Σκουλαρίκι σε αγόρια

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
καποιες ειναι ρηξικελευθες αρκετα για να μου δωσουν την ευκαιρια να συμμετασχω στην ευρωπαικη βουλη των εφηβων το 2010.

Και μένα κάποιες είναι διαφορετικές αρκετά ώστε να με ωθήσουν στο να πετάω πετρίδια απ'έξω απ'τη Βουλή.Που κολλάει αυτό,in the first place?

ο νιτσε σου απανταει με τα λεγομενα του θα τον αμφισβητησεις?προσεχε!οι σκεψεις ειναι οι σκιες των αισθηματων μας παντοτε σκοτεινοτερες κενοτερες και απλουστερες.γι αυτο ζητησα και τη συνδρομη της αννας

Τον λατρεύω τον Νίτσε,truly.Αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι τον δέχομαι σαν ευαγγέλιο.Τον αμφισβητώ φυσικά,και νομίζω η αμφισβήτηση είναι πολύ πιο κοντά στο νιτσεϊκό πνεύμα,όντας και ο ίδιος ο Νίτσε μηδενιστής.Still,ούτε αυτό βλέπω τι σχέση έχει με την κουβέντα.

πρωτα απο ολα μη μου προσθετετε λογια που δεν εχω πει,ειναι ευκολο αυτο!ποια σατκη ηθικη?

Αστική ηθική,man.Είναι το σύνολο των καθιερωμένων αντιλήψεων της καθεστηκυίας τάξης (της αστικής),σχετικά με τη ζωή και την κοινωνία.

.χαιρω πολυ και οι γκει κανουν αυτο και αυτο και οι ροκαδες αυτο και οι γκοθαδες αυτο.

Ποιες υποκατηγορίες?Τι ρατσισμός είναι αυτός?Οι gay π.χ.,ή οι γκοθάδες που ανέφερα εγώ,δεν είναι άνθρωποι?

προσπαθουμε να φωτισουμε λιγο την αντικειμενικη πλευρα του θεματος πραγμα που ειναι αρκετα δυσκολο ομολογω να πω.απολυτη αληθεια δεν υπαρχει.αλλα το να χαρακτηριζεται καποιος σκοπιμως και επανελλειμενως οπισθοδρομικος δηλωνει αν μη τι αλλο αδυναμια στο λογο.

Μα δεν έχει αντικειμενική πλευρά το θέμα,man.Απλά it's just a matter of perspective.Σε άλλους αρέσει να φοράνε σκουλαρίκι,σε άλλους όχι,σε άλλους αρέσει το παστίτσιο,σε άλλους δεν αρέσει,that's all.

Btw,δεν αντιλαμβάνεσαι και εσύ ο ίδιος τους μεγατόνους της ειρωνείας,να μιλάς για αδυναμία στον λόγο όταν κάνεις σωρηδόν τα ορθογραφικά και έχεις βιάσει κάθε μορφή συνοχής του γραπτού λόγου?

τι says who?το δεον το κινωνικα αποδεκτο απο την πλειοψηφια των ανθρωπων των ελληνων.\

Maybe it is,maybe not.Και αν είναι,καιρός να αλλάξει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
ναι γενικα μου αρεσει...αλλα παντα χωρις υπερβολες κ μονο στο ενα αυτι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ότι να ναι διαβάζουμε σε αυτό το τόπικ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 223112

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
μου αρεσει το σκουλαρικι στα αγορια!και ιδιαιτερα το διαμαντακι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nex.

Νεοφερμένος

Ο nex. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
μου αρεσει το σκουλαρικι στα αγορια!και ιδιαιτερα το διαμαντακι:P

Και ο κρικος λεει ...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 223112

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Και ο κρικος λεει ...!
μπα..αλλα να μου πεις αναλογα!σε αλλους παει σε αλλους οχι...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
μου αρεσει το σκουλαρικι στα αγορια!και ιδιαιτερα το διαμαντακι:P

Το διαμαντάκι είναι μπλιάχ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassonoff

Δραστήριο μέλος

Η vassonoff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 426 μηνύματα.
Τρελενομαι με το σκουλαρικια στα αγορια...Απλως να το χει και το παιδι...Να εχει το στιλ...Γιατι αλλιως τζαμπα το βαζεις...Δεν κανουν τα ρασα τον παπα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Τρελενομαι με το σκουλαρικια στα αγορια...Απλως να το χει και το παιδι...Να εχει το στιλ...Γιατι αλλιως τζαμπα το βαζεις...Δεν κανουν τα ρασα τον παπα...:P

ουτε ο παπας τα ρασα, αλλα χαιρομαι που επιστρεφουμε επιτελους ον τοπικ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sofaki Loony

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofaki Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
μια χαρα ειναι :) και ωραιο μπορω να πω.. αλλα όχι οταν γινονται υπερβολες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Σε αγόρι μ'αρέσει στο αυτί και στο φρύδι και θα ήθελα να έκανε και ο δικός μου :redface: Δέχομαι να έχουν και στο κάτω χείλος (στη μέση) και στη γλώσσα , αλλά έχω δει και άντρα με σκουλαρίκι στη μύτη και αυτό το θεωρώ πολύ χάλια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Εμένα τα σκουλαρίκια στα αγόρια δεν μ αρέσουν. Βέβαια κάποιοι φίλοι μου φοράνε σκουλαρίκι και μαγκιά τους. Αρκεί να μην συνεπάγεται αυτό ότι άμα δεν φορέσω εγώ είμαι κατώτερος από αυτούς ή να το παίζουν μάγκες μόνο γι' αυτό ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Εμένα τα σκουλαρίκια στα αγόρια δεν μ αρέσουν. Βέβαια κάποιοι φίλοι μου φοράνε σκουλαρίκι και μαγκιά τους. Αρκεί να μην συνεπάγεται αυτό ότι άμα δεν φορέσω εγώ είμαι κατώτερος από αυτούς ή να το παίζουν μάγκες μόνο γι' αυτό ;)
μαγκια το σκουλαρικι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Theseus

Νεοφερμένος

Ο Theseus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Άγιοι Θεόδωροι (Κόρινθος). Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Βλακεια μου φαινεται, σιγα την μοδα ελεος!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Δε μ' αρέσει... γενικά!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,100 μηνύματα.
μαγκια το σκουλαρικι?
Σε τετοιες ηλικιες, πιστευονται και αυτα..
Καλα, οχι οσο παλαιοτερα βεβαια, αλλα οκ..
Λιγο πιο on topic:
Δεν εχω κανενα προβλημα με αυτο το θεμα..
Εγω δεν θα εβαζα, γιατι θεωρω οτι δεν μου παει, και γενικα δεν θελω αξεσουαρ ενσωματωμενα πανω μου (σταυρουδακια, βραχιολακια, κομποσκινια) πλην των εξαιρεσεων: σκουφια, καπελα, και γυαλια και των δυο ειδων λογω αναγκης..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Σε αγόρι μ'αρέσει στο αυτί και στο φρύδι και θα ήθελα να έκανε και ο δικός μου :redface: Δέχομαι να έχουν και στο κάτω χείλος (στη μέση) και στη γλώσσα , αλλά έχω δει και άντρα με σκουλαρίκι στη μύτη και αυτό το θεωρώ πολύ χάλια.
Άμα δεις ένα μέλος από εδώ θα αλλάξεις γνώμη. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,784 μηνύματα.
Ντάξει froubi, η ομορφιά είναι υποκειμενική.
Για ορισμένους άντρες, μια γυναίκα όπως της φωτογραφίας που παραθέτω είναι σέξυ και όποιος αντέξει:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
μαγκια το σκουλαρικι?
Τουλάχιστον έτσι το θεωρούν αυτοί. Φυσικά και δεν είναι μαγκιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roberta

Νεοφερμένος

Η roberta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Δεν μου αρεσει...:eek: εστω και το πιο μικρο,το σκουλαρηκι στα αγορια δεν μου αρεσει καθολου!
Δεν ταιριαζει ρε παιδι μου,με την εννοια το αντρα πως να το κανουμε!Ετσι πιστευω.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top