Πώς περνάς την τάξη;

dimomarg

Νεοφερμένος

Ο dimomarg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γεια σας. Δυστηχως γυρναω σημερα απο το σχολειο με κακα νεα, το διαγωνισμα Μαθ. Κατευθηνσης πηγε πολυ στραβα, παιζει να πηρα 5, και στο μαθημα εχω 11 και 11 στα δυο τετραμηνα. Ο Μεσος Ορος μου στο Α τετραμηνο ηταν 15 και στο Β 16. Ισχυει ακομα ο κανονας του ΓΜΟ η κινδυνευω να μεινω;

Επισήμανση: Τα μηνύματα 144-145 προήλθαν από νήμα με παρόμοιο περιεχόμενο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Mister No0ne

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
ισχυει αλλα πρεπει να γραφεις γυρω στο 8 και λιγο πανω απο τη βαση στα ευκολα για να εισαι απολυτα σιγουρος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
γεια φοβαμαι μην μεινω
στην τεχνολογια εποικοινωνιων αφου στο α τετραμηνο ειχα 9 στο β θα μου το ανεβασε σε κανα10 τι λετε θα μεινω?

θα μου απαντησει κανεις?

δωστε μια απαντηση ρε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Επειδή δεν θυμάμαι καθόλου η τεχνολογία επικοινωνιών είναι καινούριο μάθημα; Επειδή αν είναι αυτό που νομίζω, πως στο διάολο κατάφερες να πάρεις 9!!!
Αν είναι το μόνο μάθημα που κινδυνεύεις δεν σε αφήνουν να ξέρεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
γεια φοβαμαι μην μεινω
στην τεχνολογια εποικοινωνιων αφου στο α τετραμηνο ειχα 9 στο β θα μου το ανεβασε σε κανα10 τι λετε θα μεινω?

θα μου απαντησει κανεις?

δωστε μια απαντηση ρε
κινδυνευω να μεινω σε αυτο το μαθημα σε πςριπτωση που δεν γραψω καλα αυριο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
κινδυνευω να μεινω σε αυτο το μαθημα σε πςριπτωση που δεν γραψω καλα αυριο?
Παλικάρι μου, ρωτάς το ίδιο πράγμα συνέχεια, ενώ αν έμπαινες στον κόπο να διαβάσεις μερικές σελίδες πιο πριν, θα έβλεπες ότι στο λύκειο δεν μένεις σε ένα μάθημα, αλλά στο γενικό μέσο όρο που δεν πρέπει να είναι μικρότερος από 9,5. Επίσης λίγα μηνύματα πιο πριν, υπάρχει προγραμματάκι (XL) υπολογισμού Γ.Μ.Ο. της Β λυκείου, που μπορείς να το κατεβάσεις και να κάνεις όσες δοκιμές θέλεις. Ας το βάλω ξανά:

ΒΑΘΜΟΣ Β ΛΥΚΕΙΟΥ (ΚΛΙΚ)


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristinoula

Νεοφερμένος

Η xristinoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
θελω να ρωτησω κατι..
αν σε ενα μαθημα δεν περασεις.. το περνας με τον μεσο ορο Β τετραμηνου??? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Στο Λύκειο ο μέσος όρος όλων των μαθημάτων πρέπει να είναι πάνω 9,5.

Για να μείνεις πρέπει να κάνεις αίτηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristinoula

Νεοφερμένος

Η xristinoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
γεωμετρια ειχα 11-12 και ζητημα να εγραψα ενα 3.. περναω??

δν νομιζω..
γι αυτο ρωταω αν περνας με τον γενικο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro che 7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 1,859 μηνύματα.
Ρε γαμώτο δεν είναι δυνατόν να βλέπω συνεχώς άτομα με 1 μηνυμα να ρωτάνε ακριβώς το ίδο πραγμα και να εχουμε φαει 50 σελίδες με αυτό μου έρχεται να σπάσω τον υπολογιστή μου. Δηλαδή κανένα ενδιαφέρον να διαβάσεις το πρηγούμενο ακριβώς Post; ΑΠΛΟ ΕΙΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΓΕΝΙΚΟ ΑΠΟ 9,5 ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΠΕΡΝΑΣ ΤΗΝ ΤΑΞΗ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΒΑΘΜΟΥΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΣΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΠΗΡΕΣ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 9,5. ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΓΕΝΙΚΟ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 9,5 ΞΑΝΑΔΙΝΕΙΣ ΟΣΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΔΕΝ ΕΦΤΑΣΕΣ ΤΟ 9,5; OK; ΜΗΝ ΓΙΝΕΣΤΕ ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΙΚΟΙ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ :wall:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Ρε γαμώτο δεν είναι δυνατόν να βλέπω συνεχώς άτομα με 1 μηνυμα να ρωτάνε ακριβώς το ίδο πραγμα και να εχουμε φαει 50 σελίδες με αυτό μου έρχεται να σπάσω τον υπολογιστή μου. Δηλαδή κανένα ενδιαφέρον να διαβάσεις το πρηγούμενο ακριβώς Post; ΑΠΛΟ ΕΙΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΓΕΝΙΚΟ ΑΠΟ 9,5 ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΠΕΡΝΑΣ ΤΗΝ ΤΑΞΗ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΒΑΘΜΟΥΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΣΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΠΗΡΕΣ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 9,5. ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΓΕΝΙΚΟ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 9,5 ΞΑΝΑΔΙΝΕΙΣ ΟΣΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΔΕΝ ΕΦΤΑΣΕΣ ΤΟ 9,5; OK; ΜΗΝ ΓΙΝΕΣΤΕ ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΙΚΟΙ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ :wall:
Με κόκκινο μερικές μικρές διορθώσεις. Στα υπόλοιπα που γράφεις, συμφωνώ απόλυτα.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Ρε γαμώτο δεν είναι δυνατόν να βλέπω συνεχώς άτομα με 1 μηνυμα να ρωτάνε ακριβώς το ίδο πραγμα και να εχουμε φαει 50 σελίδες με αυτό μου έρχεται να σπάσω τον υπολογιστή μου. Δηλαδή κανένα ενδιαφέρον να διαβάσεις το πρηγούμενο ακριβώς Post; ΑΠΛΟ ΕΙΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΓΕΝΙΚΟ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 9,5 ΠΕΡΝΑΣ ΤΗΝ ΤΑΞΗ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΒΑΘΜΟΥΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΣΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΠΗΡΕΣ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 10. ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΓΕΝΙΚΟ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 9,5 ΞΑΝΑΔΙΝΕΙΣ ΟΣΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΔΕΝ ΠΕΡΑΣΕΣ ΤΟ 10; OK; ΜΗΝ ΓΙΝΕΣΤΕ ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΙΚΟΙ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ :wall:
χαχαχαχα με προλαβες ηθελα να τα γραψω εγω.ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΜΕΝΕΙΣ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΑΠΟΥΣΙΕΣ.ΑΛΛΙΩΣ ΠΕΡΝΑΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro che 7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 1,859 μηνύματα.
Οκ τα διόρθωσα Dias
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αλεξανδρος129

Νεοφερμένος

Ο αλεξανδρος129 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
ανεξαρτήτως σε ποσα έχει μείνει???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

γιαννηςκ

Νεοφερμένος

Ο γιαννηςκ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά!
Νέο μελος στην παρέα ειμαι. Μιας και εχω και γω τις αποριες μου θα ηθελα να με βοηθησει καποιος.
Είμαι μαθητής της Β' Λυκείου. είχα Μ.Ο στο Α' τετρ. 13.3 και στο Β' τετρ. 13.5.
Πόσο πρέπει να γράψω για να περάσω την τάξη; Επίσης έχω ενα θέμα με τα Λατινικά 11 - 9, με την Χημεία 9 - 9, την Φυσική, 9 - 9 και την Βιολογία 9 -10.
Σε αυτά δεν εχω γράψει καλά περίπου 2 - 5... Τώρα οσον αφορά την γεωμετρία είχα 13 και 13 και υπολογίζω οτι εχω γράψει 2 και αλγεβρα είχα 11 και 12 και υπολογίζω οτι εχω γραψει 1 ή 2 αφου δεν ηξερα τιποτα. Στα υπολοιπα μαθήματα εχω σχετικα υψηλούς βαθμούς. Αν εχω γράψει στα υπολοιπα απο 7+ στο καθένα μένω ή περνάω. και κάτι τελευταιο μετράει η Ερευνητική Εργασία στον Γ.Μ.Ο;

Επισήμανση: Τα μηνύματα 156 - 158 προήλθαν από το θέμα "Μια απορία για το Γενικό Μέσο Όρο"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

coy0te

Νεοφερμένος

Ο Wile E. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά!
Νέο μελος στην παρέα ειμαι. Μιας και εχω και γω τις αποριες μου θα ηθελα να με βοηθησει καποιος.
Είμαι μαθητής της Β' Λυκείου. είχα Μ.Ο στο Α' τετρ. 13.3 και στο Β' τετρ. 13.5.
Πόσο πρέπει να γράψω για να περάσω την τάξη; Επίσης έχω ενα θέμα με τα Λατινικά 11 - 9, με την Χημεία 9 - 9, την Φυσική, 9 - 9 και την Βιολογία 9 -10.
Σε αυτά δεν εχω γράψει καλά περίπου 2 - 5... Τώρα οσον αφορά την γεωμετρία είχα 13 και 13 και υπολογίζω οτι εχω γράψει 2 και αλγεβρα είχα 11 και 12 και υπολογίζω οτι εχω γραψει 1 ή 2 αφου δεν ηξερα τιποτα. Στα υπολοιπα μαθήματα εχω σχετικα υψηλούς βαθμούς. Αν εχω γράψει στα υπολοιπα απο 7+ στο καθένα μένω ή περνάω. και κάτι τελευταιο μετράει η Ερευνητική Εργασία στον Γ.Μ.Ο;
https://ischool.e-steki.gr/showpost.php?p=3758478&postcount=131
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

γιαννηςκ

Νεοφερμένος

Ο γιαννηςκ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Είναι έγκυρο αυτό; Δηλαδή δεν κανει λάθος...
Συγνώμη αν πρίζω αλλα είμαι αγχωμένος πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AkriPro

Νεοφερμένος

Ο AkriPro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Μία ερώτηση να κάνω χωρίς να θέλω να γίνομαι κουραστικός, αν στο excel που μας έδωσες το προγραμματάκι βγάζω από 9,5 και πάνω, έχω σίγουρα περάσει, είναι στανταρ;!
Ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AkriPro

Νεοφερμένος

Ο AkriPro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Μία ερώτηση να κάνω χωρίς να θέλω να γίνομαι κουραστικός, αν στο excel που μας έδωσες το προγραμματάκι βγάζω από 9,5 και πάνω, έχω σίγουρα περάσει, είναι στανταρ;!
Ευχαριστώ!
Κάποιος ενα ναι ή ενα οχι;!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελική!!!

Δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 727 μηνύματα.
Κάποιος ενα ναι ή ενα οχι;!

NAI το έχει πει και ο dias πιο πάνω! Περνάς κανονικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top