Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Αξίζει να ξεκινήσει κανείς την σειρά Breaking Bad ή θα την βαρεθεί από το δεύτερο επεισόδιο;

Sons of Anarchy να δεις.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Sons of Anarchy να δεις.:redface:

Χμ..θα το χω στο μυαλό μου αγαπημένη! Άμα το δω τελικά, θα σου πω εντυπώσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Σπύρο δεν έχω μπει ακόμα στον 9o αλλά από όσο έχω ακούσει παλεύεται. O 10ος είναι μαλακία.

:'( ναι αλλα το αγαπωω τ βλεπω χρονια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
:'( ναι αλλα το αγαπωω τ βλεπω χρονια :P

Ναι αλλά θα έπρεπε να έχει τελειώσει κάπου ανάμεσα στον 7ο με τον 9ο κύκλο για να μην καταντήσει αηδία. :/: Στην ουσία πλέον βλέπουμε τη συνωμοσία της Μερεντιθ να τους θάψει/διώξει όλους και αυτή να μην παθαίνει ποτέ τίποτα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Αξίζει να ξεκινήσει κανείς την σειρά Breaking Bad ή θα την βαρεθεί από το δεύτερο επεισόδιο;
ρητορική ερώτηση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Ναι αλλά θα έπρεπε να έχει τελειώσει κάπου ανάμεσα στον 7ο με τον 9ο κύκλο για να μην καταντήσει αηδία. :/: Στην ουσία πλέον βλέπουμε τη συνωμοσία της Μερεντιθ να τους θάψει/διώξει όλους και αυτή να μην παθαίνει ποτέ τίποτα. :P

Οχι αλλα spoilers :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.

Ariana_Era

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ariana_Era αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Εχω δει τα πρώτα 8 επεισόδια αν θυμάμαι καλά... Ναι οκ αρκετά ενδιαφέρουσα πλοκή αλλά η χαζοαμερικανιά στο μεγαλείο της! :sick: Οπότε σταμάτησα να την παρακολουθώ. :redface: Βέβαια υπάρχουν πολλοί (ή καλύτερα πολλές) που διαφωνούν μαζί μου, αλλά οκ, τα ενδιαφέροντα διαφέρουν. :)
Δεν νομιζω οτι ο ορος "χαζοαμερικανια" ταιριαζει σε καμια περιπτωση, εχει πλοκη και δεν ειναι σαν τα εφηβικα σόου, το γεγονος οτι βασιζεται σε bestseller βιβλια νομιζω λεει κατι απο μονο του. Επισης ειναι μεταξυ μυστηριου και θριλερ γιατι πολυ απλα εχουμε του κοσμου τις δολοφονιες και δεν εχουμε μαθει ακομη ποιος τις εχει κανει :P

Εχμμ.... το PLL στην αρχή δεν είναι αυτό που φαίνεται, μετά αποκτά άπειρο ενδιαφέρον, σε φάση που μπορεί να ξυπνάς και να σκέφτεσαι τι μπορεί να είχε συμβεί, ή τι θα συμβεί, και γιατί έγινε αυτό, και γιατί αυτός είπε αυτό κτλ. Χαζοαμερικανιά δεν είναι σε καμία περίπτωση.:mad:
Συφωνω απολυτα :D

Εγώ βλέπω Pretty Little Liars! Μου αρέσει παααααρα πολύ! Είναι υπέροχο, με πλοκή, αγωνία και γενικά ειναι τέλειο! Προτείνω να το δειτε!
Join the club, πορωση!!! Ειδικα το τελευταιο επεισοδειο, ολα τα λεφτα. Ποιος περιμενει τον Ιουνη τωρα? :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Μα δεν αποκάλυψα κάποια συγκλονιστική εξέλιξη... :confused: :P

Μόλις άρχισα 10. . Καλη η αρχή. Για να δούμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilakis13

Δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 717 μηνύματα.
Έχω δει το prison break και είμαι στο τελευταία επεισόδια του 5ου κύκλου του breaking bad. Έχετε να μου προτείνετε καμία σειρά σε αυτό το στυλ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edinCFC

Νεοφερμένος

Ο edinCFC αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Προσωπικά και για λόγο ενδιαφερόντων θεωρώ ότι η κορυφαία τηλεοπτική σειρά ever είναι το Τhe Big Bang Theory. Sheldon και πάλι Sheldon.
Από εκεί και πέρα τελευταία κόλλησα με το How I Met your Mother (είδα 9 σεζόν σε περίπου ένα μήνα) και χθες μάλιστα βγήκε το μεγάλο φινάλε.
Είδα προχθές κάποιους που μιλούσαν για το Doctor Who και σκέφτηκα μήπως να το άρχιζα. Έχει κανείς κάποια ιδέα για το πως είναι γενικά σαν σειρά? Αξίζει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia394

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia394 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Προσωπικά και για λόγο ενδιαφερόντων θεωρώ ότι η κορυφαία τηλεοπτική σειρά ever είναι το Τhe Big Bang Theory. Sheldon και πάλι Sheldon.
Από εκεί και πέρα τελευταία κόλλησα με το How I Met your Mother (είδα 9 σεζόν σε περίπου ένα μήνα) και χθες μάλιστα βγήκε το μεγάλο φινάλε.
Είδα προχθές κάποιους που μιλούσαν για το Doctor Who και σκέφτηκα μήπως να το άρχιζα. Έχει κανείς κάποια ιδέα για το πως είναι γενικά σαν σειρά? Αξίζει?

Μολις ειδα το φιναλε How I Met Your Mother...:(



To Doctor Who ειναι απλα επος! :D
Ξεκινησε το αν εχεις χρονο. Δεν ξερω αν θα σου αρεσει, αλλα πραγματικα αξιζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Έχω δει το prison break και είμαι στο τελευταία επεισόδια του 5ου κύκλου του breaking bad. Έχετε να μου προτείνετε καμία σειρά σε αυτό το στυλ?

Ευκολάκι.

GAME OF THRONES.

Δεν είναι σε "αυτο το στυλ" αλλά δεν θα σε νοιάζει.

Από την άλλη, αν είσαι μικρός, θα έλεγα 15-16 και κάτω, καλύτερα να μην την δεις ακόμα.

Επίσης μπορείς να δεις Lost.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Μόλις άρχισα 10. . Καλη η αρχή. Για να δούμε

Περί ορέξεως... :P Εμένα ο 10ος μου φαίνεται με διαφορά ο χειρότερος... Ειδικά που ξέρω ότι θα γίνει μια τεράστια βλακεία στο τέλος. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Παιδιά βλέπει κανείς το The Americans;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilakis13

Δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 717 μηνύματα.
Συμφωνώ, με ξενέρωσε πολύ ο 10ος κύκλος, έχει καταντήσει αρκετά βαρετή σειρά. Έχω διαβάσει και για το true detective αρκετά καλά λόγια, την έχει δει κανείς?
Όσο για το breaking bad αξίζει χίλια τις εκατό να το δεις, μπορεί στα πρώτα 2-3 επεισόδια να μην πωρωθείς αλλά από κει και πέρα δεν θα ξεκολλάς!!! Πιστεύω ότι είναι η καλύτερη σειρά ever!(δεν έχω δει και πολλές βέβαια :p)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Συμφωνώ, με ξενέρωσε πολύ ο 10ος κύκλος, έχει καταντήσει αρκετά βαρετή σειρά. Έχω διαβάσει και για το true detective αρκετά καλά λόγια, την έχει δει κανείς?

Ο 11ος θα είναι χειρότερος. Δεν υπάρχει σωτηρία.

Πολύ καλό είναι. Πρωτότυπο, με σκοτεινή ατμόσφαιρα, καλούς ηθοποιούς κλπ. Είναι και 8 επεισόδια οπότε βγαίνει εύκολα απλά θέλει να το βλεπεις με προσοχή. Κάτι η southern προφορά, κάτι οι πολλές φιλοσοφίες αν δεν προσέχεις και μαγειρεύεις ξέρω γω δεν θα καταλάβεις τίποτα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Περί ορέξεως... :P Εμένα ο 10ος μου φαίνεται με διαφορά ο χειρότερος... Ειδικά που ξέρω ότι θα γίνει μια τεράστια βλακεία στο τέλος. :whistle:

ειμαι στο 8,ανιαρο αλλα οχι χαλια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top