Πώς νιώθετε για του χρόνου;

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Εγώ αρχές Ιουλίου και θα σταματήσω τον Αύγουστο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fdLP.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο fdLP. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Σωστά, καλά λέει!
Εμείς ξεκινάμε από Τρίτη! :P

πολυ αργα ξεκινατε ρε παιδια .. δεν θα προλαβετε να μαθετε τιποτα .. :P:P

Εγώ αρχές Ιουλίου και θα σταματήσω τον Αύγουστο.

κι εγω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrysa2912

Νεοφερμένος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
εγώ έχω κενα σχετικά στα αρχαία αλλα φέτος στη β λυκείου που είμουν χαρη στο φροντιστήριο το πάλεψα αρκετά και κάτι εκανα...εχω πολύ αγχος και σκέφτομαι οτι δε θα μπορέσω να τα μάθω όλα αυτά απ΄έξω και ότι θ΄αποτύχω,,,βλέπω άριστους μαθητές να ξεσκίζονται και να βγάζουν 15 εγω που είμαι και κάπως μέτρια θα βγάλω 10 σκέφτομαι...χαλια γενικώς....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αρχικά έχεις πολύ χρόνο μπροστά σου για να βελτιωθείς και ύστερα μην συγκρίνεις τον εαυτό σου με άλλους.Διαφορετικοί άνθρωποι,διαφορετικοί μαθητές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrysa2912

Νεοφερμένος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
δικιο έχεις αυτο θα προσπαθήσω να κάνω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Εμεις 3 Αυγουστου ξεκιναμε κανονικα. μας ειπαν ολο τον Ιουλιο να μην κανουμε τιποτα απολυτως, απλα να ξεκουραστουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Σωστά, καλά λέει!
Εμείς ξεκινάμε από Τρίτη! :P

Και εμείς. Άντε να δούμε τι θα γίνει.:xixi:
Και έχω παρατηρήσει πως έχω μια όρεξη για να αρχίσει η Γ'. Πωω είναι λες και θέλω να ξεσκιστώ στο διάβασμα.:hmm:
Τουλάχιστον η προσπάθεια μας, μακάρι να ανταμειφθεί του χρόνου.:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oasis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η oasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Nιώθω ακριβώς το ίδιο! Ανυπομονησία στο έπακρο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βάντα..

Νεοφερμένος

Η Βάντα.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Εγώ ξεκίνησα σήμερα...μαθηματικά-φυσική-έκθεση και θα κάνω μέχρι τέλη ιουλίου....άντε καλή αρχή σε όλους....!!!:no1:
"Η αρχή του τέλους"...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fdLP.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο fdLP. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Εγώ ξεκίνησα σήμερα...μαθηματικά-φυσική-έκθεση και θα κάνω μέχρι τέλη ιουλίου....άντε καλή αρχή σε όλους....!!!:no1:
"Η αρχή του τέλους"...

μαθηματικα και φυσικη κατευθυνσης να μαντεψω?
Πως σου φανηκαν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trollone

Νεοφερμένος

Ο Trollone αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 68 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Εμένα η ψυχή μου νιώθει ευτιχυσμένη γιατί δεν θα διαβάσω τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3l3n@

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βασιλικά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Εγώ παιδιά νοιώθω..ότι ζόρικα τα πράγματα του χρόνου..φανταστείτε ότι τις δύο προηγούμενες χρονιές ήταν εύκολα τα θέματα..να δείτε του χρόνου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

apostolis15

Νεοφερμένος

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Παιδια δν νομιζω να πεσουν δυσκολα θεματα αν τελικα πραγματοποιηθουν οι εκλογες.
Οταν εχουμε εκλογες σαφως και τα θεματα ειναι ευκολοτερα...Εχω αγχος για τις πανελληνιες αλλα θα προσπαθησω να υλοποιησω τους στοχους μου....Παιδια ας διαβασουμε φετος παρα πολυ διοτι αυτη η χρονια θα ειναι καταλυτικη για εμας...Διαβαζουμε ενα χρονο για να πετυχουμε στη μετεπειτα ζωη μας...Υπομονη και κουραγιο...Για οσους εχουν πολυ αγχος και φοβουνται οτι δεν θα τα καταφερουν απλα να προσπαθησουν να διαβασουν οσο μπορουν...Ο ανθρωπος ολα μπορει να τα καταφερει αρκει να θελει... Το ξερω οτι δεν ειναι τοσο ευκολα οσο ακουγονται αλλα αν διαβασεις θα περασεις...Αλλα η προυποθεση ειναι να διαβασει καποιος σοβαρα αν θελει να πετυχει...Σας ευχαριστω για την προσοχη σας...Συμπασχω μαζι σας...
:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Τι σενάρια είναι αυτά...Πρώτα απ'ολα αν γίνουν εκλογές το 2010 θα γίνουν πριν τις Πανελλήνιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haroula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η haroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 353 μηνύματα.
Όταν είχαν γίνει εκλογές το 'ο7 πάντως τα παιδιά που έδιναν πανελλαδικες μπορούσαν να ψηφίσουν. Το ξέρω αυτό, γιατί η αδερφή μου ψήφισε ενώ ήταν 17.
Το ζήτημα δεν είναι να πέσουν ευκολα θεματα, αλλα να γραψουμε εμεις καλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Το 2007, όταν έμπαιναν τα θέματα, δεν είχε αποφασιστεί καν ότι θα γίνουν εκλογές. Καλό θα ήταν να κοιτάτε τη δουλειά σας και να σταματήσετε τα σενάρια και τις υποθέσεις. Σαφώς και το θέμα είναι να γράψετε εσείς καλά, τα υπόλοιπα ειναι παρηγοριά στον άρρωστο. Οι επιτροπές, με ή χωρίς εκλογές, είναι εκεί και βάζουν τα θέματα που γουστάρουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haroula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η haroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 353 μηνύματα.
δν καταλαβαίνω πώς δεν ήταν παράνομο. Η τουλάχιστον πώς το έκαναν να μην είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Ποιο ακριβώς δεν ήταν παράνομο κι έπρεπε να είναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Εννοεί να ψηφίσουν ενώ δεν είναι 18.Υπάρχει κάτι σαν παραθυράκι να το πω έτσι που δίνει το δικαίωμα όσων παιδιών είναι 3η λυκείου ακόμα και αν δεν έχουν κλείσει τα 18 να ψηφισουν:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Δεν είναι παραθυράκι. Είναι νόμος που λέει ότι για ορισμένες περιπτώσεις ως ημερομηνία γέννησης θεωρείται η 1/1 του έτους που κανονικά συμπληρώνεις το 18ο έτος της ηλικίας σου και ισχύει και σε κάποιες άλλες περιπτώσεις εκτός των εκλογών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top