Πώς νιώθετε για του χρόνου;

οΟοNantiAoOo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ναντια-βασουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 903 μηνύματα.
δεν εχω αγχος ουτε και πολυ φοβαμαι
ο λογος? απλα δε νομιζω οτι προκειτε να καταφερω και πολλα μια και 1ον οι σχολες που θελω περισσοτερο μπαινεις η με λιγα μορια(φωτογραφιας) η δε χρειαζονται και πολυ τις πανελληνιες(καλλων τεχνων) ενω απ' την αλλη γενικα δε θελω καμια σχολη πολυ και ειμαι απο τα ατομα που αν εχουν στοχο μονο δουλευουν και κανουν κατι
βεβαια οταν το σκεφτομαι λεω πως μαλλον ειμαι το πιο ηλιθιο πλασμα στη γη γιατι ολοι μου λενε πως μπορω να καταφερω πολλα αλλα τα παραταω ολα και δε διαβαζ καθολου και τοτε με ποιανει ενα αγχος αλλα μετα απο λιγο το ξεχναω....δε ξερω...πραγματικα δε ξερω τι να περιμενω και τι να σκεφτομαι για του χρονου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
χαλαρά...^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pepper ann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
σας προτείνω πάντως να έχετε βάλει ένα στόχο μέχρι τότε,γιατί αλλιώς βαδίζετε στα τυφλά..
ρωτήστε μας κ μας που είμαστε στο παρά πέντε xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
σας προτείνω πάντως να έχετε βάλει ένα στόχο μέχρι τότε,γιατί αλλιώς βαδίζετε στα τυφλά..
ρωτήστε μας κ μας που είμαστε στο παρά πέντε xD


το θεμα ειναι να υπαρχει κ μια 2η επιλογη ομως. =/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pepper ann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
το θεμα ειναι να υπαρχει κ μια 2η επιλογη ομως. =/

Χαχα,βρες εσύ παιδί μου την πρώτη, κ τη δεύτερη τη βρίσκεις πιο εύκολα..
Εγώ ακόμα την ψαχνω την πρώτη...Και δεν καταλήγω πουθένα,βρίσκω μονο 2ες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Χαχα,βρες εσύ παιδί μου την πρώτη, κ τη δεύτερη τη βρίσκεις πιο εύκολα..
Εγώ ακόμα την ψαχνω την πρώτη...Και δεν καταλήγω πουθένα,βρίσκω μονο 2ες :P

ε η 1η ετοιμη ειναι:D

γιατι δυσκολευεσαι τοσο?=/
δεν σ'αρεσει τιποτα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pepper ann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
ε η 1η ετοιμη ειναι:D

γιατι δυσκολευεσαι τοσο?=/
δεν σ'αρεσει τιποτα?


οοο.μια χαρά είσαι τότε :D
και ποια είναι?
ε,δεν βρισκω ρε γαμώτο τίποτα που να μου κάνει κλικ.Κάτι που να το δω κ να πω :αυτό θέλω!
πήγα κ σε ένα σύμβουλο ΣΕΠ και τζίφος.Και αυτός έβγαλε το συμπέρασμα ότι δεν έχω ιδιαίτερο ενδιαφέρον για κανένα τομέα.Ακόμα κ η επιστήμη σηκώνει τα χέρια ψηλά δηλαδή xD
Με βλέπω πάντως λίγο πριν το μηχανογραφικο να κάνω γκάλοπ για το ποια σχολή να επιλέξω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
οοο.μια χαρά είσαι τότε :D
και ποια είναι?
ε,δεν βρισκω ρε γαμώτο τίποτα που να μου κάνει κλικ.Κάτι που να το δω κ να πω :αυτό θέλω!
πήγα κ σε ένα σύμβουλο ΣΕΠ και τζίφος.Και αυτός έβγαλε το συμπέρασμα ότι δεν έχω ιδιαίτερο ενδιαφέρον για κανένα τομέα.Ακόμα κ η επιστήμη σηκώνει τα χέρια ψηλά δηλαδή xD
Με βλέπω πάντως λίγο πριν το μηχανογραφικο να κάνω γκάλοπ για το ποια σχολή να επιλέξω:P


πωπω, τραγικο ε?:(
εγω ψυχολογια θα βαλω.:D
παντως δεν θα θελα να μαι στη θεση σου :( θα'σαι πολυ αγχωμενη.
αμα εισαι τεχνλογικη/θετικη εχεις πολλες επιλογες απλα να το ψαξεις πολυ =/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pepper ann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
πωπω, τραγικο ε?:(
εγω ψυχολογια θα βαλω.:D
παντως δεν θα θελα να μαι στη θεση σου :( θα'σαι πολυ αγχωμενη.
αμα εισαι τεχνλογικη/θετικη εχεις πολλες επιλογες απλα να το ψαξεις πολυ =/

xαχα.όντως τραγικό..
Μπα,δεν αγχώνομαι παρα πολύ ακόμα:P
ναι βρε,τεχνολογική είμαι.Αυτό είναι το κακό,ότι εχω απειρες επιλογές.Και επιπλέον είμαι κ καλή μαθήτρια,δηλαδή ελάχιστους περιορισμούς έχω όσον αφορά τα μόρια.Άστα να πάνε:P
ψυχολογία,ε? και γαμώ.Έχει μερικές φοβερές σχολές το πρώτο πεδιο...
Χμ.Γιατι δεν επιλέγεις και βιολογία γενικης για να σου ανοίξει το τρίτο πεδίο ή μαθηματικα+οικονομία για να σου ανοίξει το πεμπτο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ant1637

Νεοφερμένος

Η Αντωνία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
εδώ και 1 χρόνο προσπαθώ να κατασταλλάξω κάπου...να ανακαλύψω πως φαντάζομαι τον εαυτό μου σ λίγα χρόνια και να χαμογελάω..πραγματικά αν είχα βρει τι θέλω να σπουδάσω δεν θα απελπιζόμουν ούτε δευτερόλεπτο για την καθημερινή πίεση και την κούραση από το διάβασμα...ούτε και θα αγχωνόμουν για του χρόνου..θα έδινα το 100% για να πετύχω αυτό που θέλω..so αυτό που μ αγχώνει για του χρόνου δεν είναι οι ε3ετάσεις αλλά η συμπλήρωση του μηχανογραφικού...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
xαχα.όντως τραγικό..
Μπα,δεν αγχώνομαι παρα πολύ ακόμα:P
ναι βρε,τεχνολογική είμαι.Αυτό είναι το κακό,ότι εχω απειρες επιλογές.Και επιπλέον είμαι κ καλή μαθήτρια,δηλαδή ελάχιστους περιορισμούς έχω όσον αφορά τα μόρια.Άστα να πάνε:P
ψυχολογία,ε? και γαμώ.Έχει μερικές φοβερές σχολές το πρώτο πεδιο...
Χμ.Γιατι δεν επιλέγεις και βιολογία γενικης για να σου ανοίξει το τρίτο πεδίο ή μαθηματικα+οικονομία για να σου ανοίξει το πεμπτο?
Αυτό είναι καλό όχι κακό.Δές τα ενδιαφέροντά σου και κάτι θα βρείς που θα σου αρέσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
xαχα.όντως τραγικό..
Μπα,δεν αγχώνομαι παρα πολύ ακόμα:P
ναι βρε,τεχνολογική είμαι.Αυτό είναι το κακό,ότι εχω απειρες επιλογές.Και επιπλέον είμαι κ καλή μαθήτρια,δηλαδή ελάχιστους περιορισμούς έχω όσον αφορά τα μόρια.Άστα να πάνε:P
ψυχολογία,ε? και γαμώ.Έχει μερικές φοβερές σχολές το πρώτο πεδιο...
Χμ.Γιατι δεν επιλέγεις και βιολογία γενικης για να σου ανοίξει το τρίτο πεδίο ή μαθηματικα+οικονομία για να σου ανοίξει το πεμπτο?

εε τοτε τι σκας στις επιλογες ρε?:D
αφου το'χεις. :P
το 1ο πεδιο εχει λιγες σχολες γι'αυτο δυσκκολευομαι. αλλα δεν πειραζει, και λογικα βιολογια θα παρω:D
θα δειξει. ειναι ενας ακομα χρονος ως τοτε.

Καλη επιτυχια παντως:D, ελπιζω να βρεις κατι που να σου κανει, εστω και την τελευταια στιγμη, "κλικ". :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mar0oZz

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Σύρος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 71 μηνύματα.
εγω παντως αγχωνομαι παρα πολυ οταν σκεφτομαι τον επομενο χρονο...και ειναι περιεργο γιατι ποτε μου δεν ημουν απο τα ατομα που αγχωνονται επειδη παντα ημουν μεσα στους καλους μαθητες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
εγω παντως αγχωνομαι παρα πολυ οταν σκεφτομαι τον επομενο χρονο...και ειναι περιεργο γιατι ποτε μου δεν ημουν απο τα ατομα που αγχωνονται επειδη παντα ημουν μεσα στους καλους μαθητες....
Οι καλοί μαθητές αγχόνονται:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
To αντίθετο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Εξαρτάται το χαρακτήρα.Εγω είμαι χαλλλλλλλαρά και κάπου θα περάσουμε:p:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Οι καλοι μαθητες ειναι αυτοι που αγχωνονται. Γιατι αυτοι διαβαζουν και αυτοι περιμενουν με ανυπομονησια τα θεματα, να δουν αν θα αποδωσει το διαβασμα. Ο κακος μαθητης πολυ που χεστηκε, ανετος και κουλ.
Εγω βεβαια φετος με εντασσω στους ''καλους μαθητες'', και ειλικρινα στη σκεψη οτι θα γραψουμε ενα μαθημα για το οποιο εχω σκιστει με πιανει τρεμουλο :p Και λιγο πριν μας δωσουν τα θεματα. Αλλα με το που τα βλεπω και τα αναγνωριζω ηρεμω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Οι καλοι μαθητες ειναι αυτοι που αγχωνονται. Γιατι αυτοι διαβαζουν και αυτοι περιμενουν με ανυπομονησια τα θεματα, να δουν αν θα αποδωσει το διαβασμα. Ο κακος μαθητης πολυ που χεστηκε, ανετος και κουλ.
Εγω βεβαια φετος με εντασσω στους ''καλους μαθητες'', και ειλικρινα στη σκεψη οτι θα γραψουμε ενα μαθημα για το οποιο εχω σκιστει με πιανει τρεμουλο :p Και λιγο πριν μας δωσουν τα θεματα. Αλλα με το που τα βλεπω και τα αναγνωριζω ηρεμω..
Θές να πείς κάτι?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Χαχαχαχ οχι ρε, οπως ειπες κι εσυ ειναι αναλογα το χαρακτηρα. Απλα στον μεσο ορο αυτο συμβαινει, κρινοντας απο την ταξη μου και απο αλλα παιδια που ξερω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Χαχαχαχ οχι ρε, οπως ειπες κι εσυ ειναι αναλογα το χαρακτηρα. Απλα στον μεσο ορο αυτο συμβαινει, κρινοντας απο την ταξη μου και απο αλλα παιδια που ξερω.
Νταξ τα μπάλωσες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top