Σε ποια σχολή στοχεύετε;

Πόσα μόρια έχετε βάλει στόχο να βγάλετε όσοι δίνετε το 2010;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • 10000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 10000-12000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 12000-14000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 14000-15500

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 15500-17000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 17000-18000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 18000-19000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 19000+

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Guest 272341

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
17000-18000 οικονομικό μακεδονίας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Αν και είμαι απόφοιτος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ στοχεύω στους Μηχανολόγους ΕΜΠ με το 10%.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elefantaki07

Νεοφερμένος

Η elefantaki07 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Εγώ(Γ' πηγαίνω αλλά αυτό είναι της αδερφής μου) θέλω να βγάλω +19000. Έχω σκοπό να σπουδάσω αρχιτεκτονική και μετά να ξαναδώσω για ψωχολογία. Ύστερα θα τ6α συνδιάσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Εγώ(Γ' πηγαίνω αλλά αυτό είναι της αδερφής μου) θέλω να βγάλω +19000. Έχω σκοπό να σπουδάσω αρχιτεκτονική και μετά να ξαναδώσω για ψωχολογία. Ύστερα θα τ6α συνδιάσω.

Ωραία η ψωχολογία. Και η ψοφολογία ακόμα καλύτερη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koufontinas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο koufontinas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 149 μηνύματα.
Ωραία η ψωχολογία. Και η ψοφολογία ακόμα καλύτερη.

Ναι, και η ψοφολαγνεια καλη ειναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggeliki+basilis

Νεοφερμένος

Η ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
εγώ στη αρχή ήθελα εκπαίδευσης και αγωγής στην προσχολική ηλικία αλλά στη πορεία το έχασα και πηγαίνω για τει βρεφονηπιοκομίας αθήνα ή αισθητικής και κοσμητολογίας τει αθήνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαργαρίτα22602

Νεοφερμένος

Η Μαργαρίτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
εγω θελω μαρκετινγ&επικοινωνια στο οικονομικο πανεπιστημιο του πειραια... αλλα δ τ βλεπω!:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Εγω θελω βιολογικο,κατα προτιμηση θεσσαλλονικης.
Αν δεν περασω θα παω χημικο η φυσικο.Θα δουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
[...] θεσσαλλονικης [...]
Λενε οτι η Θεσσαλονικη ειναι η μονη πολη που γραφεται με δυο "σ" και προφερεται με δυο "λ". Εσυ τα συνδυασες και τα 2. :P

Πλακα κανω φυσικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Λενε οτι η Θεσσαλονικη ειναι η μονη πολη που γραφεται με δυο "σ" και προφερεται με δυο "λ". Εσυ τα συνδυασες και τα 2. :P

Πλακα κανω φυσικα.
Ηξερε πως η το σ η το λ ηταν διπλο,οποτε τα βαλα και τα δυο για σιγουρια.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hearts_alive

Νεοφερμένος

Ο hearts_alive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Λατρεύω τον προγραμματισμό και γενικά ό,τι έχει να κάνει με την ανάπτυξη λογισμικού για ηλεκτρονικους υπολογιστές...

Γι'αυτό έχω βάλει στο στόχαστρο το τμήμα Μηχανικών Υπολογιστών του ΕΜΠ όπου μπορώ να εξειδικευτώ και πριν το πτυχίο σ'αυτό που γουστάρω και αγαπάω να κάνω.
Η βάση είναι υψηλή (πέρυσι 19089, φέτος θα ήθελα να πέσει κάπως για να είμαι πιο σίγουρος, αλλά δεν μπορώ να να προβλέψω τίποτα) αλλά σε όλο το λύκειο είμαι σε υψηλό επίπεδο και ελπίζω πως στις εξετάσεις θα συγκεντρώσω τα απαραίτητα μόρια.

Σήμερα πάντως πέταξα γύρω στα 50 μόρια ΑΟΔΕ (στα 20000)... πρέπει να'μαι ο μόνος που θα έχει γράψει καλύτερα στα Μαθηματικά Κατεύθυνσης απ'ότι σ'αυτό το κωλομάθημα... :-P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tomkarachris

Νεοφερμένος

Ο tomkarachris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Λατρεύω τον προγραμματισμό και γενικά ό,τι έχει να κάνει με την ανάπτυξη λογισμικού για ηλεκτρονικους υπολογιστές...

Γι'αυτό έχω βάλει στο στόχαστρο το τμήμα Μηχανικών Υπολογιστών του ΕΜΠ όπου μπορώ να εξειδικευτώ και πριν το πτυχίο σ'αυτό που γουστάρω και αγαπάω να κάνω.
Η βάση είναι υψηλή (πέρυσι 19089, φέτος θα ήθελα να πέσει κάπως για να είμαι πιο σίγουρος, αλλά δεν μπορώ να να προβλέψω τίποτα) αλλά σε όλο το λύκειο είμαι σε υψηλό επίπεδο και ελπίζω πως στις εξετάσεις θα συγκεντρώσω τα απαραίτητα μόρια.

Σήμερα πάντως πέταξα γύρω στα 50 μόρια ΑΟΔΕ (στα 20000)... πρέπει να'μαι ο μόνος που θα έχει γράψει καλύτερα στα Μαθηματικά Κατεύθυνσης απ'ότι σ'αυτό το κωλομάθημα... :-P
eee ειμαι και εγω εδω!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epk

Νεοφερμένος

Ο epk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Στο Πολιτικό της Νομικής.

Υ.Γ.: Καλύτερο είναι αυτό ή το Πολιτικής Επιστήμης και Ιστορίας του Παντείου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
στην ιατρικη σχολη αριστοτελειου πανεπιστημιου θεσσαλονικης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
στην ιατρικη σχολη αριστοτελειου πανεπιστημιου θεσσαλονικης
Aααα μαλιστα.Διπλα-διπλα θα μαστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
γτ τι σχολη θες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Aααα μαλιστα.Διπλα-διπλα θα μαστε.

Ένα από τα ίδια και γω :D... όλοι οι καλοί μαζεμένοι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
για μενα και για σενα να λες ...ο αλλος ειναι αχρηστος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
για μενα και για σενα να λες ...ο αλλος ειναι αχρηστος
Παλι αυτοκριτικη κανεις;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
αμα εκανα αυτοκριτικη θα λεγα για μενα οχι για τον αλλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top