Πώς να χάσω τα περιττά κιλά;

eimaikala

Νεοφερμένος

Η eimaikala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
ααα σε ευχαριστω πολυ. Μηπως ξερει κανενας αλλος τι μπορει να ειναι κ τροπο γυμανστικης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

melina8888

Νεοφερμένος

Η melina8888 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
ααα σε ευχαριστω πολυ. Μηπως ξερει κανενας αλλος τι μπορει να ειναι κ τροπο γυμανστικης?

Τπτ βρε....ότι θες!!:clapup::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eimaikala

Νεοφερμένος

Η eimaikala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
χιχι :D κανενας αλλος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yamcha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παυλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 271 μηνύματα.
Κανε 4 φορες τη εβδομαδα 3 σετ των 10 επαναληψεων κοιλιακους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

έλπις20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η έλπις20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
μια μικρη νικη για μενα ζυγιστηκα μετα απο 6 μερες διατροφης και απο 100 κατεβηκα στα 96.2 και επιπλεον ντα3ει δεν μπορω να πω οτι στερηθηκα ειδικα εχ9ες την οποια μερα την ορισα και σαν ελευθερη μερα και εφαγα και σκεπαστη σπιτικη..τηγανιτα ,αναψυχτικα δεν εχω φαει μεχρι στιγμης αλλα οκ δεν νιωθω οτι μ λειπουν δηλ σχεδον καθε μερα εχουμε κοκα κλα σπιτι και οταν βαζει η αδελφη μ και πινει δεν νιωθω καμια ζηλια μονο οταν τρωνε το βραδυ σουβλακια τηγανιτα και διαφορα αλλα νιωθω μεγαλη ζηλια και θαυμαζω τον εαυτο μ που δεν υποκυπει αλλα καθομαι και σκεφτομαι τι στην ουσια μου προσφερει και μερικες φορες μπαινω και βλεπω τις συμβουλες σας για να τις 3αναθυμηθω ..και να μν σβησει αυτη η φλογα της επιθυμιας για να χασω αυτα τα κιλα ..επισης εχω στο μυαλο μ την φραση του γκαντι ΄΄δεν ζω για να τρωω αλλα τρωω για να ζω΄΄...τεσπα επομενος στοχος την επομενη κυριακη τα 94 ...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Coca Cola:sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η κοκα κόλα παιδιά είναι μεγάλη ιστορία στα κιλά. Η μάνα μου έπινε επί σειρά ετών 1 κουτάκι την ημέρα (τη light φανταστείτε) και είχε φτάσει 85 κιλά. Είπε για δοκιμή να την κόψει μήπως γίνει τίποτα και μόνο από αυτό έχασε 7 κιλά. Μετά έκανε κανονική δίαιτα και έφτασε κάπου στα 70...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

έλπις20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η έλπις20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
ναι εχω ακουσει κιολας οτι ειναι καρκινογονο ..και μου χουν πει εμπειρια παιδιου που επινε καθημερινως κοκα κολα και δημιουργηθηκε προβλημα στο συκωτι στα 20 του..μακρυα παιδια οσο μπορειτε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Κανε 4 φορες τη εβδομαδα 3 σετ των 10 επαναληψεων κοιλιακους.
Δεν θα καψει λιπος ετσι,χρειαζεται ασκηση αεροβικου τυπου(γρηγορο βαδην,ελαφρυ τρεξιμο για παραδειγμα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

έλπις20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η έλπις20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
μια χαρα μεχρι τωρα ..νιωθω μια μικρη αλλαγη στο σωμα αλλα η μεγαλυτερη εινια στη διαθεση ..στο διαβασμα μπορω να πω δεν μ επιρρεαζει ..το μονο κακο εινια οτι δεν μπορω να γυμναστω μονο 1-2 φορες την εβδομαδα παω με μια φιλη κ περπαταω μιση με 1 ωριτσα...αχχ μακαρι ο 2ος στοχος των 94 κιλων να επιτευχθει την κυριακηηη :) μπορειτε να μ προτεινεται ασκησεις για στηθος ,χερια κ κοιλια?

φοβαμαι κυριως την χαραρωση γιατι μια συμμαθητρια μ αδυνατισε πολυ αποτομα και το στηθος της εγινε σαν γριας πολυυ τραγικοο..οκ εγω κανω μια φυσιολογικη διατροφη αλλα και παλι ειναι πολλα τα κιλα που πρεπει να χασω και δεν θελω να εχω χαλαρωση..επισης 3ερεται καμια καλη κρεμα συσφικτικη γτ το περισσοτερο λιπος εχει συσωρευτει στη κοιλια και μετα απο καποια κιλα θα υπαρ3η χαλαρωση και θελω να το αποφυγω..:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
φοβαμαι κυριως την χαραρωση γιατι μια συμμαθητρια μ αδυνατισε πολυ αποτομα και το στηθος της εγινε σαν γριας πολυυ τραγικοο..οκ εγω κανω μια φυσιολογικη διατροφη αλλα και παλι ειναι πολλα τα κιλα που πρεπει να χασω και δεν θελω να εχω χαλαρωση..επισης 3ερεται καμια καλη κρεμα συσφικτικη γτ το περισσοτερο λιπος εχει συσωρευτει στη κοιλια και μετα απο καποια κιλα θα υπαρ3η χαλαρωση και θελω να το αποφυγω..:worry:

Σε Ιατρό πήγες; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

έλπις20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η έλπις20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
οχι εκανα μια βδομαδα δοκιμαστικα και ειδα οτι δεν αισθανομαι τπτ περιεργο τυπου ζαλαδες ,ατονια και ετσι ειμια στην 2η εβδομαδα και η διαθεση ειναι τελεια και το καλο εινια οτι δεν με εχει επιρρεασει στο διαβασμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
οχι εκανα μια βδομαδα δοκιμαστικα και ειδα οτι δεν αισθανομαι τπτ περιεργο τυπου ζαλαδες ,ατονια και ετσι ειμια στην 2η εβδομαδα και η διαθεση ειναι τελεια και το καλο εινια οτι δεν με εχει επιρρεασει στο διαβασμα

ΠΗΓΕΝΕ ΣΕ ΓΙΑΤΡΟ! :mad:
Τα κιλά σου δεν είναι απλώς πολλά για το ύψος σου αλλά είναι υπερβολικά πολλά. Το ότι δεν έχεις παρατηρήσει κάποιο πρόβλημα αυτό δεν σημαίνει ότι δεν υπάρχει. Ο γιατρός μπορεί να σε συμβουλέψει για τα πάντα. Απο το πια δίαιτα πρέπει να κάνεις μέχρι και για την χαλάρωση. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

έλπις20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η έλπις20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
ναι το 3ερω οτι πρεπει να παω σε γιατρο αλλα φοβαμαι που θα με βαλει να κανω ε3ετασεις αιματος...τρεμω στη ιδεα μια συριγγας..μηπως 3ερεται κανενα αλλο σημειο που περνουν αιμα εκτος απο το συνηθισμενο ??δεν 3ερω τι να κανω παιδια ...μηπς υπαρχει κποιο αλλο παιδι που φοβαται αυτο και το αντιμετωπισε να με βοηθησει??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
ναι το 3ερω οτι πρεπει να παω σε γιατρο αλλα φοβαμαι που θα με βαλει να κανω ε3ετασεις αιματος...τρεμω στη ιδεα μια συριγγας..μηπως 3ερεται κανενα αλλο σημειο που περνουν αιμα εκτος απο το συνηθισμενο ??δεν 3ερω τι να κανω παιδια ...μηπς υπαρχει κποιο αλλο παιδι που φοβαται αυτο και το αντιμετωπισε να με βοηθησει??
Μήπως να σου το πάρουν με πεταλούδα;

Και εγώ φοβόμουν τόσο που στην Α λυκείου με έπεισε η μητέρα μου να μου πάρει αίμα, ήταν νοσηλεύτρια, και δεν κατάλαβα τίποτα. Εκτοτε δεν είχα πρόβλημα να μου παίρνουν αίμα. Ξεπέρασέ το όσο είναι νωρίς.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Εγώ φοβάμαι τις βελόνες. Έχω φτάσει σε σημείο να κοντεύω να λιποθυμήσω από τον φόβο. Αλλά αποφάσισα πως πρέπει να το αντιμετωπίσω, μιας και κάνω κάθε χρόνο εξετάσεις. Δεν υπάρχει κάτι συγκεκριμένο που μπορείς να κάνεις, απλά μην αγχώνεσαι, κλείσε τα μάτια σου και σκέψου κάτι άλλο.
Αυτό κάνω και η κατάσταση έχει βελτιωθεί. (Δηλαδή ακόμη υπάρχει πρόβλημα, αλλά δεν είμαι σε τέτοια τραγική κατάσταση που ήμουν.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
λιποδιαλύτες να δοκιμάσατε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 978 μηνύματα.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
ναι το 3ερω οτι πρεπει να παω σε γιατρο αλλα φοβαμαι που θα με βαλει να κανω ε3ετασεις αιματος...τρεμω στη ιδεα μια συριγγας..μηπως 3ερεται κανενα αλλο σημειο που περνουν αιμα εκτος απο το συνηθισμενο ??δεν 3ερω τι να κανω παιδια ...μηπς υπαρχει κποιο αλλο παιδι που φοβαται αυτο και το αντιμετωπισε να με βοηθησει??

Και εγώ μέχρι πρόπερσι λιποθυμούσα από το φόβο στον μικροβιολόγο. Πια ούτε με πειράζει, ξέρεις γιατί; Γιατί έτυχε ένα γεγονός και κατέληξα στο νοσοκομείο. Η νοσοκόμα μου έπαιρνε με τη σύριγγα αίμα (στο κρεβάτι) κάθε μισή ώρα.
Ο μόνος τρόπος να το ξεπεράσεις είναι να το αντιμετωπίσεις κατάμουτρα.

Από τότε δεν με πειράζει, ακόμα και τη βελόνα κοιτάζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top