Σχολικά Ερωτηματολόγια

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
εγω βρισκω την τεχνολογια τελειως αχρηστη.καθως εχουμε και 2ωρο απανωτο,μπαινω στην ταξη και σκεφτομαι ο,τι να'ναι,βγαινω και εχω λυσει τα προβλματα μου :D βεβαια δε λεω,μαπο το να κανω φυσκικες και αλλα μαθηματα το προτιμω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
το πλαστικο μπουκαλι ποιο προβλημα ελυσε, ποιο προβλημα δημιουργησε και ποια τεχνολογια αναπτυχθηκε για να λυση το προβλημα αυτο??σας παρακαλω παρα πολυ απαντηστε μου...ειναι τεραστια αναγκη..:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Το πλαστικο μπουκαλι ελυσε τα προβληματα αποθηκευσης υγρων.Οταν υπηρχαν τα γυαλινα δοχεια,υπηρχε μεγαλος κινδυνος να σπασουν και να τραυματιστει καποιος.Τωρα,με τα μπουκαλια δεν υπαρχει αυτος ο κινδυνος,γιατι ειναι σταθερα.Ομως,δημιουργηθηκε ενα μεγαλο οικολογικο προβλημα,οπως ειναι η αποσυνθεση τους.Το πλαστικο χρειαζεται 100 χρονια για να λιωσει.Ετσι,αφου υπαρχουν πολλα πλαστικα μπουκαλια,αυτο μεγαλωνει και αλλο το προβλημα,αφου δεν προλαβαινουν να λιωσουν.Για την επιλυση αυτου του προβληματος,δημιουργηθηκε η ανακυκλωση,μια τεχνολογια η οποια εχει σκοπο την δημιουργια αλλων προιοντων μεσα απο αυτα ανακυκλωνοντας τα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
ευχαριστω φιλε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

playt8

Νεοφερμένος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Κοιτα εγω θα κανω εργασια για τα κινητα τηλεφωνα....εχουν 3 παραμετροθσ τισ οποιεσ ομωσ δεν θυμαμαι....ρωτα των να σου τισ πει...τετοιεσ εργασιεσ λιγεσ θα εχει δει γιατι τα κινητα τωρα εξελισσονται...αλλα θελει πολλεσ σελιδεσ...καλη επιτυχια...:bye:{αλλα ειναι δυσκολη εργασια για να κανεισ πειραματα,μαλλον βρεσ απο το internet}
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

poppytaxlia

Νεοφερμένος

Η poppytaxlia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Λέρος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 79 μηνύματα.
γειαααα!!!!!επειγοντος βοηθεια πααρακαλω!!ερωτηματολογιο στην εργασια τεχνολογιας με θεμα νευρικη ανορεξια αιτια συμπτωματα και προληψη αν εχετε καμια ιδεα για το ερωτηματολογιο θα με βοηθουσατε παρα πολυ!!:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ilianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
γειαααα!!!!!επειγοντος βοηθεια πααρακαλω!!ερωτηματολογιο στην εργασια τεχνολογιας με θεμα νευρικη ανορεξια αιτια συμπτωματα και προληψη αν εχετε καμια ιδεα για το ερωτηματολογιο θα με βοηθουσατε παρα πολυ!!:bye:

Αυτό μπορεί να σε βοηθήσει..!:)
Code:
https://www.iatronet.gr/article.asp?art_id=827
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

poppytaxlia

Νεοφερμένος

Η poppytaxlia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Λέρος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 79 μηνύματα.
ευχαριστω αλλα μηπως εχεις καμια ιδεα γιατο ερωτηματολογιο?
ο καθηγητης εχει πει 10-15 ερωτησεις και δεν εχω ιδεα τι να γραψω και παλι ευχαριστω θα με βοη8ησει πολυ για την υπολοιπη εργασια!!!!!!!:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ilianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Χμ...Μπορείς να βάλεις ερωτήσεις του τύπου "Νοιώθετε καλά με το σώμα σας;", "Έχετε κάνει ποτέ δίαιτα χωρίς σοβαρό λόγο;" κτλ...


__
Ευχαριστώ για τις ευχές σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

poppytaxlia

Νεοφερμένος

Η poppytaxlia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Λέρος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 79 μηνύματα.
παρεπιπτοντος καλη επιτυχια για τις εξετασεις σου φετος
καλο διαβασμα και κουραγιο!!:no1:

-----------------------------------------
Χμ...Μπορείς να βάλεις ερωτήσεις του τύπου "Νοιώθετε καλά με το σώμα σας;", "Έχετε κάνει ποτέ δίαιτα χωρίς σοβαρό λόγο;" κτλ...


__
Ευχαριστώ για τις ευχές σου!
χμμμμ ωραιες μου ακουγονται ευχαριστω πολυ!
-----------------------------------------
εγω σκεφτηκα κατι σε αν γνωριζετε τι σημαινει νευρικη ανορεξια ή
αν γνωριζετε καποιον που να εχει η κατι τετοιες ερωτησεις
εσυ τι λες?

-----------------------------------------
ή ερωτησεις του ποσο συχνα και σε τι ενταση γυμναζεστε?
συμφωνεις?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RCkostas

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Παιδιά θέλω λίγες ιδέες για το τί soundtrack να βάλλω στην εργασία της τεχνολογίας μου. Ο καθηγητής μου μας είπε οτι πρέπει να βάλλουμε κάτι οπωσδήποτε.........εσάς σας ζήτησε?
Λοιπόν περιμένω ιδέες.........:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Οταν λες soundtrack,δλδ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Χωσε το blood religion απο gamma ray.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Ghost Love Score απο Νightwish:D:D

αν και δεν ξερω ουτε τι θεμα εχει η εργασια..αλλα ουτε και για ποιο λογο σας ζητησε να βαλετε soundtrack:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ίρις

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ίριδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Πες πρώτα τι θεμα ειναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pavlos4

Νεοφερμένος

Ο pavlos4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Παιδες το προβλημα ειναι οτι το βιβλιο που διδασκεται ειναι βιβλιο του '50 και αν δεν εχει το μερακι ο καθηγιτης...αστα να πανε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γεωργία27227

Νεοφερμένος

Η Γεωργία27227 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
x-filer νομίζω ότι έχεις άδικο. η τεχνολογία είναι ωραίο μάθημα και όπως είπαν και τα παιδια θα βοηθήσει πολύ στο μέλλον(ειδικά σ αυτούς που θα συνεχίσουν στο πανεπιστήμιο). εμείς έχουμε έναν εδω και τέσσερα χρόνια. φωνάζει επειδή κάνουμε φασαρία αλλά μας τα εξηγεί καλά. Μήπως σας βρίσκεται καμιά πρόχειρη ιδέα για ερωτηματολόγιο για τεχνητό αίμα;:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RCkostas

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
το θέμα είναι σχετικό με αυτοκίνητα. Συγνώμη που δεν το διευκρίνησα...........Για Nightwish δε νομίζω....πολύ δυνατό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Αυτο που σου ειπα ταιριαζει γαντι.. ακου το youtube και θα με θυμηθεις.
Αν δεν σου αρεσει ακου και το i'm broken απο pantera.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
το θέμα είναι σχετικό με αυτοκίνητα. Συγνώμη που δεν το διευκρίνησα...........Για Nightwish δε νομίζω....πολύ δυνατό.

αααα πες το ετσι:P
οντως ναι ειναι πολυ δυνατο το τραγουδι και σιγουρα δεν παει σε εργασια που εχει θεμα σχετικο με αυτοκινητα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top