Σπυράκια

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Το φαί, το ποτό και κάτι άλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
γκουχου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.

Stelina.Teta

Νεοφερμένος

Η Stelina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
με λες ποια ηταν αυτα τα φαρμακα για να σου πω κ εγω αν αυτο που θελω να σ πω σχετιζετε μ αυτα που πηρες...και ΚΑΚΩΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΣ
δεν θυμάμαι πως λεγανε τα χαπια, αλλα μου εδωσε κρεμες ανταφεριν και νταλασιν μαζι...παντως αν εχει παρει καποιος τιποτα χαπια που να μην ξεφλουδιζουν πλζ πειτε δεν μπορω αλλο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.

Stelina.Teta

Νεοφερμένος

Η Stelina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
δεν θυμάμαι πως λεγανε τα χαπια, αλλα μου εδωσε κρεμες ανταφεριν και νταλασιν μαζι...παντως αν εχει παρει καποιος τιποτα χαπια που να μην ξεφλουδιζουν πλζ πειτε δεν μπορω αλλο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:'(

Εντομεταξυ εχω κανει και καθαρισμους σε αισθητικο οπου εξαφανιζονταν για 2-3 μηνες και μετα ξανα τα ιδια.
Και το θεμα ειναι πως εχω παρα πολλα μικρα εσωτερικα ασπρα που δεν πολυφαινονται αλλα ειναι εκατομμυρια και τα μεγαλα που βγαζω που κ που δεν ειναι ακμης, οπως τα συνιθισμενα με πυον κ μεγαλα δηλαδη,ειναι κοκκινα με πολυ λιγο πυον κ γινονται πληγες και κανουν πανω απο μια εβδομαδα να φυγουν.
Εχω δοκιμασει και κλερασιλ αλλα πολυ μικρη η διαφορα.Και δεν μπορω να καταλαβω για πιο λογο περναω σταδια που κοκκινιζουν κ φουντωνουν πολυ χωρις να εχω κανει κατι εγω.:mad: :(
-----------------------------------------
Εγώ όταν πηγα στην αισθητικό για καθαρισμό μου είπε ότι κάτω από τα 23 ο καθαρισμός δεν πρέπει να γίνεται γιατί αφήνει από σημάδια στο πρόσωπο μέχρι και κάτι χειρότερο λογω της ευαισθησίας που έχει το δέρμα μέχρι τότε....Θα πρέπει να πας σε δερματολόγο..

εγω εχω παει 4 φορες ειχε αποτελεσμα αλλα για λιγο καιρο, και ευτυχως δεν μου αφησε σημαδια.. αν ειναι ετσι οπως τα λες δεν θα ξαναπαω!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Εγω εχω πολλα εως παρα πολλα σπυρακια, και με ενοχλουν αφανταστα....:mad:
Και δε φευγουν τα ατιμα...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M@r@ki

Δραστήριο μέλος

Η M@r@ki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
Κι εγώ έχω πολλά αλλά όχι με πύον.
Παίρνω Dalacin το πρωί και μία άλλη κρέμα για το βράδυ αλλά το Dalacin δεν το βάζω πάρα πολύ συχνα.
Ελπίζω να φύγουν σύντομα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
Εχω δοκιμασει και κλερασιλ αλλα πολυ μικρη η διαφορα.

κλερασιλ και αισθητικοι = απατες για να σου τρωνε λεφτα και να σου πουλανε ομορφια...μονο για μπικινια και μανικιουρ ειναι........η μονη λυση και σωστη λυση ειναι η ιατρικη παρακολουθηση με τα φαρμακα που χορηγουν σε καθε περιπτωση.....στα κοριτσια αναφερομαι κυριως...και επειδη πολλες απο σας με το που περνετε καπιια φαρμακα αρχιζει και ξεφλουδιζει το προσωπο σας κατευθειαν τα σταματατε...για να γινει το δερμα σας καθρεφτης πρεπει να περασετε απο αυτο το σταδιο οσο και αν δε σας αρεσει και ειναι οδυνηρο οντως...αλλα τι προτιματε,να ειστε μιαζ ωη με σπυρακια και σημαδια ακμης η να εχετε για 1 μηνα μονο ξεφλουδισμενο προσωπο και να χαιρεστε μετα ολη σας τη ζωη που ειστε πεντακαθαρες χωρις ψεγαδια και τα συναφη αντιαισθητικα μελανα σημεια????? σκεφτειτε το......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
κλερασιλ και αισθητικοι = απατες για να σου τρωνε λεφτα και να σου πουλανε ομορφια...μονο για μπικινια και μανικιουρ ειναι........η μονη λυση και σωστη λυση ειναι η ιατρικη παρακολουθηση με τα φαρμακα που χορηγουν σε καθε περιπτωση.....στα κοριτσια αναφερομαι κυριως...και επειδη πολλες απο σας με το που περνετε καπιια φαρμακα αρχιζει και ξεφλουδιζει το προσωπο σας κατευθειαν τα σταματατε...για να γινει το δερμα σας καθρεφτης πρεπει να περασετε απο αυτο το σταδιο οσο και αν δε σας αρεσει και ειναι οδυνηρο οντως...αλλα τι προτιματε,να ειστε μιαζ ωη με σπυρακια και σημαδια ακμης η να εχετε για 1 μηνα μονο ξεφλουδισμενο προσωπο και να χαιρεστε μετα ολη σας τη ζωη που ειστε πεντακαθαρες χωρις ψεγαδια και τα συναφη αντιαισθητικα μελανα σημεια????? σκεφτειτε το......
εδω κανεις λαθος...τα σπυρακια μπορει μετα απο θεραπεια να ξαναεμφανιστουν... και αυτη η θεραπεια κραταει περισσοτερο απο 1 μηνα ειδικα αν υπαρχει μεγαλο προβλημα...
και το μια ζωη με σπυρακια που λες....ε ειναι υπερβολικο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
και το μια ζωη με σπυρακια που λες....ε ειναι υπερβολικο:P

οχι φιλε δεν ειναι υπερβολη....το ξερεις οτι υπαρχει και ακμη στους ενηλικους???εμφανιζεται στισ ηλικιες απο 30 και πανω σε καποιες περιπτωσεις.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HOOLIGAN13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dhmhtrhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Της ηλικιας ειναι θα φυγουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
οχι φιλε δεν ειναι υπερβολη....το ξερεις οτι υπαρχει και ακμη στους ενηλικους???εμφανιζεται στισ ηλικιες απο 30 και πανω σε καποιες περιπτωσεις.....
ναι το ξερω...αλλα συνηθως σε αυτους εμφανιζεται γιατι δεν τους εμφανιστηκε πρωτυτερα η λογω αγχους για την επαγγελματικη αποκατασταση η αλλους λογους..
-----------------------------------------
Της ηλικιας ειναι θα φυγουν...
οταν βλεπεις οτι απο τα 12 δεν μπορεις να ησυχασεις δυσκολα το λες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Η θεραπεία με τα χάπια (ρετινοειδή) κρατάει 3 μήνες στην καλύτερη περίπτωση. Κανονικά είναι ένα εξάμηνο και σε βαριές περιπτώσεις μέχρι 1 χρόνο, όπως εμένα. Βέβαια είναι ανάλογα και τη δόση που θα πάρεις. Και πάλι μετά από 1 χρόνο ξαναάρχισα να βγάζω, αλλά παλεύεται γιατί δεν είναι κύστες κτλ. Οπότε με ένα σαπουνάκι είσαι gg. Επίσης η θεραπεία έχει πολλές παρενέργειες και σου αφήνει πολλά κουσούρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serendipity*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η *Serendipity* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Η θεραπεία με τα χάπια (ρετινοειδή) κρατάει 3 μήνες στην καλύτερη περίπτωση. Κανονικά είναι ένα εξάμηνο και σε βαριές περιπτώσεις μέχρι 1 χρόνο, όπως εμένα. Βέβαια είναι ανάλογα και τη δόση που θα πάρεις. Και πάλι μετά από 1 χρόνο ξαναάρχισα να βγάζω, αλλά παλεύεται γιατί δεν είναι κύστες κτλ. Οπότε με ένα σαπουνάκι είσαι gg. Επίσης η θεραπεία έχει πολλές παρενέργειες και σου αφήνει πολλά κουσούρια.
Όπως??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Εγώ χρησιμοποιώ ένα στικ. Dalacin της Pfizer. Πολύ αποτελεσματικό.
Καθαρίζεις το πρόσωπο και τσουπ βάζεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koti Horror

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
εγώ δεν έχω σπυράκια! και ούτε θα ήθελα να αποκτήσω! το μόνο που κάνω είναι κάθε μέρα μετά το μπάνιο να βάζω μια ενυδατική κρέμα της bepanthol
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
Η θεραπεία με τα χάπια (ρετινοειδή) κρατάει 3 μήνες στην καλύτερη περίπτωση. Κανονικά είναι ένα εξάμηνο και σε βαριές περιπτώσεις μέχρι 1 χρόνο, όπως εμένα. Βέβαια είναι ανάλογα και τη δόση που θα πάρεις. Και πάλι μετά από 1 χρόνο ξαναάρχισα να βγάζω, αλλά παλεύεται γιατί δεν είναι κύστες κτλ. Οπότε με ένα σαπουνάκι είσαι gg. Επίσης η θεραπεία έχει πολλές παρενέργειες .

Οι οποίες υποχωρούν με τη διακοπή της λήψης του συγκεκριμένου φαρμάκου!
-----------------------------------------
Επίσης η θεραπεία έχει πολλές παρενέργειες και σου αφήνει πολλά κουσούρια.

:hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top