Γενικό - Σας αρέσει η Α' Γυμνασίου;

!maira!<3

Νεοφερμένος

Η Maira αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Παπάγος (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Ε ναι!!Πλέον έρχονται τα σοβαρά...Δεν βάζουν τόσα μαθήματα επίτηδες για να μας φορτώνουν..Τα ωραία και εύκολα χρόνια τελειώνουν

:bye:Συμβουλή:Μην λυπάσαι για τις όμορφες στιγμές που έφυγαν...Να χαίρεσαι που υπήρξαν...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Ναι όμως μόλις τις θυμάμαι λυπάμαι κιόλας...Είναι και τα φροντιστήρια που τρέχω και δεν προλαβαίνω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Eννοείται..Γιατί εσείς είχατε περισσότερο;

Μάλλον δεν κατάλαβες.... Εννοώ ότι μου φαίνεται παράξενο πώς γίνεται τώρα να έχουν λιγότερο διάβασμα απ' ότι στο δημοτικό.....
Βασικά δεν ξέρω ποιος από τους 2 μας δεν κατάλαβε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina.maria

Δραστήριο μέλος

Η Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 532 μηνύματα.
λιγοτερο διαβασμα ,περισσοτεροι φιλοι, καινουργια κολληματα ;) ασε κ πολλαααα κενα!!!!!!11111:jumpy:

Πες μου οτι κανεις πλακα!!!!!!:jumpy::'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Αλέξανδρε εσύ λες ότι στο Δημοτικό υπήρχε περισσότερο διάβασμα και εγώ το διαψεύδω...Υπάρχουν σχεδόν μηδενίκες πιθανότητες για αυτό που λες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Όχι φίλε μου το ίδιο λέμε....
-----------------------------------------
Λιγότερο διάβασμα από το δημοτικό? :!::wow:

Από αυτό που έγραψα τι καταλαβαίνεις.....?
Εννοώ πώς γίνεται στο γυμνάσιο να έχουν λιγότερο διάβασμα απ' ότι στο Δημοτικό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina.maria

Δραστήριο μέλος

Η Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 532 μηνύματα.
οποιος υποστηριζει κατι τετοιο απλα δε διαβαζει αρκετα ή εχει το μεσο ορο 15 για πολυ καλο οποτε το διαβασμα που κανει θεωρειται γι'αυτον αρκετο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαριτίνη45543

Νεοφερμένος

Η Χαριτίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
εγώ στο δημοτικο διάβαζα ελάχιστα και τα είχα ολά 10.Τώρα στο γυμνάσιο χρειάζεται περισσότερο διάβασμα για να κρατήσω ενα βαθμό γύρω στο 19...Αλλά η πρώτη γυμνασίου μου αρέσει γιατί έχει πιο πολλή φάση απο το δημοτίκο !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giani0

Νεοφερμένος

Ο giani0 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Εμενα μου αρεσει αλλα καποιες φορες εχο κατη στριμενουσ καθιγητες και βαριεσαι τη ζωη σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ksiros

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ζεφύρι (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Αχ Γυμνασιο τα καλυτερα χρονια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni27

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η eleni27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
καλή είναι, άλλο περιβάλλον, δεν είναι... δημοτικό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
Ωραία ήταν. Βέβαια υπήρχε ακόμα αυτό το κλίμα του "μικρού παιδιού" αλλά τεσπα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
ήταν υπέεερχοχηη.Νέοι φίλοι,νέο σχολικό περιβάλλον,και γενικα συμοαθω πιο πολυ τους καθηγητες παρα τους δασκαλους που ολο χαδακια και καραμελιτσες ειναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emmanouelaVAG

Νεοφερμένος

Η Εμμανουέλα Βαγιανού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Σάμος (Σάμος). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι,,,,, πάρα πολύυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυύυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυύ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Πάω πρώτη,είναι γαμάτα.:))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwannitca

Νεοφερμένος

Η iwannitca αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Ναι, μου άρεσε πολυ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
:( ωραία χρόνια....ανέμελα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Πάρα πολύ ωραία, και γενικα το γυμνάσιο, ειναι η μοναδικη φορα που εχω ορεξη να παω σχολείο και περνάω καλά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Πάρα πολύ ωραία, και γενικα το γυμνάσιο, ειναι η μοναδικη φορα που εχω ορεξη να παω σχολείο και περνάω καλά!


ποιος σου έχει γυαλίσει βρε;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BigTimeRush

Νεοφερμένος

Η Μαρκέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Λατρεύω την Α΄Γυμνασίου! Ελπίζω να είναι το ίδιο ωραίες και οι άλλες τάξεις! Όταν ξεκινούσαμε είχα παααααααρα πολύ αγχος! Ένα θα σας πω: Τα 16 από τα 23 παιδιά της τάξης μου είναι μαζί μου από το Δημοτικό και τα ξέρω πολύ καλά! Αλλά και οι καινούργιοι μας δεν πάνε πίσω! Είναι 1 κορίτσι και 6 καινούργια αγόρια! Πολύ τέλεια παιδιά όμως! Δεθήκαμε από την πρώτη στιγμή! Και είμαι τόσο μα τόσο περήφανη για το τμήμα μου! Α'3 σε λατρεύωωωωω! Και ναι η Α' είναι μία από τις καλύτερες -αν όχι η καλύτερη από της τάξης που έχω ζήσει μέχρι τώρα!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top