50 κιθάρες τσάμπα το μήνα και η Gibson δεν καταδέχεται να φτιάξει καν signature models, τι θα προτιμήσει ο επαγγελματίας, τις τσάμπα ή να δώσει 10000 ευρώ για ένα tour?

Επίσης το κιθάρα για lead και για riffing/groove είναι ξεπερασμένο. Το μοναδικό θέμα που πρέπει να απασχολεί κάποιον είναι το τρέμολο. Αν δεν θες να εξερευνήσεις το τρέμολο, μην πάρεις. Και έχεις το κεφάλι σου ήσυχο με τα ξεκουρδίσματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giwrgos Kiriakou

Νεοφερμένος

Ο Riff Raff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ιθάκη (Κεφαλλονιά). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
τωρα με τρεμολο παιζω επομενως με τρεμολο θα παρω
και συμφωνω με τις αποψεις σου παραπανω
ουτος ή αλλος εχω κατασταλλαξει σε μαρκα και μοντελο
Esp m-II urban camo το θεμα μ ειναι να βρω τα λεφτα
λογικα σε 2 χρονια θα την παρω αφου τελειωσω το λυκειο και περασω πουθενα
αλλα οντως χειροτερα live απο αυτα των dragonforce δεν εχω δει
και οι gibson ειναι η μαγαλυτερη κοροιδια
οι κιθαρες που δινουν εχουν ολες απο μαόνι και maple που δεν τις κανουν metal κιθαρες
μετα ολες τους εχουν 22 ταστα που δεν βοηθουν στα σολο γιατι οι lead κιθαριστες παιζουν και με 23α και 24 ταστα
επιτα οσους εχω δει να παιρνουν gibson η epiphone την παρατησαν μεσα σε τρεις μηνες γιατι εμφανιζαν προβληματα. Εχουν πολλα παρασιτα στον ηχο τους, κουρδιζονται δυσκολα και εμφανιζουν απ οτι ειδα σημαδια κατα τον καθαρισμο τους. Ειναι πραγματικα για πεταμα. Μονο την esp εμπιστεβομαι πια γιατι πηρα την m-200fm με 450 ευρω και δεν μ εχει εμφανισει κανενα προβλημα 2μιση χρονια που την εχω.
-----------------------------------------
βασικα τωρα που βλεπω
η esp horizon fr 2
ειναι οτι ζηταω https://www.thomann.de/gr/esp_horizon_fr2_stbc_egitarre.htm
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Δοκίμασε να ακούσεις και να παίξεις Spiral Architect, Psychotic Waltz, Fates Warning, Control Denied/Death, Spastic Ink/Watchtower/Blotted Science, Martyr, Dillinger Escape Plan και δεν συμμαζεύεται και μετά δεν θα θες να ξανακούσεις ούτε για Dragonforce, ούτε για Metallica, ούτε για Iron Maiden, ειδικά όταν μιλάς για μουσικά όργανα.
Μαχεχ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Uncle Ernie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Uncle Ernie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Κοροιδία οι Gibson.

Εντάξει παιδιά το να πεις ότι οι ESP ή οι Ibanez είναι καλύτερες μεταλοκιθάρες είναι ένα θέμα, αλλά μη λέμε και ότι θέλουμε. Την κιθάρα δεν την παίρνεις μόνο για να παίζεις άνετα, την παίρνεις κυρίως για τον ήχο της. Η άποψή μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

darkn1ck

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Σητεία (Λασιθίου). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
[/b]

Αμαν ρε άνθρωπε. Τους maiden να τους καταλάβω, τους metallica και τους dragonforce τι τους θες και τους προτείνεις. O hetfield έπαιζε με την χειρότερη κιθάρα που φτιάχτηκε ποτέ, και γενικά οι metallica δεν ξέρουν κιθάρα. Οι dragonforce live είναι σαν μωρά που βαράνε κουδουνίστρες. Δοκίμασε να ακούσεις και να παίξεις Spiral Architect, Psychotic Waltz, Fates Warning, Control Denied/Death, Spastic Ink/Watchtower/Blotted Science, Martyr, Dillinger Escape Plan και δεν συμμαζεύεται και μετά δεν θα θες να ξανακούσεις ούτε για Dragonforce, ούτε για Metallica, ούτε για Iron Maiden, ειδικά όταν μιλάς για μουσικά όργανα.

Οι Ibanez είναι οι πουτάνες των μουσικών οργάνων. Όλοι έχουν και ένα signature model. Αν ήθελα να βάλω ένα εύκολο στόχο στην μουσική μου καριέρα είναι να φτιάξω Ibanez Signature Model. Είναι καλές, έχουν ωραία ξύλα, έξυπνα σχεδιασμένο λεπτό μπράτσο που βοηθάει στην ταχύτητα, αλλά νταξ, τι επαγγελματικές και βλακίες. Αν η Ibanez δίνει στο rooster της 50 κιθάρες τσάμπα το μήνα και η Gibson δεν καταδέχεται να φτιάξει καν signature models, τι θα προτιμήσει ο επαγγελματίας, τις τσάμπα ή να δώσει 10000 ευρώ για ένα tour?

Επίσης το κιθάρα για lead και για riffing/groove είναι ξεπερασμένο. Το μοναδικό θέμα που πρέπει να απασχολεί κάποιον είναι το τρέμολο. Αν δεν θες να εξερευνήσεις το τρέμολο, μην πάρεις. Και έχεις το κεφάλι σου ήσυχο με τα ξεκουρδίσματα.
ok οι metallica μου τη δινουν εδω και χρονια μονο παλια ηταν καλοι.Oi dragonforce στα live οντως ειναι αθλιοιΚαι εγω προτιμαω πιο πολυ προτιμαω scorpions,guns n roses,led zepellin.Aλλα τα group που αναφερες δεν αξιζουν πολλα.Οσο για την κιθαρα σιγα την τρομερη gibson.Ντακσει μπορει να ειναι καλυτερη απο την ibanez ομως δεν ακσιζει να δωσεις τοσα λεφτα.Πιστευω οτι δεν παιρνεις οτι δινεις.Και για μεταλ απλως δεν γινεται με gibson.Δες και [ame]https://www.youtube.com/watch?v=AH3Xh04Goik[/ame]https://www.thomann.de/gr/esp_ltd_ec401vf_fcsb.htm
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giwrgos Kiriakou

Νεοφερμένος

Ο Riff Raff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ιθάκη (Κεφαλλονιά). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
τι λε ρε?
ακουσες το καινουριο των mastodon?
Εγς παντως οταν το ακουσα ειπα αυτοι εχουν μελλον. Και οι Opeth εχουν φοωερη κιθαρα οι Lamb of god με τρελενουν για τον ηχο τους.
Οσο για τις gibson με τη κοροιδια που εχουν ριξει ειναι πολυ χειροτερες απ τις ibanez
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Uncle Ernie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Uncle Ernie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 168 μηνύματα.
O Akerfeldt πάντως παίζει με PRS που είναι κιθάρες που δημιούργησε ο Paul Reed Smith σε μια προσπάθεια να ενώσει Gibson Les Paul με Fender Stratocaster. Ηχητικά πιο κοντά σε Gibson είναι παρά σε strat πάντως.

Και πανάκριβες μη ξεχάσω να αναφέρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

UberHacker

Νεοφερμένος

Η UberHacker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Πάρε stealth :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gtdead

Νεοφερμένος

Ο Gtdead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Aλλα τα group που αναφερες δεν αξιζουν πολλα.

Tόσα ξέρεις τόσα λες :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

UberHacker

Νεοφερμένος

Η UberHacker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Αν οι Death δεν αξίζουν πολλά εγώ πάω να κρεμαστώ :s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giwrgos Kiriakou

Νεοφερμένος

Ο Riff Raff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ιθάκη (Κεφαλλονιά). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Death for ever
αλλα που κολλαει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

UberHacker

Νεοφερμένος

Η UberHacker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
το άλλο το παλικάρι είπε ότι δεν αξίζουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

darkn1ck

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Σητεία (Λασιθίου). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Tόσα ξέρεις τόσα λες :D
ok γουστα ειναι..Εγω παντως μισω τα death group.ΤΙ καλο να πεις οτι εχουν φωνη?Κιθαρα?Μονο χτυπιουνται.Εχεις ακουσει ποτε petrucci,satriani για να μ πεις αντε αντε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giwrgos Kiriakou

Νεοφερμένος

Ο Riff Raff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ιθάκη (Κεφαλλονιά). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
εχω ακουσει και death με κιθαρες απιστευτες
αλλα ειμαι περισσοτερο για progressive εχει πιο πολυ πωρωση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nick123

Νεοφερμένος

Ο Nικήτας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top