Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Όχι καλέ. :P Δευτέρα βγαίνει το οριτζιναλς και Πέμπτη το τιβιντι :D
Awwwwwww τέλεια γιατί έχει αγωνία! :clapup:
Και για το tvd έχω αγωνία γιατί όλα περίεργα είναι. Να το δεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miss marple

Πολύ δραστήριο μέλος

Η miss marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 859 μηνύματα.
εχω πωρωθει με το castle....εχω δει 6 κυκλους το καλοκαιρι και τωρα ειμαι στον εβδομο...κανεις που συμφωνει??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Awwwwwww τέλεια γιατί έχει αγωνία! :clapup:
Και για το tvd έχω αγωνία γιατί όλα περίεργα είναι. Να το δεις!

Ναι κάποια στιγμή μέσα στο σκ θα το δω κ αυτό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ναι κάποια στιγμή μέσα στο σκ θα το δω κ αυτό :P
Αργείς ρε πρέπει να το σχολιάσω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Αργείς ρε πρέπει να το σχολιάσω. :P

Άσε με ρε και έχω να κάνω ασκήσεις με σφάλματα. :P δε με καίει και πολύ το τιβιντι αλλιώς θα το είχα δει ήδη :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Άσε με ρε και έχω να κάνω ασκήσεις με σφάλματα. :P δε με καίει και πολύ το τιβιντι αλλιώς θα το είχα δει ήδη :whistle:
Έχει ενδιαφέρον πάντως για κάποιον περίεργο λόγο. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Έχει ενδιαφέρον πάντως για κάποιον περίεργο λόγο. :hehe:

εεε νταξ κάτι κάνει και αυτό το κακόμοιρο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
φοβερη σειρα..σε 4 μερες την ειχα τελειωσει
Α,και εγω την τελείωσα σε 6 μέρες.:redface:Τέσπα το person of interest που βλέπεις είναι ωραία σειρά.Στην αρχή μου φαινόταν περιέργη,αλλά μετά μου άρεσε!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Σε οσους σας αρεσουν τα αστυνομικα που περιλαμβανουν μυστηριο και οι Βρετανικες σειρες (πχ Sherlock) δειτε το Luther. 14 επεισοδια της μιας ωρας το καθενα. Αρχη το 2010. Καμια σχεση με αμερικανικο αστυνομικο, πιο πολυ πλησιαζει το Sherlock και ειναι του BBC. Αλλη μια φανταστικη Βρετανικη σειρα, κριμα που τις κανουν τοσο μικρες...

Συμφωνώ, έχω δει ένα τυχαίο επεισόδιο όμως, το έχω στη watchlist, όχι άμεσα αλλά για κάποια στιγμή στο μέλλον.
Πολλά υποσχώμενο το pilot του ahs! :clapup:
Η paulson και η μικρη ινδη ειναι τοοοοσο cute! ο δε κλοουν νταξ..καλος,δεν λεω αλλα εχω παιδικο τραυμα με δαυτους και τους ψιλοφοβαμαι εκτοτε! Τρομοκρατηθηκα στις σκηνες με τον κλοουν δεν θα το κρυψω :P Λιιιγο δουλιτσα θελει ακομα η lange με την γερμανικη προφορα! Και περιμενουμε την μεγαααλη εισοδο της emma roberts :clapup:
Ο ρόλος της Paulson μου έχει φανεί αρκετά ενδιαφέρον. Δεν το έχω δει ακόμη το επεισόδιο βέβαια, αλλά εχω λιώσει teasers/trailers.
Επίσης, λέγεται πως η Lange θα τραγουδήσει το εξής τραγούδι! :3

Να πω και γω τα δικά μου, τρέχω απο μάθημα σε μάθημα, δεν βάζω κώλο σε υπολογιστή και έχω χάσει 1-2 επεισόδια SoA, χώρια το AHS.:P:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolascy

Νεοφερμένος

Ο nikolascy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Το tvd ειχε καταντησει αηδια. Φετος ειχα σκοπο να δω το 1ο επεισοδιο του νεου κυκλου και να το σταματησω. Ομολογω πως ο νεος κυκλος με ενθουσιασε και ανυπομωνω για την συνεχεια :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos216

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,247 μηνύματα.


Μπήκα στη δεύτερη σεζόν. Φοβερή σειρά, πολύ πάνω (αν και διαφορετικές βέβαια) από το Big Bang Theory που έβλεπα μέχρι πρότινος (το οποίο κατάντησε ιδιαίτερα κουραστικό για μένα από τη σεζόν 6).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το tvd ειχε καταντησει αηδια. Φετος ειχα σκοπο να δω το 1ο επεισοδιο του νεου κυκλου και να το σταματησω. Ομολογω πως ο νεος κυκλος με ενθουσιασε και ανυπομωνω για την συνεχεια :confused:
Σε ενθουσίασε το πρώτο επεισόδιο; Τι ακριβώς; Μήπως επειδή είχες μήνες να δεις tvd;
Προσωπικά το μόνο που μου άρεσε στο πρώτο επεισοδιο της έκτης σεζόν ήταν ήταν είχε κάτι υποσχόμενο, κάτι σαν change of pace. Σήμερα θα δω κα το δεύτερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,796 μηνύματα.
Ο ρόλος της Paulson μου έχει φανεί αρκετά ενδιαφέρον. Δεν το έχω δει ακόμη το επεισόδιο βέβαια, αλλά εχω λιώσει teasers/trailers.
Επίσης, λέγεται πως η Lange θα τραγουδήσει το εξής τραγούδι! :3
Η Paulson ειναι φοβερή και cute :redface:.To μωρο η Lange θα τραγουδησει lanara? omg :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Το tvd ειχε καταντησει αηδια. Φετος ειχα σκοπο να δω το 1ο επεισοδιο του νεου κυκλου και να το σταματησω. Ομολογω πως ο νεος κυκλος με ενθουσιασε και ανυπομωνω για την συνεχεια :confused:
Το tvd ενω αρχισε πολυ καλα, καπου δευτερο κυκλο κατεληξε για μενα παντα, πολυ μαπα. :|
Η Paulson ειναι φοβερή και cute :redface:.To μωρο η Lange θα τραγουδησει lanara? omg :clapup:

Συμφωνω με το σχολιο για τη paulson. Πεθαινω να δω πως εκαναν το κολπο με τα δυο κεφαλια!
Ναι. Κ γω δε το πιστευα αλλα το εχω διαβασει αρκετες φορες,οποτε λογικα,ναι,θα τραγουδησει! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Originals: Όσο πάει και μαρέσει πιο πολύ. Υπέροχοι όλοι τους και λατρεύω την όλη φάση με το μπαμπά και τη μαμά. Έκανε και ο Κολ μια τσαχπινιά τώρα που μάρεσε :D

Once upon a time: Πολύ ωραίος και αυτός ο κύκλος μέχρι τώρα. :D Ποια είναι αυτή που την ξέρουν όλοι και δεν την θυμούνται καλέ? :P Χουκ <3 αν και τον προτιμώ πιο πανούργο και ενεργό γενικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,796 μηνύματα.
Είδε κανείς το νέο επεισόδιο από the walking dead?
πολύ badass η Carol,και επιτελους ο rick βλεπει οτι η Judith ειναι ζωντανη. Τbh περίμενα περισσότερη δράση.Anyways,καλο το επεισοδιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chili_pepper

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chili_pepper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Είδε κανείς το νέο επεισόδιο από the walking dead?
πολύ badass η Carol,και επιτελους ο rick βλεπει οτι η Judith ειναι ζωντανη. Τbh περίμενα περισσότερη δράση.Anyways,καλο το επεισοδιο!

Eγω το βρηκα πολυ δυνατο το 1ο επεισοδιο!!!Δεν ηθελα να τελειωσει
Ειδες την εξτρα σκηνη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,796 μηνύματα.
Eγω το βρηκα πολυ δυνατο το 1ο επεισοδιο!!!Δεν ηθελα να τελειωσει
Ειδες την εξτρα σκηνη;
Ναι ήταν,δεν αμφιβαλλω! Αν εννοεις αυτο που δειχνει το τι θα γινει στο επομενο επεισοδιο, ναι το ειδα. Το 2ο παιζει να'χει περισσοτερη δραση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Originals: Όσο πάει και μαρέσει πιο πολύ. Υπέροχοι όλοι τους και λατρεύω την όλη φάση με το μπαμπά και τη μαμά. Έκανε και ο Κολ μια τσαχπινιά τώρα που μάρεσε :D
Καλά πάει η πλοκή; Δεν το είδα ακόμα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Καλά πάει η πλοκή; Δεν το είδα ακόμα..

Καλά πάει! Δες το πολύ ωραίο!! Ο Κολ καλά το πάει νομίζω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top