Γενικό -  Πώς νιώθετε που θα πάτε Α' Λυκείου;

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Καλή χρονιά παιδιά.:)
Άντε πρώτη μέρα αύριο, να δούμε τι θα γίνει. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Θα σου πω εγω τι φανταζομαι οτι θα γινει : Ολα τα παιδια της Δευτερας και της Τριτης θα μας κοιτανε με αυτο το σνομπ βλεμμα που κοιτουσαμε και'μεις τα πρωτακια καθε χρονο στο Γυμνασιο.Παραδεχτειτε το ..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Θα σου πω εγω τι φανταζομαι οτι θα γινει : Ολα τα παιδια της Δευτερας και της Τριτης θα μας κοιτανε με αυτο το σνομπ βλεμμα που κοιτουσαμε και'μεις τα πρωτακια καθε χρονο στο Γυμνασιο.Παραδεχτειτε το ..:P
Εγώ θα σκάσω μούρη με τους φίλους μου της Γ', οπότε δεν έχω πρόβλημα8)

:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Εγώ θα σκάσω μούρη με τους φίλους μου της Γ', οπότε δεν έχω πρόβλημα8)

:hehe:
Στη δικη σου περιπτωση ναι,αλλα στη δικη μου που ολη μου η παρεα πηγε σε αλλο λυκειο οχι.Βασικα καλυτερα θα κοψω παρτιδες μαζι τους.Και παλι ομως το σνομπ βλεμματακι λες και εισαι εξωγηινος ή λες και θα τους παρεις τη θεση στο τραμ δεν το γλιτωνεις,ειναι στο αιμα του ελληνα αυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Θα σου πω εγω τι φανταζομαι οτι θα γινει : Ολα τα παιδια της Δευτερας και της Τριτης θα μας κοιτανε με αυτο το σνομπ βλεμμα που κοιτουσαμε και'μεις τα πρωτακια καθε χρονο στο Γυμνασιο.Παραδεχτειτε το ..:P

Όντως αυτό πάντα συμβαίνει. Και αύριο θα μετανιώσω για τον τρόπο που κοίταγα τα πρωτάκια στο Γυμνάσιο:P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Καλα οποιος αυριο ειναι ψαρακι ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΕΕΕΕΕ!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Έλα, ας το παραδεχτούμε, όλοι βαθιά μέσα μας είμαστε ψαράκια για αύριο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Chiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 949 μηνύματα.
άντε μωρέ βλακείες. κομπλεξικοί. θα πάτε εκεί να δείτε τους φίλους σας. να γνωρίσετε τους καινούριους συμμαθητές. κλπ κλπ as always.

καλή μας αρχή ^_^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
οχι εγω δεν εχω καθολου το αισθημα του ψαριου :hehe: μια από αυτά που λέει η τσιγιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Chiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Chiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 949 μηνύματα.
οχι εγω δεν εχω καθολου το αισθημα του ψαριου :hehe: μια από αυτά που λέει η τσιγιο

that's the spirit τάσο !!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Καταρχην... εγω σημερα ειδα τους καθηγητες..
Ο μαθηματικος ηταν αυτος για τον οποιο περυσι ειχα κανει μεταγραφη για να μου κανει μαθημα και ναι! Φετος πηγε στο λυκειο και με πηρεεεε :redface:
Ομως..Δεν εχω ξαναδει τετοια πανασχετη φιλολογο απο αυτη που μου εβαλαν αρχαια:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Εντυπώσεις 1ης μέρας:

-Ο καθηγητής της χημείας είναι κοιμισμένος και σε κοιμίζει:P
-Η φιλόλογος πολύ καλή και με μεράκι για τη δουλειά της (περίμενα μια άλλη και μου ήρθε αυτή:'()
-Ο μαθηματικός (Γεωμετρία) προσπαθεί, αλλά μου φαίνεται χαζός:P
-Η αγγλικού είναι πολύ καλή. Αναγνωρίζει ότι το μάθημά της είναι για χαλάρωση και θέλει να τα έχει καλά με τους μαθητές, φτάνει να μην επικρατεί χαμός στην τάξη.

Τέλος, κάτι που έπρεπε να πω χτες:
-Πολλά ++++ στα νέα εξώφυλλα των βιβλίων. Μια ανανέωση στην εμφάνιση την άξιζαν. (@Τάσος, η κουκουβάγια δε χάθηκε τελείως. Take a closer look on "ΔΙΟΦΑΝΤΟΣ" logo). Bye-bye ΟΕΔΒ.
-Φανταστικές εγκαταστάσεις έχει το λύκειο, που θα τις ζήλευαν ακόμη και μεγάλα ιδιωτικά (τι περίμενες από σχολείο χτισμένο και δομημένο βάσει ευρωπαϊκών προτύπων;:P).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Η πρώτη μέρα ήταν μέτρια, δεν κάναμε τίποτα σπουδαίο. Αλλά ρε παιδιά γιατί νιώθω τόσο down τώρα που ξεκινήσανε και δεν έχω καθόλου όρεξη; Το παθαίνετε και εσείς μετά τις διακοπές;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Εμείς σήμερα πήγαμε για να χωριστούμε σε τμήματα..μπήκαμε μέσα μια ώρα μόνο. Την υπόλοιπη ώρα, ήμασταν έξω. Γνωρίσαμε την αγγλικού, πάρα πολύ καλή. Αύριο θα δούμε και τους υπόλοιπους. Εν το μεταξύ έχουμε ΠΑΛΙ μια κομπλεξάρα γυμναστή που είχαμε και πέρυσι στο Γυμνάσιο. -.- Γαμώτοοο:(

Η πρώτη μέρα ήταν μέτρια, δεν κάναμε τίποτα σπουδαίο. Αλλά ρε παιδιά γιατί νιώθω τόσο down τώρα που ξεκινήσανε και δεν έχω καθόλου όρεξη; Το παθαίνετε και εσείς μετά τις διακοπές;

Εγώ πάντως έχω ενθουσιαστεί και είμαι σε φόρμα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Εγω κανω κανονικα μαθημα :hehe: Με περιμενει Αλγεβρα πρωι πρωιιιιιι :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Εντυπώσεις 2ης ημέρας:
-Γυμναστική: (ασχολίαστο:P).
-Έκθεση: Όπως είπα και χτες η φιλόλογος είναι ΓΑΜΑΤΗ στο μάθημά της.
-Μαθς (Άλγεβρα): ΓΑΜΑΤΟΣ καθηγητής, τα λέει όλα και ενδιαφέρεται.
-Φυσική: Επίσης ΓΑΜΑΤΟΣ καθηγητής, που μπινελικώνει αβέρτα:P Τσαμπουκαλεμένος και με μεράκι να βοηθήσει όσους δεν πάνε φροντιστήριο.
-Αρχές Οικονομίας: Καταπληκτικότατη η καθηγήτρια. Είναι πολύ ενδιαφέρον το μάθημά της αν και το βιβλίο ως βιβλίο είναι σκατά. Κακογραμμένο:P

Ένα έχω να πω. Το λύκειο συνεχίζει να ΓΑΜΑΕΙ:redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos27

Νεοφερμένος

Ο panos27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
αν εγω παιδια σας πω πως δεν εχω μπει ακομη στην ταξη θα το πιστεψετε??Δεν εχω μπει ακομη επειδη τα βιβλια του σχολειου ολα τα ειχανε βαλει εκει...και περιμενουμε να φυγουνε ολα... οποτε μαθημα δεν εχουμε κανει ακομα...και τις ωρες που οι αλλοι ειναι στις ταξεις τους εγω καθομαι εξω στο προαυλιο με 2 παιδια και γυρναμε σαν τις αδικες καταρες ! αλλα γενικα ωραιο το λυκειο !! ωραια η ζωη εκει περα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Σήμερα γνωρίσαμε την φιλόλογο, είναι νεαρούλα, ντύνεται τέλεια, έχει χιούμορ και κάνει πολύ καλό μάθημα. Δεν την γνωρίσαμε καλά καλά και μας άρχισε την επανάληψη.:P
Μετά γνωρίσαμε αυτόν που θα μας κάνει Αρχές Οικονομίας, σχετικά καλός, αλλά με κάνει και βαριέμαι, άσε που δεν μ'αρέσει και το μάθημα.
Και τέλος ο φυσικός, ο οποίος είναι επίσης τέλειος.
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos27

Νεοφερμένος

Ο panos27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Σήμερα γνωρίσαμε την φιλόλογο, είναι νεαρούλα, ντύνεται τέλεια, έχει χιούμορ και κάνει πολύ καλό μάθημα. Δεν την γνωρίσαμε καλά καλά και μας άρχισε την επανάληψη.:P
Μετά γνωρίσαμε αυτόν που θα μας κάνει Αρχές Οικονομίας, σχετικά καλός, αλλά με κάνει και βαριέμαι, άσε που δεν μ'αρέσει και το μάθημα.
Και τέλος ο φυσικός, ο οποίος είναι επίσης τέλειος.
:D
με λιγα λογια ωραιο το λυκειο ε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Μια απο το τελευταιο που ειπε ο τζέι. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top