Σκουλαρίκι σε αγόρια

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
αλλά στους δίδυμους αδένες σας :P

απλα αυτσ αυτο σιγουρα ποναει ΠΟΛΥ.σκεψου να γινει κανενα ατυχημα με τα μαλλιά,ή με το φερμουάρ κατα την διαρκεια :bleh: :bleh: :bleh: ....χεχχε:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kgkolfis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kgkolfis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
απλα αυτσ αυτο σιγουρα ποναει ΠΟΛΥ.σκεψου να γινει κανενα ατυχημα με τα μαλλιά,ή με το φερμουάρ κατα την διαρκεια :bleh: :bleh: :bleh: ....χεχχε:devil:

epic fail.. Δεν θέλω καν να το σκέφτομαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MetalChest

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 480 μηνύματα.
Παντού είναι ωραία αρκεί να σου ταιριάζουν. Εκεί που μου χτυπάει άσχημα είναι στο αυτί. Αλλά ντάξει... δεν τα φοράω εγώ. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nenoula

Δραστήριο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 540 μηνύματα.
εγω δεν εχω προβλημα φοραει ο αλλος σκουλαρικι ή οχι.το θεμα ειναι αν του παει ή αν δεν του παει.αν σου παει μεγια σου με χαρα σου ομως αν εισαι χαλια δε φαινεσαι και εσυ ωραιος.anyway,οπως και να χει δεν υπαρχει περιπτωση να χαρακτηρισω καποιον απο το σκουλαρικι.;)8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mras125

Νεοφερμένος

Ο mras125 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Λοιπόν αλάνια σκέφτομαι και γω να κάνω τρύπες. δύο στο αριστερό.μια ειναι μα*****. όλοι μια εχουν. το μονο θεμα ειναι πως το λεω στον πατερα, πως να το φερω στην συζητηση πειτε καμια ιδεα πως να του πω ότι ξερεις θελω να βαλω σκουλαρικια.:worry::worry::worry::worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni27

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η eleni27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
no problem, be cool δεν έχω πρόβλημα, το βρίσκω μοντέρνο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

updown

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο updown αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
φανερωνει ανθρωπο ακκαλιεργητο και ελλειψη παιδειας.μυαλο τετραγωνο διχως ψεγαδι καμωμενος.αδυναμος απεναντι
στα αρνητικα του παθη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το να φορας σκουλαρικι ειναι συνηθως μια πραξη ψευτοαπομαζοποιησης.Σκουλαρικια φορανε ατομα χωρις μυαλο διοτι νομιζουν οτι θα "ξεχωρισουν" απο την μαζα.Ενα εχω να σου πω οτι φορας σκουλαρικι δεν σημαινει οτι απομαζοποιησαι ΡΕ!Νομιζουν οτι ειναι μαγκες ,οτι ειναι καποιοι . Ε, λοιπον οχι δεν εισαι πιο μαγκας επειδη κουβαλας με το αυτι σου 10 γραμμαρια σιδηρου.Ειναι αντιαισθητικο , απωθητικο και οπως ειχει ειπωθει φανερωνει ελλειψη στοιχειωδης παιδειας η οποια οφειλεται κυριως απο την αδιαφορια του στενου οικογενιακου περιβαλλοντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kel12

Νεοφερμένος

Η kel12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Τι αλλο θα ακουσω δηλαδη... Το σκουλαρικι δεν εχει να λεει τιποτα σιγα το πραμα, μια ασημαντη πινελια που τη φοραει οποιος θελει.. Σε μερικους παει πολυ σαν στυλ χωρις να σημαινει οτι οι γονεις τους δε νοιαζονται γι αυτους.. Ελεος, ουτε στο δημοτικο δε λεγαμε οτι το σκουλαρικι ειναι μαγκια και σιγουρα αυτοι που το κατηγοριοποιουν ετσι ευθυνονται για οποιαδηποτε τετοια αντιληψη υπαρχει ακομα... απλα χαλαρωστε;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τι αλλο θα ακουσω δηλαδη... Το σκουλαρικι δεν εχει να λεει τιποτα σιγα το πραμα, μια ασημαντη πινελια που τη φοραει οποιος θελει.. Σε μερικους παει πολυ σαν στυλ χωρις να σημαινει οτι οι γονεις τους δε νοιαζονται γι αυτους.. Ελεος, ουτε στο δημοτικο δε λεγαμε οτι το σκουλαρικι ειναι μαγκια και σιγουρα αυτοι που το κατηγοριοποιουν ετσι ευθυνονται για οποιαδηποτε τετοια αντιληψη υπαρχει ακομα... απλα χαλαρωστε;)
κανεις λαθος. Με την εμφανιση μπορεις να ψυχολογησεις ανετα καποιον. Επισης, μπορεις να γνωριζεις τι παιζει με τους γονεις του κτλπ και απο την γενικοτερη συμπεριφορα του. Τελος θεωρω το σκουλαρικι στα αγορια μια απιστευτη καγκουρια και επιδιξιομανιας . Του τυπου ΝΑ ΦΟΡΑΩ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΙ ΑΡΑ ΕΙΜΑΙ ΜΑΓΚΑΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Του τυπου ΝΑ ΦΟΡΑΩ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΙ ΑΡΑ ΕΙΜΑΙ ΜΑΓΚΑΣ

αναλογα,αν ειναι απο το δεξι;;μαγκισα;;:P
περα ομως απο αυτο,γιατι αν εχεις τρυπα και στα 2 αυτια δεν θεωρεισαι μπαι αλλα στραιτ:hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
φανερωνει ανθρωπο ακκαλιεργητο και ελλειψη παιδειας.μυαλο τετραγωνο διχως ψεγαδι καμωμενος.αδυναμος απεναντι
στα αρνητικα του παθη

Αρνητικά πάθη?Elaborate,please.I mean,θέλει πολλή προσπάθεια (και πολύ πηγμένο ασβέστη κάτω απ'το σκαλπ),για να κάθεσαι να προσπαθείς να "ηθικοποιήσεις" κάτι υποκειμενικό,όπως η εξωτερική εμφάνιση.Δεν έχουμε...fashion police,ο καθένας φοράει ό,τι γουστάρει,ffs.Δεν ξέρω από ποιο συνέδριο των σκληροπυρηνικών του Tea Party Movement ξεπήδησες,but I'm sorry pal,μην προσπαθείς να κρύψεις τις σκοταδιστικές σου προκαταλήψεις πίσω από υποτιθέμενα και αναιτιολογήτα ελλείματα παιδείας (θα μου πεις,εξαρτάται τι εννοεί ο καθένας "παιδεία" και "καλλιέργεια",όταν κυκλοφορούν ελεύθερα κάτι κωθώνια που θέλουν τα παιδιά να διδάσκονται..."Creationism" στα σχολεία).

Το να φορας σκουλαρικι ειναι συνηθως μια πραξη ψευτοαπομαζοποιησης.Σκουλαρικια φορανε ατομα χωρις μυαλο διοτι νομιζουν οτι θα "ξεχωρισουν" απο την μαζα.Ενα εχω να σου πω οτι φορας σκουλαρικι δεν σημαινει οτι απομαζοποιησαι ΡΕ!Νομιζουν οτι ειναι μαγκες ,οτι ειναι καποιοι . Ε, λοιπον οχι δεν εισαι πιο μαγκας επειδη κουβαλας με το αυτι σου 10 γραμμαρια σιδηρου.Ειναι αντιαισθητικο , απωθητικο και οπως ειχει ειπωθει φανερωνει ελλειψη στοιχειωδης παιδειας η οποια οφειλεται κυριως απο την αδιαφορια του στενου οικογενιακου περιβαλλοντος.

Αντιαισθητικό και απωθητικό?Από πότε η αισθητική έγινε αντικειμενική και βάσει ποιων κριτηρίων?
Το σκουλαρίκι δεν είναι ούτε δείγμα μαγκιάς,ούτε απομαζοποίησης (wow,such a cool word,you'll get an A+ in language),είναι απλά ένα αξεσουάρ που σε κάποιους αρέσει και σε κάποιους όχι,that's all.

Με την εμφανιση μπορεις να ψυχολογησεις ανετα καποιον. Επισης, μπορεις να γνωριζεις τι παιζει με τους γονεις του κτλπ και απο την γενικοτερη συμπεριφορα του.

Οκ,είμαι σίγουρα στο ischool?Έχω αρχίσει και νομίζω ότι βρίσκομαι στο forum των Ρεπουμπλικάνων.
Ψιτ,αγόρι...if you see him,run:
:laugh::laugh::laugh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
δε μαρεσει προσωπικα.δεν θα εβαζα αλλα δεν με ενοχλει κιολας αν καποιοι τα γουσταρουν κ τα φορανε.Οπως τη βρισκει ο καθενας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
εγω ειχα παλιοτερα αλλα το βαρεθηκα και το βγαλα..μια βλακεια ειναι τελικα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elise.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η elise. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
αδιάφορο, σε άλλους πάει, σε άλλους όχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D.Gray-man

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο D.Gray-man αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Σκουλαρίκι είναι γυναικείο. Το μόνο αντρικό κόσμημα είναι το ρολόι αντε και ένας σταυρός
Δεν έχω πρόβλημα. Φοράωφ σκουλαρίκι, σταυρό, δαχτυλίδια (δύο), και όχι ρολόι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
ΛΑΤΡΕΥΩ το σκουλαρίκι στο φρύδι σε αγόρια. Βέβαια το σκουλαρίκι θέλει και κάποιο στυλ, καποια εμφάνιση ε :P

Σκουλαρίκι είναι γυναικείο. Το μόνο αντρικό κόσμημα είναι το ρολόι αντε και ένας σταυρός.

... και ΜΙΣΩ τους σταυρούς. Ειδικά τους βαπτιστικούς τους χρυσούς. Such a huge turn off.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Ένας καθηγητής μας είπε ότι όποιο αγόρι φορά σκουλαρίκι είναι αδελφή.
Αν είναι δυνατόν!! Στη ζωή σας πρέπει να 'στε στρέιτ λέει.:worry:
-Είπε και ότι το να 'σαι ομοφυλόφιλος είναι διεστραμμένο, αλλά αυτό είναι off topic-
Ο δ.ντης μάλιστα το απαγόρεψε στα αγόρια και την έκφραση του προσωπικού στυλ τη βάλαμε στα αιτήματα της αποχής σήμερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Εγω θα βάλω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenico

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο domenico αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Ένας καθηγητής μας είπε ότι όποιο αγόρι φορά σκουλαρίκι είναι αδελφή.
Αν είναι δυνατόν!! Στη ζωή σας πρέπει να 'στε στρέιτ λέει.:worry:
-Είπε και ότι το να 'σαι ομοφυλόφιλος είναι διεστραμμένο, αλλά αυτό είναι off topic-
Ο δ.ντης μάλιστα το απαγόρεψε στα αγόρια και την έκφραση του προσωπικού στυλ τη βάλαμε στα αιτήματα της αποχής σήμερα!

σε τι σχολεία πηγαίνετε? σιριουσλι! εμένα δηλαδή με ταττο και πιρσινκγ στο χείλος έπρεπε να με έχουν αποβάλλει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top