Σε ποια σχολή στοχεύετε;

Πόσα μόρια έχετε βάλει στόχο να βγάλετε όσοι δίνετε το 2010;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • 10000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 10000-12000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 12000-14000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 14000-15500

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 15500-17000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 17000-18000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 18000-19000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 19000+

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

just_rock

Νεοφερμένος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
επιστημης υπολογιστων ηρακλειο!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Χαλια κτηριο.Αλλα μου παν πως θα φτιαξουν αλλο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akakikos

Νεοφερμένος

Ο akakikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Οικονομικό Αθηνών ή βιομηχανική Πειραιώς, με γύρω στα 16.750-16.800 πιστεύετε μπορώ να έχω ελπίδες?(πιστεύω έχω γράψει παραπάνω, και υπολογίζω ένα 18 στο αοθ, γενικά δν λέω μεγάλα λόγια πάντως, όπου και να περάσω αν είναι αει θα είμαι ευχαριστημένος, για πανεπιστήμιο μιλάμε ρε παιδιά!!!:) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 392017

Δραστήριο μέλος

Ο Guest 392017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Πληροφορικη Καποδιστριακου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pilasboy

Νεοφερμένος

Ο Pilas Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
ετσι εξηγειται γτ σε αρκετους εδω μεσα ολα φαινονται γελοια κ απλα :)

αμα το 1/5 θελει πανω απο 19 κ τα 3+/5 πανω 17 καταλαβαινουμε ευκολα οτι το επιπεδο του ISCHOOL ειναι υψηλο οποτε δν χρειαζεται να βγαζουμε ευκολα συμπερασματα για τις βασεις κ το βαθμο δυσκολιας των θεματων βλεποντας στατιστικα στοιχεια εδω μεσα....ειμαι ΟFF TOPIC το ξερω:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
ετσι εξηγειται γτ σε αρκετους εδω μεσα ολα φαινονται γελοια κ απλα :)

αμα το 1/5 θελει πανω απο 19 κ τα 3+/5 πανω 17 καταλαβαινουμε ευκολα οτι το επιπεδο του ISCHOOL ειναι υψηλο οποτε δν χρειαζεται να βγαζουμε ευκολα συμπερασματα για τις βασεις κ το βαθμο δυσκολιας των θεματων βλεποντας στατιστικα στοιχεια εδω μεσα....ειμαι ΟFF TOPIC το ξερω:no1:
Δεν το περιμενες;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trabeli

Νεοφερμένος

Ο trabeli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Αξιωματικων ΕΛ.ΑΣ και μονο..........μεταξυ 18.5κ και 19κ πρεπει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gatoulinho

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Gatoulinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
ετσι εξηγειται γτ σε αρκετους εδω μεσα ολα φαινονται γελοια κ απλα :)

αμα το 1/5 θελει πανω απο 19 κ τα 3+/5 πανω 17 καταλαβαινουμε ευκολα οτι το επιπεδο του ISCHOOL ειναι υψηλο οποτε δν χρειαζεται να βγαζουμε ευκολα συμπερασματα για τις βασεις κ το βαθμο δυσκολιας των θεματων βλεποντας στατιστικα στοιχεια εδω μεσα....ειμαι ΟFF TOPIC το ξερω:no1:
Έτσι ακριβώς είναι..

Πολιτικών μηχανικών ΑΠΘ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex17

Νεοφερμένος

Ο Aλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
καλησπερα αλλα θα ηθελα να με βοηθησετε γιατι ειμαι πολυ μπερδεμενος.με 12000-14000 μορια σε ποιο τει ή πανεπιστημιο αθηνα μπορω να μπω απο 1ο και 5ο πεδιο?σας παρακαλω βοηθηστε λιγο.
ευχαριστω εκ των προτερων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Εγώ που έδινα για δεύτερη φορα είμαι ανάμεσα σε Μαθηματικό ή κάποια Οικονομική σχολη.Λογικά από μόρια είμαι καλυμμένος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheClash

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 375 μηνύματα.
@Αλεξ17

ΠΡΩΤΟ ΠΕΔΙΟ:
Ιταλικής και Ισπανικής γλώσσας και φιλολογίας
Γερμανικής γλώσσας και φιλολογίας
Γαλλικής γλώσσας και φιλολογίας
Μεθ.ιστορίας και θεωρίας της επιστήμης
Τουρκικών και σύγχρονων ασιατικών σπουδών
Θεολογίας
Κοινωνικής θεολογίας
Πρόγραμμα ιερατικών σπουδών
Βιβλιοθηκονομίας και συστημάτων πληροφόρησης

ΑΠΟ ΠΕΜΠΤΟ ΠΕΔΙΟ:

Διοικητικής μονάδας υγείας και πρόνοιας
Και είναι και διάφορες μονάδες σε στρατό,αστυνομία,ναυτικό και πυροσβεστική αλλά δεν διευκρινίζεται εδώ που βλέπω,σε ποιά πόλη...Συγκεκριμένα είναι 5...

Υπάρχουν και σχολές που είναι σε Κόρινθο,σε Λαμία,σε Θήβα που είναι κοντά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex17

Νεοφερμένος

Ο Aλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
σε ευχαριστω πολυ φιλε μου τα χω σκεφτει ολα αυτα .τωρα ολα θα εξαρτηθουν απο τους βαθμους.αλλα εσυ πωσ το βλεπεις θα ανεβουν οι βασεις φετος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheClash

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 375 μηνύματα.
Δεν ξέρω,μπορεί να ανεβούν μπορεί να μην ανεβούν...Δεν το έχω ψάξει το θέμα,οπότε δεν μπορώ να δώσω μια σίγουρη απάντηση...
-----------------------------------------
Πολιτικής επιστήμης και διεθνών σχέσεων Πελοποννήσου στην Κόρινθο είναι μια απο τις επιλογές μου...
Είναι πάντα το Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών στο Πάντειο και το ίδιο στον Πειραιά,αλλά οι βάσεις είναι γύρω στο 17.000-17.200 και στις 2...
Ενώ αυτό στην Κόρινθο,είναι γύρω στο 14.000...
Αλλά στο Πάντειο υπάρχουν πολλοί καθηγητές που είναι κάπως...(Μακεδονία τα Σκόπια,Μακεδονική μειονότητα στην Ελλάδα,τουρκική μειονότητα στην Θράκη και περί εθνικής συνείδησης κλπ...)Υπάρχουν και μη προσκυνημένοι καθηγητές,όπως ο Σαρρής που διδάσκει κοινωνιολογία στο Πάντειο και το σκέφτομαι πολύ για εκεί...Και τα μόρια είναι γύρω στα 14700...Μια χαρά...Θα δείξει όμως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Παιδαγωγικο δημοτικης εκπαιδευσης, οπου να 'ναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Σε μία από τις: Πολιτικών μηχανικών, ΗΜΜΥ, Ιατρική, Μαθηματικό, οδοντιατρική ή φαρμακευτική (είμαι αρκετά μπερδεμένος-όλα μου αρέσουν το ίδο!:what:)
-----------------------------------------
Πόλη δε με νοιαζει γιατί μπορώ να πάρω μετεγγραφή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Τώρα ψήνομαι και για ΜΒ/Γ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kara1991

Νεοφερμένος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Στοχευω Ηλεκτρολογια και Εφαρμοσμενης Πληροφορικη και Πολυμεσων.:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Τώρα στοχέυω στη Ιατρική!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jbasm

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Δν ξερω ειμαι λιγο μπερδεμενος..ή πολιτικος μηχανικος ή ηλεκτρολογος μηχανικος...Ενα απο τα 2...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gatoulinho

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Gatoulinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
Τώρα στοχέυω στη Ιατρική!!! :D
Πως και κατέληξες; Και γω περίπου στις ίδιες είμαι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top