Σχολή Αστυφυλάκων

greg182

Νεοφερμένος

Ο greg182 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
ναι gaspar με το ζορι θα σε βαλουν να χτυπησεις κοσμο με τον οποιο δεν εχεις τιποτα να χωρισεις ΜΑΤ.. επισης ο πατερας μου καθως και ο θειος μου ειναι στην αστυνομια.. ξερω πολυ καλα οτι πολυ λιγοι εχουν ορεξη να χτυπησουν εναν πολιτη ομως πολλες φορες αυτη ειναι η δουλεια... επισης ξερω οτι ο απλος αστυφυλακας ειναι το λεγομμενο οργανο, εντολες εκτελει και γι αυτο δεν τον κατηγορω...τελος παντων..Δεν θελω κανενας να μετανιωσει και να μην παει στην αστυνομια..δεν εχω κατι να κερδισω.Αυτο που θελω ειναι οι ανθρωποι που θα μπουν να εχουν σεβασμο στον πολιτη,,ακομα και στο πρεζακι , τον κλεφτη, τον δολοφονο, Εχουν περασει και αυτοι οι ανθρωποι πολλα στην ζωη τους για να φτασουν σε αυτο το σημειο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Καμμενος

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Νεάπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
αυτο ειναι το μονο σιγουρο αλλα σε καμια περιπτωση δεν μπορει ο ανωτερος να σου πει χτυπα τον συνταξιουχο ή ριξ'του δακρυγονα....αλλα απο την στιγμη που θα ερχισουν να σου πεταν πετρες και σκουπιδια.....καλο ειναι ενα δακρυγονο να πεσει....Ξερω ειναι ολοι εξοργισμενοι αλλα δεν μπορουν να κανουν και οτι θελουν....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

airbornegr

Νεοφερμένος

Ο Vaggelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Δεν μπορώ να καταλάβω αυτούς που κατηγορούν τους αστυφύλακες και τους βρίζουν...
Μυαλό κότας έχουν ?Γι'αυτο δεν μπορούν να αντιληφθούν ότι πίσω απο όλα κρύβονται οι πολιτικοί και αυτοί που παίρνουν τις αποφάσεις (οι δήθεν ηγέτες , της δήθεν δημοκρατικής χώρας που ζούμε , αυτό το καιρό) , ελπίζω τα πράγματα να αλλάξουν κάποτε...
Και εσύ ρε greg182 , αν έχεις αυτή την άποψη για την διάρκεια της εκπαίδευσης των αστυφυλάκων , μάζεψε μερικούς που έχουν την ίδια άποψη και πάνε να διαμαρτυρηθείς στον υπουργό εσωτερικών ( αν έχεις τα μπαλάκια) , τι έρχεσε και το λες σε εμάς , τι θές δηλαδή να κάνουμε?Εμείς αποφασίζουμε?Βάλτο λίγο να δουλέψει ρε φίλε πριν ποστάρεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 267122

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
greg182 να σε ρωτησω κατι? τα ψυχομετρικα πως τα περασες ρε φιλε?
γιατι εκει οντως ρωτουσαν γιατι θελεις να γινεις αστυνομικος τι προσφερει το επαγγελμα και πολλα αλλα... ειλικρινα απορω τι ρολο βαραει αυτη η συζητηση εφ'οσον εχεις φτασει ως εδω (εαν περασες)!!

Μια θερμη παρακληση : ασ μην κανουμε τουτο το φορουμ και συγκεκριμενα το θεματακι μας αυτο, εναν ακομα διαλογο για το ποσο σωστη ειναι η αστυνομια η οχι...!
μεχρι στιγμης αυτο το θεμα περιεχει παρα πολλες πληροφοριες για την σχολη αστυφυλακων και οχι μονο που οφεληθηκαμε και μεις αλλα θα οφεληθουν και τα επομενα παιδια που θα ακολουθησουν αυτο το δρομο!
Γιαυτο ας μην γεμιζουμε τον χωρο αυτο με ασκοπα ποστ!
υπαρχουν χιλιες δυο ιστοσελιδες που μιλουν για τα αρνητικα της ελληνικης αστυνομιας! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΓΚΗ να γινει και αυτη ετσι!!!
ευχαριστω! φιλικα!! να 'στε καλα!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.
ρε παιδια,οσοι περασαμε στην αστυνομια το ξερουμε πως απο εδω και περα καλο λογο δεν θα ακουσουμε...για ολα θα φταιμε εμεις και θα ειμαστε οι αχρηστοι της κοινωνιας....απλα μην ακουτε κανεναν,καντε σωστα την δουλεια σας και κλειστε τα αυτια σας γιατι αλλιως δεν θα παλευεται ουτε μια μερα,οσους θα κανουν σωστα την δουλεια τους και θα σεβονται τον ρολο τους ως αστυνομικοι αλλα και τους πολιτες,δεν θα τους ξεχωριζει ο κοσμος,θα βλεπει την στολη και θα λεει,κι αλλος μπατσος...για αυτο υπομονη,δεν λεω πως δεν θα υπαρχουν και εξαιρεσεις αλλα θα ειναι ελαχιστες,και αν θελετε καντε μια αρχη αγνοωντας τον greg182 και τον καθε greg182,ο καθενας εχει τα δικα του "πιστευω"....οσο μπορουμε θα τους αλλαξουμε γνωμη,αλλα για να γινει αυτο σε ολο τον κοσμο θα χρειαστει να περασουν χρονια,γιατι με τον καιρο μονο αλλαζουν τετοιες ιδεολογιες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aroukart

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aroukart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
+1 στους προλαλησαντες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

S.W.A.T.

Νεοφερμένος

Ο S.W.A.T. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από greg182:
τι να σου πω..εμενα η ιδεεα να μεινω κλεισμενος καπου μεσα τοσα χρονια με τρελαινει..οταν ημουν φανταρος μου ειχαν σπασει τα νευρα. φετος θα δηλωσω αστυφυλακων ξεροντας οτι εισαι 1 χρονο μεσα..Με το παλιο συστημα θα το σκεφτομουν παρα πολυ..

λυπαμαι που κατι παιδακια που μολις τελιωσαν το σχολειο και με μολις 9 μηνες εκπαιδευση θα βγουν στο δρομο... ειλικρινα νομιζετε οτι αντιλαμβανεστε τον κοσμο γυρω σας??? Κριμα..Βλεπω πολλους μπατσους να γεννιουντε..και να καβαλανε ενα καλαμι..Κριμα για την ελλειψη παιδειας και μορφωσης..ισως και αυτο να αποσκοπει καπου...Σε οποιαδηποτε σχολη χρειαζεσαι τουλαχιστον 4 χρονια για να παρεις το πτυχιο στην ΣΧΟΛΗ ΔΟΚΙΜΩΝ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ εαν ετσι νιωθετε καλυτερα να την λετε ποσο καιρο χρειαζεσαι????????????????

χ0χα0χα0χα0χα0χα0χα0χα ο τύπος απλα δεν πέρασε
(λογικό με τέτοιο μυαλό), και τώρα
προσπαθεί με αυτό τον τροπο να διώξει άτομα απο τη βασική
για να πάρει τη θέση τους :lol::lol::lol::lol:
είσαι αξιολύπητος φίλε... πήγαινε τωρα να δηλώσεις σε καμιά ιδιωτική
σχολή και κανε 4-5 χρόνια η 10 επειδή απ οτι φαινεται δεν τα καταφερνεις με πανελλήνιες και τέτοια
και στα 90 σου που θα εχεις αντιληφθεί τι εστι κόσμος ίσως βρεις κι εσύ μια δουλειά
ως μπαρμαν σε κάποιο καπι:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daff

Νεοφερμένος

Ο daff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
ναι gaspar με το ζορι θα σε βαλουν να χτυπησεις κοσμο με τον οποιο δεν εχεις τιποτα να χωρισεις ΜΑΤ.. επισης ο πατερας μου καθως και ο θειος μου ειναι στην αστυνομια.. ξερω πολυ καλα οτι πολυ λιγοι εχουν ορεξη να χτυπησουν εναν πολιτη ομως πολλες φορες αυτη ειναι η δουλεια... επισης ξερω οτι ο απλος αστυφυλακας ειναι το λεγομμενο οργανο, εντολες εκτελει και γι αυτο δεν τον κατηγορω...τελος παντων..Δεν θελω κανενας να μετανιωσει και να μην παει στην αστυνομια..δεν εχω κατι να κερδισω.Αυτο που θελω ειναι οι ανθρωποι που θα μπουν να εχουν σεβασμο στον πολιτη,,ακομα και στο πρεζακι , τον κλεφτη, τον δολοφονο, Εχουν περασει και αυτοι οι ανθρωποι πολλα στην ζωη τους για να φτασουν σε αυτο το σημειο
ναι ρε παλικαρε,το γουσταρω!!!γουσταρω να δερνω!!αλλα αν ηξερα ποιοσ εισαι,πρωτα εσενα θα μαυριζα... ΑΝΤΕ ΓΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΡΕ ΤΣΟΓΛΑΝΑΚΙ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aroukart

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aroukart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Απορω γιατι ασχολειστε ακομη..αφηστε τον ρε παιδια χαιρετε π ασχολειστε εχουμε σημαντικοτερα θεματα να ασχοληθουμε απο τους κομπλεξισμους του καθενος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas11

Νεοφερμένος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
ναι gaspar με το ζορι θα σε βαλουν να χτυπησεις κοσμο με τον οποιο δεν εχεις τιποτα να χωρισεις ΜΑΤ.. επισης ο πατερας μου καθως και ο θειος μου ειναι στην αστυνομια.. ξερω πολυ καλα οτι πολυ λιγοι εχουν ορεξη να χτυπησουν εναν πολιτη ομως πολλες φορες αυτη ειναι η δουλεια... επισης ξερω οτι ο απλος αστυφυλακας ειναι το λεγομμενο οργανο, εντολες εκτελει και γι αυτο δεν τον κατηγορω...τελος παντων..Δεν θελω κανενας να μετανιωσει και να μην παει στην αστυνομια..δεν εχω κατι να κερδισω.Αυτο που θελω ειναι οι ανθρωποι που θα μπουν να εχουν σεβασμο στον πολιτη,,ακομα και στο πρεζακι , τον κλεφτη, τον δολοφονο, Εχουν περασει και αυτοι οι ανθρωποι πολλα στην ζωη τους για να φτασουν σε αυτο το σημειο
Ωραια λογικη!!!!θα πρεπει να σεβομαστε και τον δολοφονο!ρε τα σκεφτεσαι αυτα που λες?εγω προσωπικα κανεναν δολοφονο δεν θα σεβαστω!!!κανεναν!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
Ωραια λογικη!!!!θα πρεπει να σεβομαστε και τον δολοφονο!ρε τα σκεφτεσαι αυτα που λες?εγω προσωπικα κανεναν δολοφονο δεν θα σεβαστω!!!κανεναν!!
και ο δολοφονος χρειαζεται να τον σεβονται σε ενα βαθμο !!!!!!!!εσυ δηλαδη θα τους σπας στο ξυλο????????
εσυ συλλαμβανεις αλλοι τιμωρουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas11

Νεοφερμένος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
και ο δολοφονος χρειαζεται να τον σεβονται σε ενα βαθμο !!!!!!!!εσυ δηλαδη θα τους σπας στο ξυλο????????
εσυ συλλαμβανεις αλλοι τιμωρουν
Τον δολοφονο??ρε πατε καλα η θα με τρελανεται???δεν ειπα θα τον σκοτωσω χωρις να παρω διαταγη αλλα οτι θα τον σπασω στο ξυλο!!!Δ Ο Λ Ο Φ Ο Ν Ο Σ!!αν αυτοσ ειχε δολοφονησει καποιον γνωστο σου τι θα εκανες???λοιπον αφηστε τις μακακιες και σοβαρευτειται!!ελεος δηλαδη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
θα τον βαρεσεις αν θα σου αντισταθει
αν οχι εισαι υποχρεωμενος να τον συλλαβεις μονο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Τον δολοφονο??ρε πατε καλα η θα με τρελανεται???δεν ειπα θα τον σκοτωσω χωρις να παρω διαταγη αλλα οτι θα τον σπασω στο ξυλο!!!Δ Ο Λ Ο Φ Ο Ν Ο Σ!!αν αυτοσ ειχε δολοφονησει καποιον γνωστο σου τι θα εκανες???λοιπον αφηστε τις μακακιες και σοβαρευτειται!!ελεος δηλαδη!
Το "ρε πάτε καλά" είναι η γνωστή φράση όταν κάτι φταίει με τον εαυτό σου. Πραγματικά :)

Και κάτι αστερια με τέτοιο μυαλό καταντάει να έχει η αστυνομία, που νομίζουν ότι θα σκοτώνουν θα σπάνε στο ξύλο, θα μαμάνε και θα δέρνουνε ρε παιδί μου!

Αν είχες έστω και στοιχειώδη λογική δεν θα ρώταγες τπτ του στυλ "ν αυτοσ ειχε δολοφονησει καποιον γνωστο σου τι θα εκανες??" γιατί εδώ καθαρά υπεισέρχεται ο ψυχολογικός παράγωντας. Από εκεί και πέρα ΟΧΙ ακόμα και να σου έχει κατακρεουργήσει τους γονείς σου κάποιος Δολοφόνος ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ να τον χτυπήσεις αν δεν προβάλλει αντίσταση.

Νομίζεις ότι γίνεσαι άντρας με τα: θα σπάω στο ξύλο κτλ? Ή αυτά ονειρεύεσαι να κάνεις?

Μη λες έλεος, έλεος είσαι εσύ που νομίζεις ότι ΕΣΥ θα κρίνεις αυτούς που συλαμβάνεις. ΤΟ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ ΚΡΙΝΕΙ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ ΟΧΙ ΕΣΥ. ΝΙΩΣΕ ΛΙΓΟ

(Θα) Είσαι απλά όργανο και ΔΕΝ (θα) είσαι υπεράνω ΝΟΜΩΝ.

ΟΡΓΑΝΟ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ, ΔΕΝ ΚΡΙΝΕΙΣ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ Η ΟΧΙ, ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΠΑΣ ΕΤΣΙ ΣΤΟ ΞΥΛΟ.

Διάβασε λίγο και μάθε τι προβλέπει η νομοθεσία περί συλλήψεων κτλ

Give me a fakin break.

(Επίσης μάθε ορθογραφία.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas11

Νεοφερμένος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
θα τον βαρεσεις αν θα σου αντισταθει
αν οχι εισαι υποχρεωμενος να τον συλλαβεις μονο!
Φιλε σε ρωτησα κατι!!αν δολοφονουσε καποιον γνωστο σου τι θα εκανεσ?τα αλλα αστα!!με βαση νομου και τετοια θα επρεπε μονο να τον συλλαβεις!!θα εχει καποιον γνωστο και θα μεινει ατιμωριτος!!εγω λοιπον επειδη η ελλαδα ειναι η χωρα με το απειρο μεσον θα του τσακιζα τα κοκκαλα για να μην το ξανακανει!!!!εσυ δωστου και το οπλο σου να σκοτωνει πιο ευκολα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
Φιλε σε ρωτησα κατι!!αν δολοφονουσε καποιον γνωστο σου τι θα εκανεσ?τα αλλα αστα!!με βαση νομου και τετοια θα επρεπε μονο να τον συλλαβεις!!θα εχει καποιον γνωστο και θα μεινει ατιμωριτος!!εγω λοιπον επειδη η ελλαδα ειναι η χωρα με το απειρο μεσον θα του τσακιζα τα κοκκαλα για να μην το ξανακανει!!!!εσυ δωστου και το οπλο σου να σκοτωνει πιο ευκολα!!!
εγω ευτυχως δεν περασα αστυφυλακων!
κατι τετοιοι αστυνομικοι ειναι που σηκωνουν το γκλοπ και βαραν γιατι ετσι θελουν !!!!!! δεν ειστε εξουσια!ειστε προστατες των πολιτων !
ειναι αναδρο να βαραν οταν ο αλλος δεν προβαλλειμ αντισταση!
η ελληνικηα στυνομια εχει αναγκηα απο σωστους ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΥΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas11

Νεοφερμένος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Το "ρε πάτε καλά" είναι η γνωστή φράση όταν κάτι φταίει με τον εαυτό σου. Πραγματικά :)

Και κάτι αστερια με τέτοιο μυαλό καταντάει να έχει η αστυνομία, που νομίζουν ότι θα σκοτώνουν θα σπάνε στο ξύλο, θα μαμάνε και θα δέρνουνε ρε παιδί μου!

Αν είχες έστω και στοιχειώδη λογική δεν θα ρώταγες τπτ του στυλ "ν αυτοσ ειχε δολοφονησει καποιον γνωστο σου τι θα εκανες??" γιατί εδώ καθαρά υπεισέρχεται ο ψυχολογικός παράγωντας. Από εκεί και πέρα ΟΧΙ ακόμα και να σου έχει κατακρεουργήσει τους γονείς σου κάποιος Δολοφόνος ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ να τον χτυπήσεις αν δεν προβάλλει αντίσταση.

Νομίζεις ότι γίνεσαι άντρας με τα: θα σπάω στο ξύλο κτλ? Ή αυτά ονειρεύεσαι να κάνεις?

Μη λες έλεος, έλεος είσαι εσύ που νομίζεις ότι ΕΣΥ θα κρίνεις αυτούς που συλαμβάνεις. ΤΟ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ ΚΡΙΝΕΙ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ ΟΧΙ ΕΣΥ. ΝΙΩΣΕ ΛΙΓΟ

(Θα) Είσαι απλά όργανο και ΔΕΝ (θα) είσαι υπεράνω ΝΟΜΩΝ.

Διάβασε λίγο και μάθε τι προβλέπει η νομοθεσία περί συλλήψεων κτλ

Give me a fakin break.

(Επίσης μάθε ορθογραφία.)
1) Εσυ τι εισαι???2)θα προσπαθησω να μαθω ορθογραφια και 3) Βοηθηστε και εσεις στο εργο της αστυνομιας!!οι αστυνομικοι ειναι απροστατευτοι σε ολλους τους τομεις!!!εσεις οι φοιτητες και κυρθως οι δημοσιογραφοι φερνεται την αστυνομια σε αυτην την θεση που ειναι!!να μην την σεβεται κανεις!!επισης εγω προσωπικα επειδη ειμαι δεμενος με την οικογενεια μου αν γινοταν αυτο που ειπες θα εμπαινα στην μεση!!!για τον αναρχικο που σηκωνει το οπλο και πυροβολει τον αστυνομικο δεν εχω ακουσει τιποτα!!αλλα εσεις εχετε μαθει να εχετε την αποψη των ολων!ασ ειμαι ελεος ρε φιλε!!αυτο θα το κρινει το κρατος οχι εσυ !!το καταλαβες?
-----------------------------------------
εγω ευτυχως δεν περασα αστυφυλακων!
κατι τετοιοι αστυνομικοι ειναι που σηκωνουν το γκλοπ και βαραν γιατι ετσι θελουν !!!!!! δεν ειστε εξουσια!ειστε προστατες των πολιτων !
ειναι αναδρο να βαραν οταν ο αλλος δεν προβαλλειμ αντισταση!
η ελληνικηα στυνομια εχει αναγκηα απο σωστους ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΥΣ
Ρε φιλε ειπα εγω οτι θα βαρεσω εναν απλο πολιτη?αν μου αντισταθει ο δολοφονος και βεβαια θα τον βαρεσω!!!ελεος!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
1) Εσυ τι εισαι???2)θα προσπαθησω να μαθω ορθογραφια και 3) Βοηθηστε και εσεις στο εργο της αστυνομιας!!οι αστυνομικοι ειναι απροστατευτοι σε ολλους τους τομεις!!!εσεις οι φοιτητες και κυρθως οι δημοσιογραφοι φερνεται την αστυνομια σε αυτην την θεση που ειναι!!να μην την σεβεται κανεις!!

1) Άνθρωπος !

2) Όχι τπτ άλλο απλά έχω βαρεθεί να βλέπω 3214342 ορθογραφικά σε επίσημα έγγραφα.

3) Α, οκ θα αφήσω την σχολή μου, να μην είμαι φοιτητής να μην ενοχλώ :)
Η αστυνομία έχει καταντήσει έτσι επειδή η ίδια δεν σέβεται τους νόμους, τους πολίτες κτλ.



Μιας και έκανες edit να συνεχίσω να σ απαντάω:

Αυτό το "το κατάλαβες" στο τέλος τα σπασε!!!! RESPECT :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
1) Εσυ τι εισαι???2)θα προσπαθησω να μαθω ορθογραφια και 3) Βοηθηστε και εσεις στο εργο της αστυνομιας!!οι αστυνομικοι ειναι απροστατευτοι σε ολλους τους τομεις!!!εσεις οι φοιτητες και κυρθως οι δημοσιογραφοι φερνεται την αστυνομια σε αυτην την θεση που ειναι!!να μην την σεβεται κανεις!!
-----------------------------------------

Ρε φιλε ειπα εγω οτι θα βαρεσω εναν απλο πολιτη?αν μου αντισταθει ο δολοφονος και βεβαια θα τον βαρεσω!!!ελεος!!
αυτο ειπα και εγω!!!!!
αν σου αντισταθει φωναξε και μενα να σε βοηθησω θα το χαρω κι ολας!αλλα αμα δεν αντισταθει δεν εχεις δικαιωμα να βαρεσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
αυτο ειπα και εγω!!!!!
αν σου αντισταθει φωναξε και μενα να σε βοηθησω θα το χαρω κι ολας!αλλα αμα δεν αντισταθει δεν εχεις δικαιωμα να βαρεσεις

Προφανώς δεν έλεγε αυτό μέχρι τώρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top