Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

giannis13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giannis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 153 μηνύματα.
Παιδιά, επειδή δεν ακούγεται εδώ μέσα, θα σας πρότεινα το Person of Interest. Φοβερή σειρά, με τρομερό καστ και πολύ καλό φινάλε. Τι λέτε? Πείτε μου ότι δεν είμαι ο μόνος που συγκινήθηκα με το φινάλε! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maraaki21

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
παιδια σκεφτομαι για arrow? τι λετε?

Δεν θα στο πρότεινα διότι οι τελευταίες season είναι υπερβολικές και δεν με ενθουσίασαν καθόλου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Maraaki21

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Η 2η season στο scream ήταν μακράν καλύτερη από την 1η..
Δεν περίμενα να ήταν ο Κιραν ο δολοφόνος αν και να σας πω την αλήθεια έκανε μπαμ!Νόμιζα πως απλα μας δείχνει συνέχεια αυτόν ως ύποπτο για να μας κάνει να πιστεύουμε ότι είναι αυτός αλλα μετά να κανει κάνα twist που να μην περιμένουμε :P O Ιλάϊ δεν πίστευα με τίποτα ότι ήταν κακός γιατί τον έδινε τόσο στεγνά..Κριμα που πέθανε :mad: Ανυπομονώ για το finale που θα βγει 18 Οκτωβρίου..Και μετα για 3η season με νέο δολοφόνο! :clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Προχθές ξεκίνησα Doctor Who.
Σ' ένα site μου πρότειναν να δω πρώτα κάποια από τα καλά επεισόδια γιατί αυτά του 1ου κύκλου δεν ήταν αντιπροσωπευτικά.
Είδα το Blink . Φοβερό, με έψησε αμέσως αν και τρόμαξα λίγο γιατί ήταν μεσάνυχτα.
Είδα τον πρώτο κύκλο σε μιάμιση μέρα :D Αν εξαιρέσεις τα σκηνικά και εφέ μ άρεσε πολύ. Με ενθουσίασε το όλο story. Ο 9ος γιατρός ήταν πολύ καλός. Θα μου φανεί λίγο περίεργο που πλέον θα είναι άλλος δίπλα στη Rose γιατί είχαν χημεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Προχθές ξεκίνησα Doctor Who.
Σ' ένα site μου πρότειναν να δω πρώτα κάποια από τα καλά επεισόδια γιατί αυτά του 1ου κύκλου δεν ήταν αντιπροσωπευτικά.
Είδα το Blink . Φοβερό, με έψησε αμέσως αν και τρόμαξα λίγο γιατί ήταν μεσάνυχτα.
Είδα τον πρώτο κύκλο σε μιάμιση μέρα :D Αν εξαιρέσεις τα σκηνικά και εφέ μ άρεσε πολύ. Με ενθουσίασε το όλο story. Ο 9ος γιατρός ήταν πολύ καλός. Θα μου φανεί λίγο περίεργο που πλέον θα είναι άλλος δίπλα στη Rose γιατί είχαν χημεία.

Πήγα να σου βάλω θετική, μέχρι που τον είπες "γιατρό". :P
Το Blink είναι κατά την ταπεινή άποψη μου ένα απο τα πέντε καλύτερα επεισόδια της νέας σειράς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dim1234

Νεοφερμένος

Ο Dim1234 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
παιδες βλεπει κανεις το strain εχω ακουσει οτι ειναι καλη σειρα εσεις τι λετε?
Βλεπω εγω strain.Μου την προτεινε ενασ φιλος μου και εχω πορωθει :D .Βγηκε και η 3η σεζον ειδες το 2ο επεισοδιο?????:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

st2000

Νεοφερμένος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
Βλεπω εγω strain.Μου την προτεινε ενασ φιλος μου και εχω πορωθει :D .Βγηκε και η 3η σεζον ειδες το 2ο επεισοδιο?????:)
οχι το 2 επεισοδιο δε το εχω δει ακομη η σεζον 3 ειναι τελευταια τι γνωριζεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dim1234

Νεοφερμένος

Ο Dim1234 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
οχι το 2 επεισοδιο δε το εχω δει ακομη η σεζον 3 ειναι τελευταια τι γνωριζεις?
Κριμα που το χασες το χε 2.20 το πρωι στην nova τεσπα..δεν ξερω αν ειναι η τελευταια εσυ τι εχεις μαθει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

st2000

Νεοφερμένος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
Κριμα που το χασες το χε 2.20 το πρωι στην nova τεσπα..δεν ξερω αν ειναι η τελευταια εσυ τι εχεις μαθει?
δεν ειχε σημα λογω καιρου παντως δεν εχω ακουσει τιποτα για τον αν ειναι τελευταια σεζον ελπιζω να εχει μια ακομα τουλαχιστον γιατι ειναι εκπληκτικη σειρα, μιας και βλεπω οτι εισαι των horror θα σου προτεινα και το american horror story εχει 5 κυκλους η και το walking dead αν και μετα τον δευτερο κυκλο λιγο τα χαλασε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dim1234

Νεοφερμένος

Ο Dim1234 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
δεν ειχε σημα λογω καιρου παντως δεν εχω ακουσει τιποτα για τον αν ειναι τελευταια σεζον ελπιζω να εχει μια ακομα τουλαχιστον γιατι ειναι εκπληκτικη σειρα, μιας και βλεπω οτι εισαι των horror θα σου προτεινα και το american horror story εχει 5 κυκλους η και το walking dead αν και μετα τον δευτερο κυκλο λιγο τα χαλασε
οκ θα τα κοιταξω και αυτα αν και η πρωτη ακουγεται λιγο διαστροφικη:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

st2000

Νεοφερμένος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
οκ θα τα κοιταξω και αυτα αν και η πρωτη ακουγεται λιγο διαστροφικη:eek:
η πρωτη υποτιμαει τη λογικη ,η δευτερη την υπομονη πολυ αργη πλοκη ιδιως μετα τη δευτερη σεζον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Είδα όλη τη πρώτη season του strange things. Τι να λέμε τώρα, καταπληκτική σειρά. Σενάριο, διάλογοι, μουσική, ερμηνείες, όλα προσεγμένα. Με την πρώτη ευκαιρία να το τσεκάρετε. Γενικά ό,τι βγάζει το netflix, να το τσεκάρετε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue star

Νεοφερμένος

Η blue star αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Πώρωση τώρα τελευταία με true detective (ας βγει ο τρίτος κύκλος επιτέλους!) και με stranger things (αν και δεν την έχω τελειώσει ακόμα!
Βλέπει κανείς το American Horror Story; Ανυπομονώ για τον 6ο κύκλο ... :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

st2000

Νεοφερμένος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
Πώρωση τώρα τελευταία με true detective (ας βγει ο τρίτος κύκλος επιτέλους!) και με stranger things (αν και δεν την έχω τελειώσει ακόμα!
Βλέπει κανείς το American Horror Story; Ανυπομονώ για τον 6ο κύκλο ... :D:D
η νεα σεζον the mist ειναι απο βιβλιο του stefen king? το οτι καθε σεζον ειναι αυτοτελης τη ξεχωριζει σαν σειρα και συντηρει το ενδιαφερον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue star

Νεοφερμένος

Η blue star αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Μάλλον ναι ... περισσότερο εμπνευσμένη θα είναι και δεν θα στηρίζεται αποκλειστικά στο βιβλίο. :hmm:
Ακριβώς, γι' αυτό την ξεχωρίζει! Αν και το freak show δεν μου άρεσε ιδιαίτερα . :/:

(Λείπει πολύ η Jessica Lange :( )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

st2000

Νεοφερμένος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
Μάλλον ναι ... περισσότερο εμπνευσμένη θα είναι και δεν θα στηρίζεται αποκλειστικά στο βιβλίο. :hmm:
Ακριβώς, γι' αυτό την ξεχωρίζει! Αν και το freak show δεν μου άρεσε ιδιαίτερα . :/:

(Λείπει πολύ η Jessica Lange :( )
τι δε θα συμετεχει? θα συμετεχει στο 6 κανενας παλιος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue star

Νεοφερμένος

Η blue star αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Όχι ... :(
Ναι θα συμμετέχουν, όχι όλοι βέβαια... { σίγουρα πάντως ο Evan Peters και η Sarah Paulson)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

st2000

Νεοφερμένος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
Όχι ... :(
Ναι θα συμμετέχουν, όχι όλοι βέβαια... { σίγουρα πάντως ο Evan Peters και η Sarah Paulson)
κατι ειναι και αυτο ο evan peters μαζι με την jessica lange ειναι συμβολα του amarican horror
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue star

Νεοφερμένος

Η blue star αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
και η Sarah Paulson, την οποία λατρεύω !! :P
πάντως σε σχέση με τις προηγούμενες σεζόν, η φετινή παραμένει μυστήριο ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
H Jessica Lange είναι θρησκεία, δεν υπάρχει αμφιβολία. Η απουσία της στην προηγούμενη season ήταν αισθητή.
Όσο για το freak show θα συμφωνήσω με blue star, μεγάλη απογοήτευση :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top