Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Το κουβεντολόι ήθελε να τους πιάσει για να πετύχει τους σκοπούς της. Αν συνέδραμε στη δολοφονία του Ζακ, είναι διεστραμμένη... Όχι ότι δεν ήταν...
Έχουν επενδύσει ιδιαίτερα στο συναισθηματικό μέρος. Τι ωραία η 4η ή η 3η σεζόν(νομίζω η 3η, αλλά δεν είμαι σίγουρη) που άρχιζε με την επίσκεψη στον οδοντίατρο και έλεγε ο Ντέξτερ πως σαν καλό παιδί πήγε στο λουνα παρκ και πήρε δωράκι στον εαυτό του κι εκείνος εννοούσε έναν που σκότωσε.:P

Υποχθόνιο υποκείμενο, you fucking psychopath Vogel! :P (Παραλήρημα ξέρωγω!)
Οτι κρύβεται πίσω απ'τον brain surgeon σίγουρα κρύβεται πάντως. Η τρίτη πρέπει να ήταν.
Έχουν χαλάσει όμως τον χαρακτήρα του Ντέξτερ τώρα,τον έχουν κάνει λιγάακι μαλάκα μου φαίνεται.:redface:
Παρεπιπτόντως, διαβάζοντας σε μια σελίδα στο fb, δεν θα ήταν ωραίο spin off, η εκπαίδευση του Ντέξτερ;
Η εκμάθηση του κώδικα και τα συναφή δηλαδή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Υποχθόνιο υποκείμενο, you fucking psychopath Vogel! :P (Παραλήρημα ξέρωγω!)
Οτι κρύβεται πίσω απ'τον brain surgeon σίγουρα κρύβεται πάντως. Η τρίτη πρέπει να ήταν.
Έχουν χαλάσει όμως τον χαρακτήρα του Ντέξτερ τώρα,τον έχουν κάνει λιγάακι μαλάκα μου φαίνεται.:redface:
Παρεπιπτόντως, διαβάζοντας σε μια σελίδα στο fb, δεν θα ήταν ωραίο spin off, η εκπαίδευση του Ντέξτερ;
Η εκμάθηση του κώδικα και τα συναφή δηλαδή.
Κι εγώ θέλω περισσότερη δράση. Θα ήθελα να δείξουν τις τελευταίες στιγμές της Ριτα!!!!

Μας έχουν δείξει ήδη κάποιες σκηνές απο αυτή τη φάση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Ο Ντεξτερ είναι μια χαρά.
Μας δείξανε της εξέλιξη του χαρακτήρα του, απο έναν στυγερό δολοφόνο που πίστευε πως δεν έχει την δυνατότητα να αγαπήσει και να νοιαστεί για άλλα άτομα, σε έναν άνθρωπο που ναι μεν έχει τα μυστικά του αλλά είναι ικανός στην αγάπη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Ο Ντεξτερ είναι μια χαρά.
Μας δείξανε της εξέλιξη του χαρακτήρα του, απο έναν στυγερό δολοφόνο που πίστευε πως δεν έχει την δυνατότητα να αγαπήσει και να νοιαστεί για άλλα άτομα, σε έναν άνθρωπο που ναι μεν έχει τα μυστικά του αλλά είναι ικανός στην αγάπη.
Σαφέστατα αυτό είναι αρκετά ενδιαφέρον, αλλά η σειρά, για τα δικά μου δεδομένα, έχει δομηθεί διαφορετικά και γι'αυτό ξεχωρίζει. Ελπίζω η συνέχεια να είναι πιο συναρπαστική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Για το vampire diaries..

Έχω πάθει damonίαση :look:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Σώζεται ρε μη φοβού :P
Δεν ξέρω ας έβρισκε να ασχοληθεί και με κάτι άλλο :P Πάντως το χαστούκι ήταν όλα τα λεφτά:clapup:
Ε νταξ μωρέ θα δούμε τι θα γίνει τώρα.. Αν και νομίζω ότι με τον αλσίντ θα μείνει..

Μακάρι να χεις δίκιο! Εγώ πάντως το μόνο που θέλω να δω είναι τι θα κάνει η οικογένεια Northman, η ερωτική ζωή της σνουκι έχει καταντήσει αηδία :P
Ο Γουορλοου επρεπε να σκοτώσει τον Μπιλ και μετά να τον σκοτώσουν αυτόν του χρόνου ο Eric και τα παιδιά του :clapup: πολύ πιο ενδιαφέρον θα ήταν έτσι ;)
Μπα στον Μπιλ θα γυρίσει πάλι. Ε και άμα γυρίσει πίσω ο Eric μπορεί να προβληματιστεί και για αυτόν :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Μακάρι να χεις δίκιο! Εγώ πάντως το μόνο που θέλω να δω είναι τι θα κάνει η οικογένεια Northman, η ερωτική ζωή της σνουκι έχει καταντήσει αηδία :P
Ο Γουορλοου επρεπε να σκοτώσει τον Μπιλ και μετά να τον σκοτώσουν αυτόν του χρόνου ο Eric και τα παιδιά του :clapup: πολύ πιο ενδιαφέρον θα ήταν έτσι ;)
Μπα στον Μπιλ θα γυρίσει πάλι. Ε και άμα γυρίσει πίσω ο Eric μπορεί να προβληματιστεί και για αυτόν :hehe:
Ναι έχεις δίκαιο θα ήταν πολύ καλύτερα έτσι.. Καλά μια σεζόν είναι ακόμα θα πάρει το υπόλοιπο καστ η σούκι :P
Εν το μεταξύ ο αλσίντ σαν να ασχήμινε.. :P
Αχ άντε να δούμε τι θα γίνει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Ναι έχεις δίκαιο θα ήταν πολύ καλύτερα έτσι.. Καλά μια σεζόν είναι ακόμα θα πάρει το υπόλοιπο καστ η σούκι :P
Εν το μεταξύ ο αλσίντ σαν να ασχήμινε.. :P
Αχ άντε να δούμε τι θα γίνει..
γενικά ο warlow έπρεπε να πεθάνει με πιο θεαματικό τρόπο!
Μα μόνο ο Andy και ο james της μείνανε. ο Jason και ο lafayette αποκλείονται για ευνόητους λόγους και ο Sam της έκατσε χυλοπιτα : P
ναι το παρατήρησα... πλέον το παίζει πολύ γαματος γκομενος για αυτό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
γενικά ο warlow έπρεπε να πεθάνει με πιο θεαματικό τρόπο!
Μα μόνο ο Andy και ο james της μείνανε. ο Jason και ο lafayette αποκλείονται για ευνόητους λόγους και ο Sam της έκατσε χυλοπιτα : P
ναι το παρατήρησα... πλέον το παίζει πολύ γαματος γκομενος για αυτό
Μα ήταν το πιο δυνστό βαμπίρ και τον κρατούσε ένας παππούς απότην άλλη διάσταση ακίνιτο. ΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ.
Θα πάρει όσους μείναν εκτός και αν σοβαρευτεί που πολύ αμφιβάλω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Μα ήταν το πιο δυνστό βαμπίρ και τον κρατούσε ένας παππούς απότην άλλη διάσταση ακίνιτο. ΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ.
Θα πάρει όσους μείναν εκτός και αν σοβαρευτεί που πολύ αμφιβάλω:P

χαχαχαχα ναι! ωστόσο τον κάρφωσε κ ο μπιλ και έζησε αλλά τον σκότωσαν ένας παπους και ένας θνητός...
σιγά μη σοβαρευτεί! αυτοί που το γράφουν πρέπει να νομίζουν ότι πουλάνε ακόμα τα love triangles της σνουκι :p
το χειμώνα που βλέπαμε tvd λέγαμε για την Helena αλλά αυτή εδώ είναι χειρότερη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
χαχαχαχα ναι! ωστόσο τον κάρφωσε κ ο μπιλ και έζησε αλλά τον σκότωσαν ένας παπους και ένας θνητός...
σιγά μη σοβαρευτεί! αυτοί που το γράφουν πρέπει να νομίζουν ότι πουλάνε ακόμα τα love triangles της σνουκι :p
το χειμώνα που βλέπαμε tvd λέγαμε για την Helena αλλά αυτή εδώ είναι χειρότερη!
Ναι σοβαροί άνθρωποι τον πέθαναν :P
Βασικά εγώ βλέπω τώρα tvd τώρα και σε γενικές γραμμές είναι οκ..
α τώρα που είπα tvd ο θείος του τάιλερ τι την θέλει εκείνη την πέτρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kparas7

Νεοφερμένος

Ο kparas7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
μια χαρά είστε! και νόμιζα πως μόνο εγώ τραβάω τέτοια πόρωση!!! λοιπόν.... βλέπω/ έχω δει:
grey's anatomy (TOP!)
smallville (top για οσους λατρευουν σουπερμαν!)
house MD (οι καλυτεροι ειναι οι πρωτοι κυκλοι)
prison break (δεν χρειαζεται συστασεις)
friends
falling skies (το καινουριο του φετινου καλοκαιριου, το οποιο ειναι πολυ καλα γυρισμενο. με παραγωγο τον στίβεν σπίλμπεργκ!)

τωρα επισης βλεπω πολυ συχνα και τα:
two and a half men
detective monk :P
charmed
και γενικα όλο το star :P
Εγώ πιο πολύ βλέπω ελληνικές σειρές!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Ναι σοβαροί άνθρωποι τον πέθαναν :P
Βασικά εγώ βλέπω τώρα tvd τώρα και σε γενικές γραμμές είναι οκ..
α τώρα που είπα tvd ο θείος του τάιλερ τι την θέλει εκείνη την πέτρα;

ναι αυτοί είναι πιο νορμάλ! τώρα που εχω μετρό σύγκρισης έχω αναθεωρήσει!!
αν θυμάμαι καλά τη θέλει η Katherine και αυτοί οι δύο τα χουν ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
ναι αυτοί είναι πιο νορμάλ! τώρα που εχω μετρό σύγκρισης έζωσαν αναθεωρήσει!!
αν θυμάμαι καλά τη θέλει η Katherine και αυτοί οι δύο τα χουν ;)
Ναι το ξέρω ότι η κάθριν τη θέλει αλλα γιατί είναι το θέμα :P
Ένιγουέι ο κλάους πότε εμφανίζεται με το καλό; :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Ναι το ξέρω ότι η κάθριν τη θέλει αλλα γιατί είναι το θέμα :P
Ένιγουέι ο κλάους πότε εμφανίζεται με το καλό; :hehe:

νομίζω για να εμποδίσει τον klaus να κάνει αυτό που θέλει να κάνει...
τέλος 2ου κύκλου αρχικά με άλλου τη μορφή και μετά ως ο εαυτός του!
εσυ σε ποιο είσαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
νομίζω για να εμποδίσει τον klaus να κάνει αυτό που θέλει να κάνει...
τέλος 2ου κύκλου αρχικά με άλλου τη μορφή και μετά ως ο εαυτός του!
εσυ σε ποιο είσαι?
Αχάααααα:P
Εγώ είμαι στον 2ο κύκλο στο 6ο επισόδειο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cydonian Knight

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Cydonian Knight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Kάπου στο επεισόδιο 15 του 2ου κύκλου, αν δεν κάνω λάθος, ο γλυκός μου :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Αχάααααα:P
Εγώ είμαι στον 2ο κύκλο στο 6ο επισόδειο..

αα εσυ ούτε τον Elijah δεν θα έχεις φτάσει ακόμα και βιάζεσαι να δεις τον klaus? υπομονή!!! :-P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
αα εσυ ούτε τον Elijah δεν θα έχεις φτάσει ακόμα και βιάζεσαι να δεις τον klaus? υπομονή!!! :-P
Ναι άσε είμαι διακοπές και έχω μείνει πίσω :P
Έχει και πολλά επισόδεια κάθε σεζόν:/
Και κάτι ακόμα....

ΨΌΦΟΣ ΣΤΗΝ ΚΆΘΡΙΝ:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.


σειρά που παίζεται αυτή την στιγμή ..... και μοιάζει αρκετά με το lost.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top