Πώς νιώθετε για του χρόνου;

Whatmarie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Whatmarie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
παιδια,μην αγχωνεστε...αμα διαβαζεις συστηματικα ολο τον χρονο μετα δεν εχεις να φοβηθεις τιποτα....βλεπω και κατι γνωστους μου που λενε ολη την ωρα "πω πω τι θα κανουμε του χρονου,δεν θα περασουμε πουθενα" καταθλιψη,αγχος,κακο.:scared:..μου εχει σπασει τα νευρα:whip:.....δεν ειναι και κατι το τρομερο...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Δεν θέλει εξοντωτικό διάβασμα αλλα συστηματικό...Και σιγά που πρέπει να τα βγάλετε όλα από το καλοκαίρι...όλη τη χρονιά τι θα κάνετε δλδ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Την υλη των μαθηματικων επειδη την εχουμε αρχισει απο τον Φεβρουαριο(στο ΠΟΛΥ χαλαρο, μονος στοχος μας ηταν μια εισαγωγη στα μαθηματικα του χρονου), μεχρι τον Γεναρη θα εχει βγει. Οποτε αυτο με ξεαγχωνει καπως.
Εχω αποβαλλει οσο αγχος ειχα για αυτες τις κωλοεξετασεις, δεν με ενδιαφερει και τοσο πλεον.
(Βεβαια του χρονου τον Μαιο θα πεθαινω στη γκρινια τους παντες, αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roilCall

Νεοφερμένος

Η Γλυκερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Ένας καθηγητής μου που η κόρη του έγραψε 19 στην ιστορία, δηλ τέλεια, μου είπε πως έβγαλε την ιστορία εφτά οχτώ φορές. Τόσο ή και παραπάνω είναι το ιδανικό...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Whatmarie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Whatmarie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
εξαρταται και απο τον ανθρωπο βεβαια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Ένας καθηγητής μου που η κόρη του έγραψε 19 στην ιστορία, δηλ τέλεια, μου είπε πως έβγαλε την ιστορία εφτά οχτώ φορές. Τόσο ή και παραπάνω είναι το ιδανικό...!

ΔΕΝ ειναι ολοι ιδιοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
εσείς πώς νιώθετε?????
Μια λέξη.
Σκατ@.
-----------------------------------------
Πονάει το στομάχι μου μόνο στη σκέψη αυτής της χρονιάς.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Foux

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η (: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 121 μηνύματα.
χαλαρώστε ρε παιδιά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haroula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η haroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 353 μηνύματα.
Μια λέξη είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tak1s

Νεοφερμένος

Ο tak1s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Ελεος ρε παιδια αμα έχετε αγχος απο τώρα τι θα κάνετε μια μέρα πριν γράψετε??lexotanil??χαχα..τεσπα παρτε το χαλαρά και όλα θα γίνουν οπως πρέπει..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

megistos

Νεοφερμένος

Ο megistos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Παιδια μην αγχωνεστε!!!ολα καλα θα πανε του χρονου απλα χρειαζεται απο την αρχη της χρονιας συστηματικο και προσεκτικο διαβασμα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofakiss

Νεοφερμένος

Η sofakiss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
ΕΓΩ θα αρχισω θερινα απο 22 ιουνιου μεχρι 25 ιουλιου!οσο αναφορα αυτες τις βδομαδες τα βλεπω πολυ καλα!θα διαβασω οσο περισσοτερο μπορω!!γενικα εγω ειμαι παρα παρα πολυ αχγωδες τυπος σε σημειο που λυπηθημω!αφηστε τα!!!!!!!!!!! βασικα ποτε αγχωνομαι ποτε οχι...αλλα αυτο που απασχολει περισσοτερο ειναι πως δν ξερω ποσο πρεπει να διαβασω!αχ αχ αχ...ααα και και βοηθηστε με σε ενα προβλημα!τ μαθημα επιλογησ να παρω?βιολογια η μαθηματικα?ειμαι θετικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Eγω δεν νομιζω να κανω ολο το καλοκαιρι μαθηματα.

Θελω να κανω καποιες επαναληψεις στα Λατινικα και Αρχαια και να βγαλω καποια αγνωστα.

Σκεφτομαι να καπω καποια ιδιαιτερα για καποιες εβδομαδες για να καλυψω καποια πραγματα που θελω.

Ωστοσο δεν ξερω.

Δεν θελω να πιεστω πολυ το καλοκαιρι γιατι μετα θα τα φτυσω ως το τελος. -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
ΕΓΩ θα αρχισω θερινα απο 22 ιουνιου μεχρι 25 ιουλιου!οσο αναφορα αυτες τις βδομαδες τα βλεπω πολυ καλα!θα διαβασω οσο περισσοτερο μπορω!!γενικα εγω ειμαι παρα παρα πολυ αχγωδες τυπος σε σημειο που λυπηθημω!αφηστε τα!!!!!!!!!!! βασικα ποτε αγχωνομαι ποτε οχι...αλλα αυτο που απασχολει περισσοτερο ειναι πως δν ξερω ποσο πρεπει να διαβασω!αχ αχ αχ...ααα και και βοηθηστε με σε ενα προβλημα!τ μαθημα επιλογησ να παρω?βιολογια η μαθηματικα?ειμαι θετικη

Παρε μαθηματικα για να μην εχεις 2 μαθηματα να παπαγαλισεις(βιολογια κατ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

5ugar

Νεοφερμένος

Η Ελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Το μόνο που με αγχώνει είναι η Ιστορία κατεύθυνσης. Φέτος δεν την είχα επιλέξει γιατί θα ήταν επιπλέον διάβασμα. Στα αρχαία και στα λατινικά έχω δουλέψει αρκετά και πιστεύω με λίγες ακόμα επαναλήψεις το καλοκαίρι (για να μην ξεχάσουμε και αυτά που ξέρουμε :D) δεν θα έχω ιδιαίτερο πρόβλημα του χρόνου...
Ιστορία όμως είναι κάτι νέο και έχω άκουσει πως είναι και αρκετά απαιτητική ... Όχι πως δεν έχω την διάθεση είναι απλώς φόβος προς το άγνωστο.. :P
Αγγλικά επίσης δεν αγχώνουμε.. Έχω τελειώσει φέτος και τα GCE.
Του χρόνου τα δίνω όλα για όλα έτσι ώστε να περάσω τις Παγκύπριες και ένα καλό Πανεπιστήμιο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Μια λέξη.
Σκατ@.
-----------------------------------------
Πονάει το στομάχι μου μόνο στη σκέψη αυτής της χρονιάς.:(

+1 Αυτό ακριβώς..Θα είναι πολύ δύσκολη χρονιά...και δεν ξέρω αν θα έχω το κουράγιο να διαβάσω τόσο όσο πρέπει. Αν θα μπορέσω να ανταπεξέλθω στις απαιτήσεις αυτές.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ακόμα δεν τον είδατε Γιάννη τον εβαφτίσατε.Χαλαρώστε λίγο.Θα διαβάσετε.θα κουραστείτε λίγο παραπάνω και στο τέλος θα δώσετε that's all!Μην σκάτε κιόλας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
:jumpy: σωστάα για εμένα έκλεισε χθες..Να φύγει και να μην ξανάρθει :D
Άντε παιδιά good luck για του χρόνου ρεε:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ναύτης.

Νεοφερμένος

Ο Ναύτης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Ψυχραιμία παιδιά.Τα δυνατά σας και ό,τι καταφέρετε.Δε θα πάμε και στο τρελοκομείο τώρα από το άγχος για μια χρονιά.Ήρεμα και όχι υπερβολές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Αύριο τελειώνει επίσημα η Β Λυκείου
αααααααααααααααααααααααα παναγιά μου σουμελά.........αααααααααααααααα παναγία γουαδελούπη.........


:P

Εμεις μεθαυριο.. ελεος, το υπουργειο εβγαλε ενταλμα να τελειωσουν ΟΛΑ τα σχολεια στις 19, και πολυ μου τη δινει οταν βλεπω το σχολειο μου να τηρει τα παντα και αλλοι να λουφαρουν :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top