Γενικό -  Πώς τα πήγατε στις Εξετάσεις;

Nikos93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
εγω εμεινα με την π....α στο χερι 14,6 ελεος μια χαρα τα πηγα στο τετραμηνα κ εδω ... 2 μαθηματα κατω απο την βαση 5,6 χημεια και 7 φυσικη και ιστορια 11 εκει που επαιρνα 16 στα τετραμηνα ... ( στα διαγωνισματα ) ...αμα δεν παρω και το Προφισιενσυ θα ειναι μια ακρως αποτυχημενη χρονια ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Μήτσο δεν είναι 20/20 αλλά 20/100 χιχιχι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Ωχ

:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
100 σε όλα

:p

Πάντως φέτος με βοήθησε πάρα πολύ το φροντιστήριο. Οι καθηγητές μου είναι οι καλύτεροι στον κόσμο και μου άλλαξαν τα φώτα, στο τέλος όμως έμαθα αυτά που έπρεπε. Με συμμαχό αυτούς δεν έχω τίποτα να φοβάμαι για τη Γ' λυκείου. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Έλα πάμε για μαθηματικό :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
Ας συνεχίσω λοιπόν το on topic της Ναυσικάς :xixi: (καλά αποτελέσματα btw).

Σήμερα τους πήραμε. Μ.Ο.: 19,6

Εγω έβγαλα Γ.Μ.Ο 18,9 :D

Θρησκευτικά -> 94:)
Αρχαία - > 95:)
Λογοτεχνία - > 94:)
Γλώσσα -> 92 wow!:D
Ιστορία -> 76 :(:'(
Αρχές Οικονομίας -> 90 :xixi:
Αγγλικά -> 100 :up:
Τεχνολογιά -> 100 :iagree:
Ψυχολογία -> 95 :xixi:

Μπαινουμε στα καλα τωρα και στα αγαπημένα μου!

Άλγεβρα -> 99 :thanks:
Γεωμετρία -> 98 :thanks:
Φυσική -> 98 :thanks:
Χημεία -> 100 :thanks:
----

Εμένα μου είπε πάντως η καθηγήτρια που μας κάνει Έκθεση και Κείμενα πως στην Έκθεση ο μεγαλύτερος βαθμός ήταν 19 ! Και με πανω απο 20 παιδια του 18+ μαθητες ! Και μου είπε πως είναι πολυ δύσκολο να γράψεις πάνω απο 19 , ειδικά 20 .. γιατί δεν μπορεί αυτά που γράφει ο μαθητης να είναι απολύτως ολοκληρωμένα και αλάνθαστα!Γιατί παιδιά το 100 είναι το τέλειο .. κατι το οποιο δεν μπορεί να συμβει ειδικά στο συγκεκριμενο μάθημα!

λοιπον και εμεις σημερα πηραμε.19.7 εβγαλα και αφου το topic αναφερεται σε βαθμους εχουμε και λεμε
αλγεβρα 100
γεωμετρια 100
χημεια 100
γερμανικα 100
φυσικη 98(ενας θεος ξερει που εκανα το λαθος)
λογοτεχνια 98
θρησκευτικα 98
αρχ.οικ. 97
ν.γλωσσα 96(μια χαρα πιστευω πως καποιος μπορει να γραψει 100)
ιστορια 94
αρχαια 93
γυμναστικη 60:P(ειχα παει αδιαβαστος)
απο οτι φενεται στο σχολειο μας στα τετραμηνα δεν βαζουν 20 και μερικοι κατεβαζουν αρα δεν μπορεις να βγαλεις τον απολυτο βαθμο
(να βγω λιγο off.παρατειρουσα οτι αρκετοι αν οχι σχεδον ολοι εναντιωθηκαν στον djimmako και φενεται ξεκαθαρα μια ταση ζηλειας.οπως προαναφερα δεν ειναι καθολου αδυνατο να γραψει καποιος 100 στην εκθεση. σκεφτειτε δεν υπαρχει κανεις βαθμολογητης γ λυκειου που να βαζει 100 σε καποιον?? αλλο τοσο στην α λυκειου)


αυτα και χωρις να θελω να συνεχισω κοντρα..:P:no1:

Συγχαρητήρια και στους τρεις!!!Μπράβο.:D

Συγχαρητήρια όμως και στους υπόλοιπους που μπορεί να μην τα πήγαν τόσο καλά,αλλά προσπάθησαν κι αυτό μετράει.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ntonebts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ntonebts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 178 μηνύματα.
19 και 5 δεκατα δηλαδη 19.5 (Φυσικη,χημεια,αλγεβρα,γεωμετρια 20 και εκθεση 19)τα χειροτερα μου αρχαια 18 και αγγλικα 16 :(σκετη ξεφτυλα πιο χαλια δεν γινοταν να γραψω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
19 και 5 δεκατα δηλαδη 19.5 (Φυσικη,χημεια,αλγεβρα,γεωμετρια 20 και εκθεση 19)τα χειροτερα μου αρχαια 18 και αγγλικα 16 :(σκετη ξεφτυλα πιο χαλια δεν γινοταν να γραψω

Ναι ρε ξεφτίλα πρέπει να φύγεις από τη χώρα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

p0p@k!

Νεοφερμένος

Η Πηνελόπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
αν αφήσουμε εκτός την ιστορία:( όλα τα άλλα είναι 16,2>
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αμελί

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αμελί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 343 μηνύματα.
ρε συ ιλιασο, σε ενα αλλο θεμα δεν ειχες την αποψη οτι πρεπει να κραταμε τους βαθμους μας για εμας και να μην τους λεμε?? γιατι δημιουργειται ενας ανταγωνισμος, τον οποιο δημιουργει το ελληνικο εκπαιδευτικο συστημα?? πως προεκυψε αυτο το θεμα τωρα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Κοίτα δεν το θυμάμαι αυτό που λες...Εντάξει είναι επιλογή του καθενός βέβαια:)Aν το βρεις πάντως δώστο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ναυσικά

Δραστήριο μέλος

Η Nαυσικά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 411 μηνύματα.
Κι εγω πήρα σήμερα :P Έτσι κι έτσι 18,3 εξετάσεις. Από τον εαυτό μου ξέρω ότι θα δώσω περισσότερα του χρόνου, αλλά από την άλλη χαίρομαι που κατάφερα κάτι χωρίς φροντιστήρια και ιδιαίτερα. Θα δείξει αν θα ξεκινήσω στη β' τα φροντιστήρια. Ικανοποιημένη πάντως δεν μπορώ να πω ότι είμαι, αλλά ξέρω ότι για αυτό υπεύθυνη ήμουν εγω, οπότε στο χέρι μου είναι ;)

KAΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Γμο?:)Πολύ καλά πήγες:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ναυσικά

Δραστήριο μέλος

Η Nαυσικά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 411 μηνύματα.
Γ.μ.ο.ο ίδιος με τις εξετάσεις :P Sorry που δε το ανέφερα πριν αλλά το τόπικ ήταν για βαθμούς εξετάσεων :P

Eίπα εγω ότι δεν τα πήγα καλά;:P Απλά δεν τα πήγα όσο καλά ήθελα, και το όσο καλά ήθελα ήταν πιο πάνω. Βλέπεις στο εξωτερικό ζητάνε κάτι διαστημικούς βαθμούς αν θες να πας σε αρκετά εως πολύ καλό πανεπιστήμιο ειδικότερα από τα παιδιά που ακολουθούν το ενιαίο-γενικό πώς το λένε.(γιατί στο σχολείο μου υπάρχει και η επιλογή του Ι.Β.-Ιnternational Βaccalaureate- Αλλά για τίποτα δεν είμαι σίγουρη ακόμη οπότε το πέρασα αρκετά στο φλου το ότι ήταν ψιλοdown χρονιά από βαθμολογικής απόψεως. Καλοκαίρι έχουμε, δε θα κλαίμε για ένα 18,3 βρε παιδάκι μου! :P Ίσως να κλαίμε αν δε γίνουμε δεκτές(εμείς οι Ναυσικές) αργότερα από το πανεπιστήμιο εξαιτίας αυτού του μ.ο. Αυτά όμως είναι αρκετά αργότερα. Μέχρι τότε life goes on και η παραλία με περιμένει και για αυτό το καλοκαίρι (ακούτε εσείς που ψήνεστε στα θρανία των φροντιστηρίων;;;:P Είμαι πολύ κακιά το ξέρω :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
To ίδιο πήραμε αν και είχα χαμηλότερο ΜΟ εξετάσεις(δεν τον υπολόγισα καν:P)Βέβαια δεν νομίζω ότι αυτός ο βαθμός μπορεί να σου στερήσει την είσοδο σε κάποιο μεγάλο Πανεπιστήμιο...Δες από ποιο σχολείο πήρες τέτοιο βαθμό(δεν υποτιμώ τα άλλα αλλά το δικό σου έχει ένα όνομα;)) καθώς και τις δραστηριότητες σου.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

13diagoras

Δραστήριο μέλος

Ο 13diagoras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 550 μηνύματα.
Γ.μ.ο.ο ίδιος με τις εξετάσεις :P Sorry που δε το ανέφερα πριν αλλά το τόπικ ήταν για βαθμούς εξετάσεων :P

Eίπα εγω ότι δεν τα πήγα καλά;:P Απλά δεν τα πήγα όσο καλά ήθελα, και το όσο καλά ήθελα ήταν πιο πάνω. Βλέπεις στο εξωτερικό ζητάνε κάτι διαστημικούς βαθμούς αν θες να πας σε αρκετά εως πολύ καλό πανεπιστήμιο ειδικότερα από τα παιδιά που ακολουθούν το ενιαίο-γενικό πώς το λένε.(γιατί στο σχολείο μου υπάρχει και η επιλογή του Ι.Β.-Ιnternational Βaccalaureate- Αλλά για τίποτα δεν είμαι σίγουρη ακόμη οπότε το πέρασα αρκετά στο φλου το ότι ήταν ψιλοdown χρονιά από βαθμολογικής απόψεως. Καλοκαίρι έχουμε, δε θα κλαίμε για ένα 18,3 βρε παιδάκι μου! :P Ίσως να κλαίμε αν δε γίνουμε δεκτές(εμείς οι Ναυσικές) αργότερα από το πανεπιστήμιο εξαιτίας αυτού του μ.ο. Αυτά όμως είναι αρκετά αργότερα. Μέχρι τότε life goes on και η παραλία με περιμένει και για αυτό το καλοκαίρι (ακούτε εσείς που ψήνεστε στα θρανία των φροντιστηρίων;;;:P Είμαι πολύ κακιά το ξέρω :P )

θα σε πηραζε να ανεφερες το ονομα του σχολειου σου??(αν θες απαντας γιατι μαλλον η ερωτηση ειναι λιγο αδιακριτη):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ναυσικά

Δραστήριο μέλος

Η Nαυσικά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 411 μηνύματα.
Δε νομίζω ότι είναι ούτε αδιακρισία ούτε κάτι τέτοιο να ζητάει κάποιος το όνομα του σχολείου. Ούτως ή άλλως, νομίζω έχω αναφερθεί και άλλη φορά σε αυτό :P Κολλέγιο Αθηνών πάω. :D

άκυρο υ.γ. κάνει πολύ ζέστη σήμερα
επίκαιρο υ.γ.: Τώρα που το ξαναβλέπω μια χαρά είναι το 18,3 , να μη γίνομαι και υπερβολική :P
y.g.3: Το σχολείο μου μπορεί να είναι ιδιωτικό, αλλά είναι ισότιμο με τα δημόσια. Δηλαδή οι βαθμοί που παίρνω δεν έχουν "διαφορά". Αν εγω έχω 18 και κάποιος άλλος παραπάνω, τυπικά ο τρίτος που τους βλέπει επιλέγει αυτόν ως καλύτερο. την πραγματικότητα τώρα δεν ξέρω. όπως είπα και προηγουμένως, είναι ανούσιο να "στενοχωριέσαι" για κάτι τόσο μικρό. Δεν έπρεπε καν να μου χαλάσει η διάθεση ούτε για 1 λεπτό (Mέχρι να δω τον έλεγχο δηλαδή. :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Ναι αλλά κακά τα ψέματα αν δεν είναι τόσο χαωτική η διαφορά μπορεί να επιλέξει λόγω ονόματος...(βλακεία i know...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ναυσικά

Δραστήριο μέλος

Η Nαυσικά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 411 μηνύματα.
Ίσως. Καλά δεν είναι σίγουρο ότι θα πάω έξω, δεν είμαι και bill gates να δίνω πόσες χιλιάδες δολλάρια το χρόνο. Ενδεχόμενο είναι. Πιθανό. Στατιστικά είμαι περίπου στο 50% 50%. Δηλαδή ισοπίθανα ενδεχόμενα. :P Έχουμε καιρό.

υ.γ.Είμαστε οφφ ολέ ολέ! Θα το βλέπει ο Shadow και με το δίκιο του θα με δουλεύει μετά, που είχα πει πριν να είμαι η πρώτη που ξαναμπαίνει ον. :P
υ.γ.2: το έχω ξεφτιλίσει το :P, I know...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top