Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
ειναι παρα πολυ καλο δεν το περιμενα..εχει δραση :)))...Το ειδα ολο σε 1 μηνα..και τους 2 κυκλους!!!...καλοι κ αυτοι αλλαααααααα...ΦΕΛΙΣΙΤΙ Κ ΟΛΙΒΕΡ <3333333....
στο 3ο κυκλο θα τα φτιαξουν λενε οι writers...:D

Μακάρι γιατί ήταν μεγάλη απογοήτευση το φινάλε περί ολισιτυ :/: Αν και φαίνεται να τραβάει σαν σειρά οπότε δεν ξέρω αν πρέπει να τα φτιάξουν τώρα ή πιο προς το τέλος. :hmm: Στον 3ο κύκλο επίσης θα δούμε τον Ραζ Αλ Γκουλ. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Εγώ επειδή δεν είχα internet είχα κατεβάσει ένα κύκλο House για να χαζεύω.Στην τηλεόραση το έβλεπα όποτε το πετύχαινα.
Τώρα που έβλεπα επεισόδια στο καπάκι πωρώθηκα :Ρ .Θα τους δω όλους προσεχώς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Βλεπει κανεις το Breaking Bad ? Εχω ακουσει καλες κριτικες, αλλα η 1η σεζον που παρακολουθησα δεν με ενθουσιασε τοσο, μου φανηκε καπως ψυχοπλακωτικη. Η 2η ειναι καλυτερη ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peplin123

Νεοφερμένος

Η peplin123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Βλεπει κανεις το Breaking Bad ? Εχω ακουσει καλες κριτικες, αλλα η 1η σεζον που παρακολουθησα δεν με ενθουσιασε τοσο, μου φανηκε καπως ψυχοπλακωτικη. Η 2η ειναι καλυτερη ?

καταπληκτικη οχι απλα καλυτερη....μιλαμε γιαα ΤΗ σειρα.΄...κοιταξε δεν ειναι two and a half men...ειναι δραμα οπως και να το κανουμε αλλα αυτο ειναι και το ωραιο!!...

Μακάρι γιατί ήταν μεγάλη απογοήτευση το φινάλε περί ολισιτυ :/: Αν και φαίνεται να τραβάει σαν σειρά οπότε δεν ξέρω αν πρέπει να τα φτιάξουν τώρα ή πιο προς το τέλος. :hmm: Στον 3ο κύκλο επίσης θα δούμε τον Ραζ Αλ Γκουλ. :D


ναι, κ εγω ετσι νομιζα αλλα τελικα το " i lov u" toy ολιβερ ηταν αληθινο ειπαν οι σεναριογραφοι σε συνεντεθξη και θα το δουμε στο πρωτο επεισοδιο της νεασ σεζον. Δηλαδη την αλλη πεμπτη!!!!!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lowbaper92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.
Τέλειωσα Dexter... 1η, 4η, και κάποια κομμάτια από 5η και 7η αυτά που αξίζαν περισσότερο. Για πέταμα η 8η, με το ζόρι την είδα.

Επίσης, για όποιον ψάχνει κωμωδία, ας ρίξει μια ματιά στο Blue Mountain State. Ευχάριστα βλέπεται, καφρίλες έχει, κλασική αμερικανιά. 3η σεζόν η καλύτερη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina96

Νεοφερμένος

Η katerina96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
εγώ έχω δει τo teen wolf,the vampire diaries,the originals,pretty little liars,beauty and the beast (το πιο ωραίο) και λέω να αρχίσω το arrow.τι προτείνεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
εγώ έχω δει τo teen wolf,the vampire diaries,the originals,pretty little liars,beauty and the beast (το πιο ωραίο) και λέω να αρχίσω το arrow.τι προτείνεται?

Εγώ teen wolf είμαι στην αρχή της 2ης σαιζόν αλλά δεν θυμάμαι και πολύ τι έχει γίνει, γενικότερα βαριέμαι τις σειρές/ταινίες με λυκάνθρωπους και βρικόλακες. Είναι ωραία η συνέχεια αυτής της σειράς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina96

Νεοφερμένος

Η katerina96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
ναι ειναι πολυ ωραία...σε κρατάει σε εγρήγορση και ανυπομονείς για το επόμενο επεισόδιο..γενικά ΄ταν ξεκιναω μια σειρά πέφτω με τα μούτα για να δω όλα τα επεισόδια ...χαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
ναι ειναι πολυ ωραία...σε κρατάει σε εγρήγορση και ανυπομονείς για το επόμενο επεισόδιο..γενικά ΄ταν ξεκιναω μια σειρά πέφτω με τα μούτα για να δω όλα τα επεισόδια ...χαχαχαχα

Και μια φίλη μου έτσι ακριβώς είναι, επίσης είχε δει και arrow, της αρέσουν κάτι τέτοιες σειρές, εκείνη μου τις πρότεινε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Από ελληνικές σειρές βλέπω ούτε για δείγμα δεν υπάρχει στις προτιμήσεις σας :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
εγώ έχω δει τo teen wolf,the vampire diaries,the originals,pretty little liars,beauty and the beast (το πιο ωραίο) και λέω να αρχίσω το arrow.τι προτείνεται?

Πολύ ωραίο είναι το arrow. Να το αρχίσεις. Όσο πάει και καλυτερεύει!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kurosaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kurosaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 286 μηνύματα.
Να δείτε όλοι True Blood γιατί είναι μεγάλη πόρωση. Επίσης American Horror Story, Breaking Bad (όσοι βαριέστε τις πρώτες 3 σεζόν συνεχίστε το με τα χίλια), Sherlock και True Detective. To Game Of Thrones δεν είναι για όλα τα γούστα αλλά εμένα μου άρεσε και περιμένω πως και πως τη συνέχεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
είδα Fargo. Αν θέλει κανείς τίποτα brutal πάει γάντι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,796 μηνύματα.
Λιγες μερες ακομα για American Horror Story και The Walking Dead :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Λιγες μερες ακομα για American Horror Story και The Walking Dead :clapup:

Ahs! Αναμένω πως και πως!:D

Να δείτε όλοι True Blood γιατί είναι μεγάλη πόρωση. Επίσης American Horror Story, Breaking Bad (όσοι βαριέστε τις πρώτες 3 σεζόν συνεχίστε το με τα χίλια), Sherlock και True Detective. To Game Of Thrones δεν είναι για όλα τα γούστα αλλά εμένα μου άρεσε και περιμένω πως και πως τη συνέχεια.
Ahs βλέπω το Asylum, BrBad ξεκίνησα και το έκοψα στα μέσα της πρώτης σεζόν αλλά θα το συνεχίσω.
Το Sherlock είναι απο τις αγαπημένες μου!:clapup:
True Detective είχα κατεβάσει αλλά δεν είδα γιατί κράσαρε ο υπολογιστής και το GoT το σιχαίνομαι!:P:redface:

Βλεπει κανεις το Breaking Bad ? Εχω ακουσει καλες κριτικες, αλλα η 1η σεζον που παρακολουθησα δεν με ενθουσιασε τοσο, μου φανηκε καπως ψυχοπλακωτικη. Η 2η ειναι καλυτερη ?

Έχω δει την μισή πρώτη σεζόν, η πλοκή ήταν τόοοσο ωραία αλλά κινούταν πολύ αργά κατ'εμέ.

Τέλειωσα Dexter... 1η, 4η, και κάποια κομμάτια από 5η και 7η αυτά που αξίζαν περισσότερο. Για πέταμα η 8η, με το ζόρι την είδα.

Επίσης, για όποιον ψάχνει κωμωδία, ας ρίξει μια ματιά στο Blue Mountain State. Ευχάριστα βλέπεται, καφρίλες έχει, κλασική αμερικανιά. 3η σεζόν η καλύτερη.

Συμφωνώ με το οτι η 8η σεζόν ήταν παταγώδης αποτυχία, αλλά ο Brain Surgeon ήταν πολύ ενδιαφέρων σαν δολοφόνος.
Επίσης, μου άρεσε πολύ η 6η σεζόν που δεν αρέσει σε όλους και η 1η είναι μακράν η αγαπημένη μου!

Θα μπορούσα να γράψω ένα βιβλίο κάνοντας κριτική για το Dexter γιατί δεν είναι σειρά, είναι μισή ζωή πλέον:P

Αλλά όπως έλεγα, σαν σεζόν θα τις καταχωρήσω (που μου δόθηκε η ευκαιρία) ανάλογα με το πόσο μου άρεσαν.
1,6,4,5,7,3,8,2.:)

Σημείωση, την δεύτερη σεζόν την έχω δει μισή γιατί η Lila μου έσπαγε τα νεεεεεύρα.:redface: Και βαριόμουν θανάσιμα.
Ξανά ξεκίνησα skins, αγαπημένη σειρά και είδα ένα ακόμη επεισόδιο από American Horror Story της 2ης σαιζόν ντάξει μέχρι να βγουν και οι υπόλοιπες θα χω τελειώσει με την 2η.

Ξανά ξεκίνησα Dexter και αναμένω 5ο επεισόδιο 7ου κύκλου Sons of Anarchy!:clapup::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Zombiessssss!!!!! <3 (The walking dead!) :D + Arrow!!! :inlove:

Καιρός για πώρωση. :smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

kostakis2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kostakis2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθέριο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 268 μηνύματα.

peplin123

Νεοφερμένος

Η peplin123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
εγώ έχω δει τo teen wolf,the vampire diaries,the originals,pretty little liars,beauty and the beast (το πιο ωραίο) και λέω να αρχίσω το arrow.τι προτείνεται?


arrow με χιλια!!!!...απο ολα τα παραπανω ειναι το καλυτερο....δραση, περιπετεια,...καθε επεισοδιο ειναι σαν ταινια σχεδον :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
εγώ έχω δει τo teen wolf,the vampire diaries,the originals,pretty little liars,beauty and the beast (το πιο ωραίο) και λέω να αρχίσω το arrow.τι προτείνεται?

Arrow εννοείται!!!!


Y.Γ. Stephen Amell! :inlove: (Αν και δε βλέπω σειρές κτλ βάσει... των εξωτερικών γνωρισμάτων των ηθοποιών :P, η συγκεκριμένη σειρά... :redface: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Καλέ τι κουλαμάρα ήξταν αυτή στο τέλος του tvd; :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top