Γενικό -  Πώς τα πήγατε στις Εξετάσεις;

arti

Νεοφερμένος

Η arti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Ο χειροτερος βαθμος μου ηταν στην αλγεβρα(15)που μπερδευτηκα σε μια ασκηση!Κατα τ'αλλα οι υπολοιποι ηταν τελειοι μεχρι και 20 εγγραψα στα κειμενα,19 στα αρχαια,19.6 στην γεωμετρια...Παντως απο τα μαθηματα που γραφω πανελληνιες ειμαι πολυ ευχαριστημενη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiota1508

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Παναγιωτα-Μαρτινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
εγω που λετε ξεφτιλα σκετη..
εβγαλα μ.ο. 16 ρε ενω στο γυμνασιο ειχα παντα γυρω στο 18.5
αλλα δεν εχει νοημα να συγκρινω το τι εκανα περσι καθως δεν ειναι το ιδιο..:)
αντε λοιπον θα προσπαθησω περισσοτερο τρομαρα μου!!:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
εγω που λετε ξεφτιλα σκετη..
εβγαλα μ.ο. 16 ρε ενω στο γυμνασιο ειχα παντα γυρω στο 18.5
αλλα δεν εχει νοημα να συγκρινω το τι εκανα περσι καθως δεν ειναι το ιδιο..:)
αντε λοιπον θα προσπαθησω περισσοτερο τρομαρα μου!!:bye:

Αυτό ακριβώς έπαθα κι εγώ...Πέρυσι έβγαλα 18 και φέτος 15...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Άμα γράψατε καλά σε αυτά που σας ενδιαφέρουν είστε οκ;):no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Άμα γράψατε καλά σε αυτά που σας ενδιαφέρουν είστε οκ;):no1:
Εγώ δεν έγραψα γιατί στην αρχή δεν με ενδιέφεραν αλλά με ενδιαφέρουν τώρα.:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Eγώ είμαι still confused αλλά οι σχετικά μικροι(ο θεος να τους κανει) βαθμοι ηρθαν απο βαρεμαρα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Στα φιλολογικά έγραψα καλά σε όλα εκτός από ιστορία...καλά μαθηματικά..Μην το σχολιάσω καλύτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickie13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Εγω εβγαλα 18.8...ετσι και ετσι ειναι αλλα ειμαι ευχαριστιμενη γιατι μονο στα μαθηματικα εκανα φροντιστηριο και φετος εδωσα βαση στα αγγλικα λογω profociency.του χρονου με τα φροντιστηρια και περισσοτερο διαβασμα ελπιζω να τα παω καλυτερα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitra!!!

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Εγω εβγαλα 18.4...Είμαι ευχαριστημενη!!! :) Ειδικά σε αυτα που με ενδιαφέρουν εγραψα πολύ καλα οπότε δεν εχω πρόβλημα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Άμα γράψατε καλά σε αυτά που σας ενδιαφέρουν είστε οκ;):no1:
Ακριβως αυτο!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiota1508

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Παναγιωτα-Μαρτινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
μονο καλα ειστε?μπραβο σας ρε παιδια!!!!:no1:
εμενα με ενδιαφερουν τα θετικα μαθηματα στα οποια τα πηγα μετρια,αλλα αυτο αποτελει κινητρο να βελτιωθω του χρονου..βλεπετε ειμαι γνωστο τεμπελοσκυλο και επαναπαυομαι ευκολα γι αυτο ενα ταρακουνημα το χρειαζομαι μερικες φορες!!!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

k@terin@ st@rsky

Νεοφερμένος

Η katerina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
εγω πήρα μ.ο. 18.5 και δεν ειμαι και τοσο ευχαρηστημένη γιατι στην 3 γυμνασίου πήρα 19.4
αλλα του χρόνου θα προσπαθήσω περισσότερο ..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ναυσικά

Δραστήριο μέλος

Η Nαυσικά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 411 μηνύματα.
Eγώ είμαι still confused αλλά οι σχετικά μικροι(ο θεος να τους κανει) βαθμοι ηρθαν απο βαρεμαρα:P

Και κρίση βλακείας στη δική μου περίπτωση:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jim_Gkizanis

Νεοφερμένος

Ο Jim_Gkizanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
19.8 ΑΛΓΕΒΡΑ ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ
20 ΧΗΜΕΙΑ ΦΥΣΙΚΗ
ΚΑΙ ΕΝΩ ΛΕΩ ΣΤΗΝ ΜΑΝΑ Μ ΑΣΧΗΜΟ...ΒΛΕΠΕΙ ΤΑ ΑΡΧΑΙΑ....13.6 LOL
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
19.8 ΑΛΓΕΒΡΑ ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ
20 ΧΗΜΕΙΑ ΦΥΣΙΚΗ
ΚΑΙ ΕΝΩ ΛΕΩ ΣΤΗΝ ΜΑΝΑ Μ ΑΣΧΗΜΟ...ΒΛΕΠΕΙ ΤΑ ΑΡΧΑΙΑ....13.6 LOL

Το θέμα είναι να έγραψες καλά στα μαθήματα που σε ενδιαφέρουν.

ΥΓ: Φίλε μην γράφεις με κεφαλαία είναι σαν να φωνάζεις.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athinouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
Νταξ στα μαθήματά μου -άλγεβρά φυσική γεω- μια χαρά πήγα..
τώρα είδα κάτι κουφά.. μου βγήκαν τα μάτια όξω!!
Π.χ. Να βλέπεις αρχαία 18.6 και θρησκευτικά 15.4..
Ε.. τα συμπεράσματα δικά σας! τι να πω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiota1508

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Παναγιωτα-Μαρτινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
15 ε? Εγω απορω που βρηκε λαθη στα αγγλικα... Καλα τωρα εχω πεισμωσει (και απογοητευτει) πολυ με το σχολειο... Βασικα δεν συνηδητοποιησα πληρως το γεγονος οτι ειμαι λυκειο και οτι δεν ειναι αστεια τα πραγματα οπως το γυμνασιο με αποτελεσμα να τα φορτωνω λιγο στον κοκορα πολλες φορες... Και το χειροτερο ειναι οτι αυτο το εκανα και στς εξετασεις γιατι πιστευα υπερβολικα στον εαυτο μου... Ιδου τα αποτελεσματα... Ισως βεβαια αυτο να ειναι και καλο γιατι τωρα καταλαβα την κρισιμοτητα του θεματος...Απο του χρονου πιστευω οτι ολα θα αλλαξουν... Και ευτυχως θα εχω να ασχολουμαι μονο με το σχολειο :)

φιλε μου σε νιωθω,πιστεψε με.:)και εγω την ειχα δει χαλαρα φετος χωρις να συνειδητοποιησω οτι τελειωσαν οι μλκιες που εκανα στο γυμνασιο!!!:P
α και για το 20 που ειχα γραψει στην εκθεση κ λετε οτι ειναι αδυνατο,γιατι ρε παιδια?γυμνασιο ηταν και λογικο ειναι να ηταν στρογγυλοποιηση,αλλα δεν ειναι απιθανο κιολας!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
φιλε μου σε νιωθω,πιστεψε με.:)και εγω την ειχα δει χαλαρα φετος χωρις να συνειδητοποιησω οτι τελειωσαν οι μλκιες που εκανα στο γυμνασιο!!!:P
α και για το 20 που ειχα γραψει στην εκθεση κ λετε οτι ειναι αδυνατο,γιατι ρε παιδια?γυμνασιο ηταν και λογικο ειναι να ηταν στρογγυλοποιηση,αλλα δεν ειναι απιθανο κιολας!:)
Όχι για το γυμνάσιο.Για το Λύκειο λέμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sadie Moody

Νεοφερμένος

Η Sadie Moody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
εγω πήρα μ.ο. 18.5 και δεν ειμαι και τοσο ευχαρηστημένη γιατι στην 3 γυμνασίου πήρα 19.4
αλλα του χρόνου θα προσπαθήσω περισσότερο ..:)

Don't worry κοριτσάκι μου, κι εγώ στη γ' γυμνασίου έβγαλα 19 κ 11/13 αλλά φέτος έπεσα στο 18.9 :no1: Δεν μετράει τόσο ο βαθμός, όσο το τι έχει μείνει στο τέλος μέσα στο κεφάλι σου...;) Αν εσύ νιώθεις ότι αφομοίωσες αυτά που ήταν να μάθεις στην Α' Λυκείου, τότε είσαι μια χαρούλα...

Α, και που είστε, παιδιά : Πάρτε απαλλαγή απ' τα Θρησκευτικά! Δεν μπορείτε να φανταστείτε πόσο ανακούφιση είναι να μην τα έχεις για τις εξετάσεις...Εγώ θα πάρω και στη Β' Λυκείου - τρελή είμαι με 17 μαθήματα προς εξέταση?!?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Α, και που είστε, παιδιά : Πάρτε απαλλαγή απ' τα Θρησκευτικά! Δεν μπορείτε να φανταστείτε πόσο ανακούφιση είναι να μην τα έχεις για τις εξετάσεις...Εγώ θα πάρω και στη Β' Λυκείου - τρελή είμαι με 17 μαθήματα προς εξέταση?!?

Μπορούμε;:emm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top