Σε ποια πόλη θέλετε να σπουδάσετε;

Σε ποια πολη θα θελατε να σπουδασετε?
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)
  • Αθήνα

    Ψήφοι: 4 33.3%
  • Θεσσαλονίκη

    Ψήφοι: 5 41.7%
  • Πάτρα

    Ψήφοι: 1 8.3%
  • Ιωάννινα

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Κρήτη

    Ψήφοι: 4 33.3%
  • Βόλος

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Κομοτηνή

    Ψήφοι: 1 8.3%
  • Άλλο

    Ψήφοι: 1 8.3%

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
τα προάστια είναι μια χαρά..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Απλά κάνεις 1.5 ώρα για μία απόσταση που κανονικά θα γινόταν σε 15 λεπτά.:P
Και οι εγκταστάσεις στο πανεπιστήμιο από 'σο ξέρω είναι οι χειρότερες στην Ελλάδα.
Και είμαι δημότης Αττικής,δεν τα λεώ έτσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
δεν είπες ότι είσαι κρητικός; από ποιο μέρος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Είμαι μισός,ή μάλλον κάτι λιγότερο Κρητικός και μένω στην Κρήτη.Αλλά είμαι γραμμένος στον Πειραιά,εκεί ψηφιζώ για παράδειγμα.Κι έχω μακρινή καταγωγή κι από άλλα μέρη.:P
Στο Ηράκλειο μένω.Η Αθήνα κατά μία έννοια είναι το χωριό μου.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Καλά τέρμα το off.Απλά τη θεωρώ-χωρίς παρεξήγηση-μια από τις χειρότερες πόλεις πανευρωπαικώς για να ζει κανείς.


Αν είσαι φοιτητής και πας στα προάστια σόρρυ που στο λέω αλλά θα περνάς το χρόνο σου σε ένα λεωφορείο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Καλά δεν παρεξηγούμαι που δε σου αρέσει η πρωτεύουσα.
Κοσμοπολίτη, με εναλλακτικές.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
εε για φοιτητής και βέβαια δεν λέει σε προάστιο...~ αλλά κανονική ζωή; Λέει και παραλέει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lifeisgood

Νεοφερμένος

Η lifeisgood αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Εγω θελω στην Πατρα..Αλλα θα παω αθηνα...μ αρεσει και η αθηνα αλλα για Πατρα τρελαινομαι..........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
εγω τρελαινομαι για γιαννενα.αλλα.....θα παω σαλονικη....καλυτερη σχολη εκει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mavro Provato

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mavro Provato αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 343 μηνύματα.
Σίγουρα όχι Αθήνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boubou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλονή (Λέσβος). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
κ εγω μαλλον αθηνα θα παω...οπωσ οι περισσοτεροι!αν και θα μου κακοφανει επειδη ειμαι απο νησι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
εγω τρελαινομαι για γιαννενα.αλλα.....θα παω σαλονικη....καλυτερη σχολη εκει.


Ασε ρε θεσσαλονικη η καλυτερη πολη!
-----------------------------------------
Αν είσαι φοιτητής και πας στα προάστια σόρρυ που στο λέω αλλά θα περνάς το χρόνο σου σε ένα λεωφορείο:P


χθες βραδυ μπηκα στο τραμ για να παω απο γλυφαδα συνταγμα και εκανε 50 λεπτα!ελεος!αλλα παλι που να μενεις?στην Ομονοια?πραγματικα ομως ειναι πολυ ζορι να μενεις σε προαστιο και η σχολη σου να ναι στη Ζωγραφου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

seize the day

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η seize the day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Θεσσαλονίκη,ασυζητητί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
χθες βραδυ μπηκα στο τραμ για να παω απο γλυφαδα συνταγμα και εκανε 50 λεπτα!ελεος!αλλα παλι που να μενεις?στην Ομονοια?πραγματικα ομως ειναι πολυ ζορι να μενεις σε προαστιο και η σχολη σου να ναι στη Ζωγραφου!

Εγώ με το λεωφορείο για το πανεπιστήμιο κάνω 20 λεπτά 25 μάξιμουμ:P
Aλλά μένω Θεσσαλονίκη:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
Εγώ με το λεωφορείο για το πανεπιστήμιο κάνω 20 λεπτά 25 μάξιμουμ:P
Aλλά μένω Θεσσαλονίκη:)


ναι η Αθηνα δεν παλευεται αστα!και γω θεσσαλονικη ελπιζω να περασω για να μεινω εκει...το σπιτι που βρηκα ειναι 25 λεπτα απο το ΑΠΘ...υπηρχαν και κοντυτερα αλλα δε μ αρεσαν οι περιοχες...
-----------------------------------------
Θεσσαλονίκη,ασυζητητί!


Σε ποια σχολη?Μ αρεσε το ασυζητητι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Ποια περιοχή δεν σ άρεσε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
Ποια περιοχή δεν σ άρεσε;


Ιπποκρατειο εκει γυρω δε μ αρεσε...Δελφων επισης...Τριανδρια μ αρεσε πολυ, τη χτενισα για να βρω κατι καλο αλλα δε βρηκα...Πυλαια μακρια αλλα ωραια...Λαμπρακη καλη, κατω Τουμπα ετσι κ ετσι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Για δυτικά δεν σκέφτηκες ε;(Δυτικός είμαι:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
Για δυτικά δεν σκέφτηκες ε;(Δυτικός είμαι:P)


Δηλαδη?Ευοσμο, πολιχνη,Νεαπολη κι ετσι?Η αδερφη μου εμενε στη Νεαπολη σε καινουριο σπιτι και πολυ καλη τιμη και ειπαμε να μη μεινω κατα κει και γω...οταν αλλαξω σπιτι θα το ξανασκεφτω αν και εκει μαζευει κυριως φοιτητες που σπουδαζουν στα ΤΕΙ λογω Σινδου...παντως πανευκολη η Θεσνικη...ηρθα με το ΚΤΕΛ 2-3 φορες και την εμαθα...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
η Πολίχνη είναι μακριά από το ΑΠΘ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top