Πώς φαντάζεστε τον από πάνω;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Δεν εισαι ε?:( Εσυ πως με φανταζεσαι κοπελια;
Οχι δεν ειμαι ιδιαιτερα,για να σου δωσω παραδειγμα τα αγορια στο σχολειο μου τα κοιταζω λες και ειναι ουρανοξυστες :P
Ισιο μετριο σε μακρος μαλλι καστανο στο χρωμα,τα ματια σου σοκολατι,και κανονικη σε υψος και βαρος ισως μισο κιλο παραπανω απο το κανονικο (κανονικη δηλαδη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Οχι δεν ειμαι ιδιαιτερα,για να σου δωσω παραδειγμα τα αγορια στο σχολειο μου τα κοιταζω λες και ειναι ουρανοξυστες :P
Ισιο μετριο σε μακρος μαλλι καστανο στο χρωμα,τα ματια σου σοκολατι,και κανονικη σε υψος και βαρος ισως μισο κιλο παραπανω απο το κανονικο (κανονικη δηλαδη)

Ισιο δεν θα το ελεγα... Μακρυ ειναι και καστανο... Τα ματια δεν τα πετυχες.... Το βαρος ναι! Το υψος αναλογα τι ενοοεις φυσιολογικο... Ενα σου λεω φοραω παπουτσι νουμερο 40 και αλλοτε 41 das ist....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chara9999

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chara9999 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Καστανη με σγουρο μαλλι καφε ματια κανονικο βαρος απο υψος τωρα απο 1,68- 1,70!

3/5!!:)
ΕΣΥ : κοντούλα, αδύνατη με καστανά ίσια μακρυά μαλλιά και χαριτωμένο ύφος!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
3/5 κι για εσενα

ΕΣΥ: Καστανα σγουρα μαλλια οχι και πολυ αισιοδωξη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
3/5 κι για εσενα

ΕΣΥ: Καστανα σγουρα μαλλια οχι και πολυ αισιοδωξη...

αισιόδοξη
από το
αίσιος + δόξα<δοκώ (που σημαίνει νομίζω/πιστεύω)
(επειδή είσαι επίδοξη θεωρητική το γράφω :P)

Μικροκαμωμένη, καστανόξανθη, με γαλανά μάτια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
1/3! Μακαρι να ημουν το πρωτο!
ΕΣΥ: μαυρα σπαστα μαλλια μαυρα ματια μετρια σε υψος και κανονικο βαρος! Πετυχα τιποτα; Δεν ξερω γιατι μου ερχεσαι παντα ετσι στο μυαλο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Ή χοντρη με μαυρο μαλλι ή πολυ αδυνατη με σγουρο μαλλι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
2/4 Δεν ειμαι χοντρη!:mad:
ΕΣΥ: Καστανα μαλλια και γαλαζια ματια καιιιι πολυ πειραχτήρι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
2/4 Δεν ειμαι χοντρη!:mad:
ΕΣΥ: Καστανα μαλλια και γαλαζια ματια καιιιι πολυ πειραχτήρι!

Μικρό παιδάκι...μικροκαμωμένη με πράσινα μάτια ξανθά μαλλιά και κοτσιδάκια που τρέχει σαν τη σβούρα α0χ0αχ0α0χ0αχα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
2/4! Δεν μου αρεσουν οι κοτσιδες!
Εσυ: απο οτι ειδα στην υπογραφη σου ολίγων γερμανοφιλη! Γυρω στο 1,70 με καστανα μαλλια και γαλαζοπρασινα ματια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ασχημη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
2/4! Δεν μου αρεσουν οι κοτσιδες!
Εσυ: απο οτι ειδα στην υπογραφη σου ολίγων γερμανοφιλη! Γυρω στο 1,70 με καστανα μαλλια και γαλαζοπρασινα ματια

wow...έπεσες ΕΞΩ διάνα...αχ0α0χ0α0χ0α0χα...γερμανόφιλη...ιιιιιιιιι απλώς μου αρέσουν τα γερμανικα :P
Όσο για την εξωτερική μου εμφάνιση, αυτή απλώς δεν περιγράφεται:crazy::redface: αχ00αχ0α0χ0αχα...

Ο κυρ Τάσος πρέπει να είναι 1,76, 62 κιλά, μελαχρινός με καστανά μάτια και του αρέσουν οι πεταχτούλες....

ααααα ρε ψυχολόγα έπρεπε να γίνω :crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κοντή. Πολύ κοντή βασικά. Γύρω στο 1,50.
Κάπως γεματούλα. 70-73 κιλά.
Με μαλλιά μέχρι τους ώμους.
Χρώμα κόκκινο.
Γυαλιά μυωπίας.
Φουσκωτά μάγουλα.
Πεταχτά αυτιά.
Πολύ μεγάλο στήθος που κρέμεται.
Χοντρές γάμπες.
Σαν κεφτές ένα πράγμα.
Γαλαζοπράσινα μάτια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
σωστός. για σένα ξέρω γω ειρηνιστής προοδευτική σκέψη μελαχρινός κανονικό βαρος υψος

τα πετυχες ολα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Κοντή. Πολύ κοντή βασικά. Γύρω στο 1,50.
Κάπως γεματούλα. 70-73 κιλά.
Με μαλλιά μέχρι τους ώμους.
Χρώμα κόκκινο.
Γυαλιά μυωπίας.
Φουσκωτά μάγουλα.
Πεταχτά αυτιά.
Πολύ μεγάλο στήθος που κρέμεται.
Χοντρές γάμπες.
Σαν κεφτές ένα πράγμα.
Γαλαζοπράσινα μάτια.
αχαχαχαχαχαχαχαχα...αυτά τώρα σε εμένα πάνε :confused::P
Ούτε 1,50 είμαι, ούτε 70-73 κιλά, τα μαλλιά τα πέτυχες σχεδόν, το αγαπημένο μου χρώμα είναι το μπλε σκούρο (της Ελλάδας, της θάλασσας, της αστυνομίας και των αρρένων :redface:), και τα γυαλιά τα πέτυχες, όχι τα μάγουλα ούτε τα αυτιά...καλά...το στήθος με τίποτα αχ0αχ0α0χ0α0χ0α, ούτε τις γάμπες, ούτε τα μάτια...και γενικά πρόσεξε γιατί σκέφτεσαι ΌΛΟ το φαί...ακούς εκεί "κεφτές", παλιομελιτζάνα:pfff::pfff:
Εσένα όμως θα σε πω 1,90, χρειάζεσαι γυμναστική, δε φοράς γυαλιά, είσαι μελαχρινή με μαύρα μάτια και νομίζω ότι δεν έχεις αντοχές :P :redface: Κατα τα άλλα, δεν παύεις να είσαι κουκλάρα :crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Εγώ πάντως έτσι οπως σε βλέπω (αγνοώντας τα αποκαλυπτικα σχόλια :-P ) σε κάνω ψηλή. αδύνατη και καλή καρδια ;) εσωτερικα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
καστανη με ισια μαλλια και καφε ματια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simosgl3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ουντάμπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Koκκινομαλλα αδυνατη ψηλη για την ηλικια της
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Εγώ πάντως έτσι οπως σε βλέπω (αγνοώντας τα αποκαλυπτικα σχόλια :-P ) σε κάνω ψηλή. αδύνατη και καλή καρδια ;) εσωτερικα!!

Ένα θα σου πω...όσο ύψος μου λείπει τόσο μυαλό έχω:P
Συμπέρασμα...είμαι Αινστάιν:redface: αχ00αχ0α0χ0αχα (καλά πώς τα λέω έτσι)

Εσύ μικρή μου μελανιά (:P) είσαι γλυκούλα, ζωηρούλα και αθώα :redface:
δε ξέρω γιατί αλλά σε κάνω 1,75, κανονικά κιλά, με ίσια μαλλιά και καστανά μάτια.
Σου αρέσει το βόλευ, το μπόουλινγκ και η μπιρίμπα...πίνεις πολλούς χυμούς και μυρίζεις αγιόκλημα :P
χαχ0α0χ0α0χα0 :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top