Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Καλά, γούστα είναι αυτά. :P
Βέβαια, εκτός από τα τελείως αυτοτελή επεισόδια κλιμακώνεται μια υπόθεση, η οποία κορυφώνεται στην 5η σεζόν. Και εκεί "ενώνεις τις τελείες" και καταλαβαίνεις γιατί μας τα έδειχναν όλα αυτά.

ντάξει γενικά μου άρεσε απλά εχω θέμα με τις σειρές που έχουν αυτοτελή επεισόδια και δεν μπορώ να τις βλέπω συστηματικα... βαριέμαι :redface: και τώρα που μου είπες ότι η υπόθεση κορυφώνεται 100 επεισοδια μετά απογοητεύτηκα τελειως και το αφήνω για την ώρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia394

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia394 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
ντάξει γενικά μου άρεσε απλά εχω θέμα με τις σειρές που έχουν αυτοτελή επεισόδια και δεν μπορώ να τις βλέπω συστηματικα... βαριέμαι :redface: και τώρα που μου είπες ότι η υπόθεση κορυφώνεται 100 επεισοδια μετά απογοητεύτηκα τελειως και το αφήνω για την ώρα :P

Χαχα, δεν κανω για promotion. Το αφηνω.:P
Κι εγω το εχω αυτο με τα αυτοτελη επεισοδια (μερικως).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Χαχα, δεν κανω για promotion. Το αφηνω.:P
Κι εγω το εχω αυτο με τα αυτοτελη επεισοδια (μερικως).

Αχαχαχαχχαχ μην το λες έπεσες στην περίπτωση :P
Παραδόξως με πιάνει μόνο όταν βλεπω κάτι που κατεβάζω ή βρίσκω στο ιντερνετ... στην τηλεόραση δε με ενοχλεί... :confused:
δηλαδή 9 σεζον αυτοτελή επεισόδια είναι? :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia394

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia394 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Αχαχαχαχχαχ μην το λες έπεσες στην περίπτωση :P
Παραδόξως με πιάνει μόνο όταν βλεπω κάτι που κατεβάζω ή βρίσκω στο ιντερνετ... στην τηλεόραση δε με ενοχλεί... :confused:
δηλαδή 9 σεζον αυτοτελή επεισόδια είναι? :(

Οχι, εχει κι αυτη τη δικη της υποθεση, αλλα ενδιαμεσα βαζουν και τετοια επεισοδια (κατα το αμερικανικο προτυπο αλλωστε).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Οχι, εχει κι αυτη τη δικη της υποθεση, αλλα ενδιαμεσα βαζουν και τετοια επεισοδια (κατα το αμερικανικο προτυπο αλλωστε).

σε έχασα :redface: εννοούσα αν επι 9 σεζον τα επεισόδια είναι αυτοτελή γενικά... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia394

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia394 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
σε έχασα :redface: εννοούσα αν επι 9 σεζον τα επεισόδια είναι αυτοτελή γενικά... ;)

Ω, sorry! Νομιζα ρωτουσες επιμερως για την 9η.:redface:
Λοιπον, καθε σεζον εχει αυτοτελη επεισοδια, σε καποιες καταλαμβανουν και το μεγαλυτερο μερος της. Αλλα παντα υπαρχει μια ¨η υποθεση της σεζον".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Ω, sorry! Νομιζα ρωτουσες επιμερως για την 9η.:redface:
Λοιπον, καθε σεζον εχει αυτοτελη επεισοδια, σε καποιες καταλαμβανουν και το μεγαλυτερο μερος της. Αλλα παντα υπαρχει μια ¨η υποθεση της σεζον".

μάλιστα, κατάλαβα... μάλλον θα δω όσα μου μείνανε να βγει η σεζον για την ώρα και μπορεί κάποτε να το ξαναδώ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SteliosIoa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SteliosIoa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 355 μηνύματα.
το τελευταιο διαστημα ξεκινησα το The Blacklist.
ειναι πολυ ωραια σειρα αστυνομικη-μυστηριου!
δειτε το τρειλερ: https://www.youtube.com/watch?v=JGBIimq1I3A
ειναι πολυ ωραια σειρα ο πρωταγωνιστης ειναι πολυ εξυπνος και γενικα δεν ειναι η σειρα που εχει μονο το αυτοτελες κομματι οπως τα υπολοιπα αστυνομικα κλπ αλλα σε ολα τα επεισοδια υπαρχει ενα ψαξιμο και καποια ερωτηματα που πρεπει να απαντηθουν.αξιζει τον κοπω το συνιστω ανεπιφυλακτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peplin123

Νεοφερμένος

Η peplin123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
the originals!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
HIMYM !! τελευταια επεισοδια :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Το American Horror Story τι λέει παιδιά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Greysanatomy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Greysanatomy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
Το American Horror Story τι λέει παιδιά;

Πολύ καλό..Πρωτότυπο ιδιαίτερο ενδιαφέρον με πολύ μυστήριο ωραία υπόθεση.Στο πρώτο επεισόδιο να μην καταλάβεις ΤΙΠΟΤΑ όταν λέω τίποτα τίποτα.Καις άνετα εγκεφαλικά κύτταρα..Μετά καθώς περνούν τα επεισόδια εξηγούν κάποια πράγματα,τουλάχιστον ο 1ος κύκλος που έχω δει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia394

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia394 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
HIMYM !! τελευταια επεισοδια :'(

Ασε ασε. Μου λυπει ηδη!:(

Το American Horror Story τι λέει παιδιά;

Γενικα πολυ καλη σειρα. Ωραια σκηνοθεσια και ατμοσφαιρα.
Αποψη μου:
Ο 1ος κυκλος ειναι φοβερος. Πολυ dark και αρκετα τρομακτικος.
Ο 2ος ειναι μακραν ο καλυτερος!
Ο 3ος ηταν καλουλης αλλα δεν ειχε αυτο το μυστηριο που υπηρχε στους δυο προηγουμενους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Ασε ασε. Μου λυπει ηδη!:(



Γενικα πολυ καλη σειρα. Ωραια σκηνοθεσια και ατμοσφαιρα.
Αποψη μου:
Ο 1ος κυκλος ειναι φοβερος. Πολυ dark και αρκετα τρομακτικος.
Ο 2ος ειναι μακραν ο καλυτερος!
Ο 3ος ηταν καλουλης αλλα δεν ειχε αυτο το μυστηριο που υπηρχε στους δυο προηγουμενους.

Τι θα κανουμε;;; :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Θέλω να δω American Horror Story: Asylum. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

quintana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο quintana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Εγω το american horror story a kuklo βαρετο το βρηκα ρε παιδια...ουτε μπλακ χιουμορ ουτε τρομος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Εμένα δε μου άρεσε το coven, δεν το έχω δει όλο αλλά όσα είχα δει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Εγω το american horror story a kuklo βαρετο το βρηκα ρε παιδια...ουτε μπλακ χιουμορ ουτε τρομος

η αληθεια ειναι οτι περιμενα περισσοτερα :/:
δεν λεω οτι ηταν κακη προσπαθεια αλλα θα περιμενα κατι καλυτερο. το πρωταγωνιστικο ζευγος δεν μου αρεσε καθολου. η jessica lange φοβερη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fysikoss

Νεοφερμένος

Ο fysikoss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 114 μηνύματα.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
το ξανθό κοριτσι από το the walking dead είναι για πολύ ξύλο! αυτό. :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top