Σε ποια σχολή στοχεύετε;

Πόσα μόρια έχετε βάλει στόχο να βγάλετε όσοι δίνετε το 2010;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • 10000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 10000-12000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 12000-14000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 14000-15500

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 15500-17000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 17000-18000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 18000-19000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 19000+

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

biancoverde13

Νεοφερμένος

Ο biancoverde13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Εγω θελω Οικονομολογων ΣΣΑΣ...Η βαση ειναι γυρω στο 19100 αλλα απο 5ο πεδιο πιανονται πιο ευκολα απο οτι φαινεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

journalist

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ευθύμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Εγω επειδη αφ'ενος θελω ΕΜΜΕ Αθηνας κι αφ'ετερου δυσκολα βλεπω να χτυπαω 15 στ'αρχαια,υποθετω πως θα καταφερω να πιασω 16000 μορια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pintsie

Νεοφερμένος

Η pintsie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
θέλω να πιάσω γύρω στα 15.000 μόρια για να περάσω Θεατρικές Σπουδές Αθήνας ή Εργοθεραπεία.
Αλλά και να μην περάσω στις Πανελλήνιες, θα δώσω εξετάσεις στο Υπουργείο για να μπω σε Δραματική Σχολή και έπειτα Θεατρικές Σπουδές..
Μακάρι όμως, να τα πιάσω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Εγω θελω15.500-16.500
Θελω να περασω Οικονομικες Επιστημες δεν με ενδιαφερει που!!
Απο τη μια ειναι τα ΑΟΘ,ΜαθΓενΠαιδ,ΑΕΠΠ,ΑΟΔΕ στα οποια χτυπαω18-20(συμφωνα με τους καθηγητες μου) και τα Μαθ.Κατ. που χτυπαω ενα 15 και απο την αλλη ειναι η ΦυσΚατ και η Εκθεση που δεν ξερω αν την παλευω για κανα 12-13...
Αν σε 5 χρονια δεν εχω πτυχιο Οικονομικων Επιστιμων θα αυτοκτονησω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,085 μηνύματα.
Χρειάζομαι για 4ο πεδίο: το λιγότερο 16.500
Χρειάζομαι για 5ο πεδίο: το λιγότερο 18.000

:'(:'(:'(


-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Αυτό που έχει ενδιαφέρον, είναι πόσοι από εσάς, αν και θα πιάσουν το στόχο τους, δεν θα το δηλώσουν γιατί θα προτιμήσουν σχολή με υψηλότερη βάση. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mostel

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,203 μηνύματα.
Ή θα φύγουν εξωτερικό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SEVOULA

Νεοφερμένος

Η SEVOULA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
εγω ειμαι θεωρητικη και θελω ΜΜΕ (θεσσαλονικη) λογικα την πιανω την σχολη ειναι και το ειδικο μαθημα που δινω για να μπω..οποτε ανεβαινει ο βαθμος...οψομεθα!!!!ΕΝΑ ξερω οτι δεν υπαρχει περιπτωση να ξανα δωσω~!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,085 μηνύματα.
Τελικά σε ό,τι αφορά το 4ο πεδίο που αναφέρω παραπάνω, με 15.800 πιστεύω θα είμαι εντάξει (να ναι καλά οι μετεγγραφές :) ).




-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΛΕΚΟΣ

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Εγώ αν και είμαι Β` έχω αποφασίσει τι θελω να κανω.Επειδη εχω κολλημα με τα αυτοκινητα και δουλευω και ως μηχανικος στο συνεργειο του θειου μου τα καλοκαιρια κλπ και εχς κολλημα μεγαλο με τις βελτιωσεις λεω να παω τει οχηματων η μηχανολογων-αεροναυπηγων..Τι μου προτεινετε...σρυ αν ειναι οφφ-τοπικ η ερωτηση μου

αρα οπως καταλαβαινετε στοχευω στα 18.000+
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Εμενα οι σχολες που με ενδιαφερουν ειναι ολες οι οικονομικες ΤΕΙ και ΑΕΙ Αθηνων και Πειραιως. Βρισκονται στο 5ο πεδιο και για να πιασω καποιες καλες απο αυτες χρειαζομαι καπου 17000 που εχω υπολογισει οτι τα πιανω. Κυριως Οργανωσης/Διοικησης, Ναυτιλιακων, Ασφαλιστικη/Στατιστικη Επιστημη κλπ. Την τελευταια την ψαρεψα χτες και μου φαινεται πολυ καλη γιατι εχει αγορα στα media, στις εταιρειες ερευνων, σε εργαστηρια, στο δημοσιο ερευνητικο τομεα, στη μαθηματικη επιστημη, στις ασφαλειες κλπ. Και η βαση της το 2007 που οι βασεις φτασαν στο Θεο ηταν μολις 16200, που απο το 5ο πεδιο δεν ειναι και κανενα κατορθωμα. Υπαρχει μονο στο ΠΑΠΕΙ.
Απο 4ο πεδιο που μαλλον θα ειναι η δευτερη επιλογη μου εχω υπολογισει οτι πιανω καπου 16500 και μ'αυτα μπαινω σε διαφορα ΤΕΙ. Με ενδιαφερουν κυριως Μηχανικοι/Πληροφορικαριοι που εχουν και αγορα.
Δευτερη φορα δεν ξαναδινω, δεν υπαρχει περιπτωση. Αν δεν πιασω τα μορια θα βολευτω με καποιο ΤΕΙ οικονομικων της ταξεως των 14500-15000 μορια και μετα θα κανω ενα καλο Μαστερ στην ΑΣΟΕΕ ή στο ΠΑΠΕΙ και θα ειμαι ανωτερος απο τους τετραετεις bachelor των ιδιων σχολων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick_source

Νεοφερμένος

Ο nick_source αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
οχι και ΤΕΙ ρε συ για οικονομικα! Απο ΤΕΙ δεν εχεις τα ιδια εργασιακα δικαιωματα με τους ΑΕΙ! Δεν θα εχεις δικαιωμα υπογραφης σε πολλες περιπτωσεις! στο 5ο πεδιο που σε ενδιαφερει με μαθ γεν και ΑΟΘ βαρυτητας πιανονται ευκολα τα 18κ+! ΑΟΔΕ 19+ , ΑΕΣΠΠ 19+ μαθ γεν 19 + ΑΟΘ 19 + Εκθεση γραφεις καλα αποτι εχω καταλαβει πες 14 σου λεω... και μαθ κατ κ φυσικη ενα 16-17 δεν το πιανεις???? αρα χαλαρα παπει στην χειροτερη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

astathmitos

Δραστήριο μέλος

Ο astathmitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 667 μηνύματα.
εγω στοχευω σε ολες τις σχολες.ΝΤΟΥ ΠΑΝΤΟΥ:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Μου θυμίζεις κάτι παιδιά που έβαζαν στο μηχανογραφικό 100 σχολές ξέρω γω και έκαναν 10 ώρες να τελειώσουν :P .
Αισθανόμουν πολύ "λίγος" με τις 12 που δήλωσα, αλλά οι άλλοι μάλλον δήλωναν τα πάντα για να περάσουν οπουδήποτε επειδή δεν είχαν και πολλές ελπίδες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

astathmitos

Δραστήριο μέλος

Ο astathmitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 667 μηνύματα.
οχι ρε συ πλακα κανω:P
εχω δυο-τρεις σχολες στο μυαλο μου θελω να πω δεν εχω ενα και μοναδικο στοχο που αν δεν κατσει θα ξαναδωσω κιολας...και με 13-14000 μορια θα ειμαι οκ.καλυτερα χαμηλα ο πυχης για να μην βρεθουμε προ εκπληξεως...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Εγώ δήλωσα 8, τι να πω :P
Kirdou, καλύτερα ψηλά ο στόχος. Για να μην επαναπαύεσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kristal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Εγώ στοχεύω 1)Πολ/μηχ 2)ΗΜΜΥ,3)Μηχ/Μηχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

astathmitos

Δραστήριο μέλος

Ο astathmitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 667 μηνύματα.
ξερει κανεις πληροφοριες για το τμημα δημοσιας διοικησης της παντειου;ποιο ειναι το επιπεδο δυσκολιας της σχολης τι ακριβως προσφερει ως επαγγελματικη αποκατασταση κτλ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jenny

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τζένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 960 μηνύματα.
ξερει κανεις πληροφοριες για το τμημα δημοσιας διοικησης της παντειου;ποιο ειναι το επιπεδο δυσκολιας της σχολης τι ακριβως προσφερει ως επαγγελματικη αποκατασταση κτλ:)

Μπορείς να επισκεφτείς την ιστοσελίδα της σχολής :)

https://www.panteion.gr/gr/new/menu/dd/

Στο αριστερό μέρος έχει επιλογές που απ' ό,τι είδα παρέχουν πληροφορίες για όλα τα θέματα που αφορούν το συγκεκριμένο τμήμα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

astathmitos

Δραστήριο μέλος

Ο astathmitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 667 μηνύματα.
ευχαριστω πολυ αλλα το ξερω το site το εχω δει.ελεγα μπας και ξερει καποιος τιποτα ποιο συγκεκριμενο καταλαβενεις αλλο τι λεει το site της σχολης και αλλο να εχεις κανεις εμπειρια απο το τμημα αυτο....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top