Σχολή Αστυφυλάκων

z16

Νεοφερμένος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Περιεργο αυτο που ειδες μπας κ ηταν παλια η αιτηση γιατι θυμαμαι οτι το 2007 επερνε 1800 περιπου ατομα....Αλλα κ παλι μου κανουν εντυπωση ποσα λιγα ατομα παιρνει η καθε σχολη αν σκεφτει κανεις πως δεν υπαρχουν 2πλα φετος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FANATIKOSAOXARAS

Νεοφερμένος

Ο FANATIKOSAOXARAS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
quote=μητσος321;570049]ελατε ρε παιδια κουλαρετε.σιγα μην ειναι υψηλου επιπεδου τα αγγλικα μεσα στη σχολη.τα βασικα θα μαθαινουν.κ σιγα μη διωξουν καποιον επειδη δν ξερει τελεια αγγλικα.[/quote]


ενταξει ευτυχως εχω πτυχιο lower... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paraskevas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paraskevas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Περιεργο αυτο που ειδες μπας κ ηταν παλια η αιτηση γιατι θυμαμαι οτι το 2007 επερνε 1800 περιπου ατομα....Αλλα κ παλι μου κανουν εντυπωση ποσα λιγα ατομα παιρνει η καθε σχολη αν σκεφτει κανεις πως δεν υπαρχουν 2πλα φετος...

Τωρα που το λες στανταρ παλιες αιτησεις θα ηταν..Τωρα εφοσον αποφασισαν να μη κλεισουν τις 4 σχολες που ειχανε πει, θα μπουν οσοι μπαινανε και πρωτα μονο που θα ειναι ποιο ανετα στους θαλαμους, δηλαδη αντι να κοιμουνται π.χ 20 ατομα τωρα θα ειναι 10..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FANATIKOSAOXARAS

Νεοφερμένος

Ο FANATIKOSAOXARAS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
η ξανθη ποσα περνει???? ειναι καλη σχολη και εκει.... και σαν πολη αναλογη της κομοτηνης για φοιτιτικη ζωη..απο εκει ειμαι και ξερω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zidane4ever

Νεοφερμένος

Ο zidane4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
να ρωτησω σε μια σχολη μπενουμε αναλογα την σειρα ειδαγωγης?η με κληρωση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ctam21

Νεοφερμένος

Ο ctam21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
αναλογα με τη σειρα εισαγωγης και αν ανηκεις σε ειδικη κατηγορια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zidane4ever

Νεοφερμένος

Ο zidane4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
αν εχω σειρα εισαγωγης 147 μπορω να μπω οπου θελω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ctam21

Νεοφερμένος

Ο ctam21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
147 γενικη σειρα η ειδικη κατηγορια?

αν εισαι γενικη σειρα εχεις πιθανοτητες 99%..αν εισαι ειδικη εισαι σιγουρος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daff

Νεοφερμένος

Ο daff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
αν εχω σειρα εισαγωγης 147 μπορω να μπω οπου θελω?
ε ναι ρε φιλε...πλακα κανεις???
-----------------------------------------
ε ναι ρε φιλε...πλακα κανεις???
εγω νομιζω πωσ παει οπου θελει...εκτοσ αν θελει να παει σητεια,και οι πρωτοι 87 δηλωσουν εκει κ μεινει απο εξω...δυσκολα ομωσ.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantinosf16

Νεοφερμένος

Ο ΚΩΣΤΗΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
παιδια -και μελλοντικοι συναδελφοι!- μηπως 3ερει καποιος να μου πει εαν αποκτουν οι δοκιμοι στη σχολη διπλωμα για αυτοκινητο και μηχανη [της αστυνομιας];;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

to1is

Νεοφερμένος

Ο tolis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
παιδια -και μελλοντικοι συναδελφοι!- μηπως 3ερει καποιος να μου πει εαν αποκτουν οι δοκιμοι στη σχολη διπλωμα για αυτοκινητο και μηχανη [της αστυνομιας];;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;


ναι ειναι ομως μονο για οχηματα της υπηρεσιας...(νομιζω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.
ναι ειναι ομως μονο για οχηματα της υπηρεσιας...(νομιζω)

ετσι ειναι,αλλα αναμενεται να ισχυει για ολα τα αμαξια στα επομενα χρονια.μπορει να ειμαστε τυχεροι εμεις που θα μπουμε φετος,επισης,επειδη περσυ οι δοκιμοι αστυφυλακες στον ενα χρονο σχολης δεν εκπαιδευτηκαν καλα και ειχαν ελλιπεις γνωσεις μπορει να ξαναγινει 2 χρονια η σχολη απο φετος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
και εγώ είχα την απορία για το άν θα παίρνανε μέσα δίπλωμα, αλλα στην τελική πιστεύω οτι καλήτερα που δέν δίνουν.
αντικοιμενικά ,δέν ξέρω κατα πόσο τα μαθήματα που κάνουν μέσα είναι αρκετά ωστε κάποιος να οδηγήσει με ασφάλεια περιπολικό ή πολιτικό αυτοκίνητο.

τα σήματα τα εξετάζουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

to1is

Νεοφερμένος

Ο tolis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
παιδια εχω μια απορια.......επειδη εχω ενα μικρο προβλημα υγειας και πιστευω οτι μεσα σε αυτο το μηνα δεν θα μπορω να κανω ασκησεις ουτε θα μπορω να τρεχω..τι γινεται σε αυτην την περιπτωση???ξερει κανεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MIKEVASI

Νεοφερμένος

Ο MIKEVASI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Επειδη ειδα οτι καποιοι ενδιαφερονται να μαθουν ποσα ατομα περνει η καθε σχολη και επειδη εκανα τν αιτηση θα σας γραψω ακριβως αυτα που διαβασα στο χαρτι.
ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ 266
ΚΟΜΟΤΗΝΗ 525
ΞΑΝΘΗ 266
ΝΑΟΥΣΑ 180
ΓΡΕΒΕΝΑ 168
ΚΑΡΔΙΤΣΑ 168
ΡΕΘΥΜΝΟ 138
ΣΗΤΕΙΑ 84
Το συνολο των Ανδρων που θα βρισκονται στις σχολες φετος θα ειναι 1795.Το συνολο τν ατομων (Αντρες-Γυναικες) που θα βρισκονται στις σχολες θα ειναι 2100.Αρα οι γυναικες θα ειναι 315 για τις γυναικες ξερω μονο οτι οι 70 πηγαινουν Διδυμοτειχο.
-----------------------------------------
Επισης για τν Σητεια αν θελει καποιος να παει ειναι σιγουρο πως θα παει γιατι ανεκαθεν ηταν τελευταια στις προτιμησεις τν παιδιων που περασαν οπως θα ειναι και φετος.Μν σας ξεγελα οτι παιρνουν μονο 84 ατομα.Οπως και η Κομοτηνη που περνει 525 ατομα μν σας ξεγελα διοτι θα εξαφανιστουν οι θεσεις στο πι και φι ειναι πρωτη στις προτιμησεις γι'αυτο προσεξτε τι θα δηλωσετε και με τι σειρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GIORKAL

Νεοφερμένος

Ο GIORKAL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
:bye:γεια σας συναδελφοι δοκιμοι αστυφυλακες! εχω πληροφοριες για το ποτε παρουσιαζομαστε οπως ηξερα για τις βασεις απο τις 13.08.09 αλλα δεν θα σας αναφερω τιποτε ετσι να ειστε σε αγωνια μεχρι την επομενη τριτη,τεταρτη διοτι οχι βεβαια οτι εχει τοση σημασια αλλα ουτε ενας δεν εδωσε ενα συγχαρητηριο για την ακριβη...προβλεψη μου οσον αφορα τις βασεις κ αναφερομαι ιδιαιτερα στους φιλους με 13... οι οποιοι αγωνιουσαν κ δεν με πιστευαν ρωτοντας μου τα ιδια κ τα ιδια!!! που εισαι φιλαρακι εσυ που θα κερνουσες ταχα μπυρα? αυτη θα ειναι η μεταξυ μας αλληλεγγυη ως συναδελφοι??? εγω παω στην πρωτη μου επιλογη ΝΑΟΥΣΑ Κ ΠΑΛΙ ΝΑΟΥΣΑ. ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΟΛΟΙ...ΠΑΟΚ ΠΑΝΤΟΥ!!!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
χα λολ αν ειναι ετσι οπωσ τα λεσ δικιο εχεισ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.
Επειδη ειδα οτι καποιοι ενδιαφερονται να μαθουν ποσα ατομα περνει η καθε σχολη και επειδη εκανα τν αιτηση θα σας γραψω ακριβως αυτα που διαβασα στο χαρτι.
ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ 266
ΚΟΜΟΤΗΝΗ 525
ΞΑΝΘΗ 266
ΝΑΟΥΣΑ 180
ΓΡΕΒΕΝΑ 168
ΚΑΡΔΙΤΣΑ 168
ΡΕΘΥΜΝΟ 138
ΣΗΤΕΙΑ 84
Το συνολο των Ανδρων που θα βρισκονται στις σχολες φετος θα ειναι 1795.Το συνολο τν ατομων (Αντρες-Γυναικες) που θα βρισκονται στις σχολες θα ειναι 2100.Αρα οι γυναικες θα ειναι 315 για τις γυναικες ξερω μονο οτι οι 70 πηγαινουν Διδυμοτειχο.
-----------------------------------------
Επισης για τν Σητεια αν θελει καποιος να παει ειναι σιγουρο πως θα παει γιατι ανεκαθεν ηταν τελευταια στις προτιμησεις τν παιδιων που περασαν οπως θα ειναι και φετος.Μν σας ξεγελα οτι παιρνουν μονο 84 ατομα.Οπως και η Κομοτηνη που περνει 525 ατομα μν σας ξεγελα διοτι θα εξαφανιστουν οι θεσεις στο πι και φι ειναι πρωτη στις προτιμησεις γι'αυτο προσεξτε τι θα δηλωσετε και με τι σειρα!

μηπως γνωριζεις για ποιο λογο ειναι τελευταια στις επιλογες των παιδιων η σητεια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daff

Νεοφερμένος

Ο daff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
με σειρα 1503,που πιστευετε πως θα παω????:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MIKEVASI

Νεοφερμένος

Ο MIKEVASI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
daff πιο πιθανο οπου σε στειλουν να ξερεις παντως σαν τελευταια προτιμηση τα παιδια εχουν Σητεια εχε και αυτο στο μυαλο σου χωρις να σημαινει κατι ιδιαιτερο αυτο.Κανε τη δηλωση οσο πιο εξυπνα μπορεις μν δηλωσεις πρωτες τις σχετικα δημοφιλεις σχολες ετσι θα εκανα εγω στη θεση σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top