Σπυράκια

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Το χειρότερο που μπορείτε να κάνετε είναι να χρησιμοποιείται αλοιφές, σαπούνια κλπ. που βοήθησαν πχ. την κολλητή σας.. Το έκανα κι εγώ και δε μου βγήκε σε καλό.:/: Ο καθένας έχει άλλο τύπο δέρματος, γι' αυτό καλύτερο είναι να συμβουλευόμαστε έναν ειδικό!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Τα σπυράκια στην πλάτη μπορεί να είναι και ιδρωτάρια, οπότε συστηματικά μπάνιο.
Για την ακμή επειδή είχα και γω, αρχικά να πάτε σε έναν καλό δερματολόγο ώστε να σας γράψει ένα σαπούνι, αλοιφή αναλόγως με την ακμή που έχει ο καθένας.
Και κάτι τελευταίο να μην ακουμπάτε με βρώμικα χεριά το πρόσωπο σας και κυρίως στα αγόρια να ελαττωσουν όσο μπορούν το ζελέ στα μαλλιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
συμφωνω. πρωτα απο ολα οτι ειδους ακμη ειναι πρωτα επισκεφτητε εναν δερματολογο... δεν θα πονεσετε καθολου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Το σπυράκι είναι το πιο υγιεινό πράγμα στην φύση μας :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

heidi.enjoy

Νεοφερμένος

Η heidi.enjoy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Το σπυράκι είναι το πιο υγιεινό πράγμα στην φύση μας :)
Φάνηκε αρκετά ενδιαφέρον αυτό που έγραψες.Μπορείς να το εξηγήσεις?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evito

Νεοφερμένος

Η evito αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Φάνηκε αρκετά ενδιαφέρον αυτό που έγραψες.Μπορείς να το εξηγήσεις?:P

γιατί το λες αυτό?? :hmm:

Γιατί αποβάλλονται άχρηστες ουσίες... Χωρίς αυτά μπορεί να είχαμε και μολύνσεις εσωτερικά μας :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

heidi.enjoy

Νεοφερμένος

Η heidi.enjoy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Γιατί αποβάλλονται άχρηστες ουσίες... Χωρίς αυτά μπορεί να είχαμε και μολύνσεις εσωτερικά μας :)
Καλά λες.Άρα να χαιρόμαστε όταν βγάζουμε κανένα σπυράκι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Γιατί αποβάλλονται άχρηστες ουσίες... Χωρίς αυτά μπορεί να είχαμε και μολύνσεις εσωτερικά μας :)

Και δηλαδή τι πάει να πει αν κάποιος έχει ακμή; Ότι δηλαδή έχει παρα πολλές άχρηστες ουσίες μέσα του; Κοίτα να δεις τι έμαθα σημερα:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Και δηλαδή τι πάει να πει αν κάποιος έχει ακμή; Ότι δηλαδή έχει παρα πολλές άχρηστες ουσίες μέσα του; Κοίτα να δεις τι έμαθα σημερα:D:D:D
δεν ξέρω φίλε... μπορεί λόγω εφηβείας... αλλά για να γίνεται είναι καλό...
Κοίτα να δεις, για trowling ξεκίνησα, και τώρα δίνω απολογισμό:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
δεν ξέρω φίλε... μπορεί λόγω εφηβείας... αλλά για να γίνεται είναι καλό...
Κοίτα να δεις, για trowling ξεκίνησα, και τώρα δίνω απολογισμό:P

ααα έχεις ορέξεις για τρολλ;;;:mad: χαχαχααχαχαχα... Πειθομαι πολύ εύκολα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
ααα έχεις ορέξεις για τρολλ;;;:mad: χαχαχααχαχαχα... Πειθομαι πολύ εύκολα!
μα και πάλι λογικό είναι να κάνουν καλό... τώρα μπορεί να έχει και αρνητικά, αλλά για να γίνεται είναι καλό :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
μα και πάλι λογικό είναι να κάνουν καλό... τώρα μπορεί να έχει και αρνητικά, αλλά για να γίνεται είναι καλό :)

Δε νομίζω να είναι τόσο καλό να είσαι στην τσίτα όλη τη μέρα..:worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GEORGE HBK

Νεοφερμένος

Ο GEORGE HBK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Για σπυρακια στη πλατη εχετε να προτεινετε τπτ ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
εγω προτεινω brevoxyl αλλα καλυτερα να πας πρωτα σε εναν δερματολογο προτου κανεις οτιδηποτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mathen

Νεοφερμένος

Ο Mathen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Ρε παιδιά επειδή τώρα τελευταία έχω κάτι κοκκινίλες στο πρόσωπο μου κάτι σαν σημάδια αλλά με έντονηερυθρότητα έχει κανείς κάτι να μου προτείνει ( αν το έχει πάθει και κάποιος άλλος αυτό..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannis77

Νεοφερμένος

Ο Giannis77 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Ρε παιδιά επειδή τώρα τελευταία έχω κάτι κοκκινίλες στο πρόσωπο μου κάτι σαν σημάδια αλλά με έντονηερυθρότητα έχει κανείς κάτι να μου προτείνει ( αν το έχει πάθει και κάποιος άλλος αυτό..)

Και εγώ μια από τα ίδια...Είχα ακμή - όχι πολύ έντονη - και τώρα έχω κοκκινίλες κάτι σαν σημάδια :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
ΠΡΟΣΟΧΗ!!! Παιδιά ΜΗΝ προτείνετε τα προϊόντα που χρησιμοποιείτε! Ο καθένας έχει διαφορετική επιδερμίδα! Πρωτού δοκιμάσετε οτιδήποτε επισκεφτείτε ένα ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΟ! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akrione

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο akrione αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 202 μηνύματα.
γεια σας παιδια...θα κανω μια ερωτηση που πιθανως εχει απαντηθει απλα βαριεμαι να ψαξω...εγω σκεφτομαι να κανω μια θεραπεια για τα σπιρακια...αγωγη απο το στομα οπως λεγεται...εμαθα οτι αυτη ειναι αποτελεσματικη αλλα εχει παρενεργια στο συκωτι...οποτε θα ηθελα να μαθω απο αυτους που καναν αν ειναι αποτελεσματικη ποσο χρονο διαρκει και αν ειναι φρονιμο να τν κανω...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top