Σε ποια πόλη θέλετε να σπουδάσετε;

Σε ποια πολη θα θελατε να σπουδασετε?
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)
  • Αθήνα

    Ψήφοι: 4 33.3%
  • Θεσσαλονίκη

    Ψήφοι: 5 41.7%
  • Πάτρα

    Ψήφοι: 1 8.3%
  • Ιωάννινα

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Κρήτη

    Ψήφοι: 4 33.3%
  • Βόλος

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Κομοτηνή

    Ψήφοι: 1 8.3%
  • Άλλο

    Ψήφοι: 1 8.3%

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.

Koyfo

Νεοφερμένος

Ο Koyfo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Τι να πουν και αυτοί που περνάνε στο Καρλόβασι (Σάμο)??:P:P

Πιστεψε με ουτε που φανταζεσαι :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
τσουπ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hristos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθερούπολη (Καβάλα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Αλεξανδρούπολη με χίλια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Συγνωμη,η Κρητη απο ποτε ειναι πολη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggeliki+basilis

Νεοφερμένος

Η ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Αθήνα και μόνο Αθήνα...
για πολλούς και διάφορους λόγους..;)
από οικονομικούς μέχρι συνήθειες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Εγω δε θελω με τιποτα ΑΘηνα.Δε μου αρεσει:nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Συγνωμη,η Κρητη απο ποτε ειναι πολη?


Από τώρα

''Και η Sozi ονόμασε την Κρήτη πόλη,της άρεσε και το άφησε.''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Ε, νομίζω Θεσ/νίκη είναι από τις καλύτερες πόλεις για να σπουδάσει κανέις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Ε, νομίζω Θεσ/νίκη είναι από τις καλύτερες πόλεις για να σπουδάσει κανέις...
Ακριβως:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Δεν σου φτάνουν αυτές που κάνεις ήδη;




















































































































:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Καλά,όσοι περάσετε Κρήτη δεν θα το μετανιώσετε..! Είναι φανταστικά και το Πανεπιστήμιο έχει πολύ καλό επίπεδο και από τις καλύτερες και μεγαλύτερες βιβλιοθήκες στην Ελλάδα (Ρέθυμνο)... ;) Ααα εγώ νομική να ναι και όπου να ναι..! Βασικά, η σειρά που σκέφτομαι να δηλώσω τις σχολές είναι: Αθήνα, Κομοτηνή, Θεσσαλονίκη... Με τίποτα δεν θέλω να περάσω Θεσσαλονίκη..~ Αλλά αν περάσω εκεί, πρέπει αναγκαστικά να πάω//~ Χίλιες φορές καλύτερα Κομοτηνή παρά Θεσσαλονίκη..~
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Γιατί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Τι γιατί; Για ποιο λόγο δεν θα το μετανιώσετε αν έρθετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mourkos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
Θεσσαλονίκη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
ΤΙ ΓΙΑΤΙ; ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΜΕΤΑΝΟΙΩΣΕΤΕ ΑΝ ΕΡΘΕΤΕ;
Στην Κρήτη μένω,δεν εννοούσα αυτό.Ρώτησα γιατί δε θες καθόλου Θεσσαλονίκη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Βρε έρωτας με τη Θεσσαλονίκη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
ξανθη! η καλυτερη φοιτητουπολη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
E δν ξέρω... Δεν μου αρέσει πάντως..~> Γνωρίζω μια που δεν ήθελε και εκείνη καθόλου να περάσει Θεσσαλονίκη και μετά την πενταήμερη άλλαξε τελείως γνώμη και πέρασε εκεί σε ΤΕΙ Εμπορίου και διαφήμισης...` Και από την άλλη νομική υπάρχουν μόνο τρεις σχολές και Κομοτηνή δεν θέλω ούτε με σφαίρες, οπότε μας μένει η πολυαγαπημένη Αθήνα. Και είναι τελείως διαφορετικά να μην χρειάζεται να νοικιάσεις σπίτι. Δηλαδή αν περάσω Κομοτηνή ή Θεσσαλονίκη (χτύπα ξύλο) θα πρέπει να νοικιάσω και δεν έχει να κάνει με τα λεφτά αλλά είναι τελείως διαφορετικά να έχεις σπίτι δικό σου και να το κάνεις ό,τι θέλεις παρά να νοικιάζεις την τρώγλη του καθενός. Αλήθεια εσύ από που είσαι; Εγώ από νομό Λασιθίου...`
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top