Σε ποια σχολή στοχεύετε;

Πόσα μόρια έχετε βάλει στόχο να βγάλετε όσοι δίνετε το 2010;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • 10000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 10000-12000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 12000-14000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 14000-15500

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 15500-17000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 17000-18000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 18000-19000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 19000+

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Jenny

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τζένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 960 μηνύματα.
ευχαριστω πολυ αλλα το ξερω το site το εχω δει.ελεγα μπας και ξερει καποιος τιποτα ποιο συγκεκριμενο καταλαβενεις αλλο τι λεει το site της σχολης και αλλο να εχεις κανεις εμπειρια απο το τμημα αυτο....;)

Α οκ τότε...Δυστυχώς δεν γνωρίζω περισσότερα, αλλά πιστεύω κάποιος με εμπειρία από τη σχολή αυτή να μπορέσει να σου δώσει τις πληροφορίες που χρειάζεσαι ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mostel

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,203 μηνύματα.
Εγώ στοχεύω για Berkeley ή Caltech :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Εγώ στοχεύω 1)Πολ/μηχ 2)ΗΜΜΥ,3)Μηχ/Μηχ
Τι σχέση έχουν αυτά τα 3; :P

Εγώ στοχεύω για Berkeley ή Caltech :)
Το πόσο μ' έχουν βοηθήσει PDFs από το Berkeley στις εργασίες μου! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasos_manager

Νεοφερμένος

Ο tasos_manager αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
18700 και πανω... Οικονομικο ΣΣΑΣ (ΕΙΔ. ΚΑΤ) θελω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Απο σχολες σκεφτομαι φυσικο κρητης, τμημα επιστημης και τεχνολογιας υλικων κρητης, φυτικης παραγωγης αθηνας και ζωϊκης παραγωγης αθηνας. Αν επιλεξω και αλλα θα ειναι αφου δω βαθμους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Astraxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Απο σχολες σκεφτομαι φυσικο ΚΡΗΤΗΣ, τμημα επιστημης και τεχνολογιας υλικων κρητης, φυτικης παραγωγης αθηνας και ζωϊκης παραγωγης αθηνας. Αν επιλεξω και αλλα θα ειναι αφου δω βαθμους...

Mη χάσεις εσύ..!:P

Εγώ πάντως θέλω γύρω στις 15κ μόρια τα οποία φέτος που είμαι Β' Λυκείου και δεν έχω ανοίξει βιβλίο μου φαίνονται βουνό για του χρόνου..
Δεν ξέρω τι θα αλλάξει όμως μέχρι του χρόνου!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Η πιθανη μου πρωτη επιλογη θα ειναι Στατιστικης/Ασφαλιστικης επιστημης ΠΑΠΕΙ απο 15500 μεχρι 16500 μορια...Πιστευω οτι πιανονται αν κατσω να ασχοληθω σοβαρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Mη χάσεις εσύ..!:P

Εγώ πάντως θέλω γύρω στις 15κ μόρια τα οποία φέτος που είμαι Β' Λυκείου και δεν έχω ανοίξει βιβλίο μου φαίνονται βουνό για του χρόνου..
Δεν ξέρω τι θα αλλάξει όμως μέχρι του χρόνου!:(
Το θεμα ειναι να το παρεις αποφαση...
Εγω για παραδειγμα μεχρι περσυ, ημουν μαθητης του 11(εκτος απ'τα μαθηματικα που μου αρεσαν ανεκαθεν), φετος εχω στροθει και διαβαζω(μονο τα μαθηματα που θα δωσω) και αν εξερεσεις την εκθεση και τη φυσικη, οι καθηγητες μου λενε οτι δυσκολα θα γραψω κατω απο 18 :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sandy

Νεοφερμένος

Η sandy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Αν και είναι λίγο νωρίς για να ξέρω τις μελλοντικές μου επιδόσεις, με τα παρόντα δεδομένα μπορώ και πρέπει να πιάσω 19000+ για ιατρική αθηνών ή ιατρική ΣΣΑΣ........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HearTEyeD

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HearTEyeD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 161 μηνύματα.
1) ΗΜΜΥ 2) ΜΗΧ/ΜΗΧ 3) ΜΗΧ Η/Υ και από εκεί και πέρα οικονομικά... Το καλό είναι ότι έχω δικαίωμα για μετεγγραφή οπότε στην χειρότερη (πιστεύω :P) με ~15500 περνάω ΜΗΧ Η/Υ Πατρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leftkox

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 149 μηνύματα.
Γεια και από εμένα, σήμερα πρόσεξα το site και δυστυχώς δεν το είχα εντοπίσει νωρίτερα :( Λοιπόν εγώ στοχέυω για Ηλεκτρολόγους Μηχανικούς αρα 19000+ ελπίζω αν και δικαιούμαι μετεγραφής οπότε με ενα 18100 περνάω Ξάνθη και έρχομαι Αθήνα :no1: Ίδωμεν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Γιατι δικαιουσαι μετεγγραφη; Ποια ειναι τα κριτηρια γενικως;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Μην πας ΗΜΜΥ στο ΕΜΠ αν δεν έχεις οικονομικό πρόβλημα, κρίμα είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leftkox

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 149 μηνύματα.
Γιατί οχι ΗΜΜΥ ρε παιδιά??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leftkox

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 149 μηνύματα.
Για μετεγγραφές τα έχει όλα εδώ:
https://www.ypepth.gr/docs/egk_metegr_spoud_cthmia_070808.doc
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Οχι ΗΜΜΥ στο ΕΜΠ, τα χειρότερα ακούω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leftkox

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 149 μηνύματα.
Ναι αλλά γιατί? Είναι δύσκολο να βγάλεις τη σχολή ή κάτι τέτοιο στο ΕΜΠ? Ακούω αρκετά καλό είναι αν καταφέρεις να πιάσεις τα μόρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Ανοργανωσιά και αδιαφορία ακούω, απο παιδιά που τέλειωσαν εκεί, επομένως έχουν αρκετά ολοκληρωμένη άποψη για το ίδρυμα. Οι σχολές ΗΜΜΥ όλες δύσκολες είναι, ειδικά αν σκοπεύεις να τελειώσεις κανονικά στα 5 χρόνια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leftkox

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 149 μηνύματα.
Χμμ θα ψάξω και από γνωστούς να δω τι παίζει γιατί δεν το χα σκεφτεί, νόμιζα για να χει τέτοια βάση θα λέει πολύ από άποψη οργάνωσης κ.λ.π. Ευχαριστώ πάντως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Μαλλον επειδη ειναι Αθηνα εχει υψηλη βάση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top