Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Πήγαν να βρουν τον στέφαν και αυτόν ήταν σε φάση τα άφησα πίσω και προχωράω τη ζωή μου και ότι θέλει να μείνει μακριά απο όλους τους. Η κάρολαιν πήγε στο αμάξι και έκλαιγε την βλέπει ο ένζο και παίρνει ανάποδες. :hehe: Μετά πλάκωσε τον στέφαν και του τα είπε πολύ καλά. :pfff:
Ρε ναι αφού αυτή θέλει να σκοτώσει όλα τα βαμπίρ τι στο διάολο κάνει μαζί της; Χάλασε και ο κολ; :'(

Κατάλαβα :P
Είδες τι θεικά που καθάρισαν τους λύκους οι καλούληδες? :D
Αφού αυτος προπερσι που ήθελε πάλι η μάνα να τους σκοτώσει διαφωνουσε δε διαφωνούσε? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Κατάλαβα :P
Είδες τι θεικά που καθάρισαν τους λύκους οι καλούληδες? :D
Αφού αυτος προπερσι που ήθελε πάλι η μάνα να τους σκοτώσει διαφωνουσε δε διαφωνούσε? :confused:
Αν δεις την φάτσα του ένζο θα τον ερωτευτείς μαλάκα. :P
Ναιιιι καλά τους έκαναν. Ξεθάρεψε και η Χέιλι! :D
Ναι μόνο ο Φιν είχε τάσεις αυτοκτονίας. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Αν δεις την φάτσα του ένζο θα τον ερωτευτείς μαλάκα. :P
Ναιιιι καλά τους έκαναν. Ξεθάρεψε και η Χέιλι! :D
Ναι μόνο ο Φιν είχε τάσεις αυτοκτονίας. :worry:

ναι ε? εχει κ αυτος τη γαμάτη προφορά κιολας :whistle:
μάνα είναι και της πήραν το κουκλί τι να κάνει κ αυτή? τα αδερφια θεοίιιι :clapup:
να παει να ψωφήσει με τη μάνα του τότε. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
ναι ε? εχει κ αυτος τη γαμάτη προφορά κιολας :whistle:
μάνα είναι και της πήραν το κουκλί τι να κάνει κ αυτή? τα αδερφια θεοίιιι :clapup:
να παει να ψωφήσει με τη μάνα του τότε. :confused:
Και όπως είναι γνωστό εμείες έχουμε αδυναμία στις ωραίες προφορές. :hehe:
Να σχολιάσω πόσο γαμάτος ήταν ο ελάιζα όταν μπήκε στο σπίτι της φραντζέσκα ή τον κλάους που ζωγράφιζε με το αίμα; :inlove:
Ναι ρε γιατί να έγινε μαλάκας; :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Πολλά υποσχώμενο το pilot του ahs! :clapup:
Η paulson και η μικρη ινδη ειναι τοοοοσο cute! ο δε κλοουν νταξ..καλος,δεν λεω αλλα εχω παιδικο τραυμα με δαυτους και τους ψιλοφοβαμαι εκτοτε! Τρομοκρατηθηκα στις σκηνες με τον κλοουν δεν θα το κρυψω :P Λιιιγο δουλιτσα θελει ακομα η lange με την γερμανικη προφορα! Και περιμενουμε την μεγαααλη εισοδο της emma roberts :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Πολλά υποσχώμενο το pilot του ahs! :clapup:
Η paulson και η μικρη ινδη ειναι τοοοοσο cute! ο δε κλοουν νταξ..καλος,δεν λεω αλλα εχω παιδικο τραυμα με δαυτους και τους ψιλοφοβαμαι εκτοτε! Τρομοκρατηθηκα στις σκηνες με τον κλοουν δεν θα το κρυψω Λιιιγο δουλιτ:Pσα θελει ακομα η lange με την γερμανικη προφορα! Και περιμενουμε την μεγαααλη εισοδο της emma roberts :clapup:

Δεν έχω να πω κάτι άλλο!Με κάλυψες :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Και όπως είναι γνωστό εμείες έχουμε αδυναμία στις ωραίες προφορές. :hehe:
Να σχολιάσω πόσο γαμάτος ήταν ο ελάιζα όταν μπήκε στο σπίτι της φραντζέσκα ή τον κλάους που ζωγράφιζε με το αίμα; :inlove:
Ναι ρε γιατί να έγινε μαλάκας; :(

σαφώς και έχουμε αδυναμία σε τέτοιες προφορές :happy:
like a boss και οι δύο 8)
ίσως για να τον ζωντανέψει η μαμά? είναι πολύ εγωιστής και έτσι για να αρχίσει να σκέφτεται ότι πρέπει να πεθάνει όλο το σόι και να θέλει να σκοτωθεί :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ανθοπώλης

Νεοφερμένος

Ο Ανθοπώλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
ΡΕΤΙΡΕ για πάντα
γατάκια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Μόλις είδα Arrow.
Ας ξεκινήσω από το κεντρικό θέμα του επεισοδίου: Olicity. Τι να πω;; Στην αρχή είχαμε το season finale από τη 2η και τώρα αυτό; Δηλαδή μας πετάνε ψίχουλα με Oliciry και μετά βάζουν τον Oliver να το παίζει drama queen? Ε όχι.Χίλιες φορές με τον Ray Palmer τότε (btw πολύ καλή προσθήκη στο cast) Είμαι σίγουρη ότι θα παίξει ερωτικό τρίγωνο.
Ντάξει , όσον αφορά το τέλος ΣΟΚ πραγματικά. Δεν περίμενα η Σάρα να σκοτωθεί έτσι.:( Υποθέτω ότι ήταν ο Ραζ Αλ Γκουλ.
Εν ολίγοις μ' άρεσε αρκετά το επεισόδιο αν και ψιλοεκνευρίστηκα.Φαίνεται πολλά υποσχόμενη σεζόν.Ανυπομονώ να γυρίσει και η Thea γιατί δεν μπορώ να βλέπω έτσι το Roy :/:
Αυτααα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Μόλις είδα Arrow.
Ας ξεκινήσω από το κεντρικό θέμα του επεισοδίου: Olicity. Τι να πω;; Στην αρχή είχαμε το season finale από τη 2η και τώρα αυτό; Δηλαδή μας πετάνε ψίχουλα με Oliciry και μετά βάζουν τον Oliver να το παίζει drama queen? Ε όχι.Χίλιες φορές με τον Ray Palmer τότε (btw πολύ καλή προσθήκη στο cast) Είμαι σίγουρη ότι θα παίξει ερωτικό τρίγωνο.
Ντάξει , όσον αφορά το τέλος ΣΟΚ πραγματικά. Δεν περίμενα η Σάρα να σκοτωθεί έτσι.:( Υποθέτω ότι ήταν ο Ραζ Αλ Γκουλ.
Εν ολίγοις μ' άρεσε αρκετά το επεισόδιο αν και ψιλοεκνευρίστηκα.Φαίνεται πολλά υποσχόμενη σεζόν.Ανυπομονώ να γυρίσει και η Thea γιατί δεν μπορώ να βλέπω έτσι το Roy :/:
Αυτααα!
ρε λογικό είναι να μας πετάνε ψίχουλα από ολισιτυ. Αν τα φτιάξουν κανονικά από τώρα δε θα έχουν τι να δείχνουν από ρομαντική άποψη από ένα σημείο και μετά. Όσο για τη Σάρα και γω έμεινα :( αλλά γιατί να ήταν ο Ραζ Αλ γκουλ ? Αφού γύρισε πίσω αυτή και τα χει με την κόρη του.. Εγώ πιστεύω ήταν κάποιος κοινός εχθρός τους και θα παίξει αυτός και καλά για να ψάχνει εκδίκηση κάπως έτσι.. :hmm: Ρόι καρδουλες <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
σαφώς και έχουμε αδυναμία σε τέτοιες προφορές :happy:
like a boss και οι δύο 8)
ίσως για να τον ζωντανέψει η μαμά? είναι πολύ εγωιστής και έτσι για να αρχίσει να σκέφτεται ότι πρέπει να πεθάνει όλο το σόι και να θέλει να σκοτωθεί :hmm:
Χαχαχαχα έτσι. :P
Όπως πάνταααααααα. :inlove:
Ρε δεν ξέρω πλην του φιν που δεν ήθελε να ζει δεν βγάζει νόημα να είναι ο κολ με την μάμυ τους.. Αφού αυτή ήθελε να τους σκοτώσει όλους.. Και να του υποσχέθηκε ότι θα τον αφήσει να ζήσει χλωμό το βρήσκω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
ρε λογικό είναι να μας πετάνε ψίχουλα από ολισιτυ. Αν τα φτιάξουν κανονικά από τώρα δε θα έχουν τι να δείχνουν από ρομαντική άποψη από ένα σημείο και μετά. Όσο για τη Σάρα και γω έμεινα :( αλλά γιατί να ήταν ο Ραζ Αλ γκουλ ? Αφού γύρισε πίσω αυτή και τα χει με την κόρη του.. Εγώ πιστεύω ήταν κάποιος κοινός εχθρός τους και θα παίξει αυτός και καλά για να ψάχνει εκδίκηση κάπως έτσι.. :hmm: Ρόι καρδουλες <3

Ε ναι αλλά αυτό το πράγμα γίνεται εδώ και τόσα επεισόδια.Εγώ από 1ο κύκλο το περιμένω προσωπικά :p Μπορούσαν να βρουν αλλο τρόπο να το κόψουν.Όλο τα ίδια ο Ολιβερ. Θέλω να την δω με τον Πάλμερ τώρα :D
Δε ξέρω.Ίσωε επειδή ξαναγύρισε και τους άφησε.Εγώ έτσι κατάλαβα. Φάνηκε να τον ξέρει πάντως.Θα δούμε :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
εγω ειχα κολλησει με το Γ4, μια παλια σειρα του αλφα.Μολις ολοκληρωσα τα επεισοδια.Ηταν 30 και διαρκουσαν περιπου μιση ωρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
αρχισα arrow και person of the interest..
ωραιες σειρες φαινονταιι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Χαχαχαχα έτσι. :P
Όπως πάνταααααααα. :inlove:
Ρε δεν ξέρω πλην του φιν που δεν ήθελε να ζει δεν βγάζει νόημα να είναι ο κολ με την μάμυ τους.. Αφού αυτή ήθελε να τους σκοτώσει όλους.. Και να του υποσχέθηκε ότι θα τον αφήσει να ζήσει χλωμό το βρήσκω. :P
μπορεί και καλά να συμφώνησε για να τον ζωντανέψει και να το παίζει σε διπλό ταμπλό τώρα :hmm: δεν ξέρωω
Ε ναι αλλά αυτό το πράγμα γίνεται εδώ και τόσα επεισόδια.Εγώ από 1ο κύκλο το περιμένω προσωπικά :p Μπορούσαν να βρουν αλλο τρόπο να το κόψουν.Όλο τα ίδια ο Ολιβερ. Θέλω να την δω με τον Πάλμερ τώρα :D
Δε ξέρω.Ίσωε επειδή ξαναγύρισε και τους άφησε.Εγώ έτσι κατάλαβα. Φάνηκε να τον ξέρει πάντως.Θα δούμε :Ρ

εμενα αυτός ο παλμερ δε μαρέσει καθόλου παντως :P
γιατί τους άφησε η Σαρα παλι? εγώ κατάλαβα ότι και καλά γυρισε στην πόλη γιατί ο πατέρας της δεν ήταν καλά να δει την οικογένεια απλά... ναι όντως τον ήξερε αυτόν.. θα μπορούσε να είναι και ο μερλιν :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
εγω ειχα κολλησει με το Γ4, μια παλια σειρα του αλφα.Μολις ολοκληρωσα τα επεισοδια.Ηταν 30 και διαρκουσαν περιπου μιση ωρα.

φοβερη σειρα..σε 4 μερες την ειχα τελειωσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
μπορεί και καλά να συμφώνησε για να τον ζωντανέψει και να το παίζει σε διπλό ταμπλό τώρα :hmm: δεν ξέρωω
Και τώρα θα περιμένουμε μέχρι την πέμπτη; :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Και τώρα θα περιμένουμε μέχρι την πέμπτη; :'(

ποια Πέμπτη? το οριτζιναλς Δευτέρα παίζει στο αμερικα Τρίτη εδώ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
ποια Πέμπτη? το οριτζιναλς Δευτέρα παίζει στο αμερικα Τρίτη εδώ :P
Εγώ νόμιζα ότι βγαίνει στην Αμερική Τετάρτη. :hehe: Ντάξυ τότεεεε! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Εγώ νόμιζα ότι βγαίνει στην Αμερική Τετάρτη. :hehe: Ντάξυ τότεεεε! :clapup:

Όχι καλέ. :P Δευτέρα βγαίνει το οριτζιναλς και Πέμπτη το τιβιντι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top