Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Γεια! Επειδή σε λίγο καιρό μάλλον δεν θα έχω σύνδεση στο ίντερνετ και κοντεύω να τελειώσω την σειρά που βλέπω αυτόν τον καιρό (Sons of anarchy) έχω σκοπό να κατεβάσω κάποια αλλά επειδή δεν μπορώ να αποφασίσω, θέλω να μου πείτε ποια απο τις παρακάτω να διαλέξω (breaking bad, american horror story, supernatural) για να δω. :)

Όποιος προτείνει παρακαλώ και λίγες λεπτομέρειες για την κάθε μια. :)
Ευχαριστώ πολύ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Χωρίς συζήτηση το Breaking Bad. Έχω πάρει μία γεύση και από τις τρεις και έχω να σου πω τα εξής:

American Horror Story ---> Είδα 2 επεισόδια μόνο και το βαρέθηκα. Παράξενη σειρά, συν το ότι κάθε season = άλλη υπόθεση. Δε σε αφήνει μονίμως σε αγωνία (θεωρείται σειρά θρίλερ)

Supernatural ---> Αν και ωραίο story, fail το γεγονός ότι κάθε επεισόδιο έχει το δικό του τέλος. Κάτι σαν τις αστυνομικές σειρές και το smallville δηλαδή

Ενώ το Breaking Bad έχει απ' όλα. Πανέξυπνη σειρά και φοβερή ερμηνεία των πρωταγωνιστών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimpaokara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
Αυτό στο τέλος που δεν μπορούσε να περάσει στην άλλη πλευρά ήταν αποτυχημένο όντως :P

Από ότι διάβασα το έκαναν για να μην πιστεύει το κοινό ότι θα ξανά γυρίσει η κάθριν,κάτι που έχει συμβεί με άλλους χαρακτήρες π.χ jeremy
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Χωρίς συζήτηση το Breaking Bad. Έχω πάρει μία γεύση και από τις τρεις και έχω να σου πω τα εξής:

American Horror Story ---> Είδα 2 επεισόδια μόνο και το βαρέθηκα. Παράξενη σειρά, συν το ότι κάθε season = άλλη υπόθεση. Δε σε αφήνει μονίμως σε αγωνία (θεωρείται σειρά θρίλερ)

Supernatural ---> Αν και ωραίο story, fail το γεγονός ότι κάθε επεισόδιο έχει το δικό του τέλος. Κάτι σαν τις αστυνομικές σειρές και το smallville δηλαδή

Ενώ το Breaking Bad έχει απ' όλα. Πανέξυπνη σειρά και φοβερή ερμηνεία των πρωταγωνιστών.

Στο American Horror Story η αλήθεια είναι πως έχω δει διάσπαρτα επεισόδια απο το Coven (τρίτο κύκλο) και δε με εντυπωσίασε, σκεφτόμουν τον δεύτερο κύκλο (Asylum).
Λες να κατεβάσω λίγα επεισόδια Supernatural και μια σεζόν Breaking Bad? :P :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilakis13

Δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 717 μηνύματα.
Τελείωσα και το modern family :p και τώρα είμαι σε αναζήτηση καινούριας σειράς. Ποια μου προτείνετε? Εσείς ποια βλέπετε αυτή την περίοδο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Εγώ βλέπω Game of Thrones, Big Bang Theory, Hannibal και έχω κατεβασμένο και το Vikings αλλά δεν το βλέπω ακόμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jok19

Νεοφερμένος

Η Jok19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Game of thrones, Boardwalk empire, The big bang theory, και κατεβασμένο το life on mars και το vikings
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Το Breaking Bad τα σπάει κυριολεκτικά!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilakis13

Δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 717 μηνύματα.
Έλεγα να δω το bing bang theory αλλά είδα ένα treiler και είδα ότι έχει αυτό το γέλιο από πίσω που σιχαίνομαι. Λέω να δω το Hannibal λοιπόν, από το treiler φαίνεται πολύ καλό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peplin123

Νεοφερμένος

Η peplin123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
the vampire diaries.... πεθανε ο στεφαν???????????????????? ειδα καλα???????????????????????????????????????????? :eek: :eek: :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
spoilers? :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Greysanatomy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Greysanatomy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
American Horror Story (Asylum),Breaking Bad Season 01
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Χθεσινό επεισόδιο TVD

Από ότι λέει ο Paul Wesley στο Twitter δε θα επιστρέψει στη σειρά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peplin123

Νεοφερμένος

Η peplin123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Χθεσινό επεισόδιο TVD

Από ότι λέει ο Paul Wesley στο Twitter δε θα επιστρέψει στη σειρά...


αποκλειεται!!!!..πλακα πρεπει να κανει!!!!...δεν είναι δυνατον....:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leuki kataigida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leuki kataigida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 368 μηνύματα.
Λίγη ευγένια δεν έβλαψε ποτέ κανέναν.

Peplin πηγαίνεις περισσότερες επιλογές μορφοποίησης, πατάς το τελευταίο εικονίδιο (το s στο κόκκινο πλαίσιο)
γράφεις ανάμεσα στα δυο spoiler.

Τώρα που το σκέφτομαι έχω καιρό να δω tvd..Θα το συνεχίσω σήμερα!

Μου μένει κι ένας κύκλος How i met your mother!Άκουσα οτι είναι πατάτα το τέλος βέβαια!(όχι που δε θα ταν)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Μου μένει κι ένας κύκλος How i met your mother!Άκουσα οτι είναι πατάτα το τέλος βέβαια!(όχι που δε θα ταν)
Αχ αυτό σκέφτομαι να το αρχίσω.. Γενικά για πες γνώμη έτσι να χω μια ιδέα.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Grey's Anatomy
At least η Κριστινα θα έχει ωραίο μέλλον όπως της αξίζει. Φάση είχε που της έδειχνε ο Μπερκ όλα τα γαμάτα στο νοσοκομείο του ενώ το άλλο νοσοκομείο πάει από το κακό στο χειρότερο. :D

TVD
Και καλά θα κάνει το παλικάρι να φύγει. Η σειρά είναι πιο sinking boat πεθαίνει. Διάβασα ότι τα τελευταία επεισόδια έχουν πέσει στους 1.5-2 εκατ. θεατές. Τι περιμένουν να την ακυρώσουν?

Originals
Και πάνω που το είχα κ αυτό για sinking boat ήρθαν τα επ 19-20-21 και άλλαξα τελείως γνώμη! :clapup: Ανυπομονώ για τα γεννητούρια, ανυπομονώ για το βλαμμένο τη Νταβίνα να φέρει πίσω τον πάτερ οριτζιναλ και επίσης ΦΕΡΤΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΟΛ ΠΙΑ!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Grey's Anatomy
At least η Κριστινα θα έχει ωραίο μέλλον όπως της αξίζει. Φάση είχε που της έδειχνε ο Μπερκ όλα τα γαμάτα στο νοσοκομείο του ενώ το άλλο νοσοκομείο πάει από το κακό στο χειρότερο. :D
Τώρα σοβαρά; με τον μπερκ; Καλύτερα να ψοφούσε που θα αφήσει το μανάρι τον όουεν για αυτόν τον παπάρα. :pfff:

Originals
Και πάνω που το είχα κ αυτό για sinking boat ήρθαν τα επ 19-20-21 και άλλαξα τελείως γνώμη! :clapup: Ανυπομονώ για τα γεννητούρια, ανυπομονώ για το βλαμμένο τη Νταβίνα να φέρει πίσω τον πάτερ οριτζιναλ και επίσης ΦΕΡΤΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΟΛ ΠΙΑ!!! :D
Τελικά επέστρεψε η ρεμπέκα;;
Ποιον ρε τον πατέρα τους; γουάι; :| Αν είναι να φέρει κάποιον ας φέρει τον κολ. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Τώρα σοβαρά; με τον μπερκ; Καλύτερα να ψοφούσε που θα αφήσει το μανάρι τον όουεν για αυτόν τον παπάρα. :pfff:

Όχι όχι δεν φεύγει για να τα φτιάξει μαζί του! Αμα θες ντιτειλς σου λεω αλλιώς μη στο χαλάσω ;) Πάντως ο Μπερκ τους έβαλε λίγο τα γυαλιά. Στην ουσία έδειξε ότι έφυγε από εκεί και προόδευσε άπειρα ενώ οι πρώην συνεργάτες του μαλιοτραβιούνται όλη την ώρα και μόνο :P
Τελικά επέστρεψε η ρεμπέκα;;
Ποιον ρε τον πατέρα τους; γουάι; :| Αν είναι να φέρει κάποιον ας φέρει τον κολ. :hehe:

Η Ρεμπέκα όχι. Ο μπαμπάς επισκέπτεται το μυαλό της Νταβίνα και ζητάει να τον αναστήσει για τους γνωστούς λόγους. Ναι ρε πουστη μόνο στο τιβιντι ξέρανε να τον δείξουνε σε 2 σκηνές μόνο :mad: btw την Τρίτη είναι τα γενητούρια και τελειώνει και η σεζόν :clapup: Μαλάκα άμα δε δω τον Κλαους σε τρυφερή σκηνή με το μπεμπέ -πολύ πιθανό έτσι που τα έχουν κάνει- θα νευριάσω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Όχι όχι δεν φεύγει για να τα φτιάξει μαζί του! Αμα θες ντιτειλς σου λεω αλλιώς μη στο χαλάσω ;) Πάντως ο Μπερκ τους έβαλε λίγο τα γυαλιά. Στην ουσία έδειξε ότι έφυγε από εκεί και προόδευσε άπειρα ενώ οι πρώην συνεργάτες του μαλιοτραβιούνται όλη την ώρα και μόνο :P
Δεν με νοιάζει παρατάει το μανάρι αυτό φτάνει :hehe:
Ε τώρα για το νοσοκομείο τι να πω ρε γαμώτο αντί να τους δείχνουν σε φάση είμαστε ψηλά και έτσι κάθονται και δείχνουν μόνο τα γκομενικά τους, τι να κάνει και ο μπερκ :P

Η Ρεμπέκα όχι. Ο μπαμπάς επισκέπτεται το μυαλό της Νταβίνα και ζητάει να τον αναστήσει για τους γνωστούς λόγους. Ναι ρε πουστη μόνο στο τιβιντι ξέρανε να τον δείξουνε σε 2 σκηνές μόνο :mad: btw την Τρίτη είναι τα γενητούρια και τελειώνει και η σεζόν :clapup: Μαλάκα άμα δε δω τον Κλαους σε τρυφερή σκηνή με το μπεμπέ -πολύ πιθανό έτσι που τα έχουν κάνει- θα νευριάσω :P
Ε μαλακία :(
Καλά αν γυρίσει αυτός θα έχει καταδίωξη θα θέλει να σκοτώσει τον κλάους :worry:
Γιατί να νευριάσεις; Εγώ για αυτήν την στιγμή ζω. :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top