Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Westoworld s01e07
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Black mirror:

Η αλήθεια είναι ότι δεν έχω δει κάτι που να πλησιάζει σε αυτή τη σειρά. Όχι όσον αφορά την ποιότητα της, αλλά το περιεχόμενο και το αντικείμενο που πραγματεύεται. Κατά κάποιο τρόπο θα τη χαρακτήριζα αντισυμβατική.
Αυτοτελή επεισόδια, παρ'όλα αυτά υπάρχει κοινή βάση, τα άσχημα effects της τεχνολογίας στη ζωή μας.
Μπορεί να δείχνει πράγματα που δεν έχουν γίνει ακόμα, αλλά δεν είναι εκεί το point. Τα μηνύματα που περνάει είναι εξαιρετικά.

Την προτείνω, με μόνη επιφύλαξη αν κάποιος είναι σε κακή κατάσταση, να περιμένει γιατί θα τον κάνει χειρότερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Black mirror:

Η αλήθεια είναι ότι δεν έχω δει κάτι που να πλησιάζει σε αυτή τη σειρά. Όχι όσον αφορά την ποιότητα της, αλλά το περιεχόμενο και το αντικείμενο που πραγματεύεται. Κατά κάποιο τρόπο θα τη χαρακτήριζα αντισυμβατική.
Αυτοτελή επεισόδια, παρ'όλα αυτά υπάρχει κοινή βάση, τα άσχημα effects της τεχνολογίας στη ζωή μας.
Μπορεί να δείχνει πράγματα που δεν έχουν γίνει ακόμα, αλλά δεν είναι εκεί το point. Τα μηνύματα που περνάει είναι εξαιρετικά.

Την προτείνω, με μόνη επιφύλαξη αν κάποιος είναι σε κακή κατάσταση, να περιμένει γιατί θα τον κάνει χειρότερα.
Συμφωνω απολυτα!! Ειδες την 3η;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
the walking dead
Τι αλάναρος είναι αυτός ο Negan; Δεν έχω λόγια. Αν μπορούσα θα τον έβγαζα έξω για μπύρες, μαζί με την Λουσίλ. :P To επεισοδιο νταξ δεν έλεγε και πολλα αλλά μόνο και μόνο για τις ατακες & τους μορφασμούς του Negan, άξιζε.
Θα επανέλθω με westworld
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
Για westworld δεν θα πω κάτι, απλά αγαπάμε Μaeve.

htgawm
Δεν θα σταματήσει να με εκπλήσσει αυτή η σειρά. Τι φάση;! Κυριολεκτικά ψυχοπλακώθηλα :P Άντε να περιμένω τώρα μέχρι τον Γενάρη. Είδε κανείς άλλος το mid-season finale? Τόσα αναπάντητα ερωτήματα.. Έλατε παιδιά μου να μοιραστούμε τον πόνο μας.
Αν δεν έχεις δει το επεισόδιο, μη το ανοίξεις.
Διάβασα σε ένα άρθρο μια συνέντευξη ενός παραγωγού της σειράς και είπε πως θα έχουμε στιγμιότυπα του Wes πριν την δολοφονία του, απ'την στιγμή που βγήκε απ'το αστυνομικό τμήμα. ΕΠΙΣΗΣ είπε ότι θα έχουμε στιγμιότυπα από Ρεμπέκα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolGR1509

Τιμώμενο Μέλος

Ο PolGR1509 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,307 μηνύματα.
htgawm
Δεν θα σταματήσει να με εκπλήσσει αυτή η σειρά. Τι φάση;! Κυριολεκτικά ψυχοπλακώθηλα :P Άντε να περιμένω τώρα μέχρι τον Γενάρη.
Αχχχ:( Και το Grey's 19/1/17 επιστρέφει...TGIT.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Bλέπει κανείς Mastes of Sex?
Χθές το ξεκίνησα και είναι καταπληκτικό! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolGR1509

Τιμώμενο Μέλος

Ο PolGR1509 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,307 μηνύματα.
Bλέπει κανείς Mastes of Sex?
Χθές το ξεκίνησα και είναι καταπληκτικό! :D
Εεε το έδειχνε το καλοκαίρι στην τηλεόραση..το έβλεπα καμια φορά αν τύχαινε και ένα έχω να πω.
Πολύ γυμνό ρε παιδί μου!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Κάθε εβδομάδα περιμένω να έρθει πως και πως η δευτερα για να δω westworld και walking dead. Δεν περίμενα ότι θα το έλεγα ποτέ αυτό. Πρέπει να ξεκινήσω και καμιά άλλη σειρά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Το κακό είναι ότι το Westworld φτάνει στο τέλος D: . Σκέφτομαι να ξεκινήσω ένα εκ των The Night Of, Black Mirror, The Wire, μετά το ww.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
Bλέπει κανείς Mastes of Sex?
Χθές το ξεκίνησα και είναι καταπληκτικό! :D
:whistle:


Έχει κανείς να προτείνει καμιά σειρά; Τελείωσε το htgawm & ahs και δεν προτίθεμαι να αρκεστώ μόνο στα walking dead και eyewitness.
Από είδος, ό,τι να'ναι εκτός από κωμικές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,088 μηνύματα.
Εγω λέω να ξεκινήσω westworld όπως μου πρότεινε κάποια :whistle: :P Μου φαίνεται πως θα ειναι πολυ καλη. Παντως προτάσεις για αλλες σειρές ειναι επισης καλοδεχούμενες :D Πρεπει να ξεπεράσω καπως το σοκ απο το htgawm.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Εγω λέω να ξεκινήσω westworld όπως μου πρότεινε κάποια :whistle: :P Μου φαίνεται πως θα ειναι πολυ καλη. Παντως προτάσεις για αλλες σειρές ειναι επισης καλοδεχούμενες :D Πρεπει να ξεπεράσω καπως το σοκ απο το htgawm.

Ξεκίνα Westworld, αν και πηγαίνει αργά θέτει πολλά ηθικά ζητήματα και επίσης έχει βάσεις για αρκετά plot twists στο τέλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,775 μηνύματα.
The walking dead

Δεν αλλάζω την περισινή άποψη μου. Η σειρα είναι πολύ υπερτιμημένη. Σεναριακά πολύ χαμηλού επιπέδου. Μακάρι ο Νίγκαν να τους σκοτώσει όλους να τελειώνουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Lucifer: ενδιαφέρουσα φαίνεται.

Once upon a time: την ψιλοβαρέθηκα, χτες είδα όσα επεισόδια δεν είχα δει της 6ης σεζόν. μάλλον θα την παρατήσω, θα δείξει.

Daredevil: καλή και αυτή. βέβαια πρέπει να χει κανείς γερό στομάχι γιατί πέφτει αρκετό ξύλο αλλά ωραία. δεν έχω δει πολλές (σχεδόν καμία βασικά:hehe:) ταινίες της μάρβελ αλλά ξεκινάει από την αρχή η σειρά οπότε δεν έχω κένα. έτσι κατάλαβα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Daredevil: καλή και αυτή. βέβαια πρέπει να χει κανείς γερό στομάχι γιατί πέφτει αρκετό ξύλο αλλά ωραία. δεν έχω δει πολλές (σχεδόν καμία βασικά:hehe:) ταινίες της μάρβελ αλλά ξεκινάει από την αρχή η σειρά οπότε δεν έχω κένα. έτσι κατάλαβα.

Το Daredevil έχει φοβερή δεύτερη σεζόν με μια από τις καλύτερες σκηνές που έχω δει ever σε σειρά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
Το Daredevil έχει φοβερή δεύτερη σεζόν με μια από τις καλύτερες σκηνές που έχω δει ever σε σειρά.
αναρωτιεμαι εαν ειδαμε την ιδια σειρα. η δευτερο σεζον με κουρασε αφανταστα. σιγουρα γινοντουσαν πραγματα αλλα ηταν τοσο κουραστικη οπως την τραβηξαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
Eίπα να δω πάλι το in the flesh. 8 επεισόδια είναι είπα, σε 2 μέρες θα το ξεπετάξω. Eυχαριστώ την methexys που μου την πρότεινε πέρυσι. :redface:
Πόσο έχω αγαπήσει αυτό το αριστούργημα..και πόσο άδικα την σταμάτησαν. Με το παράπονο θα μείνω, ελπίζω να γίνει κάποια ταινία ή να το συνεχίσει το netflix or whatever. Aυτό που μου άρεσε περισσοτερο, είναι ότι ναι μεν είχε να κάνει με zombies, αλλά δεν εστίαζε εκεί. Είχε περισσότερο να κάνει με το συναίσθημα, την ψυχολογία του Kieren, διάφορα κοινωνικά προβλήματα, την αγωνία, την απώλεια κτλ κτλ Είναι αδύνατο να μην ταυτιστείς με τον Kieren, και μόνο που παρατηρείς το βλέμα του..the feels.
Αυτή η σειρά έχει τόσο πόνο. For real dude, θέλει αρχίδια για να τον αντέξεις. Κieren, Jem, Simon, Amy.. και πάει λέγοντας.
Αλλά ας πάμε απ'τα βασικά. To 2009 έγινε το the rising. Όσοι είχαν πεθάνει αυτή την χρονιά επέστρεψαν ως ζόμπι. (PDS) Βρέθηκε μια θεραπεία ώστε με συνεχή χορήγηση ενός συγκεκριμένου φαρμακου, να γίνει δυνατή η επανένταξη των PDS ( partially deseased syndrome) στην κοινωνία και την προγουμενη ζωή. Και κάπου εκεί συναντάμε τον πρωταγωνιστή Κieren.
Εδώ ξεκινάνε spoilers
Μέχρι και ο πιο σκληρος άνθρωπος να είσαι, που δεν δείχνεις τα συναισθήματα σου, η ιστορία του θα σε αγγίξει και θα σε γαμήσει ανάποδα την ψυχολογία. Ντε φάκτο αυτό. Επιστρέφει σπιτι του εχοντας δύο γονείς να τον βλέπουν με μισό μάτι, μια αδερφή που δεν θέλει καν να τον βλέπει στα μάτια της και μια ψυχολογία στα πατώματα..
Επειδή βαριέμαι να πιασω την πάρλα, θα κάνω μερικά γενικά σχολια για ορισμένους χαρακτήρες.

Amy: Ίσως ο χαρακτήρας για τον οποίο πόνεσα πιο πολύ απ'όλους. Δεν άντεξα τον θάνατο της και ομολογώ ότι θα με στοιχειώνει ( ; ) Η Αmy είναι ένας ανθρωπος ονειροπόλος, με τρομερό χιούμορ, δυνατό το αίσθημα της φιλίας και BDFF του Κieren. Είναι απ'τους ανθρώπος που θες να έχεις διπλα σου γιατί και μόνο το χαμόγελο της σου δίνει ζωή. Απαράδεκτο που την σκότωσε η χοντρή Μαξίν. Αυτό το τελευταίο επεισόδιο..αχ. Πάνω που η Amy αισθανόταν ξανά την καρδιά της να χτυπά. Φήμολογείται πως η Αmy ήταν έγκυος και γι'αυτό υπήρξε αυτό το reborn στον οργανισμό της. Προσωπικά δε νομίζω ότι είναι αυτό αφού στο τέλος του επεισοδίου βλέπουμε τον Kieren να έχει το ίδιο τρέμουλο στο χέρι.

Simon: Kαλός παπαράκος και αυτός. Δεν τον εμπιστεύομαι καθόλου. Ναι μεν έσωσε τον Kieren, αλλά εμένα δε μου λέει τίποτα αυτό. Στην κωμόπολη αυτή ήρθε με συγκεκριμενο σκοπό και αυτός είναι να σκοτώσει τον πρώτο που αναστήθηκε. Ομολογώ πως και αυτός έχει πολύ δυνατό παρελθόν..

Jem: Aν και στον πρώτο κυκλο, η ηθοποιός ήταν μεγάλο αγγούρι, στον δεύτερο ως δια μαγείας εξελίχθηκε αρκετά όσον αφορά την υποκριτική. Επίσης ένας χαρακτήρας με πολύ πόνο. Χάνει τον αδερφό της στα 14 ( νομίζω ) από αυτοκτονία, τον βλέπει να επιστρέφει στην καθημερινότητα της 4 χρόνια μετά ως PDS. Υπήρξαν φορές που ναι μεν λυπήθηκα τον ρόλο της Jem σαν ρόλο όμως, γιατί ήθελα να χτυπήσω την ηθοποιό.

Philip: O καημενούλης, ούτε ψύλλος στον κόρφο του. Πάνω που κέρδισε την Amy, του την πήρε η χοντρoκώλα Mαξίν.

Μaxine: Γαμώ το σπίτι σου μωρή καριόλα. Απ'τις λίγες φορές που νευριάζω τόσο πολύ με κάποιον χαρακτήρα σειράς. Ομολογουμένως έπαιξε καλά τον ρόλο της η ηθοποιός, αλλά να πάει στον διάολο. Μέσα σε ένα επεισόδιο μπορεί να σου γαμήσει την ψυχολογία από παντού. :confused:
Eίναι 8 επεισόδια παιδιά, δεν θα σας πάρει πολύ να την τελειώσετε. Πραγματικά αξίζει τόσο πολύ τον κόπο, δε νομίζω ότι την έχω υπερεκτιμήσει και θεοποιήσει άδικα. Με άγγιξε πάρα πολύ αυτή η σειρά και έχει μπει στο τοπ5 με τις αγαπημένες μου έβερ. Πολύ φοβάμαι ότι θα μείνω με το παράπονο, δεν το κόβω να συνεχίζεται one way or another.
Damn, το μυαλό μου έγινε κιμάς αυτές τις δύο μέρες απ'το overthinking για την σειρά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,088 μηνύματα.
ΠΕΣ ΤΑ, ΠΕΣ ΤΑ. Πραγματικά εξαιρετική σειρά και δεν θα ξεπεράσω ποτε το γεγονός οτι τη σταμάτησαν.
Φαινομενικά ειναι μια ακομα σειρά με zombies αλλα δεν ειναι καθολου ετσι. Μπορεις να κανεις παραλληλισμούς ανάμεσα στην κοινωνία του μικρού αγγλικού χωριού και στη σύγχρονη κοινωνία μας. Κατα κάποιο τροπο, οι PDSS μπορούν να ειναι όλοι αυτοί οι άνθρωποι που η κοινωνία δεν δέχεται και τους κατακρίνει και βλέποντας τη σειρά, ειναι τραγικό να βλεπεις σε τι σημείο μπορούν να φτάσουν για να εξαλείψουν το διαφορετικό. Για να μην πω για τον Κιρεν :'( με τον οποίο εγω ταυτιστηκα παρα πολυ. Ήθελα να τελειώσουν τη σειρά και να δω οτι στο τελος θα ειναι χαρούμενος και οτι ολα θα του πάνε καλα ρε γαμωτο :redface: Αλλα δυστυχώς το BBC μας άφησε ξεκρέμαστους και τελείωσε τη σειρά τοσο απότομα για να μπορει να υποστηρίξει οικονομικα αλλες σειρές :whistle: Αξίζει πραγματικά να την δειτε αν σας αγγίζουν κοινωνικά θεματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
htgawm
Δεν θα σταματήσει να με εκπλήσσει αυτή η σειρά. Τι φάση;! Κυριολεκτικά ψυχοπλακώθηλα :P Άντε να περιμένω τώρα μέχρι τον Γενάρη. Είδε κανείς άλλος το mid-season finale? Τόσα αναπάντητα ερωτήματα.. Έλατε παιδιά μου να μοιραστούμε τον πόνο μας.
Αν δεν έχεις δει το επεισόδιο, μη το ανοίξεις.
Διάβασα σε ένα άρθρο μια συνέντευξη ενός παραγωγού της σειράς και είπε πως θα έχουμε στιγμιότυπα του Wes πριν την δολοφονία του, απ'την στιγμή που βγήκε απ'το αστυνομικό τμήμα. ΕΠΙΣΗΣ είπε ότι θα έχουμε στιγμιότυπα από Ρεμπέκα :redface:
Μεχρι τελευταια στιγμη πριν δειξει το πτωμα νομιζα οτι ηταν ο Νειτ,αλλα μολις ειδα τον Γουες επαθα σοκ!Ρε παιδια γιατι τον φαγανε ετσι;Καταλαθος πρεπει να εγινε.Τα στιγμιοτυπα αυτα που βγηκε απο το αστυνομικο τμημα το πιστευω οτι θα τα δειξει.Οσο για την Ρεμπεκα μακαρι να την δουμε την κοπελια.Μπραβο στους σεναριογραφους κανουν καλη δουλεια.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top