Πώς φαντάζεστε τον από πάνω;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

chara9999

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chara9999 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Μελαχρινος με μακρυά μαλλιά, καστανα μάτια με μούσι, κανονικος σε βαρος και ύψος, επαναστατης και αναρχικός!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
επαναστατης,αντιθετος σε καθε κατεστημενο και φανατικος ολυμπιακος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro che 7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 1,859 μηνύματα.
Μελαχρινος με μακρυά μαλλιά, καστανα μάτια με μούσι, κανονικος σε βαρος και ύψος, επαναστατης και αναρχικός!!!

μακρυά μαλλιά έχω συνήθως αλλά τα κούρεψα πριν ενάμισι μήνα μούσι ελαφρύ, λίγο αδύνατος :redface:, και αναρχικός θα το χαρακτήριζα υπερβολή :P τα άλλα μέσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro che 7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 1,859 μηνύματα.
επαναστατης,αντιθετος σε καθε κατεστημενο και φανατικος ολυμπιακος

σωστός. για σένα ξέρω γω ειρηνιστής προοδευτική σκέψη μελαχρινός κανονικό βαρος υψος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Roxim

Δραστήριο μέλος

Η {Fucking Dreamer} αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 456 μηνύματα.
ξανθιά 1,65 μαλλιά σγουρά μέχρι ώμο μαύρα μάτια κανονικό βάρος
Τα μαλλιά έκανες λάθος (Καστανή 4ever) αλλά κατά τα άλλα μια χαρά 4/5 :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bobis

Νεοφερμένος

Ο bobis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Μελαχρινος με μακρυά μαλλιά, καστανα μάτια με μούσι, κανονικος σε βαρος και ύψος, επαναστατης και αναρχικός!!!

μιας και εισαι η μονη απο πανω που δεν ειδα να γραφουν λοιπον
1,70 καστανη χιουμορ και αισοδοξια:P( φυσικα αδυνατη )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chara9999

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chara9999 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
μιας και εισαι η μονη απο πανω που δεν ειδα να γραφουν λοιπον
1,70 καστανη χιουμορ και αισοδοξια:P( φυσικα αδυνατη )

κοντά στο 1.70 είμαι...μελαχρινη..εντάξει δεν είμαι και το πιο αισιοδοξο άτομο..χαχα μ' αρέσει που έβαλες και φυσικά στο αδύνατη, φυσιολογική στα κιλά..σε γενικές γραμμες δεν επεσες και πολύ μεσα..!!:P
Εσύ: μελαχρινός, αδύνατος, ψηλός και ο πλακατζής της παρέας!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Καστανη με σγουρο μαλλι καφε ματια κανονικο βαρος απο υψος τωρα απο 1,68- 1,70!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Roxim

Δραστήριο μέλος

Η {Fucking Dreamer} αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 456 μηνύματα.
Μαύρα μαλλιά ίσια καστανά μάτια κοντούλα (1,60 περίπου) κανονικό βάρος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ψηλή, αδύνατη, μελαχρινή και γλυκό πρόσωπο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
κατασπρη,μακρυ μαλλι ισιο,μεγαλα ματια πρασινα και πολυ αδυνατη,σε πετυχα ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
χωρίς εσώρουχα

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos90

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο manos90 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 274 μηνύματα.
Ψηλο,αδυνατο,με μακρια μαυρα μαλλια και "ελαφρυ" μουσι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
χωρίς εσώρουχα

:P
:ropalo:λολ.Θες ξύλο:P
Μετριος σε υψος και βαρος,μαλλι καστανα μαλλια και ματια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
:ropalo:λολ.Θες ξύλο:P
Μετριος σε υψος και βαρος,μαλλι καστανα μαλλια και ματια

Μου το λένε συχνά αυτό

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Μου το λένε συχνά αυτό

:P
Οτι χρειαζεσαι επιγοντως κοπελα,στο λενε ΚΑΙ αυτο:hmm: (ναι ξερω ειμαι οφφ τοπικ:redface:)
Με εκανες να φρικαρω :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Οτι χρειαζεσαι επιγοντως κοπελα,στο λενε ΚΑΙ αυτο:hmm: (ναι ξερω ειμαι οφφ τοπικ:redface:)
Με εκανες να φρικαρω :whistle:

Μπα,από δαύτην έχω,δεν θέλω δεύτερη
Αν και παίζει να θέλει και αυτή να με δείρει,τώρα που το σκέφτομαι :ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Μπα,από δαύτην έχω,δεν θέλω δεύτερη
Αν και παίζει να θέλει και αυτή να με δείρει,τώρα που το σκέφτομαι :ermm:
Πες της οτι αν χρειαστει βοηθεια να μου στειλει μέιλ να'ρθω θα τη βοηθησω ευχαριστως.
Επανερχομαι στο αρχικο θεμα ειναι μεταλας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Μαύρα μαλλιά ίσια καστανά μάτια κοντούλα (1,60 περίπου) κανονικό βάρος

Τα ισια μαλλια και το βαρος τα πετυχες μπραβο!
ον: καστανοξανθη με σγουρα μαλλια κοανονικο βαρος γυρω στο 1,68
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Τα ισια μαλλια και το βαρος τα πετυχες μπραβο!
ον: καστανοξανθη με σγουρα μαλλια κοανονικο βαρος γυρω στο 1,68
:D:DΑχ με κανεις ψηλη και μ'αρεσει.... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top