Πώς φαντάζεστε τον από πάνω;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Αληθεια,οταν βλεπετε το προφιλ ενος χρηστη,δεν σας ερχεται η περιεργεια για το πώς ειναι εμφανισιακα;Ή,δεν τον φανταζεστε;Σ'αυτο το θεμα θα προσπαθησουμε να περιγραψουμε πώς φανταζομαστε τον προηγουμενο γραφόντα!Μοντς,μην το σβησετε με τη μια,αμα γραφτει κατι που δεν σας αρεσει,αν και φανταζομαι οτι θα πεσει πολυ γελιο :ρ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia.94

Δραστήριο μέλος

Η georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 559 μηνύματα.
σε φανταζομαι κοντουλη,καστανο με μαυρα ματια,με μεγαλη αισθηση του χιουμορ και λιγο τεμπελακοοοο!!!!!!!!!!=ΡΡΡΡΡΡ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Χοντρη με σπυρακια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Η τελευταια μου προταση επιβεβαιωνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.

georgia.94

Δραστήριο μέλος

Η georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 559 μηνύματα.
Χοντρη με σπυρακια!!

Ειιιιιιιιι!!!!χαχχαχαχα δεν ειμαι χοντρηηηηηηηη!!!!ουτε εχω σπυρακιααα!!!=ρρρ
νικο οντως πεφτει γελιοοο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.

Natassa.SP

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Natassa.SP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Κοντό μαλλί, μελαχρινός(ή σκούρο καστανό), κανονικό μπόι, κανονικός και στο βάρος, τρελός και κάφρος (με την καλή έννοια πάντα) και αν κρίνω από τους αεκάκιδες που γνωρίζω, θα πρέπει να φοράει κάτι πάνω του που να γράφει ΑΕΚ, είτε αυτό ειναι μπλούζα, σκούφο, κρεμαστό κτλ κτλ! Ελπίζω να μην έπεσα τόσο έξω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Χμμ...Λοιπόν,δεν την ξέρω καθόλου αλλά θα βάλω τη φαντασία μου να δουλέψει!!:D
Μαλλί λίγο κάτω απ' τον ώμο,σκούρο καστανό,μάτια καστανά,ύψος μεσαίο ίσως και λίγο προς το χαμηλό,βάρος κανονικό...Και θα χει πάνω από δύο τρύπες στ' αυτιά :) Μην πω άλλα,καλά είναι..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natassa.SP

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Natassa.SP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Χμμ...Λοιπόν,δεν την ξέρω καθόλου αλλά θα βάλω τη φαντασία μου να δουλέψει!!:D
Μαλλί λίγο κάτω απ' τον ώμο,σκούρο καστανό,μάτια καστανά,ύψος μεσαίο ίσως και λίγο προς το χαμηλό,βάρος κανονικό...Και θα χει πάνω από δύο τρύπες στ' αυτιά :) Μην πω άλλα,καλά είναι..:P


Χεχεχε είσαι απίστευτη βρήκες 3/6 μωρε μπράβο! :clapup:
Το μαλλί είναι αρκετά πιο κάτω απο τον ώμο, κόκκινο κ ύψος μεσαίο! Εισαι αστέρι! :D

Εγώ σε φαντάζομαι... χμμ.. Λοιπόν, μαλλί καστανό (μπορεί να είναι και ανοιχτό καστανό), κανονική στο βάρος, στη φάτσα γλυκούλα, στιλάκι απλό κ γλυκό πάντως όχι κάτι εξωγήινο δλδ δεν σε φαντάζομαι να είσαι με μαλλί φουσκωμένο μέχρι τον ουρανό και μακιγιάζ λίγο πιο έντονο από του κλόουν! :):redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thetikos

Δραστήριο μέλος

Ο Θετικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 783 μηνύματα.
Χεχεχε είσαι απίστευτη βρήκες 3/6 μωρε μπράβο! :clapup:
Το μαλλί είναι αρκετά πιο κάτω απο τον ώμο, κόκκινο κ ύψος μεσαίο! Εισαι αστέρι! :D

Τώρα που τα αποκάλυψες όλα εγώ τι να πω? :hmm::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Καστανομάλλης σγουρομάλλης με γυαλιά και μούσια ? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thetikos

Δραστήριο μέλος

Ο Θετικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 783 μηνύματα.
Καστανομάλλης σγουρομάλλης με γυαλιά και μούσια ? :P
Αχαχαχαχαχα

Εγώ σε φαντάζουμαι αδύνατη με μακριά μαλλιά :P
Ααα και μερικά σπυράκια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
χαχα έπιασα τίποτα ? Σπυράκια δεν έχω τώρα, αλλά άμα βγάλω θα σε βρίσω. Γκαντέμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thetikos

Δραστήριο μέλος

Ο Θετικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 783 μηνύματα.
χαχα έπιασα τίποτα ? Σπυράκια δεν έχω τώρα, αλλά άμα βγάλω θα σε βρίσω. Γκαντέμη.
Δεν έπιασες απολύτως τίποτα. Τα σπυράκια τα έβαλα να χαλάσουν λίγο την εικόνα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
@tsoufou Χμμμ,μακρια ισια μαλλια,για χρωμα καστανο η ξανθο με μαυρο,κατι τετοιο.
Σεξυ γυαλια με μαυρο σκελετο,ωστε να ταιριαζουν με το μαλλι και να κανουν αντιθεση με το δερμα :redface:

Σε σωματοτυπο λεπτη και γυμνασμενη :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Σαν τον Σνέιπ νέο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Λολ το χρώμα των γυαλών πώς το πέτυχες ? χαχαχαχα
Ε λεπτή δεν με λες, γυμνασμένη ναι. :P + βάλε φουντωτά μαλλιά

@Χάουζ Ατημέλητος, μακριά μαλλιά ως τον ώμο, μούσια, μέτριο μέγεθος και ντύνεται στα μαύρα χαχαχα

@ Αντώωνης γυαλιά, μούσια, στρογγυλή και σνομπ μύτη και αγροτικός τύπος χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Αφού όλοι έχετε δει φωτογραφίες όλων μωρε,τι κάθεστε και "φαντάζεστε" και καλά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thetikos

Δραστήριο μέλος

Ο Θετικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 783 μηνύματα.
Έχεις μερικά κιλάκια παραπάνω :P αν και ψηλός
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top