Γενικό - Σας αρέσει η Α' Γυμνασίου;

Alexandra_4400

Νεοφερμένος

Η Ale3a:* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Σας αρεσει η πρωτη γυμνασιου?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilint_ntara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 274 μηνύματα.
Ναι... Γνωρίζεις περισσότερα παιδιά και κάνεις νέους φίλους... Και τα μαθήματα δεν είναι και τόσο δύσκολα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Προτιμώ τη δευτέρα. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Προτιμώ τη δευτέρα. :D

Μι του.
Στην πρώτη.. πολύ άγχος για το τίποτα βρε αδερφέ!
Τώρα ξέρεις πολύ καλύτερα όλα όσα έχουν να κάνουν με το σχολείο σου..
1000 φορές καλύτερα η δευτέρα!:]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Μι του.
Στην πρώτη.. πολύ άγχος για το τίποτα βρε αδερφέ!
Τώρα ξέρεις πολύ καλύτερα όλα όσα έχουν να κάνουν με το σχολείο σου..
1000 φορές καλύτερα η δευτέρα!:]

Ακόμα καλύτερα και στην Τρίτη. Ξέρεις ακόμα καλύτερα τι γίνεται και έχεις μία μεγαλύτερη ελευθερία με τους καθηγητές όπως και αυτοί μαζί σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Ακόμα καλύτερα και στην Τρίτη. Ξέρεις ακόμα καλύτερα τι γίνεται και έχεις μία μεγαλύτερη ελευθερία με τους καθηγητές όπως και αυτοί μαζί σου...

Του χρόνου θα σου πω αν ισχύει.:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
εεε μωρέ καλή είναι!:hmm::hmm::hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

candygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 335 μηνύματα.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Πρώτη τάξη του Γυμνασίου. Δεν πάει και πολύς καιρός που την αποχαιρέτησα (:P) αλλά είμαι σίγουρη πως θα τη θυμάμαι για πάντα. Λατρεμένη....:iagree::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
με σειρά προτεραιότητας:1.2α 2 3η 3 1η...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
K εγώ προτιμώ την δευτέρα. Όχι ότι η πρώτη δεν μ' άρεσε, απλά στη δευτέρα έχει πιο φάση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dadela

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
ε....στη αρχή είναι λίγο παλούκι μέχρι να το συνηθήσεις αλλά εντάξει...θα επιζήσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggel A4 forever

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 251 μηνύματα.
γαματη!η δευτερα δεν θα μου αρεσει γιατι εχει μεσαιωνικη ιστοριασυγκεκριμενα΅:1)την αυγουστα θεωδωρα την γυναικα του ιουστινιανου 2)την σταση του νικα 3)την αναγεννηση 4)τις θρησκευτικες μεταρυθμισεις 5)το σχιμα των δυο εκκλησιων και αλλα που χαρκτηριζονται κατ'εμε αηδιααααα!!!Επιπροσθετως γιατι δεν εχει βιολογια και μου αρεσει για ολα τα υπολοιπα. ειδικοτερα τα κειμενα και οι 2 ωρες οικονομιας .τωρα για φυσικη και χημεια δεν εχω κανει, αλλα ενδιαφεροντα ακουγονται ομως ποτε δεν ξερεις .παιζουν ρολο πολλα. ομως η πρωτη τα εχει ολα εκτος απο 2 ωρες οικονομιας και φυσικοχημειες!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
στη φυσική έχει ρίξει το υπουργείο πολύ την ύλη... η χημεία είναι πανεύκολη...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Ναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.

Εγώ -φωνώ.

Μακράν καλύτερη η δευτέρα από την πρώτη, ίσως επειδή έχουμε καλύτερους καθηγητές. Πέρσι βλαστημούσαμε την ώρα και τη στιγμή που είχαμε βιολογία, νέα, αρχαία, γεωγραφία, κλπ.κλπ....
-----------------------------------------
γαματ!η δευτερα δν θα μου αρεσει γιατι ιστορια μεσαιωνας με την αυγουστα θεωδωρα την γυναικα του ιουστινιανου την σταση του νικα τηνα αναγεννηση τις θρησκευτικες μεταρυθμισεις το σχιμα των δυο εκκλησιων αηδιααααααααααααααααααααααααα!!!και γιαιτ δεν εχει βιολογια και μου αρεσει για ολα τα υπολοιπα ιδικοτερα κειμενα 2 ωρες οικονομια τωρα για φυσικη και χημεια δεν εχω κανει αλλα ενδιαφεροντα ακουγονται ομως ποτε δεν ξερεις παιζουν ρολο πολλα αλλ α η πρωτη τα εχει ολα εκτος απο 2 ωρες οικονομια και φυσικοχημειες


...μήπως μπορείς αυτό τώρα να το προσαρμόσεις σε προτάσεις για να βγάζει περισσότερο νόημα? :s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgaki

Νεοφερμένος

Η Όλγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Λατρεύω την Α' Γυμνασίου!!!!!!Καινούρια πρόσωπα,καινούριοι φίλοι........πεταλούδες στο στομάχι........:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nagini

Νεοφερμένος

Η Σταματίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Δάφνη (Αττική). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Μακράν καλύτερη η δευτέρα από την πρώτη, ίσως επειδή έχουμε καλύτερους καθηγητές. Πέρσι βλαστημούσαμε την ώρα και τη στιγμή που είχαμε βιολογία, νέα, αρχαία, γεωγραφία, κλπ.κλπ....

Συμφωνώ όσο δεν παίρνει. Πέρσι πήγαινα μόνο από υποχρέωση και αντιπαθούσα τους καθηγητές έναν προς έναν. Άμα μου ζήταγες να σου φτιάξω τοπ φάιβ δεν έβρισκα πάνω από δύο καθηγητές που να μ' αρέσουν. Φέτος όμως τους συμπαθώ σχεδόν όλους (δηλ. από τους 12 καθηγητές δεν συμπαθώ τους 2 και 1 δεν μου κάνει ούτε κρύο ούτε ζέστη:P). Πλέον δεν θέλω να λείπω ποτέ από το σχολείο, για να μη συμβεί τίποτε ενδιαφέρον και το χάσω!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GUITARGIRL 7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η GUITARGIRL 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 191 μηνύματα.
Λατρεύω την Α' Γυμνασίου!!!!!!Καινούρια πρόσωπα,καινούριοι φίλοι........πεταλούδες στο στομάχι........:inlove:
εχεις δίκιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nadiawow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
ουυυυυυ το καταευχαριστηθηκα! γεματη αγχοσ για καποιουσ ******* καθηγητεσ κ βλακειεσ...τουλαχιστον καποιεσ γνωριμιεσ που εκανα μου εκαναν καλο....ειδικα τισ πεταλουδες στο στομαχι...;-))( ευτιχως σε μερικα μαθηματα το διασκεδασα γιατι καποιο καθηγητες ηταν στον κοσμο τους..χιχιχι)τωρα παμε για δευτερα, ασ δουμε τι γινει εκει περα....πφφφφφ...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top