Σπυράκια

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
εγω παλι παιδια ουτε σπυρακια ουτε τιποτα
thank's the God!!!!!!!!!!!! :D:Dαλλα εχει κοπει η σοκολατα λολ!

Η σοκολάτα δεν προκαλεί ακμή...αλίμονο μας αν εφταιγε η σοκολάτα:xixi:
-----------------------------------------
Εγώ ξαναέβγαλα :'(

Λογικό...:(
-----------------------------------------
και εγω ξαναεβγαλα:'(

Συμβαίνει σε μερικές περιπτωσεις...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Η σοκολάτα δεν προκαλεί ακμή...αλίμονο μας αν εφταιγε η σοκολάτα:xixi:
-----------------------------------------


Λογικό...:(
-----------------------------------------


Συμβαίνει σε μερικές περιπτωσεις...:(


εννοειται δεν προκαλειι ακμη, απλα ολοι λενε οτι η σοκολατα επειδη εχει πολυ ζαχαρη σε κανει κ βγαζεις σπυρακια
τωρα αληθεια ή οχι, απλα ακουστα το' χω δεν τοχω ψαξει:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
εννοειται δεν προκαλειι ακμη, απλα ολοι λενε οτι η σοκολατα επειδη εχει πολυ ζαχαρη σε κανει κ βγαζεις σπυρακια
τωρα αληθεια ή οχι, απλα ακουστα το' χω δεν τοχω ψαξει:)


Ένας ακόμα μύθος, ο οποίος συνδέει τη σοκολάτα με την ακμή ή με την εμφάνιση σπυριών.
Η μέτρια κατανάλωση του γλυκισματος αυτού έχει ευεργετικές επιδράσεις στον οργανισμό.Ειδικά η μαύρη σοκολάτα...πω πω λιγώθηκα ο άνθρωπος...:jumpy:
-----------------------------------------
https://www.medlook.net/article.asp?item_id=1101

https://psi-gr.tripod.com/choc_18_othermyths.html

https://www.ert.gr/ygeia/details.asp?id=469&catid=3116
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

niktkd93

Νεοφερμένος

Ο Νίκος Κατσός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αλιβέρι (Εύβοια). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
h dikh mou apopsh ein n pas s enan/mia dermatologo k 8 s pei autos/h t prepei n kaneis...
don't worry...
eixa megalo propvlhma k molis phga s giatro meta ap ena mhna eixe meiw8ei ypervolika...
eixe meinei mono t kokkinisma st magoula...
-----------------------------------------
h dikh mou apopsh ein n pas s enan/mia dermatologo k 8 s pei autos/h t prepei n kaneis...
don't worry...
eixa megalo propvlhma k molis phga s giatro meta ap ena mhna eixe meiw8ei ypervolika...
eixe meinei mono t kokkinisma st magoula...
αστα να πανε
εχω να φαω σοκολατα απ 1η γυμνασιου λογω ακμης κ φετος παω 2α λυκειου :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Τελικά για τις κοκκινίλες να ψάξω κάπου ή δεν υπάρχει? :P

Btw με Dalacin σε 3 μέρες το πολύ το σπυρί ασπρίζει και ξερένεται, σημάδι του ότι δουλεύει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ένας ακόμα μύθος, ο οποίος συνδέει τη σοκολάτα με την ακμή ή με την εμφάνιση σπυριών.
Η μέτρια κατανάλωση του γλυκισματος αυτού έχει ευεργετικές επιδράσεις στον οργανισμό.Ειδικά η μαύρη σοκολάτα...πω πω λιγώθηκα ο άνθρωπος...:jumpy:
-----------------------------------------
https://www.medlook.net/article.asp?item_id=1101

https://psi-gr.tripod.com/choc_18_othermyths.html

https://www.ert.gr/ygeia/details.asp?id=469&catid=3116


ε αμα ειναι μαυρη
αμα ειναι γαλακτος?:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
ε αμα ειναι μαυρη
αμα ειναι γαλακτος?:lol:

Και γάλακτος και bitter και αμυγδάλου και η λευκή και γκοφρέτες και σοκοφρέτες κια τα σοκολατένια ροφήματα...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
ωραια :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Τελικά για τις κοκκινίλες να ψάξω κάπου ή δεν υπάρχει? :P

Btw με Dalacin σε 3 μέρες το πολύ το σπυρί ασπρίζει και ξερένεται, σημάδι του ότι δουλεύει.

Αυτό το άσπρο είναι τα λευκά αιμοσφαίρια που συμμετείχαν στην αντιμετώπιση της μόλυνσης. Αυτό έχω ακούσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
Αυτό το άσπρο είναι τα λευκά αιμοσφαίρια που συμμετείχαν στην αντιμετώπιση της μόλυνσης. Αυτό έχω ακούσει.
Nαι,έτσι είναι.Θυμάμαι που μας το είχε πει η καθηγήτρια της βιολογίας στο γυμνάσιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
εγω παντως δεν εβγαλα ποτε πολλα σπυρακια!
1 -2 το πολυ και φευγαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
ναι ειμα!
αν και βγαζω μεγαλα σπυρια στην πλατη μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
ναι ειμα!
αν και βγαζω μεγαλα σπυρια στην πλατη μου!
μεγαλα στην πλατη ε?τα λεγομενα βουζουνια!! χαλια ειναι και αυτα...αλλα στο προσωπο ειναι χειροτερα γιατι φαινονται κιολας και πολλες φορες σπανε μονα τους οταν κοιμασαι και αφηνουν σημαδια τα πουστικα σιχτιρ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
:jumpy:
μεγαλα στην πλατη ε?τα λεγομενα βουζουνια!! χαλια ειναι και αυτα...αλλα στο προσωπο ειναι χειροτερα γιατι φαινονται κιολας και πολλες φορες σπανε μονα τους οταν κοιμασαι και αφηνουν σημαδια τα πουστικα σιχτιρ!!
στην πλατη αυτα που βγαζω με πονανε και ειναι ΤΕΡΑΣΤΙΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
:jumpy:
στην πλατη αυτα που βγαζω με πονανε και ειναι ΤΕΡΑΣΤΙΑ!
ναι ρε τα ξερω...εχουμε δυστυχως γνωριστει...ΒΟΥΖΟΥΝΙΑ τα λενε!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
ναι ρε τα ξερω...εχουμε δυστυχως γνωριστει...ΒΟΥΖΟΥΝΙΑ τα λενε!!:P
δεν ξερω πως τα λενε και ουτε με νοιαζει
θελω να χωριστουν οι δρομοι μας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
Εγώ δεν έβγαζα "βουζούνια" :P
αλλά στο πρόσωπο είχα κλασικά.
ε ενταξει δεν εχετε ολοι το θειο προσωπο που εχω εγω:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top