Σχολή Αστυφυλάκων

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Παιδες ισχυει πως οι 5 πρωτοι της αστυφυλακων μπορουν να πανε στην αξιωματικων?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ctam21

Νεοφερμένος

Ο ctam21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
δεν ξερω για τον ακριβη αριθμο αυτων που μπορει να μπουνε αξιωματικων αλλα ναι ,ισχυει.. και μετα συνεχιζεις στην αξιωματικων απο το 2ο ετος της
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris_20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
εγω απ οσο μας ειπαν στο τμημα καβαλας αναλογα την ιδιοτητα που τελειωσες γινεσε αστυφυλακας η ανθυπαστυνομος... για αυτους ιατρικης δε , προσλαμβανονται ως αστυνομοι Α και οι νοσηλευτες αρχηφυλακες... ετσι μας ειπε προχτες ο προυσταμενος του γραφειου προσωπικου...

κοιτα επειδη δεν εχω αναγκη να αποδειξω τιποτα...μολις μπεις στην σχολη θα σου δωθουν οι οργανικοι νομοι......διαβασε τους και θα δεις οτι ισχυουν αυτα που σου λεω.....τωρα αν σου ειπε κατι αλλο καποιος μπορει να στο ειπε ειτε λαθος επειδη δεν γνωριζει και επειδη οι οργανικοι εχουν αλλαξει προσφατα....γιατι οντως παλιοτερα οσοι ειχαν πτυχιο γινοντουσαν αρχιφυλακες....μεχρι εκει.....οχι πια ομως....ειτε σου ειπε κατι και εσυ δεν το καταλαβες σωστα......και το ερμηνευσες λαθος....

Παιδες ισχυει πως οι 5 πρωτοι της αστυφυλακων μπορουν να πανε στην αξιωματικων?

ναι φιλε ισχυει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Ευκολα μπαινεις στους 5 πρωτους της αστυφυλακων?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fanis_17

Νεοφερμένος

Ο Fanis_17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
ε ποσο ευκολα ρε φιλε..αναλογισου οτι απο τα 1000++ ατομα μονο οι πρωτοι 5 γινονται...τωρα κατα ποσο αυτοι οι πρωτοι 5 μπαινουν με την αξια τους ή με καποιο μεσον δεν ξερω (δεν υπονοω τιποτα απλα λεω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
καλησπερα παιδια
οπως ολοι μας θα γινω και εγω μπατσος..δεν ειναι λιγο τραγικο που θα πρεπει να χτυπαμε που και που τους κακομοιρους τους συνταξιουχους και ολους οσυς διαδηλωνουν για αυτα που θα πρεπει δικαιωματικα να τους παρεχει η κοινωνια?????????
παιδια μια συμβουλη!!!!!!!!!!!!!!
ΜΗΝ ΓΙΝΕΤΑΙ σαν και αυτον
ο τοπος εχει αναγκη απο σωστους αστυνομικους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 267122

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
καλησπερα παιδια
οπως ολοι μας θα γινω και εγω μπατσος..δεν ειναι λιγο τραγικο που θα πρεπει να χτυπαμε που και που τους κακομοιρους τους συνταξιουχους και ολους οσυς διαδηλωνουν για αυτα που θα πρεπει δικαιωματικα να τους παρεχει η κοινωνια?????????


συμφωνω με τους προλαλλησαντες που σε κραζουν...!!

αν ομως καποιος οντως δοκιμος εχει αυτεσ τις σκεψεις τοτε ειλικρινα κριμα που περασε αστυφυλακων και στερει απο καποιο αλλο ατομο μια θεση!!!:nono:
-----------------------------------------
κοιτα επειδη δεν εχω αναγκη να αποδειξω τιποτα...μολις μπεις στην σχολη θα σου δωθουν οι οργανικοι νομοι......διαβασε τους και θα δεις οτι ισχυουν αυτα που σου λεω.....τωρα αν σου ειπε κατι αλλο καποιος μπορει να στο ειπε ειτε λαθος επειδη δεν γνωριζει και επειδη οι οργανικοι εχουν αλλαξει προσφατα....γιατι οντως παλιοτερα οσοι ειχαν πτυχιο γινοντουσαν αρχιφυλακες....μεχρι εκει.....οχι πια ομως....ειτε σου ειπε κατι και εσυ δεν το καταλαβες σωστα......και το ερμηνευσες λαθος....


φιλε ειρικρηνα δεν εχω σκοπο να προκαλεσω απλα οσα μου ειπαν στο τμημα λεω και γω... τωρα οπως λες μπορει να αλλαξαν τα πραγματα η να μην μου τα παν καλα... η ακομη και να μην τα καταλαβα καλα... ποιος ξερει... θα το δουμε...
φιλικα! :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

S.W.A.T.

Νεοφερμένος

Ο S.W.A.T. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
καλησπερα παιδια
οπως ολοι μας θα γινω και εγω μπατσος..δεν ειναι λιγο τραγικο που θα πρεπει να χτυπαμε που και που τους κακομοιρους τους συνταξιουχους και ολους οσυς διαδηλωνουν για αυτα που θα πρεπει δικαιωματικα να τους παρεχει η κοινωνια?????????

δεν ειναι λιγο τραγικο που εισαι ηλιθιος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μητσος321

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο μητσος321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 198 μηνύματα.
δεν ειναι λιγο τραγικο που εισαι ηλιθιος?
σωστος.:no1:
και το πιο τραγικο ειναι οτι αυτος τωρα νομιζει οτι ειπε την μεγαλη εξυπναδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

to1is

Νεοφερμένος

Ο tolis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
παιδια να ρωτησω κατι....που θα παμε για βασικη εκπαιδευση??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greg182

Νεοφερμένος

Ο greg182 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
λυπαμαι που κατι παιδακια που μολις τελιωσαν το σχολειο και με μολις 9 μηνες εκπαιδευση θα βγουν στο δρομο... ειλικρινα νομιζετε οτι αντιλαμβανεστε τον κοσμο γυρω σας??? Κριμα..Βλεπω πολλους μπατσους να γεννιουντε..και να καβαλανε ενα καλαμι..Κριμα για την ελλειψη παιδειας και μορφωσης..ισως και αυτο να αποσκοπει καπου...Σε οποιαδηποτε σχολη χρειαζεσαι τουλαχιστον 4 χρονια για να παρεις το πτυχιο στην ΣΧΟΛΗ ΔΟΚΙΜΩΝ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ εαν ετσι νιωθετε καλυτερα να την λετε ποσο καιρο χρειαζεσαι????????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από greg182:
λυπαμαι που κατι παιδακια που μολις τελιωσαν το σχολειο και με μολις 9 μηνες εκπαιδευση θα βγουν στο δρομο... ειλικρινα νομιζετε οτι αντιλαμβανεστε τον κοσμο γυρω σας??? Κριμα..Βλεπω πολλους μπατσους να γεννιουντε..και να καβαλανε ενα καλαμι..Κριμα για την ελλειψη παιδειας και μορφωσης..ισως και αυτο να αποσκοπει καπου...Σε οποιαδηποτε σχολη χρειαζεσαι τουλαχιστον 4 χρονια για να παρεις το πτυχιο στην ΣΧΟΛΗ ΔΟΚΙΜΩΝ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ εαν ετσι νιωθετε καλυτερα να την λετε ποσο καιρο χρειαζεσαι????????????????

greg182 είσαι πράγματι ο greg182?

στη σελίδα 68 είχες γράψει για τους 9 μήνες...

Αρχική Δημοσίευση από greg182:
τι να σου πω..εμενα η ιδεεα να μεινω κλεισμενος καπου μεσα τοσα χρονια με τρελαινει..οταν ημουν φανταρος μου ειχαν σπασει τα νευρα. φετος θα δηλωσω αστυφυλακων ξεροντας οτι εισαι 1 χρονο μεσα..Με το παλιο συστημα θα το σκεφτομουν παρα πολυ..

συγνώμη ρε φίλε, αλλα την έχεις ψάξει την περίπτωση σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greg182

Νεοφερμένος

Ο greg182 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
τι εννοεις gaspar αν την εχω ψαξει την περιπτωση μου???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WeskerS

Νεοφερμένος

Ο WeskerS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
greg182 ασε μας ρε φιλε τωρα , ηρθες εδω να ριξεις τις ΑΜΠΕΛΟΦΙΛΟΣΟΦΙΕΣ σου και περιμενες και να σου πουνε οτι εχεις και δικαιο ?τι ξερεις και εσυ φιλε στο κατω κατω ?Μηπως εμαθες εσυ τι εστι ζωη ?την εφαγες με το κουταλι ?ασε μερικους να επιλεγουνε τον δρομο του καθηκοντος και κατσε εσυ μαζι με αλλους , που παρολο που σκοτωθηκανε ποσοι αστυνομικοι στο βωμο του καθηκοντος να συνεχιζεις να λες περι ξυλου και συνταξιουχων , περι "μπατσων" κτλ κτλ...Και μετα λες "τι κομπλεξικα ατομα οι μπατσοι" οταν ηδη απο την εκφραση αυτη προσβαλεις εργαζομενους της ΕΛ.ΑΣ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greg182

Νεοφερμένος

Ο greg182 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
πραγματικα υπαρχει συγχηση μεσα στο μυαλο σου..τους αστυνομικους δεν τους σκωτωσαν οι αγανακτισμενοι πολιτες..αλλα μια μικρη ομαδα λεγομενων τρομοκρατων. Πραγματικα πιστευεις οτι δεν μπορουν να ποιασουν μια ομαδα παιδιων που εχουν σκωτωσει τοσο αθωο κοσμο..μπορεις να πιστεψεις κατι τετοιο.. οποιοσδηποτε απλος αστυφυλακας μπορει φαει μια σφαιρα εξω στο δρομο οχι στο βωμο του καθηκοντος οπως νομιζεις αλλα επειδη καποιοι δεν θελουν και τους βολευει αυτη η κατασταση..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WeskerS

Νεοφερμένος

Ο WeskerS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Ποπο τι καθομαι και συζηταω ?Δηλαδη παιζει ρολο πως ΣΚΟΤΩΝΟΥΝΕ εναν ανθρωπο εν ωρα υπηρεσιας ???Και στο μυαλο μου καμια συγχηση δεν υπαρχει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Καμμενος

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Νεάπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
ξερεις κατι φιλε μου....μπορει να ειναι ''τρομοκρατες'' οπως τους λες,αλλα και αυτοι οι τρομοκρατες ηταν καποτε παιδια και ηταν,οπως επισης ειναι και πολιτες....οποτε μην λες δεν ειναι πολιτες αλλα τρομοκρατες....ο καθε πολιτης μπορει να γινει τρομοκρατης.....Και ξερεις και κατι αλλο....μπορει οπως λες να τραυματιστουν ενω δεν ειναι στον βωμο του καθηκοντος αλλα θα τραυματιστουν γιατι εκεινη την ωρα θα δουν κατι παραξενο,και παρολο που δεν εχουν τον καταλληλο εξοπλισμο θα κυνηγισουν τον δραστη που μπορει ανα πασα στιγμη να γυρισει και να τον πυροβολισει.....Κανενας δεν εχει τραυματιστει τυχαια....μπορει να ηταν στον δρομο αλλα δεν τραυματιστηκαν τυχαια.....Τραυματιστηκαν πανω στην ωρα του καθηκοντος....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Καμμενος

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Νεάπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Ποπο τι καθομαι και συζηταω ?Δηλαδη παιζει ρολο πως ΣΚΟΤΩΝΟΥΝΕ εναν ανθρωπο εν ωρα υπηρεσιας ???Και στο μυαλο μου καμια συγχηση δεν υπαρχει.

ελα τωρα μην ασχολησε ο ανθρωπος δεν το εχει ψαξει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
τι εννοεις gaspar αν την εχω ψαξει την περιπτωση μου???

το λέω γιατί άν και όπως λές πέρασες αστυνομία, δεν σε βλέπω πολύ ευχαριστημένο με την επιλογή σου.μήπως το μετάνιωσες?

μιλάς για ξυλοδαρμό συνταξιούχων λές και είναι κάτι που αναγκαστικά θα σε βάλουν με το ζόρι να κάνεις...

τη μία λές οτι ευτηχώς που είναι 9 μήνες η εκπαίδευση, και την άλλη χαρακτηρίζεις την εκπαίδευση ελληπή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Καμμενος

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Νεάπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
το λέω γιατί άν και όπως λές πέρασες αστυνομία, δεν σε βλέπω πολύ ευχαριστημένο με την επιλογή σου.μήπως το μετάνιωσες?

μιλάς για ξυλοδαρμό συνταξιούχων λές και είναι κάτι που αναγκαστικά θα σε βάλουν με το ζόρι να κάνεις...

τη μία λές οτι ευτηχώς που είναι 9 μήνες η εκπαίδευση, και την άλλη χαρακτηρίζεις την εκπαίδευση ελληπή.

οχι δεν τον καταλαβες....ειναι τοσο φελος που νομιζει οτι μπαινοντας εδω θα κοροιδεψει τοσους πολλους και θα το μετανιωσουν....το ατομο δεν ξερει τιποτα για την αστυνομια.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top