Πώς φαντάζεστε τον από πάνω;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Koκκινομαλλα αδυνατη ψηλη για την ηλικια της

1/2!
Ον: δεν ξερω γιατι νομιζω πως εισαι καστανη με γαλαζοπρασινα ματακια!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Ένα θα σου πω...όσο ύψος μου λείπει τόσο μυαλό έχω:P
Συμπέρασμα...είμαι Αινστάιν:redface: αχ00αχ0α0χ0αχα (καλά πώς τα λέω έτσι)

Εσύ μικρή μου μελανιά (:P) είσαι γλυκούλα, ζωηρούλα και αθώα :redface:
δε ξέρω γιατί αλλά σε κάνω 1,75, κανονικά κιλά, με ίσια μαλλιά και καστανά μάτια.
Σου αρέσει το βόλευ, το μπόουλινγκ και η μπιρίμπα...πίνεις πολλούς χυμούς και μυρίζεις αγιόκλημα :P
χαχ0α0χ0α0χα0 :redface:


Χαχα σε μερικα έπεσες μέσα δε λέω αφήνω στη κρίση σου να φανταστείς ποια! Μόνο ΈΝΑ σχόλιο θα κανω: μελανιά?????????:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Σχετικά κοντούλα με χαριτωμένο προσωπάκι! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Σχετικά κοντούλα με χαριτωμένο προσωπάκι! :clapup:
Μελαχρινη νορμαλ σωμα γυρω στο 1.70?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ξανθος γαλανοματης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
λοιπόν...γλυκιά μου sweetymt...είσαι κοντούλα με καστανοκόκκινα μαλλιά και πράσινα μάτια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Ξανθος γαλανοματης!
1/2.:P
@Peace, κοντουλα μελαχρινη με καστανα ματια και ωραιο σωμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
ψηλος , αδυνατος με γυαλια;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Έλενα, ψηλή, με καστανά μαλλιά και καστανοπράσινα μάτια, γλυκούλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
τον εχω δει σε φωτο τον απο πανω :P η αληθεια ειναι οτι δεν ειναι οπως τον φανταζομουν(πιο σοβαρο,πιο κυριλλε,ενω στην ουσια μοιαζει με τραγουδιστη σε συγκροτημα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
τον εχω δει σε φωτο τον απο πανω :P η αληθεια ειναι οτι δεν ειναι οπως τον φανταζομουν(πιο σοβαρο,πιο κυριλλε,ενω στην ουσια μοιαζει με τραγουδιστη σε συγκροτημα :P
Ειμαι προσαρμοστικος τυπος.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Είσαι σαν τον Λεωνίδα από το 10' Κήρυγμα αλλά πιο ψηλός γιατί μικρός έκανες μπάσκετ, μέχρι που το παράτησες και έπιασες τις γκομενίτσες α0χ0α0χ0α0χα...μελαχρινός με κοτσίδα (μη σου πω ότι εχεις και αφέλειες αχα0χ0α0χα)...είσαι κουλ τύπος με μαύρα μάτια, νορμάλ αυτιά και μύτη και μαγουλάκια για τσίμπημα:P αααα επίσης σου αρέσει να βλέπεις θρίλερ και έργα δράσης.
Είσαι περισσότερο των σοβαρών σχέσεων όσο Γιο και "από κανάρα σε κανάρα θα πετάω" και αν είσαι.
πςςςςςςςς:teasing::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 565231

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Λεπτη ομορφη,γυρω στο 1.75.Ονειρο της να συμμετασχε στους Ολυμπιακους η να πλακωσει 5-6 αντρες ταυτοχρονα. :P κατα τα αλλα ειναι ευδιαθετη (κ για ξυλο) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Λεπτη ομορφη,γυρω στο 1.75.Ονειρο της να συμμετασχε στους Ολυμπιακους η να πλακωσει 5-6 αντρες ταυτοχρονα. :P κατα τα αλλα ειναι ευδιαθετη (κ για ξυλο) :)

α0χ0αχα0χ0α0χ0α0χα0χα παιδιά ένας που έπεσε διάνα...αλλά ρε παιδί μου...είμαι κοντή (πόσες φορές θα το πω?:P)

Εσύ πάλι παιδάκι αν κρίνω από την φωτογραφία είναι 1, 77, κανονικότατος αλλά πρέπει να σφίξεις κι αλλο για να μπορείς να παίρνεις και καμία κοπελίτσα ευκολότερα αγκαλιά :P Είσαι κλασικός Έλληνας μελαχρινός και σου αρέσει να φιλοσοφείς τη ζωή. Είσαι γλυκούλης, ομορφούλης, αθώος. ειλικρινής, τα δίνεις όλα και έχεις τάσεις ψώνιου α0χα0χ0ααχα0χ0α0χα...Μη σε απασχολεί το τελευταίο...μοιάζεις σε εμένα και αυτό σημαίνει ότι βρίσκεσαι σε καλό δρόμο...χα0χ0α0χα0χα
Επίσης νομίζω ότι φαίνεσαι κωλόπαιδο αλλά είσαι από τα καλύτερα παιδιά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Έχει μεγάλο πέος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Έχει μεγάλο πέος

Ήμουν τόσο σίγουρη ότι θα έλεγες βλακεία...
Δε θα το συνεχίσω γιατί θα προσβάλλω και θα αρκεστώ σε τούτο: Λυπάμαι...αλλά έπεσες έξω:pfff:
Εσένα πάλι σαν τον κουασιμόδο σε φαντάζομαι αλλά σε ροκ στυλ ...πω πω καημένο τι έπαθες...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 565231

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
α0χ0αχα0χ0α0χ0α0χα0χα παιδιά ένας που έπεσε διάνα...αλλά ρε παιδί μου...είμαι κοντή (πόσες φορές θα το πω?:P)

Εσύ πάλι παιδάκι αν κρίνω από την φωτογραφία είναι 1, 77, κανονικότατος αλλά πρέπει να σφίξεις κι αλλο για να μπορείς να παίρνεις και καμία κοπελίτσα ευκολότερα αγκαλιά :P Είσαι κλασικός Έλληνας μελαχρινός και σου αρέσει να φιλοσοφείς τη ζωή. Είσαι γλυκούλης, ομορφούλης, αθώος. ειλικρινής, τα δίνεις όλα και έχεις τάσεις ψώνιου α0χα0χ0ααχα0χ0α0χα...Μη σε απασχολεί το τελευταίο...μοιάζεις σε εμένα και αυτό σημαίνει ότι βρίσκεσαι σε καλό δρόμο...χα0χ0α0χα0χα
Επίσης νομίζω ότι φαίνεσαι κωλόπαιδο αλλά είσαι από τα καλύτερα παιδιά :P

Μολις διαβασα την απαντηση σ ελιωσα.

Λοιπον,τα πηγες αρκετα καλα!

Τωρα ομως θα σ ελεγα τπτ για το 1.77 αλλα φοβαμαι μην ειμαι ενας απο τους 5-6. Μακαρι δηλ μπας κ με τουμπανιασεις στο ξυλο.χεχε.
Οταν εννοεις κλασικος ελληνας; εννοεις οτι ειμαι καφρος κ σταρχιδιστης; :P Οτι ρευομαι κ κλανω οπου βρεθω κ οπου σταθω; Με κολακευεις. :P

Σωστα ειμαι λιγο ψωναρα,αλλα εγω το ονομαζω αυτοπροβολη.Χαχαχα.
Ειμαι ,ειμαι απο τα καλυτερα παιδια. :P

Για τ χιουμορ σ ειχα πολυ δικιο. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Ήμουν τόσο σίγουρη ότι θα έλεγες βλακεία...
Δε θα το συνεχίσω γιατί θα προσβάλλω και θα αρκεστώ σε τούτο: Λυπάμαι...αλλά έπεσες έξω:pfff:
Εσένα πάλι σαν τον κουασιμόδο σε φαντάζομαι αλλά σε ροκ στυλ ...πω πω καημένο τι έπαθες...:P


I think that pretty much sums it all up.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 565231

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Έχει μεγάλο πέος

Υποθετω για εμενα παει αυτο!Ευχαριστω!Ελπιζω να μη το συμπαιρανες απο τη φωτο.χαχα.
Εσυ εσαι σπιτογατος,σ αρε να βλεπεις ταινιες δρασης,να παιζεις μαλακιες στο pc. Επιασα τπτ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top