Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Ποιο παπαριά επεισόδιο δεν μπορούσε να είναι. Αυτό. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Ντάξει ήταν βαρετό όπως τα περισσότερα πλέον και δεν είχε και Νταρυλ, Μισον, Μαγκι και Γκλεν που συμπαθώ αλλά
όταν είδα το βλαμμένο που σκότωσε τη φίλη της και ήθελε να σκοτώσει και το μωρό για να αποδείξει ότι τα ζομπι ειναι καλά και είναι άνθρωποι μου ήρθε να τη δείρω :mad: Δεν αυτοκτονούσε μια και καλή να τελειωνουμε ήταν ανάγκη να σκοτώσει και την άλλη? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Ντάξει ήταν βαρετό όπως τα περισσότερα πλέον και δεν είχε και Νταρυλ, Μισον, Μαγκι και Γκλεν που συμπαθώ αλλά
όταν είδα το βλαμμένο που σκότωσε τη φίλη της και ήθελε να σκοτώσει και το μωρό για να αποδείξει ότι τα ζομπι ειναι καλά και είναι άνθρωποι μου ήρθε να τη δείρω :mad: Δεν αυτοκτονούσε μια και καλή να τελειωνουμε ήταν ανάγκη να σκοτώσει και την άλλη? :confused:

Αδερφή της ήταν. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Αδερφή της ήταν. :P

Αλήθεια? Για αυτό μοιάζανε? :redface: ε και πάλι ακόμα χειρότερη μαλακία έκανε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
ξακινησα να δω dexter και πηγα μεχρι 5ο κυκλο. Αν και στην αρχη τους εβγαλα το καπελο που ενα δολοφονο τον κανανε ηρωα και αγαπητο, στη πορεια εκτος απο προβλεψιμο εγινε και κουραστικο καθοτι σε καθε κυκλο επαναλαμβανοταν το ιδιο μοτιβο. Μετα τον 5ο κυκλο απλα το παρατησα και πηγα στο τελευταιο επισοδειο να δω ηντα θα απογινει αυτος ο dexter. Λογικο το τελος, ισως "καλο" για την περιπτωση του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Δεν ήταν ρε συ καλό το τέλος! Κατέστρεψε τη Ντεμπ και μετά από λάθος του πέθανε :( Η Ντεμπ έπρεπε να είναι με τον Κουιν στο τέλος! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Ηταν λογικο, οχι ευχαριστο. Κοιτα, αντικειμενικα μιλωντας, αυτος θα επρεπε να ειναι φετες απο κανενα μαλακ μεσα στη φυλακη που θα ειχε χωθει, η ντεμπ κατεστραμενη γιατι συνηθως οι γυρω την πληρωνουν και το παιδι με ψυχολογικα αφου μεγαλωνωντας θα μαθει για το πατερα του.
Και καλα να λες !

απο την αλλη ενα γουτσου σεναριο θα ηταν να ζουσε με το γιο του, να ειχε και την αδερφη του και μεγαλωνωντας το παιδι να γινοταν dexter 2 . Ετσι ο γερο Dexter θα μαθαινε το δικο του code στο μικρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Μα δεν είδες πόσο υπέφερε η Ντεμπ μετά που έμαθε την αλήθεια για αυτό μιλάς. :( Η Ντεμπ ήταν ο μόνος άνθρωπος εκεί μέσα που δεν έπρεπε να έχει κακό τέλος.

Το σενάριο καλό αλλά λίγο τραβηγμένο... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Δε διαφωνω οτι ηταν αδικο, λεω οτι ηταν λογικο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fysikoss

Νεοφερμένος

Ο fysikoss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
καλύτερα να περιμένουμε να ολοκληρωθεί μια season για να την δούμε ή καλύτερα επεισόδιο-επεισόδιο....;;;όποιος θέλει ας δει modern family και suits....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BigTimeRush

Νεοφερμένος

Η Μαρκέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Εγώ βλέπω Pretty Little Liars! Μου αρέσει παααααρα πολύ! Είναι υπέροχο, με πλοκή, αγωνία και γενικά ειναι τέλειο! Προτείνω να το δειτε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
καλύτερα να περιμένουμε να ολοκληρωθεί μια season για να την δούμε ή καλύτερα επεισόδιο-επεισόδιο....;;;όποιος θέλει ας δει modern family και suits....
Καλύτερα να περιμένουμε νομίζω.

Μα δεν είδες πόσο υπέφερε η Ντεμπ μετά που έμαθε την αλήθεια για αυτό μιλάς. :( Η Ντεμπ ήταν ο μόνος άνθρωπος εκεί μέσα που δεν έπρεπε να έχει κακό τέλος.

Το σενάριο καλό αλλά λίγο τραβηγμένο... :whistle:
Ισχύει. Εγώ στεναχωρήθηκα πολύ που πέθανε.

Ηταν λογικο, οχι ευχαριστο. Κοιτα, αντικειμενικα μιλωντας, αυτος θα επρεπε να ειναι φετες απο κανενα μαλακ μεσα στη φυλακη που θα ειχε χωθει, η ντεμπ κατεστραμενη γιατι συνηθως οι γυρω την πληρωνουν και το παιδι με ψυχολογικα αφου μεγαλωνωντας θα μαθει για το πατερα του.
Και καλα να λες !

απο την αλλη ενα γουτσου σεναριο θα ηταν να ζουσε με το γιο του, να ειχε και την αδερφη του και μεγαλωνωντας το παιδι να γινοταν dexter 2 . Ετσι ο γερο Dexter θα μαθαινε το δικο του code στο μικρο.
Με ξενέρωσε πολύ το τέλος, αλλά πίστευα πως έπρεπε να γίνει όπως στα βιβλία. 1

Δεν ήταν ρε συ καλό το τέλος! Κατέστρεψε τη Ντεμπ και μετά από λάθος του πέθανε :( Η Ντεμπ έπρεπε να είναι με τον Κουιν στο τέλος! :clapup:

Και εγώ τους ήθελα μαζί.
ξακινησα να δω dexter και πηγα μεχρι 5ο κυκλο. Αν και στην αρχη τους εβγαλα το καπελο που ενα δολοφονο τον κανανε ηρωα και αγαπητο, στη πορεια εκτος απο προβλεψιμο εγινε και κουραστικο καθοτι σε καθε κυκλο επαναλαμβανοταν το ιδιο μοτιβο. Μετα τον 5ο κυκλο απλα το παρατησα και πηγα στο τελευταιο επισοδειο να δω ηντα θα απογινει αυτος ο dexter. Λογικο το τελος, ισως "καλο" για την περιπτωση του.
Κακό αυτό, πιστεύω θα έπρεπε να δεις τα προηγούμενα. Εμένα ήταν όλες αξιόλογες οι σεζόν εκτός απο δεύτερη (βαρέθηκα τη ζωή μου και δεν την είδα καν ολόκληρη, έχω αφήσει ακόμη μερικά επεισόδια) και όγδοη (πολλοί χαρακτήρες, απαίσιο τέλος)
Πιστεύω πως η σειρά θα μπορούσε να έχει καλύτερο τέλος και η τελευταία της σεζόν θα μπορούσε να είναι πολύ καλύτερη.

Πλιζ, βάζετε σπόιλερς.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Πως βλέπουμε το σημερινό The Walking Dead; Δέχομαι και πμ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Τι εννοείς? Τα προηγούμενα πως τα είδες? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ βλέπω Pretty Little Liars! Μου αρέσει παααααρα πολύ! Είναι υπέροχο, με πλοκή, αγωνία και γενικά ειναι τέλειο! Προτείνω να το δειτε!

Εχω δει τα πρώτα 8 επεισόδια αν θυμάμαι καλά... Ναι οκ αρκετά ενδιαφέρουσα πλοκή αλλά η χαζοαμερικανιά στο μεγαλείο της! :sick: Οπότε σταμάτησα να την παρακολουθώ. :redface: Βέβαια υπάρχουν πολλοί (ή καλύτερα πολλές) που διαφωνούν μαζί μου, αλλά οκ, τα ενδιαφέροντα διαφέρουν. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Τι εννοείς? Τα προηγούμενα πως τα είδες? :P
Μισό γτ θα μπερδευτω.
Εχω δει μεχρι το 14 στη 4η σεζον. Δεν εχουμε άλλο; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Μισό γτ θα μπερδευτω.
Εχω δει μεχρι το 14 στη 4η σεζον. Δεν εχουμε άλλο; :P

Το τελευταίο είναι ένα βαρετό με τον ωραίο μαύρο την άλλη που έδιωξε ο Ρικ και δε θυμάμαι πως τη λένε και τα παιδιά πάντως... Αριθμό δε θυμάμαι :redface:

Εσύ τι ρωτάς? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Βλακεία. -.- Εγώ επόμενο ψάχνω και θέλω. Αυτό με το σάικο μικρό το είδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Το επόμενο θα παίξει στο Αμέρικα το ξημέρωμα οπότε αύριο θα μπορούμε να το δούμε! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
πω ρε πούστε, απογοητεύτηκα τώρα
ευχαριστώ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top