Γενικό - Σας αρέσει η Α' Γυμνασίου;

Μαρια Σταμπουλη

Νεοφερμένος

Η Μαρια Σταμπουλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
πωσ σασ φαινεται η πρωτη γυμνασιου ως τωρα χαλια εεεεεεεεεεεεεε!!! ελπιζω !!!:nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Υπάρχει νομίζω ήδη αντίστοιχο θέμα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dreamy girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dreamy girl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 140 μηνύματα.
ναι,υπαρχει το ''Σας αρεσει η πρωτη γυμνασιου;'',εμενα παντως μ' αρεσει μεχρι τωρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Δεν θυμάμαι αν απάντησα, αν το έκανα ,sorry.:(
Λοιπόν, είναι απλά απερίγραπτη!!!!!Και πιο πολύ επειδή είμαι με κάποιους συμμαθητές παλιούς(αυτούς που ήθελα) και περνάω ΤΕΛΕΙΑ.Κάνουμε περιπάτους, έχουμε πολλούς καθηγητές και δεν βαριόμαστε....Αχ,πήραμε και λάπτοπ και είναι ΤΕΛΕΙΑ!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ntontini

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ερυθρές (Αττική). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Δεν θυμάμαι αν απάντησα, αν το έκανα ,sorry.:(
Λοιπόν, είναι απλά απερίγραπτη!!!!!Και πιο πολύ επειδή είμαι με κάποιους συμμαθητές παλιούς(αυτούς που ήθελα) και περνάω ΤΕΛΕΙΑ.Κάνουμε περιπάτους, έχουμε πολλούς καθηγητές και δεν βαριόμαστε....Αχ,πήραμε και λάπτοπ και είναι ΤΕΛΕΙΑ!!!!:)

+φωνώ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Εμένα πάλι, αν και έχω απαντήσει, δεν μου φάνηκε και τόοοοοσο τέλεια.... Αρκετά λιγότερος χρόνος ξεκούρασης, πολλά μαθήματα..... Από την άλλη βέβαια, τα μαθήματα της Α Γυμνασίου ήταν πιο ενδιαφέροντα από αυτά του δημοτικού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tasorf

Νεοφερμένος

Ο Τάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Εμένα πάλι μου άρεσε η Β'Γυμνασίου. Στην Α' δεν έχεις γνωριστεί αρκετά με τους συμμαθητές σου (άμα είναι καινούργιοι) και προσπαθείς να βγάλεις μια εικόνα μέσα στην τάξη. Αντίθετα στην Β' έχουν αρχίσει ήδη να γίνονται οι πρώτες κλίκες , οι καθηγητές σε ξέρουν από την περασμένη χρονιά, γενικά είσαι πιο ελεύθερος....

Στην Γ' δεν θα αναφερθώ καθόλου, επικρατεί μπάχαλο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina.maria

Δραστήριο μέλος

Η Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 532 μηνύματα.
Kαι για την 1η Λυκειου ποια ειναι η γνωμη σου μεχρι τωρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!maira!<3

Νεοφερμένος

Η Maira αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Παπάγος (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
εγω που παω φετος πρωτη νομιζω οτι το δημοτικο ειναι καλυτερο..οχι γιατι εχει πιο ευκολα μα8ηματα ή κατι τετοιο.απλα επειδή φέτος που πάω πρώτη 8α φύγει αυτός που :inlove:αγαπάω..:(και οχι μονο 8α φυγει μολις εμα8α οτι δν μαγαπαει καν:'(:'(:'(:'(:'(οποιος παει τριτη γυμνασιου μπορει να μου πει αν 8α τα εφτιαχνε ποτε με καποια που παει πρωτη και τον αγαπαει οσο τιποτα αλλο στον κοσμο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelst95

Νεοφερμένος

Ο αγγελος... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
ειναι φοβερα αν και τισ επομενεσ χρονιεσ θα ειναι ακομα καλιτερα...

η καλυτερη ειναι η 3η...........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina.maria

Δραστήριο μέλος

Η Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 532 μηνύματα.
εγω που παω φετος πρωτη νομιζω οτι το δημοτικο ειναι καλυτερο..οχι γιατι εχει πιο ευκολα μα8ηματα ή κατι τετοιο.απλα επειδή φέτος που πάω πρώτη 8α φύγει αυτός που :inlove:αγαπάω..:(και οχι μονο 8α φυγει μολις εμα8α οτι δν μαγαπαει καν:'(:'(:'(:'(:'(οποιος παει τριτη γυμνασιου μπορει να μου πει αν 8α τα εφτιαχνε ποτε με καποια που παει πρωτη και τον αγαπαει οσο τιποτα αλλο στον κοσμο?

Ρε κοπελια πολυ μελο το καναμε το θεμα γιατι δεν στελνεις στο σουπερ κατερινα...πιο συντομα θα σου απαντησουν
Και μια συμβουλη...Καλυτερα να ερωτευεσαι συνομιλικους αλλιως μην ερωτευεσαι καθολου
Και επισης καλυτερα να αφησεις τους ερωτες και τα ζευγαρακια και να συγκεντρωθεις στα μαθηματα μπας και μαθεις και τιποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!maira!<3

Νεοφερμένος

Η Maira αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Παπάγος (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Ρε κοπελια πολυ μελο το καναμε το θεμα γιατι δεν στελνεις στο σουπερ κατερινα...πιο συντομα θα σου απαντησουν
Και μια συμβουλη...Καλυτερα να ερωτευεσαι συνομιλικους αλλιως μην ερωτευεσαι καθολου
Και επισης καλυτερα να αφησεις τους ερωτες και τα ζευγαρακια και να συγκεντρωθεις στα μαθηματα μπας και μαθεις και τιποτα.
σιγα καλε...ειπαμε...εσυ δν ερωτευτηκες ποτε κανεναν μεγαλυτερο??ε3αλλου οι συνομιλικοι [οι περισσοτεροι τουλαχιστον]ειναι ανωριμοι..και εντα3ει τωρα τν ερωτευτηκα δν μπορω να καω κατι..:(:inlove::down::nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina.maria

Δραστήριο μέλος

Η Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 532 μηνύματα.
δυστυχως μονο με συνομιληκο την εχω πατησει!! Τερμα τωρα αυτα πολυ το χαλασαμε το θεμα!! Ο,τι να ναι ο καθενας!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex2395

Δραστήριο μέλος

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 600 μηνύματα.
πολυ ωραια ηταν αλλα προτιμω την β...πηγαμε και 3ημερη....και η τωρινη πολυ καλυτερη...
ε δεν πηραμε και λαπτοπ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peny<3

Νεοφερμένος

Η peny<3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
λιγοτερο διαβασμα ,περισσοτεροι φιλοι, καινουργια κολληματα ;) ασε κ πολλαααα κενα!!!!!!11111:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Λιγότερο διάβασμα από το δημοτικό? :!::wow:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Eννοείται..Γιατί εσείς είχατε περισσότερο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσει πάρα πολύ!!!!!!!:iagree:!!!!!Είναι πολύ....διαφορετικά από το Δημοτικό!Άλλο είδος παράδοσης,πολλοί καθηγητές,πολλά μαθήματα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Ε ναι!!Πλέον έρχονται τα σοβαρά...Δεν βάζουν τόσα μαθήματα επίτηδες για να μας φορτώνουν..Τα ωραία και εύκολα χρόνια τελειώνουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top