Στις 29 Αυγούστου οι Βάσεις 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
EΧΟΥΜΕ ΨΥΧΗ! ΜΗ ΜΑΣ ΦΙΜΩΝΕΤΕ! ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΘΑ ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΟΥΜΕ ΟΣΟ ΠΑΕΙ!

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas_GR

Νεοφερμένος

Ο Kostas_GR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
9 μέρες για τις βάσεις.. τίποτα δεν έμεινε
καλά αποτελέσματα παιδιά.....!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

evangeline

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Ναι έχετε δίκιο κυρία Διαμαντοπούλου.
εμείς οι μαθητές δεν πρέπει να σας πρήζουμε τώρα εν μέσω αυτής της άσχημης κατάστασης στη χώρα μας.Ναι,μπορούμε να κάνουμε υπομονή και μέχρι τέλη Σεπτέμβρη αν σας βολεύει. Αλλωστε ποιος νοιάζεται για τις βάσεις και τους χιλιάδες απόφοιτους που έχουν το δικαιολογημένο άγχος?Ναι,εδώ ο κόσμος καίγεται ...
Δεν πειράζει που υποθέσαμε και ελπίσαμε(τι άλλο κάνουμε σε αυτή τη χώρα) πως λόγω των αλλαγών και του νωρίτερου των φετινών εξετάσεων και του ηλεκτρονικού τρόπου κατάθεσης μηχανογραφικών θα είχαμε πιο νωρίς τα αποτελέσματα!
ένα εχω να πω. το υπουργείο σας απλά τον παίρνει!
ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΠΑΡΕΚΤΡΑΠΗΚΑ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
777.600 δευτερόλεπτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
She is a spammer and a troller. Ban από το internet τώρα!

:*

:confused: Εχει όμως 5 θετικές αυτό σημαίνει ότι έχει λαό πίσω της και ίσως υπάρχουν αντιδράσεις :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzenaki93

Νεοφερμένος

Η tzenaki93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Αν και το είχα γράψει και στο άλλο τόπικ με εκφράζει ακόμα και τώρα...Βασικά όσο περνάνε οι μέρες τόσο θέλω να τσιρίξω...

"Πραγματικά ΘΕΛΩ να τσιρίξω....όταν το είδα νόμιζα ότι μου κάνουν πλάκα!Μας ρωτάει εμάς η ατσαλάκωτη αν μας βολεύει?Με ρωτάει αν ο μπαμπάς μου μπορεί να πάρει άδεια?Με ρωτάει αν η μαμά μου (που βρίζει την Διαμάντω για άλλους λόγους)μπορεί να τρέχει να βρει σπίτι και να είναι σε 2 μέρες στο σχολείο?Μου έχει χαλάσει το καλοκαίρι που ήθελα να πεταχτώ Χαλκιδική...ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ότι τα έχει κάνει ΜΠΟΥΡΔΕΛΟΟΟΟΟΟΟ?ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ότι μόλις λέει κάτι γίνεται το αντίθετο?Χαίρεται που μας έχει κάνει τα νεύρα τσατάλια την μία με την έναρξη των πανελλαδικών, την άλλη με την ανακοίνωση των αποτελεσμάτων και τώρα το αποκορύφωμα με την ανακοίνωση των βάσεων???Φέτος εμείς μέχρι τις 30 Ιουνίου έιχαμε συμπληρώσει μηχανογραφικό ενώ πέρυσι 6 Ιουλίου έμαθαν τις βαθμολογίες...Δηλαδή κούκλα μου πόσο ΑΠΑΙΣΙΑ είσαι???Αν μαθαίναμε και εμείς στις 6 Ιουλίου τα αποτελέσματα τι λες,θα μαθαίναμε τον Σεπτέμβριο τις βάσεις???ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΗΝ ΒΑΡΑΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ είναι ότι λέει ξελέει και εμείς σαν μαλάκες δυστυχώς δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα...παρά μόνο εκνευριζόμαστε και βρίζουμε!!!ΧΑΙΡΕΣΑΙ με την εξουσία που έχεις στα χέρια σου και μας κάνεις ό,τι θέλεις???ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΗ?"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emm@

Νεοφερμένος

Η εμμανουέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
ολοι μας θελουμε να δειρουμε τη διαμαντοπουλου:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
:confused: Εχει όμως 5 θετικές αυτό σημαίνει ότι έχει λαό πίσω της και ίσως υπάρχουν αντιδράσεις :hmm:
καλέ το :* δεν το βλέπετε;;; πλάκα κάνει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
καλέ το :* δεν το βλέπετε;;; πλάκα κάνει...

:hmm: δεν έχει βάλει αυτό :P μετά οπότε μιλάει σοβαρά


ολοι μας θελουμε να δειρουμε τη διαμαντοπουλου:mad:

Δεν είναι σωστό να χρησιμοποιούμε βία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Φοκο σταμάτα θα την φας εσύ την μπουνιά στο τέλος...:P
Και την έχω δει και από κοντά την Διαμαντοπούλου στη βράβευση του Αρχιμήδη, είχε κάνει το μαλλί καρμπολάχανο και χαιρότανε:xtipao:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisopsaro

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisopsaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 213 μηνύματα.
η τυπισα πολυ απλα ειναι ασχετη...δεν ξερει που παν τα τεσσερα....τα εχει κανει σκατα...σκατα να φαει δηλ...εμεις τι φταιμε να τυρανιομαστε?ακους 29...29 να ειναι οι ωρες της...να παρει την περικεφαλαια της και να ξεκουμπιστει!!!!!

ουφ σαν να νιωθω καλυτερα...θα ηθελα ομως και κατι ακομη...να την τεμαχισωωωω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

costasre

Νεοφερμένος

Ο costasre αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
εγώ πάλι άσχετα με τις λαλακίες στα αποτελέσματα την γουστάρω ειδικά μπροστά στη Μαριέτα Γιανάκου Κουτσίκου την βλέπω σαν Θεά :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos_p

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Παιδιά καλησπέρα! Ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζει κανείς με ποιον τρόπο θα ανακοινωθούν οι βάσεις στα παιδιά που ανήκουν σε ειδικές κατηγορίες? Γιατί μέχρι και πέρυσι έβγαιναν οι βάσεις πρώτα πρώτα στα ΜΜΕ και πάνω κάτω υπολόγιζες που είχες περάσει, τώρα με τις ειδικές κατηγορίες θα περιμένουμε μόνο με κωδικό από το site του Υπουργείου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Κανενας δεν μπορει να γνωριζει..Ολοι μπορουν να υποθεσουν! Μεχρι και περσι βγαινανε στα ΜΜΕ αλλα δεν υπολογιζες πανω κατω που περναγες ,αφου αν πας στο σχολειο θα δεις το ονομα σου και διπλα την σχολη που περασες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos_p

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Ελπίζω και φέτος ακόμα και τα παιδιά σε ειδικές κατηγορίες να μάθουν αμέσως που έχουν περάσει.. Κατα τι ώρα λέμε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leftmano

Νεοφερμένος

Ο leftmano αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Ohhh Jesus Christ!Χαρα στο κουραγιο σας μετα απο τοσα χρονια να ξαναδωσετε!Αν μου λεγε τωρα ο πατερας μου-ειναι 45χρονων- οτι θελει να δωσει πανελληνιες δεν ξερω πως θα μου φαινοτανε!
Μπραβο παντως!Καλα γραψατε?

Έγραψα καλά, όπως έπρεπε για την Σχολή που στόχευα. Ποτέ δεν είναι αργά και για τίποτε, αν το θες. Και αν θες να σπουδάσεις κάτι στην Δημόσια εγχώρια Τριτοβάθμια εκπαίδευση, οι Πανελλήνιες -δυστυχώς ή ευτυχώς- είναι το αξιοκρατικότερο στάδιο. 'Ετσι χόρεψα κι εγώ τον χορό. Ή μάλλον, ξανα-χόρεψα. Τουλάχιστον, όπως δείχνουν τα πράγματα, πετύχαμε το στόχο. Και λέω "πετύχαμε" γιατί από ένα σημείο και μετά, η προσπάθεια μου έγινε σχεδόν οικογενειακή υπόθεση...Αυτά. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Διαβαστε το, αξιζει.
ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΜΗΧΑΝΟΓΡΑΦΙΚΑ
https://www.alfavita.gr/artro.php?id=42751
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Ελπίζω και φέτος ακόμα και τα παιδιά σε ειδικές κατηγορίες να μάθουν αμέσως που έχουν περάσει.. Κατα τι ώρα λέμε??
Ενα απο τα λιγα καλα που εχει πετυχει το υπουργειο παιδειας ειναι οτι οταν βγουν οι βασεις ολοι θα ξερουν σε ποια σχολη θα φοιτησουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgazoe

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olgazoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Διαβαστε το, αξιζει.
ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΜΗΧΑΝΟΓΡΑΦΙΚΑ
https://www.alfavita.gr/artro.php?id=42751

To να ειδοποιούσαν μόνο τους μαθητές με πολύ καλές βαθμολογίες το θεωρώ διάκριση! Δηλαδή οι μέτριοι μαθητές που δεν τα οριστικοποίησαν τελικα δεν έχουν ψυχη? :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top