Γενικό - Σας αρέσει η Α' Γυμνασίου;

dedim512

Νεοφερμένος

Η dedim512 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
λοιπον ειναι δυσκολη οπως και οοοοολες οι 1τες δημοτικου γυμνασιου και λυκειου. Μονο το νηπειαγωγειο σου δινει οσο ελευθερο χρονο θες. Αχ! γιατι να εχει μονο 2 ταξεις;:(:'(:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dk13

Δραστήριο μέλος

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 508 μηνύματα.
εγω θελω να γυρισω στο δημοτικο γινεται???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina.maria

Δραστήριο μέλος

Η Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 532 μηνύματα.
Στο δημοτικο με φοβιζε...νομιζα οτι ηταν κατι το σπουδαιο...Εκανα μεγαλο λαθος μπορω να πω...Πολλα μαθηματα ειναι επαναληψεις οπως ιστορια,θρησκευτικα μαθηματικα κλπ...Και γενικα δε βρισκω και πολλες διαφορες...Οποτε θα ελεγα οτι μου αρεσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Εμένα πάρα πολύ.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mapa

Νεοφερμένος

Ο mapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
ναι μια χαρα ειναι εμενα μ'αρεσει!!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m1k3y

Νεοφερμένος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Εφύρα (Ηλεία). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
την μισουσα και την μισω ακομα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dk13

Δραστήριο μέλος

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 508 μηνύματα.
γιατι ρε τι σου εκενε και την μισεις σε βαρεσε:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
εμενα δε μου αρεσει καθολου ! τη μισω !!!! ειναι χαλια !!! οι καθηγητες ειανι για τα μπ@@α και ολο φωναζουν !! δε ξερουν να κανουν και τιποτα αλλο !!! αμαν !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dk13

Δραστήριο μέλος

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 508 μηνύματα.
εμενα δε μου αρεσει καθολου ! τη μισω !!!! ειναι χαλια !!! οι καθηγητες ειανι για τα μπ@@α και ολο φωναζουν !! δε ξερουν να κανουν και τιποτα αλλο !!! αμαν !

να αγιασει το στομα σου φιλε μου:no1::no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elenkouk

Νεοφερμένος

Η Elenkouk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

dk13

Δραστήριο μέλος

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 508 μηνύματα.
εμενα μου αρεσει γιατι εχει ωραιες κοπελες και ωραιες...καθηγητριες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Ωραιος ρε!!!!! :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina.maria

Δραστήριο μέλος

Η Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 532 μηνύματα.
Τς τς ντροπη! Σεβασμος στο αλλο φυλο!! Τι να πω κι εγω που ολα τα αγορια ειναι χαλια;:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epitheus

Νεοφερμένος

Ο epitheus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Μέχρι τώρα :up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peny<3

Νεοφερμένος

Η peny<3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
ιδιαιτερα φετος που γνωρισα και την...... <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blablabla14

Νεοφερμένος

Η blablabla14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
εγω θελω να γυρισω στο δημοτικο γινεται???
αααα και εγωωω (περιπου) :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
εμενα μου αρεσει γιατι εχει ωραιες κοπελες και ωραιες...καθηγητριες

Oι καθηγήτριες μπορεί εσείς πάντως όχι:lol:
Ουστ από εδώ κοπρόσκυλα,που μου θέλετε και γκομενες...:lol:
Πλάκα κάνω ε?:xixi:
Μην παρεξηγηθούμε......:)

_________________________________________________________________
Εμένα μου αρέσει πολύ η πρώτη.Εύκολα μαθήματα σχετικά,υπάρχουν και νέα όπως πληροφορική,είναι πιο ωραίο γενικά,είμαι με τους παλιούς συμμαθητές μου αλλά γνώρισα και καινούργιους.Είναι Τ-Ε-Λ-Ε-Ι-Α!!!1:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

violitzou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η violitzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Τς τς ντροπη! Σεβασμος στο αλλο φυλο!! Τι να πω κι εγω που ολα τα αγορια ειναι χαλια;:(
αχ και σε μενα κανενας ωραιος ολοι εχουν εξαφανιστει :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dreamy girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dreamy girl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 140 μηνύματα.
ναι ειναι πολυ ωραια:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

violitzou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η violitzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
βασικα εμενα μου αρεσει η 1 αισθανομαι πιο μεγαλη πλεον βαρεθηκατο δημοτικο-μωρα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top