Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Εχω φτάσει 3η σεζόν στο Once upon a time και έχω να πω ότι η Χιονάτη και ο Μαγευτικός Πρίγκιπας (ο θεός να τον κάνει) με εκνευρίζουν πάρα πολύ, τόσοι ηθοποιοί υπάρχουν αυτούς βρήκαν; Το ίδιο ισχύει και για τον Πήτερ Παν φυσικά που έχει μια φάτσα που από την πρώτη στιγμή θες να τον σκοτώσεις, ας βρίσκανε κανέναν πιο συμπαθητικό αλλά και στα παιδικά ακόμα μάλλον έτσι νευρόσπαστο ήταν και είπαν να μην του αλλάξουν χαρακτήρα.
όπως επίσης με νευρίαζει και ο Χένρι λόγω της αλλαγής σώματος με τον Παν, δεν ήταν τόσο χαζός πριν, ο πήτερ παν πρέπει να πεθάνει, έλεος όσο ήθελες να δεις τι θα γίνει στη συνέχεια τώρα με αυτόν το σκέφτεσαι και λίγο για να μην δεις τα μούτρα του
Ρετζίνα αν και κακιά τη συμπάθησα, οκ έχει κάνει λάθη αλλά κρύβει και αυτή μέσα της κάτι καλό όπως και ο Γκόλντ. Χίλιες φορές καλύτεροι από τους καλούς χαρακτήρες, βλ χιονάτη και πρίγκιπα, οι υπόλοιποι για την ώρα την γλύτωσαν :lol: Και δεν θα μπορούσε να λείπει από τους κακούς της παρέας ο Χουκ :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miss marple

Πολύ δραστήριο μέλος

Η miss marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 859 μηνύματα.
suits 6x10

ΓΙΑΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΦΥΓΕΙ Η JESSICA??? Δεν ήταν από τους αγαπημένους μου χαρακτήρες, αλλά ήταν πολύ ωραία δουλεμένος..μία σκληρή corporate lawer που νοιαζόταν πάνω από όλα για την εταιρεία της...τελευταία, βέβαια, χαλάρωσε κάπως, αλλά και πάλι ...η σειρά δε θα ναι ίδια χωρίς αυτήν...
Σε κάθε περίπτωση ανυπομονώ για το υπόλοιπο της σεζόν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Είδα πρώτο επεισόδιο suits, μεγάλη μάπα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,799 μηνύματα.

miss marple

Πολύ δραστήριο μέλος

Η miss marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 859 μηνύματα.
γούστα είν΄ αυτά, I guess...
chacun ses gouts!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Someone finally said it :P
Συνήθως όταν ξεκινάω μία σειρά εφαρμόζω κάτι που ονομάζω "κανόνα των τριών επεισοδίων" για να ξέρω αν όντως δεν μου αρέσει η σειρά :P Αλλά με το suits δεν άντεξα :P Πολύ χάλια! Θα μπορούσα να γράψω πολλά από τα πράγματα που δεν μ' άρεσαν, αλλά θα πω ότι κυρίως δεν μου άρεσε το όλο "υφάκι" της σειράς, καθώς και οι δύο πρωταγωνιστές. Μου ήταν αντιπαθέστατοι!

γούστα είν΄ αυτά, I guess...
chacun ses gouts!! :P
Πραγματικά! Ξέρω άτομο που την ΛΑΤΡΕΥΕΙ! Και φυσικά απορώ γιατί :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miss marple

Πολύ δραστήριο μέλος

Η miss marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 859 μηνύματα.
Συνήθως όταν ξεκινάω μία σειρά εφαρμόζω κάτι που ονομάζω "κανόνα των τριών επεισοδίων" για να ξέρω αν όντως δεν μου αρέσει η σειρά :P Αλλά με το suits δεν άντεξα :P Πολύ χάλια! Θα μπορούσα να γράψω πολλά από τα πράγματα που δεν μ' άρεσαν, αλλά θα πω ότι κυρίως δεν μου άρεσε το όλο "υφάκι" της σειράς, καθώς και οι δύο πρωταγωνιστές. Μου ήταν αντιπαθέστατοι!


Πραγματικά! Ξέρω άτομο που την ΛΑΤΡΕΥΕΙ! Και φυσικά απορώ γιατί :P

Συμφωνώ με όλα...καλά, προφανώς εκτός από το τελευταίο...:P
κι εγώ ακολουθώ τον κανόνα των 3.... με την εξαίρεση του breaking bad, που είδα 2 σεζόν και όχι μόνο δεν κατάφερα να το συμπαθήσω, αλλά βαρέθηκα και τη ζωή μου...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Εγώ βλέπω τα καινούρια επεισόδια του Mr Robot. Θα έλεγα ότι μ'αρέσει πολύ, αν και εχω διαβάσει κάποια αρνητικά σχόλια εδώ μέσα. Μ'αρέσουν και οι ηθοποιοί (κυρίως ο Rami,έχω μια συμπάθεια τους kinda broken characters,ίσως γι'αυτό μ'αρεσει ο Elliot :hehe: ), και η ατμόσφαιρα που βγάζει, η σκηνοθεσία... Kυρίως η ατμόσφαιρα που έχουν καταφέρει να δημιουργήσουν :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miss marple

Πολύ δραστήριο μέλος

Η miss marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 859 μηνύματα.
Εγώ βλέπω τα καινούρια επεισόδια του Mr Robot. Θα έλεγα ότι μ'αρέσει πολύ, αν και εχω διαβάσει κάποια αρνητικά σχόλια εδώ μέσα. Μ'αρέσουν και οι ηθοποιοί (κυρίως ο Rami,έχω μια συμπάθεια τους kinda broken characters,ίσως γι'αυτό μ'αρεσει ο Elliot :hehe: ), και η ατμόσφαιρα που βγάζει, η σκηνοθεσία... Kυρίως η ατμόσφαιρα που έχουν καταφέρει να δημιουργήσουν :hmm:

έχει πάααρα πολύ καιρό που θέλω να το αρχίσω αλλά το αφήνω για μετά την εξεταστική...
έχω ακούσει πολύ καλά λόγια και o rami φαίνεται όντως τέλειος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akirosmixalhs

Νεοφερμένος

Ο akirosmixalhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Μπορείς να μου πεις με λίγα λόγια τι γίνεται στην σειρά "Mr Robot."?
Σκέφτομαι να την αρχισώ αλλά είμαι σε δίλλημα:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ βλέπω τα καινούρια επεισόδια του Mr Robot. Θα έλεγα ότι μ'αρέσει πολύ, αν και εχω διαβάσει κάποια αρνητικά σχόλια εδώ μέσα. Μ'αρέσουν και οι ηθοποιοί (κυρίως ο Rami,έχω μια συμπάθεια τους kinda broken characters,ίσως γι'αυτό μ'αρεσει ο Elliot :hehe: ), και η ατμόσφαιρα που βγάζει, η σκηνοθεσία... Kυρίως η ατμόσφαιρα που έχουν καταφέρει να δημιουργήσουν :hmm:
Συμφωνώ για την ατμόσφαιρα και την σκηνοθεσία που λες. Επίσης, έχει πολύ ενδιαφέροντες χαρακτήρες!
Αυτή η σεζόν έχει πέσει όμως κατά τη γνώμη μου σε σχέση με την πρώτη.

Επίσης, ενώ μου αρέσει πάρα πολύ ό,τι έχει σχέση με τον Έλιοτ, ώρες ώρες θα προτιμούσα να πέφτει λίγο λιγότερο βάρος σ' αυτόν και λίγο περισσότερο σε άλλους χαρακτήρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Παιδιά εγώ είδα how to get away with murder αλλά δεν τρελάθηκα. Καλή είναι σαν σειρά αλλά προσωπικά βαρέθηκα. :P
Τώρα βλέπω sons of anarchy. Αυτή είναι αγάπη. :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Mr. Robot
Πολύ κουραστική σειρά και κατά τη γνώμη μου μη ρεαλιστική. Και μόνο το γεγονός που όλο το σύμπαν έχει καραρρεύση από το ένα hacking είναι fail. Μου άρεσε η σκηνή που η μουσουλμάνα την είπε στο τύπο με το android.

Υπάρχουν πολύ καλύτερες σειρές για πληροφορικάριους από αυτή.

Narcos
Η καλύτερη σειρά που έχω δει μαζί με τα Fargo και το GOT που είναι μια κατηγορία μόνο του. Είμαι στο season finale περίμενα το Εscobar να πεθάνει αλλά βλέπω ότι έχει άλλες 2 season. :eek:

Fear of walking Dead
Σεναριακά μου αρέσει πιο πολύ από ότι το κανονικό. Ευχάριστη για να περνάς την ώρα σου.

Strange things
Ιδανική σειρά για καλοκαίρι που σε μεταφέρει με επιτυχία στο κλίμα του 80

night of
Άρχισε πολύ καλά στην αρχή μέχρι τη μέση. Νομίζω κούρασε λίγο στο τέλος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Mr Robot: Απλα απιστευτο,για μενα η 2η σεζον ειναι πολυ ανωτερη της πρωτης και φαντασου που η πρωτη ηταν αριστουργημα για μενα! Παιδια επειδη βλεπω κατι σχολια να πουμε οτι δεν ειναι απλα σειρα με χακινγκ πληροφορικαριους κ μ@@@κιες.. Αμα δε πιανετε το κλιμα και δεν αντεχετε μια τοσο βαρια σειρα αφηστε την.Αλλα μη λεμε και ο,τι θελουμε ;)

Παιδιά εγώ είδα how to get away with murder αλλά δεν τρελάθηκα. Καλή είναι σαν σειρά αλλά προσωπικά βαρέθηκα. :P
Τώρα βλέπω sons of anarchy. Αυτή είναι αγάπη. :inlove:
Απιστευτο το htgawm μου κανει εντυπωση που βαρεθηκες!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Mr Robot: Απλα απιστευτο,για μενα η 2η σεζον ειναι πολυ ανωτερη της πρωτης και φαντασου που η πρωτη ηταν αριστουργημα για μενα! Παιδια επειδη βλεπω κατι σχολια να πουμε οτι δεν ειναι απλα σειρα με χακινγκ πληροφορικαριους κ μ@@@κιες.. Αμα δε πιανετε το κλιμα και δεν αντεχετε μια τοσο βαρια σειρα αφηστε την.Αλλα μη λεμε και ο,τι θελουμε ;)!
Δεν θα την έλεγα βαριά σειρά. Είναι μια σειρά με καλή σκηνοθεσία και κακό σενάριο.
Ειδικά η 2η season, βλέπαμε τον Έλιοτ να κάνει σαχλαμάρες και στο 7ο επεισόδιο μάθαμε ότι αυτά τα έκανε μέσα στη φυλακή και μάλιστα για άσχετο λόγο και την Άντζελα να προσπαθεί βγάζει και βάζει στικάκια στους υπολογιστές του FBI. Τώρα αν εσύ δέχεσαι ως τηλεθεατής να πέφτει ολόκληρος κολοσσός με μια χακεριά σεβαστό αλλά εγώ δεν το δέχομαι. To ρεαλιστικό ήταν να τον αποδυναμώνανε το κολοσσό σιγά σιγά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Το Narcos είναι καλή σειρά; Έχω διαβάσει ότι είναι τελείως ανακριβής. Οπότε τώρα σκέφτομαι να κάτσω να την δω παρόλο που μας λέει ψέμματα για την ιστορία του Escobar ή να την δω απλά για την πλάκα μου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Απιστευτο το htgawm μου κανει εντυπωση που βαρεθηκες!!
Καλή σειρά είναι δε διαφωνώ αλλά δεν με πήγαινε να τη συνεχίσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Καλή σειρά είναι δε διαφωνώ αλλά δεν με πήγαινε να τη συνεχίσω.

Kαι εμένα μου κανει εντύπωση :eek: Περιμενω πως και πως να αρχίσει η καινουρια σεζον στις 22 :D

Όσο για το Mr Robot,μαλλον γουστα ειναι αυτα. Δεν θεωρω ότι είναι σειρά που απευθύνεται ξεκάθαρα σε "πληροφορικάριους",αν θέλετε κάτι πιο ρεαλιστικό βρείτε κανένα ντοκιμαντέρ ξερωγω :P Η αλήθεια είναι ότι στην πρώτη σεζόν είχα βαρεθεί λίγο,αλλά πάντα το παθαίνω αυτό στα πρώτα 2-3 επεισόδια. Με τη δεύτερη σεζόν έχω κολλήσει. Θα συμφωνήσω με τον Σπύρο πάντως, μπορείς να την πεις και βαριά σειρά, το κλίμα και η σκηνοθεσία είναι φοβερά πάντως.

Είχα ξεκινήσει και Stranger Things αλλά ξεκίνησα Mr Robot μετά και τo άφησα στη μέση :P Δεν είναι του γούστου μου οι σειρές που εξελίσσονται σε παλιότερες εποχές, αλλά πετυχαίνει τον σκοπό και μεταφέρει την ατμόσφαιρα που θέλει οπότε δεν μπορώ να πω κάτι κακό. Έχει αρκετό ενδιαφέρον και οι μικροί πρωταγωνιστές είναι φοβεροί,ειδικά ο Dustin :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 3,123 μηνύματα.
Ο κανόνας των τριών επεισοδίων ακούγεται αρκετά καλός, αλλά δεν πιάνει σε όλες. Σε κάποιες δεν θα σου δώσει αρκετά καλή άποψη για το τι παίζει γενικότερα.
Για το Suits ισχύει παρόλα αυτά, άρα αν σε κάποιον δεν άρεσε ο πιλότος πιθανότατα δεν θα αρέσει κι όλη η σειρά.

Μιας που το είπαμε λοιπόν

Suits S06 Summer Finale
Δεν μπορώ να το πιστέψω ότι όντως θα φύγει η Jessica η αλήθεια είναι. Γενικότερα, από την 5η season και μετά έχει γίνει περισσότερο drama παρά legal drama ας πούμε που ήταν παλαιότερα. Ο Mike βγήκε από τη φυλακή, η Rachel αθώωσε τον τυπά της, η Jessica έπαθε Μητέρα Τερέζα ξαφνικά, ο Louis έριξε έναν και του 'ρθε να παντρευτεί.. Πολλά μαζί πέσανε.
Σε περίπτωση που φύγει όντως η Jessica λοιπόν, ευκαιρία είναι να σταματήσουν να μας απασχολούν πάλι τόσο οι σχέσεις του καθενός και να θυμηθούμε το Suits των πρώτων season και το τι κάνουν όλοι για να σώσουν την εταιρεία.
Δεν λέω, καλογυρισμένα και τα κλάματα, αλλά δεν με έκαναν αυτά να γουστάρω το Suits :/:

Κατά τ' άλλα, περιμένουμε πρεμιέρες από επόμενη εβδομάδα, και κυρίως ανυπομονώ για το comeback του Prison Break, καθώς έχω περιέργεια πως θα το φτιάξουνε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

miss marple

Πολύ δραστήριο μέλος

Η miss marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 859 μηνύματα.
Ο κανόνας των τριών επεισοδίων ακούγεται αρκετά καλός, αλλά δεν πιάνει σε όλες. Σε κάποιες δεν θα σου δώσει αρκετά καλή άποψη για το τι παίζει γενικότερα.
Για το Suits ισχύει παρόλα αυτά, άρα αν σε κάποιον δεν άρεσε ο πιλότος πιθανότατα δεν θα αρέσει κι όλη η σειρά.

Μιας που το είπαμε λοιπόν

Suits S06 Summer Finale
Δεν μπορώ να το πιστέψω ότι όντως θα φύγει η Jessica η αλήθεια είναι. Γενικότερα, από την 5η season και μετά έχει γίνει περισσότερο drama παρά legal drama ας πούμε που ήταν παλαιότερα. Ο Mike βγήκε από τη φυλακή, η Rachel αθώωσε τον τυπά της, η Jessica έπαθε Μητέρα Τερέζα ξαφνικά, ο Luiss έριξε έναν και του 'ρθε να παντρευτεί.. Πολλά μαζί πέσανε.
Σε περίπτωση που φύγει όντως η Jessica λοιπόν, ευκαιρία είναι να σταματήσουν να μας απασχολούν πάλι τόσο οι σχέσεις του καθενός και να θυμηθούμε το Suits τον πρώτων season και το τι κάνουν οι εταιρείες για να σώσουν την εταιρεία.
Δεν λέω, καλογυρισμένα και τα κλάμματα, αλλά δεν με έκαναν αυτά να γουστάρω το Suits

Κατά τ' άλλα, περιμένουμε πρεμιέρες από επόμενη εβδομάδα, και κυρίως ανυπομονώ για το comeback του Prison Break, καθώς έχω περιέργεια πως θα το φτιάξουνε.

Συμφωνώ πάρα πολύ...η Jessica όντως θα φύγει πάντως, διάβασα ότι η ηθοποιός δε μπορεί να πηγαινοέρχεται ως το Τορόντο που γίνονται τα γυρίσματα. Τι να πω? Μακάρι να βγει σε καλό η αποχώρηση :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top