Γενικό -  Πώς περνάω την A' Λυκείου;

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
14,81 μου βγαινει με καποια επιεικια στα θετικα,αλλα σε καμια περιπτωση δεν ειναι κατω απο 14.στα μονα που βγαζω κατω απο 9.5 ειναι αλγβρα(6.5 :D) και γεωμετρια(6:D:D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thewatcher

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thewatcher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Τότε γιατι να μείνεις; Διάβασες το κείμενο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
αφου λεει παραπέμπονται σε ειδική εξεταστική περίοδο του Σεπτεμβρίου του ιδίου έτους, με τον τρόπο και τη διαδικασία των προαγωγικών εξετάσεων του Ιουνίου στα μαθήματα στα οποία ο βαθμός ετήσιας επίδοσης τους σύμφωνα με τις διατάξεις του άρθρου 28 του παρόντος διατάγματος είναι μικρότερος του 9,5.

:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thewatcher

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thewatcher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Ξέρεις να διαβάζεις; Αφού είσαι καλή στα θεωρητικά κάνε μου μία συντακτική ανάλυση σε αυτό:
Οι μαθητές της Α΄ και Β΄ τάξης του Ενιαίου Λυκείου που δεν προάγονται παραπέμπονται σε ειδική εξεταστική περίοδο του Σεπτεμβρίου του ιδίου έτους στα μαθήματα στα οποία ο βαθμός τους είναι μικρότερος του 9,5.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
οτι οι μαθητες επανεξεταζονται το σπετεμβρη στα μαθηματα στα οποια εχουν μ.ο. κατω απο 9.5!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thewatcher

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thewatcher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Οι μαθητές που δεν προάγονται.

Αυτοί δηλαδή που έχουν ΓΜΟ<9,5 γράφουν το σεπτέμβρη στα μαθήματα που έχουν ΜΟ<9,5.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
ναι,τωρα το ξαναδιαβασα,και ειδα οτι ηταν συνδεδεμενο με την προηγουμενη παραγραφο :P:D

ολεε!!!:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝΙΚΟΣ ΣΑΛΟΝΙΚΑ

Νεοφερμένος

Ο ΝΙΚΟΣ ΣΑΛΟΝΙΚΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Παλικάρι, είναι σίγουρο ότι περνάς με το Γ.Μ.Ο.; Γιατί ρώτησα παιδιά και μου λένε ότι είναι το κάθε μάθημα ξεχωριστά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitegod

Νεοφερμένος

Ο whitegod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
και να'ναι καθε μαθημα ξεχωριστα δανιζεσε απο τα αλλα και μαθηματα και περνας ...ρωτησα τον διευθυντή μου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ερρικος34071

Νεοφερμένος

Ο ερρικος34071 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
παιδες βοηθια πως βγενει ο μεσος ορος για να μην μηνεις για να 3ερεις πανω:'( κατω πως να γραψεις??ρωταω επιδη κυνδινεβω να μηνω μεταξιταστεος
-----------------------------------------
εγω εχω ακουσει πως πρεπει να εχεις σε καθε μαθημα πανω απο 9.5 και βγενει καπως ετσι 3ερω γω λογοτεχνια 1ο 9 + 2ο 10 = 9.5 πες και στις εξετασεις 5 και τα προσθετεις 9.5+5=14.5 και μετα δια 2 δηλαδη 7.5 οποτε θες παραπανω να γραψεις σωστο ειναι ?καποιος που να 3ερει στα σιγουρα ας μου απαντησει κεγομε και εγω να μαθω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thewatcher

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thewatcher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Πήγαινε μία σελίδα πίσω στο topic. Αν δεν ξέρεις να διαβάζεις τότε να μείνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paodim

Νεοφερμένος

Ο paodim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
παιδια κατι αλλο αν γραψεισ μ.ο στα γραπτα μονο κατω απο 9.5 περνασ?και εχεισ μ.ο τετραμηνων 14!!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ninior15

Νεοφερμένος

Ο Βασιλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
:(εγω παιδια παω πρωτη λυκειου και ομολογω οτι απο την αρχη της χρονιας ειχα και εχω ενα τρομερο αγχος για τις εξετασεις οπως καθε χρονο δηλαδη...Οι βαθμοι μου ειναι οι εξης :θρησκευτικα (17) (16)=16,6
αρχαια (11) (11)=11
κειμενα (9) (11)=9,5
γλωσσα (9) (12)=10,5
ιστορια (9) (11)=10
αλγεβρα (10) (11)=10,5
γεωμετρια (11) (12)=11,5
φυσικη (10) (11)=10,5
χημεια (11) (12)=11,5
οικονομια (14) (15)=14,5
αγγλικα (14 (15)=14,5
(μετα το = ειναι ο ΓΜΟ που εχψ βγαλει στα 2 τετραμηνα)Παιδια βοηθεια απαντηστε μου η στειλτε μου μηνυμα
-----------------------------------------
ααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Aμα εχεις Γενικο Μεσο Ορο πανω απο 9,5 περνας.
Ανεξαρτητα απο τα μαθηματα που εχεις μεινει.
Ποσες φορες θα το πουμε πια. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ninior15

Νεοφερμένος

Ο Βασιλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
οκ ευχαριστω αρα περναω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas93_drama

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Παιδια το 9,5 ισχυει για το μεσο ορο βαθμο θα παρεις ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ , ΑΠ ΤΑ ΓΡΑΠΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ...π.χ Γραφεις στις εξετασεις σε ολα τα μαθηματα απο 9,4 και κατο κ εχεισ ας πουμε στην φισικη 10 και 10 κ γραφεις 5 δεν περνας...εκτοσ αν εχεις μεσο ορο στις εξετασεισ 9,5 και πανο και 1 να γραψεις θα περασεις...προσοχη ΣΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΕΣΟ ΟΡΟ!!!... ΟΧΙ ΣΤΟ 4ΜΗΝΟ...αυτα...ευχαριστω πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝΙΚΟΣ ΣΑΛΟΝΙΚΑ

Νεοφερμένος

Ο ΝΙΚΟΣ ΣΑΛΟΝΙΚΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
να ειμαι σιγουρος δηλαδη να μην ανησυχω
-----------------------------------------
θρησκευτικα 17,16 μ.ο[16,5]
αρχαια 14 14 [14]
κειμενα 14 15 [14,5]
ιστορια 15 16 [15,5]
φυσικη 9 13 [11]
χημεια 11 11 [11]
αλγεβρα 11 12[11,5]
γεωμετρια 11 12[11,5]
αρχες οικονομιας 14 15[14,5]
τεχνολογια 17 18 [17,5]
εκθεση 13 14[13,5]
αγγλικα 16 17 [16,5]

γενικο μεσο ορο 13,5 14,5 [14]

τι πρεπει να γραψω στις εξετασεις σε αυτα που εχω 11 μεσο ορο κινδινευω να παω σεπτεμβριο?? ΣΟΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ninior15

Νεοφερμένος

Ο Βασιλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.

thewatcher

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thewatcher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Παιδια το 9,5 ισχυει για το μεσο ορο βαθμο θα παρεις ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ , ΑΠ ΤΑ ΓΡΑΠΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ

Κάνεις λάθος. Συνυπολογίζονται τα προφορικά. Στο κείμενο που έδωσα 2 σελίδες πίσω αναφέρεται αυτό, αλλά προφανώς κανείς δεν ξέρει να διαβάζει.

δεν ξαναποστάρω σε αυτό το τοπικ, τέλος. σας εύχομαι στο όνομα του μητσοτάκη να μείνετε όλοι στην ίδια τάξη 30 χρονιές.

:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paodim

Νεοφερμένος

Ο paodim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
thewatcher ωραια τε λεσ και συμφωνω και καταλαβα τι λεει το κειμενο που παραθεσεσ....αλλα εχω το εξησ ερωτημα γιατι ολοι οι καθηγητεσ τα λενε αλλιωσ..!!???προφανωσ γιατι ειναι μ.....!!αλλα γιατι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top