Γενικό -  Πώς περνάω την A' Λυκείου;

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Δημητρακης1997

Νεοφερμένος

Ο Δημητρακης1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
παιδια δοκιμασα το προγραμματακι του Δια αλλα και παλι εχω αμφιβολιες για το αν θα περασω..γιατι μπορει να τα γραφει και λαθος..γιαυτο σας παραθετω τους βαθμους μου και ποσο πειστευω να εγραψα ..για να μου πειτε αν θα περασω

ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ 14.16.10
ΙΣΤΟΡΙΑ 13.14.7
ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ 16.16.7
ΑΓΓΛΙΚΑ 14.16.15
PROJECT 17.19
ΑΡΧΑΙΑ 12.13.8
ΚΕΙΜΕΝΑ 14.13.8
ΕΚΘΕΣΗ 15.14.10
ΑΛΓΕΒΡΑ 9.10.2
ΓΕΟΜΕΤΡΙΑ 9.10.2
ΧΗΜΕΙΑ 9.9.1
ΦΥΣΙΚΗ 10.12.4
ΒΙΟΛΟΓΙΑ 10.12.6
θΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΑΝ ΠΕΡΝΑΩ ΙΣΑ ΙΣΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΩ ΘΕΛΩ..ΠΑΩ Α ΛΥΚΕΙΟΥ.. Εκανα το προγραμμα του Δια αλλα και παλι δεν ειμα σιγουρος ..βοηθηστε με
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

coy0te

Νεοφερμένος

Ο Wile E. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Ε εμείς τί νομίζεις ότι θα κάνουμε; Θα βάλουμε τους αριθμούς στο πρόγραμμα του Δία. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημητρακης1997

Νεοφερμένος

Ο Δημητρακης1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
το προγραμμα του Διος ώμος ειναι εγκυρο??????????????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 019112

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
παιδια δοκιμασα το προγραμματακι του Δια αλλα και παλι εχω αμφιβολιες για το αν θα περασω..γιατι μπορει να τα γραφει και λαθος..γιαυτο σας παραθετω τους βαθμους μου και ποσο πειστευω να εγραψα ..για να μου πειτε αν θα περασω

ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ 14.16.10
ΙΣΤΟΡΙΑ 13.14.7
ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ 16.16.7
ΑΓΓΛΙΚΑ 14.16.15
PROJECT 17.19
ΑΡΧΑΙΑ 12.13.8
ΚΕΙΜΕΝΑ 14.13.8
ΕΚΘΕΣΗ 15.14.10
ΑΛΓΕΒΡΑ 9.10.2
ΓΕΟΜΕΤΡΙΑ 9.10.2
ΧΗΜΕΙΑ 9.9.1
ΦΥΣΙΚΗ 10.12.4
ΒΙΟΛΟΓΙΑ 10.12.6
θΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΑΝ ΠΕΡΝΑΩ ΙΣΑ ΙΣΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΩ ΘΕΛΩ..ΠΑΩ Α ΛΥΚΕΙΟΥ.. Εκανα το προγραμμα του Δια αλλα και παλι δεν ειμα σιγουρος ..βοηθηστε με
Αν δεν εμπιστεύεσαι τον Δία τότε κάνε το μόνο σου όπως έκανα και εγώ στον άλλον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Αν δεν εμπιστεύεσαι τον Δία τότε κάνε το μόνο σου όπως έκανα και εγώ στον άλλον.
Μόνο που ο τρόπος που χρησιμοποίησες είναι του γυμνασίου και είναι τελείως διαφορετικός από αυτόν του λυκείου.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημητρακης1997

Νεοφερμένος

Ο Δημητρακης1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Δια το προγραμμα σου ειναι εγκυρο δηλαδη αυτα που εβαλα και ο μεσος ορος που βγηκε θα ειναι ο πραγματικος...η κανει καποια μικρολαθακια το προγραμμα ?
και ο μεσος ορος βγενει αλλιως??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημητρακης1997

Νεοφερμένος

Ο Δημητρακης1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
το προγραμμα του Διος ειναι εγκυρο ..οτι πηρα στο σχολειο τα ιδια μου εβγαλε και το προγραμμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 019112

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μόνο που ο τρόπος που χρησιμοποίησες είναι του γυμνασίου και είναι τελείως διαφορετικός από αυτόν του λυκείου.


Νόμιζα ότι έτσι υπολογίζεται.. τι έκανα λάθος? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημητρακης1997

Νεοφερμένος

Ο Δημητρακης1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
νομιζω εκανες τον περσινο τροπο ΓΜΟ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos1998

Νεοφερμένος

Ο nikos1998 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Καλημέρα σας παιδιά είμαι καινούργιο μέλος αν και διαβάζω εδω και καιρό συζήτησης.Πηγαινω Αλυκειου και θα ήθελα να σας ρωτήσω ποια μαθηματα συμψηφίζονται και τι μέσο όρο πρέπει να έχω για να περάσω

Ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos1998

Νεοφερμένος

Ο nikos1998 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Καταρχήν εύχομαι σε όλους καλή επιτυχία συις εξετάσεις.
Στα μαθηματικα και στην φυσική και στην χημεία είμαι ευτυχώς αρκετά καλός.Αλλα στα αρχαία δυστυχώς δεν μπορώ καθόλου.Εχω 12 και 12 στα δυο τετράμηνα παρολο που στο 2ο τετράμηνο η προσπάθεια μου ήταν τεράστια τοσο στα τέστ όσο και στην προφορική εξέταση.Λοιπόν παρολο που έχω ρωτήσει τις καθηγήτριες μου αν τα αρχαία συμψηφίζονται με την έκθεση και τα κειμενα οι απαντήσεις τους δεν την σαφείς καθώς άλλη ελεγαν ότι συμψηφίζονται και αλλες ότι δεν συμψηφίζονται.Εγω ξερω από το παλιό συστημα ότι συμψηφίζονται αλλά με το καινούργιο δεν ξερω τι γίνεται.Μπορει κάποιος να μου δώσει μια σίγουρη το τονίζω 10000000000/100 σίγουρη απάντηση για το άμα συμψηφίζονται.
Και πάλη καλή επιτυχία σε όλους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aladdin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο aladdin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 948 μηνύματα.
Tι ταξη πας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos1998

Νεοφερμένος

Ο nikos1998 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Ε για να με πιάνει το καινούργιο σύστημα Α λυκείου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos_98

Νεοφερμένος

Ο Nikos_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
δεν πάει έτσι...
δεν ξέρω αν συμψηφίζονται
(αλλά νομίζω πως ναι , δεν είμαι σίγουρος)
πάντως άμα σε ενδιαφέρει το θέμα του να μείνεις δεν μετράει αν συμψηφίζονται
είναι το κάθε μάθημα ξεχωριστά
αν πάλι σε ενδιαφέρει αυτό να ξέρεις πως για να περάσεις πρέπει να γράψεις τουλάχιστον 8 !!!
βγαίνει Μ.Ο τετραμήνων + γραπτά δία 2
και για αρχαία πρέπει να έχεις πάνω απο 10...
Άντε να δούμε και εμείς τι θα κάνουμε εγώ χρειάζομαι
8 Άλγεβρα και 7 Γεωμετρία , δεν το έχω με τα θετικά μαθήματα :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos1998

Νεοφερμένος

Ο nikos1998 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Χαχα εγώ άλγεβρα καο γεωμετρία θελω 0.5 (19,20) και φυσικη (18,20). Αλλά και επειδη στην βιολογία δεν τα πηγαινω καλα (10,10) περνάω μόνο και μόνο επειδη συμψηφίζεται με την χημεία και την φυσικη

Πάντως αν κάποιος μπορεί να μου απαντήσει στο ερώτημα μου σας παρακαλώ να μου απαντήσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

8theo1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο 8theo1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Χαχα εγώ άλγεβρα καο γεωμετρία θελω 0.5 (19,20) και φυσικη (18,20). Αλλά και επειδη στην βιολογία δεν τα πηγαινω καλα (10,10) περνάω μόνο και μόνο επειδη συμψηφίζεται με την χημεία και την φυσικη

Πάντως αν κάποιος μπορεί να μου απαντήσει στο ερώτημα μου σας παρακαλώ να μου απαντήσει

Ένα 8 πρέπει να γράψεις. Με το καινούργιο σύστημα που πιάνει εσάς χρειάζεστε 10 μαζί με τις εξετάσεις ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos1998

Νεοφερμένος

Ο nikos1998 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Ναι όμως κάποιοι λένε ότι συμψηφίζονται τα αρχαία έκθεση και κειμενα
Για παράδειγμα εχω
Έκθεση 14 14
κειμενα 14 14
Αρχαία 14 14
ποσο πρέπει να γράψω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

8theo1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο 8theo1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Ναι όμως κάποιοι λένε ότι συμψηφίζονται τα αρχαία έκθεση και κειμενα
Για παράδειγμα εχω
Έκθεση 14 14
κειμενα 14 14
Αρχαία 14 14
ποσο πρέπει να γράψω

Τι να σου πω. Εγώ δεν έχω ακούσει τίποτα για συμψηφισμό... :whistle:
Αυτό που έμαθα εγώ για την Α' λυκείου είναι ότι θέλει 10 σε κάθε μάθημα με τα γραπτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maraki4you

Νεοφερμένος

Η Maraki4you αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Σας έχουν πει τους βαθμούς για το 2ο τετράμηνο; Εμάς όχι. Απ'όσο ξέρω πρέπει να έχεις μέσο όρο σε κάθε μάθημα ξεχωριστά πάνω από 10 (η 8) και χωρίς συμψηφισμό... Άντε καλή επιτυχία σε όλους μας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top